אחים מאבן

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
כמו פרסום

האח ברוסיה הוא כבר פופולרי במשך כמה מאות שנים. הוא הופיע לראשונה בארמונות, ולאחר מכן בבתיהם של האצילים העשירים. אח תמיד היה סמל של יוקרה וחשיבות. הנוכחות שלו בבית דיברה על המיקום הגבוה של הבעלים בחברה. היום, קמינים ותנורים במוסקבה הפכו למתקן של כמעט בכל בית.

תמונה

אח יכול פחות או יותר מספר על בעלה ואת הזמן שבו הוא נבנה. על ידי רכישת אח היום, אתה צריך לחשוב על זה אם זה מחר רלוונטי. רלוונטי בעתיד יהיה אבן טבעית וחומרים מודרניים. אבל מה אף פעם לא איבד עניין, אז זה אבן טבעית. במיוחד עכשיו, כאשר המושג של אחריות סביבתית בכל יום הופך להיות יותר ויותר חשוב. האח חי במשך מאה שנים, ויחיה לנצח, ואת זה צריך לזכור להתקין אח.

מכל חומר שלא נעשה אח, זה מורכב משלושה רכיבים: התנור והארובה של הפורטל. האלמנט המעניין ביותר הוא הפורטל. זה יוצר אח פנים, ועליו אנחנו משלמים ראשון את תשומת לב בעת בחירת אח.
באופן מסורתי, האח משמש לייצור לבנים, עץ, קליפה, אבן חול, רק לעתים נדירות שיש, אוניקס וגרניט. בשנה שעברה ברשימת חומרים הכלולים זכוכית, קרמיקה ומתכת. שילוב נכון והרמוני של קמינים עץ ואבן יכול ליצור, מחמם את לבם של בעליהם. גוונים חמים ליצור coquina, אבן חול ושיש כתושים, הם מטופלים בקלות והם לא יקרים. אחים מחומרים אלה, נראים טובים מאוד בחלק הפנימי, אבל הם דורשים טיפול מיוחד בגלל המשטח מחוספס שלהם דבק גם שחור. להתמודד עם בעיה זו יכולה לייבש עץ ותנור סגור.

בעת התקנת האח לא יכול לעשות בלי לבנים, אשר בנוסף לפונקציות הישירות שלה יכול להתבצע ותפקיד דקורטיבי. לגימורים דקורטיביים, משמש בדרך כלל לבנים בעבודת יד. שים אותו בדרך מיוחדת, אתה יכול ליצור דפוסים. לתת אח קסם מיוחד ומדף אח אמינות עשתה נוסף. השתמשתי כדי ליצור אותם עבר מעץ מלא לעיבוד מיוחד. נראה אח מאוד מעניין של עץ אלון טבעי, נסדק תחת השפעת שינויים ברמות קיצונית של לחות וטמפרטורה. כדי ליצור מדפים חלקים השתמשו בעץ טרופי אקזוטי. עץ משמש גם ליצירת פורטלים. זה לוקח טיפול מיוחד המאפשר מסגור אפילו אח עם תא בעירה פתוחה. פורטלי עץ המעניינים ביותר לפגוש את החברה מטה. האח מוסיף Meta, ממוסגר בעץ, יש מראה מאוד מקורי.

תמונה

הופעתו של האח משתנה כל הזמן, זה קורה בשל שינוי מתמיד של סגנונות, טכנולוגיות וחומרים אדריכליים. לדוגמא, שינה לחלוטין את המראה של שימוש אח משיש. בקמיני ימי ביניים מותקנים בבתיהם של אנשים עשירים וטירתו של המלך, וזה הוביל לשימוש בחומרים יקרים כגון כמו שיש. תואר שני עשה קמינים באופן ידני. ליטוש, גילוף והליטוש דרש מיומנות רבה והרבה מאמץ. אפילו עם השימוש בחומרים מודרני אח משיש ייצור עצמי הוא לא כיבוש קל. אח למנעולים נוצרו על בסיס סקיצות של אמנים ופסלים מפורסמים. המודל המוצלח ביותר משוכפל במדינות שכנות. גם היום, יכול לפגוש את האח עם גילופים משוכללים, קווים חלקים, עמודות בצורה של כפות בעלי חיים ומוטיב מרכזי בצורה של כתר או פרח.

אריחים נוצר כתוצאה מתמרה של סלעי גיר, סלע. בתהליך היווצרותה ופתרונות מלח חמצון נותן לו גוונים וצבעים שונים. לכל אחד יש גוש של שיש לכרות מאפייני צבע ופרט משלה שמדגישים את מקורותיה הטבעיים. משטח השיש ניתן לשנות תחת השפעה של הסביבה. האויב העיקרי של האבן הוא לכלוך, כך שזה מאוד חשוב לנקות אותו באופן קבוע. כוחו של שיש, ועם טיפול הולם, המראה שלה יכול להישמר במשך מאות שנים.

כדי ליצור קמינים קלאסיים משמשים מוברש או שיש מלוטש. אבל אח, שנעשה באופן מלא של אבן אחת, הם נדיר. לרוב מבוצע פורטל מסוג כזה של שיש או שיש בשילוב עם לבנים שונים. אותו השיש יכול להיות מלוטש למט או מבריק. כמו שיש יכול להיות בגילים באופן מלאכותי, ואז זה מופיע נקודה קטנה וחללים קטנים.

היקר ביותר עדיין מסיימים אוניקס אבנים וגרניט. אוניקס הוא סוג של שיש, והוא משמש בתכשיטים. אח, שנעשה באופן מלא של אוניקס יכול להיקרא sovershensta העליון. הוא מייצר חוויה מדהימה. בימים ההם זה היה האמין כי יש אוניקס תכונות מגיות ומגן otkoldovstva והעין הרעה. לעבוד עם אוניקס הקשה, כי זה מאוד שביר.
נוסף של אבן דקורטיבית יקרה הוא גרניט. גוונים שונים ודפוס הבעה של קמינים גרניט לעשות בלעדיים. הוא מעובד בקלות, אבל בגלל החוזק הגבוה משטחים שטוחים עדיפים.

אח עם פורטל אבן להדגיש לא רק את היופי של הפנים, אלא גם לתת לו מראה מלא וייחודי. השימוש באבן, שבגלל תכונותיו טבעיות יכולים להיות בצבעים שונים, נותנת לך את ההזדמנות לעשות פנים באמת ייחודיים. מבנה מפואר, שילוב של שני הדברים נצחיים: אבן ואש, ליצור אווירה של רוגע ונוחות בבית, להסיח את דעת מחיי היומיום ונותן שקט נפשי.

כמו פרסום