איך לבחור אגרופן. המלצות מקצועיות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
בפעם האחרונה שדברנו על היתרונות וחסרונות של סוללה מברגים. מאמר זה - ההמשך של המחזור, ועכשיו כל תשומת הלב שלנו לאגרוף, ולא כל כך טוב. במהלך הבנייה ותיקון של מחוררי לא יכולים להסתדר בלי. זהו הכלי הטוב ביותר שמקל על החיים שלנו, זה סתיו והעומס הגדול. כל החברות עושים את הכלי, ולעשות תרגילים - לחמניות להציע. טעיתי עם מבחר של אמין, מתאים לתנאים הספציפיים של המכשיר הוא קל מאוד, אבל זה שווה את הנס הזה של טכנולוגיה הוא לא זול.
EINHELL BBH 920 HR2410 קיטה BOSCH GBH 2-24 DSR RE BOSCH PBH 2000
בוני גיל אומרים שהחורים קודם לכן בבטון, לבנים ואבן נעשו באמצעות מגשר. כנראה המצאה גרמנית מדי (Schlagbohrer הגרמני; schlagen - הכתה וvohrer - מרצע). זה כזה nastavka צינורות מתכת חזקים עם חריצים שביש כוחות שצריכים פטיש ולאט לאט לסובב שלא נתקע. בשלב בא, כמובן מתוכנן התוספת עץ בזה, ואז דפק מסמר או בורג מוברג. בד בבד עם נפילת מסך הברזל כדי להחליף את המגשרים הגיעו מקדחות כלי הקשה הראשונות ייצור זר, ולאחר מכן את האגרופים הראשונים. ברית המועצות לשעבר שוב הייתה מהפכה טכנית. מאוד בעתו הגיע, ומערכות לחיזוק, העוגנים ידועים קודם לכן "bystromontazh" TDN תקע טריז, עוגני התרחבות. מסיימים הצליחו לצרף במהירות ובצורה מאובטחת לקצץ למבנים התומכים, מה שהופך את המעבר דרך חורים לתיקון ושירותים. השיק את העידן של חידוש. כשהתחלתי פעילות העבודה המודעת שלי, מקדחות כבר עבדו על הקמת המדינה, וראיתי רק את המגשר בטלוויזיה. "ביצועים" הראשונים שלי חיו זמן לא רבים, בסביבות שניים או שלושה חודשים. את שמו אני לא זוכר, אבל אני רק אומר שזה היה החבית הזולה הסינית שרכשנו עם שותף סדוק. עם זאת, הוא הצליח להחזיר לעצמו. שלהם מהבוקר ועד הערב קדח מסמרת, נקדח מתכת, Stroebe החלול, דבק אריחים לש, מחיצות הוסרו ... אין ספק, תאגידים ויחידים לא ישרדו יחס כזה. זו הייתה חוויה מאוד יקר, יש לנו באופן ברור מוגדר איך אנחנו מיומנות מאוישת וכלי חשמל תרגיל חטיבת הלם, כבר רכשו כמה מיומנויות מעשיות וכללים בדבר הפעלת אמנות רצינית. שוב כדי לאשר את הסדר עצמו שלטון מוכה: ". אוניברסלי - אויב של הטוב" החליט שעם הפיתוח, אנחנו צריכים להפריד מיקסר נפרד פטיש אוויר חשמלי, מקדחת פטיש קלה וקומפקטית נפרדת. זה קל וקומפקטי, ולא כבד החובה ומפואר. אנחנו פשוט ביותר (90% מהזמן) לעבוד מקדח 6 מ"מ להרכבה כל מיני שלדים, לעתים קרובות בקרבת התקרה, בידיים המורמות מעל ראשו. צמצום משמעותי בצורך לקדוח חורים על 20 מ"מ קוטר כדי למתוח מחדר אחד למשנה גלי כבל חשמלי או חימום / מים צינור פלסטיק. כתרים לpodrozetnik איכשהו אנחנו לא רגילים. בקטרים ​​גדולים יותר במתקנים שלנו הם קדחו רק מתקינים של מיזוג אוויר, אבל זה לא הנושא שלנו. סיור הקרוב. בליהוק חברות השתתפו: EINHELL, מקיטה, וגם, כמובן, BOSCH.

EINHELL BBH 920

כפי שניסינו, אגרוף EINHELL BBH 920 כמעט אותו גורל כמו הבכור, עבד רק בתנאים קשים כבר על העונה, ולאחר מכן הפסיק להכות והועבר למערבלים הפריקה, כתיקון משך מחצית מהאגרוף החדש. אגרופן בחייהם של גברים EINHELL BBH 920 מתחת למיקסר הוא נשרף בבטחה עוגן. הם אומרים שהוא בסופו האלומיניום, לא יכול לאשר - לא הצלחתי להבין. הופעות היו מעורבות. אופקי רכוב מנוע - זה משהו שהוא באופן ברור יותר שירותים מאשר vertikalkoy. יש כבר הזנק והגנה מפני שיבוש חידוד מצב, קידוח ושביתה עם קידוח ללא השפעה חלקות. יש מפחית מעטפת אלומיניום, הגוף עצמו הוא עמיד, עשויה מפלסטיק גמיש למדי. אני לא יודע מה גרם, אבל גם באמצעות האגרוף למטרה שלה נועדה, לעתים קרובות הייתי צריך לשנות את המברשות. כבל בידוד שביר, מזלג חלש. מוצרי ארגונומיה הוא די נסבלים, אפשר לומר, מסורתי. לחץ עובר בצורה חלקה ועבד כל החיים. מרגיש, את התדירות וחומרת פגיעה (2.5 J) אינו עומדים במקדחות הכלי לאט ובמהירות מחוממת. כנראה שהמפתחים לא הצליחו ליישם בביצועים של כוח מרשים מנוע (920 W). משקל 3.2 קילוגרם גם עושה את ידי עסק השחורות בסופו של היום עייף למדי. אגרופן בחייהם של גברים שים לב כי בתוספת למכונה שלוש מדינות הוא תיק טוב, להשלים עם תרגילים הגונים, חנית ידית נוספת ואזמל. אגרופן בחייהם של גברים אנחנו יכולים לומר כי מודל הצלחה יכול להתמודד עם המשימות שלהם, בעוד שבארסנל של DIY. אבל באותו הרגע אגרוף זה לא תחרותי אפילו עם בית דוגמאות של מותגים אירופיים, או באיכות או אינדיקטורים טקטיים וטכניים של ממש. המחיר שלה עלה לאחרונה באופן משמעותי וקרוב לסימן ב 90 $.

HR2410 קיטה

הבא היה מקיטה HR2410 - קלאסי, אם לא אגדי, מקדחות ריאות נציג. מעבודתם של דברים מסוג הזה באמת יכול להיות כיף. לא רק שהמכונה למשקל רק 2.3 קילוגרם (לעומת 3.2 ק"ג EINHELL), הוא גם מאוזן באופן מושלם, יש לו "ליקק" בבניין מסודר. אגרופן בחייהם של גברים HR2410 קיטה הידית נוחה גם עם אחיזה "אקדח", ועם דגש על ציר הקידוח, יש השפעה חיובית בעת העבודה תקורה. מתג מצב יוצא דופן - החלק התחתון (צד חלק - וו אחר פחות). אגרופן בחייהם של גברים במיוחד ראוי לציון הוא פשוט יש לו את מפתח המתג האלקטרוני גודלו המהלך הגדול שלה, המאפשר בצורה חלקה מאוד לשנות את המהירות. משמעות של השבבים יכולה להיות מורגשת במהלך מתכת לחתוך לצלול או יציאה מהתרגילים הריק. הדגם נחשב לאיש מקצוע, יש מצמד בטיחות, בקרת מהירות אלקטרונית, לאחור. אני באופן אישי חסר סתות מצב, ביצועים הוא מאוד נוחים לניקוי בנייה קצת, לדפוק גושים קטנים של בטון בפינות. לפעמים אני משתמש באפשרות זו כאשר אתה צריך לפרק את הפרופיל, לומר שלא בצדק רכוב (תרגיל Burst מסמרת דרך מתכת, וLE או HC זמין). כוח השפעה (2 J) וכוח מנוע (680 W) לצרכים הבסיסיים של ראש השידה החסר. אגרופן בחייהם של גברים רבים מהקולגים שלי לא שלא להבחין כי מודל זה - המאה שעברה. זה יכול להיות כך, אבל הזקן לעבודת HR2410 עשר שנים כמו שצריך, אבל שווה את זה, זה נראה קצת יותר מ 200 $. חובבי סטטיסטיקה אומרים כי בשלב מסוים זה היה אגרופן המכירה הגדול ביותר בעולם - לא נראה מקרי. אני כנראה מיושן, אבל אם מקיטה זה עשתה עכשיו, הייתי בכנות ממליץ על זה לכל החברים שלי. דגמים חדשים, זולים יחסית לבחור בין HR2610 וHR2470. לא יכולתי להתעלם הקומפקטי HR1830, אולטרה לייט, אבל זה בהחלט לא לכולם. אגרופן בחייהם של גברים

BOSCH GBH 2-24 DSR

כולם מכיר את הפזמון: "האצבע לא יכולה לפרוץ את הקיר - אתה צריך מקדחת פטיש בוש." יש לי. שלוש! BOSCH GBH 2-24 DSR הפך הכוח הבולט העיקרי שלנו. עובד ללא רבב במשך שנים רבות, לפעמים פשוט תכבה. אגרופן בחייהם של גברים BOSCH GBH 2-24 DSR התיקון לא היה הכרחי, לכל הזמן (כנראה יותר מעשר שנים) שינה את מברשות פעם שחוקות ועוד אחד. המכונה היא קומפקטית למדי, שוקלת רק 2.4 קילוגרם, אבל מייצרת ככל 2.4 ג'ול של אנרגיית השפעה. המנוע הוא לא מאוד חזק - 680 ואט, אבל זה מספיק כדי לקדוח חורים בבטון עד 24 מ"מ קוטר, כמו, למעשה, בדרכון שלך. תרגילי הריצה ביותר שלי 6x160 כללו קיר בשובבות. יש מודל סט מלא של אגרופן מקצועי ספציפי אפשרויות. ביניהם, בקרה אלקטרונית במהירות, מצמד בטיחות שיש הריבה קצת באמת עובדת. מרוצה מהנוכחות של שלושה מצבים, שחסר קצת בHR2410 מקיטה. krupnovat המתג שלהם, אבל ברור ואינפורמטיבי - אנחנו חייבים לנסות לשים אותו בעמדת ביניים, ולא שמים לב חוסר שיינעל עצום. יש לו כפתור כדי למנוע העברה מקרית. אגרופן בחייהם של גברים אזמל שטוח יכול לתקן כמעט כל זווית (36 מדינות). היפוך וכפתור רגיש חלק מאפשר במידת צורך, להשתמש בו כמברג כבד לברגים ארוכים או קידוח רציני. צריך רק לשים את צ'אק המעבר. לפרוק עבודה אינטנסיבית יד מסייעת נעילת כפתור מפתח "התחל" נלחץ. זה גם נותן לך את ההזדמנות, אם burite במצב מביך, להסיר את אצבעות מהידית ולחץ כלפי מטה מעט בקידוח כלי הציר, בדרך זו, תורם ל" שיא ", הכריז על הגוף. תכונה נוספת GBH 2-24 DSR - כבל חשמל ארוך באמת, שהיא בדרך כלל מספיק כדי להגיע לפורקן כלשהו בחדר. אגרופן בחייהם של גברים בעומדו על הפיגום, לא יכול לפחד לדרוך על בלוק ביצוע החיבור החשמלי או פתוח ברגע הבלתי צפויים ביותר - זה מונח על הרצפה במקום כלשהו. למי שאוהב לעבוד עם שתי ידיים, יצרנית מאוישת מארגנת מחדש ידית אגרוף המעגל, אבל לי זה יותר מפריע. הסט הוא מקרה נוח ומרווחים של של פלסטיק טוב. אגרופן בחייהם של גברים סוס עבודה אמיתי, אף פעם לא נכשל במשך שנים רבות לניצול אכזרי. מכונה מצוינת לשימוש מקצועי. GBH 2-24 DSR באמת שווה את הכסף, ומחירו היה כ -250 דולרים. חברת BOSCH משתפרת כל הזמן השורה של תרגילים קלים, ודגם זה הופסק. אז בקרוב נבחן לגיבורים חדשים, לבחור כמה. , להחזיק בידיים הרבה פחות או יותר טרי כושי יקירכם GBH 2-20 D וGBH 2-24 DF.

RE BOSCH PBH 2000

לאחר חוויות טובות ממברג מקומי, החליט לנסות את האגרוף באותה הסדרה BOSCH PBH 2000 RE. אני חייב לומר, התוצאה עלתה על כל הציפיות. אגרופן בחייהם של גברים RE BOSCH PBH 2000 לקח אותו תחת גרידא bystromontazh 6x40, 6h60. אבל באנרגיה המקסימלי של "ילד" 1.5 השפעה יחידה J ללא בעיות התמודדות עם חורים גדולים יותר עד 20 מ"מ הכריז. כמעט קל כמו עמיתים למקצוע ובמארזים בצבע כחולים בהירים. זה יכול להיות? באופן כללי, היחס בין כוח המנוע לכח של המכה 550 W / 1.5-1.7 J בחוגים מקצועיים נחשבים אידיאלי במונחים של כלי עמידות, יצרנים רבים לדבוק בדגמי האולטרה שיעור כזה. כוח המנוע 550 ואט הכולל שלה, כך שחלק מבעיה, כמובן, יש מקום לצמיג (לדוגמא, לא התייבש בטון לחלוטין), אבל זה חריג לכלל. מרגיש שזה מהר מאוד, בדק את הדרכון - אכן, שיעור השפעה 5800 u / ד ', ומהירות סיבוב הנומינלית של 2300 סל"ד / min.... אגרופן בחייהם של גברים לשם השוואה, יש את הנתונים האלה GBH 2-24 DSR עד 4850 u. / ד '. 870 וכרך. / דקה. בהתאמה. עכשיו זה ברור למפתחים יש לסמוך על מהירות. בנוסף, הציעו הגרמנים מנגנון השפעת העיצוב מעניין: הם לא השתמשו בציוד, אלא הועברו ישירות לסיבוב של מפעיל פנאומטי ציר מנוע, החלוץ אפשר בדרך הייחודית, צוואר ציר 50mm חבית קבוע בחוזקה. חידושים טכנולוגיים כגון והשימוש בחלקים באיכות גבוהה מאוד הביאו לtrehrezhimnikom RE PBH 2000 עם פונקציה טהורה עיבוד שבבי (בתוספת עמדה מסוימת ניתן לתקן באזמל שטוח) שלמתחרים לא העזו. יש לנעול את הכפתור מופעל, הוא שקוע לתוך ידית הפלסטיק ולא עובד נגד מגע מקרי. יצרנים לא מדברים על הגנה מפני שיבוש, אבל יש רגשות לעורר Freewheel רגיש - אולי המידע הסודי הזה על עוד ידע. השירותים שלנו ולהפוך אותן מאוד רגישות, המספק אלקטרונית לבקרת מהירות, האצה חלקה מ0 עד מקסימום. אז אנחנו שמים את צ'אק המעבר ולעבוד על כמברג. מחוררי הוא הקלים ביותר וקומפקטי ביותר של כל מה שהחזקתי בידיים שלי. המשקל של רק 2.2 קילוגרם עם שלושה מטרים של אורך כבל שלה - 32 סנטימטר אגרופן בחייהם של גברים פלסטיק, הוא עשוי נחמד, ברור עמיד הלם - נבדקת. עיצוב גוף משולש מוכר הופך אותו עמיד יותר ויציב. וBOSCH PBH 2000 רי יפה להפליא. זהו אגרוף גדול, ולו לאתר בנייה. מיצובו ככלי לשימוש ביתי ולא שרירותי. הדבר מצביע על כך החברה BOSCH אחד הבודדים שהפך את כלי שורת תקציב "לסדנה בבית", ונאלץ לנוע "לחנוק" קצת את המאפיינים של הסדרה המקצועית. אבל התברר משהו מיוחד, שעבורו תודה רבות למפתחים. שלוש שנים אנחנו כבר פועלים את התינוק הזה באתרים, וללא בעיות, אפילו מברשות הם לא השתנו. אני חושב שזה יכול בקלות לשרוד כמה עותקים סיניים כי הם קרובים במחיר. PBH העלות 2000 RE בתחום הקמעונאות הוא רק 110-120 $. אגרופן בחייהם של גברים הסיבה לאריכות הימים של התרגילים שלהם, במידה רבה מאמינה יחס אכפתיות כלפיהם, והקפדה על המלצות היצרן. הציב לעצמו וכמה חוקים כלליים: חל מוצרים ממותגים איכותיים בלבד (מעבר מחסנית שומן, בורקס). באופן קבוע לבצע הניקוי ולמוסדות. אל תשכח לשמן את כלי SDS הפועלים השוק. אל תעמיס את האגרוף, לתת לזמן של להתקרר. חורי מקדח ארוכים בכמה מעברים (מושך את המקדחה, להסיר פסולת). לא לדחוף את האגרוף - עוגנים עלולים להתחמם יתר על המידה ללבוש impactor. אל תעבוד יותר מדי זמן בסתות מצב - כמה דקות כדי לסובב את המכונית בסיבוב טהור (פעולה פשוטה זו ומספקת קירור, ואילץ את פרטי סיכה). אל תכופף עובד כלי ביחס לציר שעמם - המחסנית שבורה. עקוב מאבק מדינה ומברשות. בתקלה הקל שבקלים, לשאת אותו לשירות, אל תתנו לתקלות יקרות. אל תיקח את הסינים, עדיף נתמך אחראי על היצרן הגרמני (כן, אני יודע, אני יודע שכולם עכשיו שנאסף בועדות ההתנגדות העממית). Turishchev אנטון rmnt.ru