אגמים מלאכותיים וטבעיים בעיצוב נוף

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה נבחן בפירוט ברוב הסוגים של גופי מים, שמתקיימים או שנכללו מחדש בגינון, במקרה שבו האתר כבר יש בריכה. קחו למשל את הסוגים העיקריים של בריכות מלאכותיות באזור הגן.
איך לבנות בריכה טבעית בעיצוב הכולל של האזור המנגנון של בריכות מלאכותיות כיצד לבחור בריכה
מים באזור כמעט כל סגנונות של עיצוב נוף מרמזים על הנוכחות של המאגר. אופציה מצוינת יכולה להיחשב שטח על שטחה של שיש בו גוף טבעי של מים. זה יכול להיות נהר, אגם או רק זרם קטן.

איך לבנות בריכה טבעית בעיצוב הכולל של האזור

למעשה זה לא קל כמו שזה אולי נראה במבט ראשון. כל סגנון כולל התצוגה של הברכה שלך. תלוי בסגנון צריך להיראות כמו קו החוף, צמחייה, תאורה ועוד. לפעמים אתה צריך לבחור את הסגנון וזה היה מתחת לברכה הקיימת באתר. אמצעי סגנון "התערבות" צרפתית (רגילה) בתכונות טבעיות של האתר, ובכלל זה הדרישות של סגנון מאגר המכשיר. דורש הקמת ברורה, מעוצב בקו החוף, מעקה, מדרגות אבן רחבה עם עציצים בקצוות. אולי המכשיר של אי מלאכותי, שניתן להציב ביתן אבן או קבוצת פיסולים. דרישות קפדניות כגון סגנון נוף אנגלי לברכה הקיימת לא מראות. הכי טוב רק כדי לנצח את קו החוף, לא מנסה לתפוס אותה, נותן קווי המתאר נוקשים. ירידה לברכה יכולה להיות מסוגננת מדרגות רעועות. החוף הוא הטוב ביותר כדי לשתול עצי צל עם תלוי מעל החופה של מים. על פני המים לצמחי ארץ - שושן או שושנים. אבל אל תשכחו שהגוף של מים, כמו כל דבר אחר בפרק האנגלי, חייב להישמר היטב באמת. מים באזור סגנון הבארוק על הגדה יאפשר לארגן כל דבר. הירידה יכולה להיות מסודרת מפל מים גדול עשוי מאבן יקרה. יכול על פני המים להסדיר את האי, שיהיה מחובר לגשר המעוטר החוף. מקיף את האי הוא מזרקות vysokostruynyh "רכס" עם תאורה חזקה. קל יותר וקל יותר פשוט להשתלב בסגנון כפרי הברכה הטבעית. כל הנחל, אגם או הנחל יהיה המשך טבעי של עיצוב נוף בסגנון הזה. שווה רק חלום קטן עם ספסלי המכשיר, שבילים, נטיעות עצי פרי או גינת מטבח מכשיר החוף מיני. סגנון אקולוגי ואינו מרמז על התערבות בנוף הטבעי. אתה יכול להשתמש רק את מה שגדל על הבנקים. לשנות שום דבר אינו מומלץ. אבל הגנים בקישוט בסגנון אתני לרמוז מאגר החוף טבעי מתחת לסגנון של הקבוצה האתנית שנבחרה. כדי לעשות את זה, כמו גם, אתה צריך ללמוד ברצינות איך להסתכל למים של העולם, אשר עשוי בסגנון של עיצוב נוף. מים באזור שיחה מיוחדת על פנטזיה הגנים. מאז הם מרוצים לא רק על גדות נהרות או אגמים, אלא גם באדמת הביצות, ולאחר מכן מעל הברכה יצטרך לעבוד קשה כדי להפוך אותו לעולם הקודר ומסתורי הכולל של פנטזיה וימי הביניים. טוב וקל בברכה בסגנון הרומנטי מאוד. מכשיר יכול פשוט להגביל את המזח קטן, אשר קשורים לחובבי סירת טיולים. ניתן לארגן בירק ופרחים נשזרו מערת החוף. יכול להיות מתנה משמים לקשקש על "שטחה של האהבה" סטוני ברוק קטן. מים באזור המשימה הקשה ביותר תצטרך להחליט אם עיצוב נוף המכשיר בסגנון ההיי טק. המראה מאוד של מאגרים טבעיים בסכסוך עם הרעיון הבסיסי של סגנון. אולי הפתרון הטוב ביותר יהיה מכשיר הוא גם דשא מטופח למים, ללא כל נטיעות אחרות. מעצב מקצועי יהיה מסוגל להציע קו חוף עיצוב מורכב יותר תוך שימוש בחומרים מודרניים ומערכת תאורה מתוחכמת. לברכת בגינה אלפיני צריכה להיות שיא טבעי והגיוני של שקופיות אלפיני מפל, מפלי מים ונחלים. כל המים צריכים לקבל אותו לתוכו. קו החוף עשוי סלעים וחלוקי נחל.

המנגנון של בריכות מלאכותיות

לאחרונה, בהיעדרו של המאגר היה פחות מורגש בעת בחירת אתר. אבל עכשיו רבים מעדיף ליצור בריכות מלאכותיות, שהם הרבה יותר קל להשתלב בעיצוב הנוף הכללי. הגדלים שלהם יכולים להיות לחלוטין כל, מברכה קטנה או בריכה, בדומה למאגר אגם ענק. מים באזור זה חשוב לתכנן בריכה התרחשה בו זמנית עם יחידת התכנון של עיצוב נוף באופן כללי.

כיצד לבחור בריכה

בריכה בנקודה הנמוכה ביותר במסלול אבל זה לא צריך להיות מוסתר. מצב זה חייב להיות שנצפה לגידול נוח של צמחי בריכה וצמחים יבשתיים. ודא כי האתר שנבחר לברכה אפשרי מבחינה טכני כדי להביא את התקשורת הדרושה (מים, חשמל) טוב מאוד, אם הברכה תהיה ממוקם בסמוך לפינת הישיבה וגלוי מהבניין הראשי. אבל לשטחים גדולים, מצב זה אינו חובה. בעת בחירת מיקום לברכה צריך לקחת בחשבון גם את הסגנון של עיצוב נוף. לדוגמא, בפרק שלולית צרפתית חייבים בהכרח יתאים לסימטריה הכללית. ובפרק אנגלי, תנאי זה אינו הכרחי. מים באזור כדי ללמוד כיצד לבצע את בריכת מכשיר באתר ניתן למצוא, במאמרנו "הברכה בארץ במו ידיו". יש הוראות מפורטות המפרטות את ההיבטים טכניים, יתרונות הבסיסיים של חומרים שונים המשמשים בעבודה. אולגה Dabul, rmnt.ru