איך לבחור תנור חימום מים מיידי קטן

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
קרה לחבר שלי סיפור. בערב ה -8 במרס החליט לעשות מתנה לאשתו. והוא קנה את דוד לאהוב בפעם את המים החמים לא מיוסר עם אגנים ווקים. בשם החשמלאי, שהתקיים בנפרד מכבל מגן. מכיוון שהמכשיר הוא חזק מספיק - 5 קילוואט. באופן כללי, הראה פעילות מעוררת קנאה. זוהי השעה "X" אישה בגאווה הלכה לאמבטיה, ורצונו, לטלוויזיה - ". כוח קטלני" לצפות ופתאום ... האמבטיה - זעקה נוראה. מהותה של "הודעות" ולהשמיט מילות וביטויים מסוימות, הייתה הבאה: "המים קרים, אם אני סתום חצי קרוב למים הפכו לחם, זורמים זרם כל כך חלשה שאני כולי בקצף וmerznu. אתה - אדם, לעשות משהו ... ""בן אדם," רץ למרכז השירות. ומה אתה חושב שאמר לו? מתברר שאם כוחו של מחמם מים המיידי - 3.5 קילוואט, ולאחר מכן יותר מ 3 ליטר לדקה, מים חמים בכל מקרה אתה לא מקבל. ולהתקלח מלאים חם, אתה צריך את הכוח של 8 קילוואט ומעלה.

זה הסיפור. מה לעשות? לאחר מחממי מים מיידיים למכור היום בהצלחה, חברות רבות tout כבודם, ובוודאי שיש להם. ראשית, במחמם מים זרימה דרך משנה כמה זמן אתה שומר את הריצה ברז, מים חמים לא ייגמרו לעולם. שלא כמו מחממי מים שבו המים החמים במכל ויכולים בסופו אחרי כמה זמן, זה אפשרי (תלוי בנפח המכל), את זרימת מים הקרה. אבל עם מחמם מים מיידי שלא יקרה אי פעם.

שנית, בהשוואה למחממי מים מצטברים זרימה דרך נעשה קטן. מאז הם לא צריכים טנק לאחסון מים חמים.היתרון העיקרי של מחממי מים מיידיים קטנים - גודלם הקטן

עכשיו החסרונות "protochnikov". כפי שאמרתי מומחים, החסרונות שלהם כוללים צריכת חשמל גדולה יותר באותו הזמן. ועוד דבר: אם דוד זרימה דרך להתחבר צריכת מספר רב של נקודות, במילים פשוטות, כמה דפיקות, טמפרטורת מים חמים תהיה תלויה בכמה נקודות המופעלים בו זמנית. אני אסביר. בואו נגיד שהדוד שלך "גרוש" ברז המטבח וחדר האמבטיה. לכן, אם אתם מחליטים לקחת מקלחת, ואשתך - כדי לשטוף את הכלים, ואז יש לך כבר domyvatsya מים קרים.

אחרי שהיה בכמה חברות שמוכרות מחממי מים, הבנתי: לקבל שפע של מים חמים, תוך שימוש במחמם מים מיידי, יכול להיות מושגת רק אם כוחה של 8 קילוואט ומעלה. אז, זה תענוג זמין רק בבתים שבם יש רשת חשמל תלת פאזי. למרבה הצער, בבתיהם של בניין ישן עם 16 מגבר מתחבר מחמם מים עם קיבולת של יותר מ -3.5 כ"ס לשים פשוט בלתי אפשרי. ובבתים עם תנורים חשמליים ובתים חדשים, שבו יש 40 - או מטר 32 אמפר, הגדרת 6 קילוואט "protochnikov" מתקבל על הדעת.

מה לעשות? פלט, מסתבר שיש. יש מים חמים בחודש אחד בלבד בקיץ, כאשר תחזוקה מונעת היא אספקת מים מרכזית, חנויות מציעות מבחר גדול של תנורי חימום שנקרא קטנים מיידיים מים הפועלים על קו 220 עם מגוון של צריכת חשמל 1.5-8 קילוואט.

לפיכך, ניתן לחלק את מכשירי חימום זרימה קטן לשתי קבוצות:

לחץ - מחממי מים מיידיים ללא כל קבצים מצורפים, הם רק כניסה ויציאה למים. הם מותקנים בriser ו" דילול "כל הדירה. זה מאוד נוח, כמו בתקופת את המים החמים לא רק יכול להתקלח, אבל להשתמש במים חמים מברז כל בדירה. להפעיל ולכבות דוד מים באופן אוטומטי בתגובה לזרימת מים.

Unconfined - מחממי מים מיידיים מצוידים בראש מקלחת פרטי (הוא נכלל עם היחידה) ועובדים רק כמקלחת. זה הוא ללא ספק נוח, למשל, במדינה. אבל בדירה, לדעתי, קצת מוזר כאשר תלוי בחדר האמבטיה שני ראשי המקלחת הבאים - אחד מהמקלחת הרגילה המיקסר והמקלות קרוב "נשמות" של דוד.מחמם מים מיידי לחץ קטן מותקן בriser (בתמונה משמאל)
מחממי מים מיידיים unconfined מצוידים בראש המקלחת (בתמונה מימין)

בנוסף, כאן, למשל, סיפר לי כי במרכז שירות אחד.

מקרים שונים ...

כפי שכבר אמרו, מחממי מים מיידיים הקטנים שנעו מ -3 עד 6 כ"ס ניתן להשתמש רק בקיץ. והנה הסיבה. לאחרונה, בחורף, הגיע לאיש מרכז השירות. תלונה שהדוד עבד מצוין בקיץ, ועכשיו, בזמן של מערכת חימום התאונה, מסרבת לחמם מים. כאילו, אתה תעשה ...

הוא הסביר פופולרי בקיץ טמפרטורת מים "קרים", "נכנסים" מהברז היה +15 ° C. היכולת שלו קטנה מידי דוד של 3.5 קילוואט (DT - 25 מעלות, נותן 3 ליטר / דקה) בקיץ קל "מחומם" על ידי 25 מעלות נוספות. כלומר 15 ° + 25 ° = 40 מעלות צלזיוס - היא טמפרטורה מתאימה לכביסה. . בחורף, במים ברז קרים, כ -5 מעלות אז: 5 ° + 25 ° = 30 מעלות צלזיוס - מים כגון תחת אתה בהחלט להקפיא. ויש לו את המכשיר עצמו ולא כלום עם זה, זה עובד בדרך כלל, זה לא שבור, רק האקלים אנחנו.

ככה אני הערתי על המצב הזה בכמה חברות. מתברר כי מחממי מים מיידיים קטנים שנועדו לחמם את מדינות אסיה ואפריקה. ואין הבדלים כאלה בין החורף וקיץ הטמפרטורה וטמפרטורת המים בברז הוא תמיד על +15 °. זה צריך להיות רק מעט "dogret".תמונה זו נראית בבירור כמחמם מים מיידי קטן שאורגן על ידי "שטיבל Eltron"

או במקרה אחר. לקוח לפעמים תופס עצמאי. ללא התייעצות עם מומחים, קונה דוד unconfined. יתר על כן, הוא מתחבר באופן בלתי מתקבל על הדעת לחלוטין. אני אסביר. על פי ההנחיות, לפני שהוא כולל, תחילה עליך לפתוח את ברז מים הקר. אבל בשביל "הפשטות" כמה אומנים לעשות זאת: ראש המקלחת הסתובב על דוד המים, שנמכר להשלים עם דוד pressureless, אבל במקום לשים ברז רגיל. וגם, בלי לחשוב פעמיים, המכשיר מחובר לרשת המים. במילים פשוטות, עכשיו התפקיד של מחמם מים ברז מבצע בפועל.

אבל העובדה שדוד מיכל זה אינו מיועד ללחץ מים. כתוצאה מכך, דוד מתקלקל. איך אני עושה בצורה חיה שרטט את התמונה הזאת במרכז השירות, "הוא מתנפח ומתפוצץ". האם אתה יכול לדמיין! בינתיים, כל פירוט ההנחיות בכתב כיצד המכשיר הוא להיות מחובר, ולכן אין לך שום בעיות.

או דוגמא כל כך אקזוטית. זה ידוע כי דוד המים לראשי מקלחת יש לנקות מעת לעת. במקלחות אמבטיה מסוימות שימשו כמחממי מים מיידיים קטנים. במשך זמן, החורים סתומים אבניים פרוסות ראש המקלחת ולכלוך (מים שיש לנו, כפי שאתה יודע, לא הכי טוב). כתוצאה מכך, מחמם המים, פשוטו כמשמעו, "סחט" של מים חמים בעצמו ... ובסופו - ויתר על המידה ... די נמס.

כל העניין הוא שיש לי ראשי המקלחת לזרימת חימום נמוך חורים חזק מאוד (בהשוואה למקלחות קונבנציונליות). והנה הסיבה. מחמם מים מיידי קטן מסוגל לחמם לטמפרטורה הרצויה הוא לא כמות גדולה מאוד של מים. אז כי המטוס היה חזק יותר, בראש המקלחת וסיפק חורים קטנים מאוד. באופן טבעי, חלאות mikrodyrochki כזה או פסולת סתום הרבה יותר מהר.דגם "יוריקה" החברה אריסטון - הכלאה בין זרימה וגליל DHW (משמאל)
התקנת מחמם מים מיידי קטן היא עדיין טובה יותר להפקיד את המומחה (מימין)

מה מומחים ממליץ למרכז שירות?

ראשון. אם אתה שם לב שהמטוס של בעבוע מים מזרימת ראש מקלחת תנורי חימום, הפך חלש יותר, זה (הזרבובית) יש לנקות. והציע לעשות את זה באופן קבוע. פונה משם, לשטוף או לשים בזמן כלשהו בפתרון, הסרת חלאות.

שני. קנו תנורים רק בחנויות או עסקים מיוחדים. לדוגמא, כשאמרתי לי "אירועים מחייו של מחממי מים" אלה בייצוג של החברה "שטיבל Eltron" (שטיבל Eltron), היו מופתעים מאוד. העובדה שיש לי בקנייני המכשירים שלהם פתיל אשר, כאשר טמפרטורת המים היא יותר מ 65 ° C מכבה באופן אוטומטי את המכשיר פשוט. כך שזה לא משהו שיתמוסס, ואף לא יכול להתחמם יתר על המידה.

מה לבחור?

אז, דיברנו בקצרה על מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתה הולך לחנות כדי לבחור דוד. לסיכום.

1. פרטים נוספים, שלושה שלבים או חיווט נוסף נדרש לחימום מים מיידי שאתה אוהב. ובZhEKe לוודא מה יש לך חשמל בדירה.
2. ציין כמה כוח מחושב על דוד שנבחר. במילים אחרות, "מה" זה מספיק: שטיפת ידיים בלבד ומנות, רק כדי להתקלח או מספיק מים חמים לכל המניפולציות הללו בו זמנית.
. 3 שאל: מי יתקין את המכשיר? אם לקרוא למומחה עם החברה (וגם, כמובן, כמה זה יעלה) או שזה לא קשה לעשות את עצמך?
4. וגם, כמובן, כדי להיות בטוח כדי למצוא את התקופה ואת כתובות ומרכזי שירות טלפוני במסגרת האחריות.

יתר על כן, פלא שלא מזיק אם יש לנו בחלקי המדינה שבחרת מכשיר. ואם יש, לא להתעצל כדי לציין כמה זה יעלה. זה קורה כי חלק קטן, אבל חשוב מאוד לקום מאוד מעגלים סכום גדול למדי.