איך לאסוף את הפגר

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
בקתת עץ - הוא המבנה המרחבי של הנושאת מוערמת "כתרים". קראון, בתורו, הוא מלבני (לפעמים חל לא זווית נכונה לערום יומנים) מבנה המורכב של יומנים שנערמו בניצב ומלוכד לכל מה שנקרא אחרים "משתלב".מאמר זה הוא על הבנייה של קירות וקצוצים המיועדת לאנשים שמתעניייינות בבנייה בעץ. חלק זה מוקדש לבקתות העץ שלה ובתי עץ שנבנו בבנייה של קירות העץ. מלכתחילה. עכשיו להבחין בין שני סוגים עיקריים של בניית בקתות עץ. המשמעות של מגמות אלה היא בגישה שונה לבישול ונחת יומנים. המשיכו לקרוא כדי ללמוד מה הוא מחזור טכנולוגי שונה של שתי מגמות אלו בדיוק, מה הם המאפיינים בגישה לעיצוב ואילו פעולות צריכות להיות לקוחות פוטנציאליים בעת בחירה אחד או בית עץ בניין טכנולוגיה האחר.הראשון הוא חובה, ולבחון היטב את החומר על הבנייה של הטכנולוגיה שנבחרה. אם אתה בצורה נכונה להגדיר את המשימה לתכנון והבנייה של הבית, ואחר כך לא תהיה סיבה להתחרט על צעדים לא הושלמו או החלטות שגויות. בית - עניין רציני. הנה אנחנו מספרים ועובי קירות, טכניקות הבנייה, בבחירה של חומר ולתת הרבה עצות, לספק להם עם איורים יפים.

אז 2 סטים, 2 בקתות טכנולוגיית ייצור והרכבת יומן: קלאסיות, להיכנס לבית וטכנולוגיה מודרנית, בקתות עץ ייצור עשויות בולי עץ.

הקירות להתחיל לחתוך מיומנים טריים חתוך עם תכולת לחות של 85-90%. כגון יומן בטיפול הקל יותר ופחות נוטה להתכווצות עיוות במדינה המורכבת. כמו כן יש לזכור שusushennye 15% יומני לחות להקטין את גודלו של 0.1% לאורך זמן, באופן רוחבי על ידי 3-6%.כדי לצמצם סדקים התכווצות סדק מלאכותי לחתוך את הצד התחתון של היומן.
במהלך בתי הצטמקות ויומן מבצע קירות לכווץ 1:20-1:30 מהגובה הראשוני של המסגרת. לכן, בעת חיתוך מסגרת העץ מעל החלון ומשקוף להשאיר פערים ב10 סנטימטר
קולק התפרים בין היומנים 2 פעמים. בפעם ראשונה לאחר הבנייה של הבית. שנית דרך אחד - חצי.

יומנים עבור בקתות עץ חייבים להיות בקוטר 20-26 סנטימטר מתחת חציבתם לקצה אחד. כדי להיכנס בנחישות ובהתמדה מכשול לקרן, את רוחב הקצה התחתון צריך להיות לפחות סנטימטר 15 כתר הונח על הרמה הראשונה, כל ממוקם בחריץ, שנבחר מהצד התחתון של כל יומן שלאחר מכן. לבידוד בידוד לשים בחריצים: הקנבוס, הרגיש, טחב יבש.קירות בית מתחילים עם הצבת הראשונה (okladnyh) של היומנים העבים הכתר חצוב דש 2, צד אחד נמוך יותר, עם האחר הפנימי. יומנים על רוחבי וקירות אורך מקוזזים זה מזה בחצי גובהו ואת הכתר הראשון על קירות ממול ממוקמים על הלוח או החלקה על הבסיס אחיד.