איך לגדל בארץ בקיץ של עופות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה, אנו מתארים כיצד במהלך הקיץ, אתה לא יכול רק לגדל יבולים של פירות וירקות בגינה שלך, אלא גם עופות בעלילה. איזה אוכל וטיפול בשימוש כדי להטיל את הביצים באינקובטור או אפרוחי רכישה ישירים - כל זה, לקרוא את המאמר שלנו.
תרנגולות, ברווזים או אווזים? גידול עופות מה רווחי יותר קרקע לעופות תרנגולות ברווזים ואווזים Indoutki תרנגולי הודו מה להאכיל את ציפורים שיטות של ציפורים רבייה ציפורים רבייה באמצעות חממה קנה חממה מקומית צעירה חממת חיים - אווז, ברווז או הודו איך לטפל בתרנגולת כיצד להעניק טיפול מתאים לצעיר שלהם
איך לגדל בארץ בקיץ של עופות מדינה למכירה - זה לא רק לנוח על הטבע וקבאבים, אלא גם עבודה קשה, הודות שבו אנו יכולים ליהנות מפרות וירקות טריים משלך בחצר האחורית. מניות של בשר - לא במקום האחרון. מאז תושב הקיץ מתחיל את עבודתו בתחילת האביב, זה אפשרי לגדל בשר עוף.

תרנגולות, ברווזים או אווזים? גידול עופות מה רווחי יותר

הישרדות לאחר הבקיעה תקופת גידול לפני השחיטה הזנת דלק לפני הטבח משקל ירד בזמן הטבח המשטר דרישות בסיסיות
תרנגולות 80% 4-5 חודשים. 15-20 קילוגרם 3-4 קילוגרם + עלווה תבואה + כלוב חרות חוסר הלחות
ברווזונים 95% 3 חודשים. 25-30 קילוגרם 4-6 קילוגרם + + תירס מרעה Aviary קיבולת גדולה עם מים
Indoutyata 100% 4 חודשים. 10-20 קילוגרם 3-4 קילוגרם מרעה חופשי חוסר הלחות, מרעה גדול
אפרוחי אווזים 99% 4 חודשים. 20-25 קילוגרם 8-10 קילוגרם מרעה + תבואה עד 2 חודשים לאחר תשלום - מ '5x5 כלוב, מרעה תדירות שפע של מים וירק בכלוב, מרעה גדול
אפרוחים 60% 5-6 חודשים. 15-20 קילוגרם 10-15 קילוגרם מרעה חופשי של עד 3 חודשים., ואז 3-4 פעמים ביום מרעה חופשי, חוסר הלחות
הטבלה מציגה את המספר המשוער של מזון לתקופה מסוימת. דרישה יומית מדויקת לתרנגולות לא. הזנה, שפכו לתוך השוקת עשוי להתפורר, ורומסת לספוג. לכן, זה צריך מייד להסיר ולהחיל טרי. המלצה תהיה מדויקת ביותר - באבוס צריך להיות כל הזמן אכילה.

קרקע לעופות

כדי להחליט איזה סוג של ציפורים לגדול, לשקול את הממדים של העלילה, שבו שמורה למשק הבית.

תרנגולות

אם שטח עליו מעט מאוד, התרנגולות - האפשרות הרווחית ביותר. הם אינם דורשים שטח גדול. חוסר המרעה יכול להיות מוחלף על ידי הזנה חדה עצמאית מצמחים. הם אינם דורשים הרבה מים. כי זה יותר קשה לשמור על גדול, ואילו שטח קטן, הם דורשים יותר תבואה. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות אם אתה שומר את התרנגולות לקציר בשר, הקיצוץ צריך להיות 3 חודשים, כאשר הם מגיעים 3-4 קילו. אחרי כל הזמן הזה התרנגולות להתחיל למהר ולרדת במשקל.

ברווזים ואווזים

ברווזים ואווזים דורשים יותר תשומת לב. להאכלה שלהם לא מספיק ירקות קצוצים - הם זקוקים למים ומרעה. אבל זה לא צריך אזור נפרד נזרע או בריכה טבעית. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות עופות מים לטאטא כל עשבים שוטים שהם קרובים דיור, ולספק להם מים, אתה יכול להשתמש באגם מלאכותי. זה מספיק כדי לחפור מיכל מים או לשים את כניסה קלה נגף בחלק הדיסטלי של קוטג'ים, על מנת למנוע ריחות לא נעימים בסמוך לדירה. אחרי רווחי עופות 3 חודשים של 6-10 קילוגרם (אווזים).

Indoutki

Indoutyata מלידה דורש ירק. אפילו הברווזון יומי, עם החרטום הרך שלו, מסוגל לרעות. אם זה מספיק מההתחלה, להתעלם לחלוטין דגני indoutki. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות

תרנגולי הודו

תרנגולי הודו הם מאוד בררנים במזון. הם צריכים צמחייה תוספי מזון מסוים ותשומת לב אישית. אבל הם דורשים פחות מזון בנוכחות מרעה - חינם, ללא הגבלת שטח עם עשבים. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות לאחר 4-5 חודשים שהם מגיעים 10-15 קילוגרם, ובהמשך יכולים להיות "חממת חיים" לבקיעה וגידול. טורקיה אינה מפלה שהיא בקעו - תרנגולי הודו, תרנגולות או אווזים. זה מתאים את עצמו ל" אינטרסים "של הגוזלים שלהם, ולפעמים כיף לראות שהיא מחכה בסבלנות לילדי עופות המים שלה בזמן שהם מתרחצים.

מה להאכיל את ציפורים

עבור תרנגולות ותרנגולים הודו מזון רצוי - חיטה, תירס ושיבולת שועל. למים - להאכיל מכל מיני דגנים, שורשים כתושים, מסה ירוקה ותחמיץ. אחרי חודש יש להוסיף חול להאכיל. מאז עופות מים מזון מעובד מהר מאוד, חול יוצר את הרושם של שובע, המאפשר להם לשקר ועוד "שומן רווח".

שיטות של ציפורים רבייה

ישנן 3 דרכים של גידול עגלים: ציפורים רבייה באמצעות החממה לקנות חממה מקומית צעירה חממה חי - אווז, ברווז או הודו הדרך הנוחה ביותר - לשים מתחת לביצי התרנגולת שלה. אך לא כולם הגננים מסוגלים לשמור על ציפור בחורף. לכן, באביב לקנות אפרוחים קטנים בעופות, הפלט באמצעות מיני חממה משלו או עדיין מצרף ביצים נרכשו במסגרת תרנגולות. כך, תחת הנקבות אתה יכול לשים את ביצי ברווז תחת ברווזים ואווזים - עוף והודו יכולים להיות תחת כל יסוד ובמספרים גדולים יותר מאשר בכל עופות אחרים. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות בחממה מיוחדת יכולה להטיל ביצים בכל עת של שנה, אבל בתחילת האביב - האפשרות הטובה ביותר כאשר יש דשא, כי כל ציפור זקוקה לויטמינים כלולים בצמחי עשב ויבול. החממה היא קלה לשימוש, במיוחד אם יש לו מפנה ביצה אוטומטי והיכולת להתחבר לסוללה בזמן המת של החדר. אם ניתן לגדל את כל ההמלצות והכללים לשימוש בחממה לעונת ציפור עם כמה לשוניות.

ציפורים רבייה באמצעות חממה

כיום על מכירת הם מיני חממות שונות, החלפת תרנגולות חיות, לפיו אתה יכול לשים לא יותר מ 21 ביצים. בחממה להטיל עד מאה ואשכים בו זמנית טיפול בכל הביצים, ומאוחר יותר את התרנגולות. זהו גם מספר הביצים יצטרך כ 8-10 תרנגולות, אשר גם נדרשת לטיפול בזמן הדגירה. אפשר רק לדמיין כמה לא נוח לדאוג למשפחות ציפור רבות כל כך. בנוסף, יש צורך בשטח גדול, כדי להבטיח כי כל משפחה הייתה על מגרש נפרד. חממות עם מפנה ידני - המכשיר הבעייתי ביותר, כי הבעלים נדרש כדי להפוך באופן ידני כל ביצה כמה פעמים ביום. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות חממה עם היפוך מכאני מאפשרת נגיעה אחת להעיף את כל הביצים באותו הזמן באמצעות מנגנון מיוחד. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות חממה עם ביצים להעיף אוטומטיות - הנוחה ביותר לשימוש. מהמארח דורש רק מנטר את חום החיישן ולחות. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות חשוב לבחור ביצים לפני הדגירה. כדי לעשות זאת, עליך לרכוש ovoskop מיוחד לפיו ביצים שקופות אור בהיר שמסייע להבחין פגום: באופן שגוי ממוקם תא אוויר בביצה. במקום את החלק העליון (כפי שהוא אמור להיות) ממוקם באמצע וזה ביצי גלגול מטלטלין באופן חופשי. החלמון לא בא לידי ביטוי באופן ברור, כאשר מעורבבים עם הפרעות חלבון או דבוק לקיר של הביצה. קורי מוזרים זמינות בתוך הביצה. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות ביצים לא צריכים להיות מלוכלכות מלמעלה - זה מתחיל זיהום שיכול להדביק את שאר הביצים במהלך דגירה. עדיף לקנות זרעים למשק עופות מגדלים (חממות), שבו הכל נבדקו על ידי וטרינרים מנוסים למחלה. בהתחשב בכך שהתרנגולות לשבת על ביצים בסוף אפריל או בתחילת מאי, החממה יכולה להניח בסוף פברואר - תחילת מרץ. בתחילת החודש אוגוסט, יש לו את ציפור במשקל מספיק וניתן לחתוך אותו. הקושי הוא שאחרי תרנגולות הבקיעה ההמונית לצרכי טיפול האישי. כי הרחוב הוא עדיין אי אפשר לשחרר אותם, הם דורשים חדר חם בשפע. למספר גדול של תיבה רגילה צעירה לא יעבוד גם בלילה. צריך להיות מקום שבו הם יוכלו להתחמם מתחת למנורה ולמשרד, שבו תרנגולות יכולות ללכת לאכול ולשתות מים. אם כל זה בשטח קטן, האוכל יהיה לערבב עם מים וחול, תרנגולות תהיה לספוג משחק.

קנה חממה מקומית צעירה

מה להביא בחשבון בעת ​​רכישת אפרוחים: בחירת תרנגולות, צריך לשים לב לכנפיים שלהם. אם הם כבר הופיעו נוצות, זה אומר שיש לו יותר מ 3 ימים. אפרוחים חלשים נבדלים בקלות לפי משקל. אם תרים את אפרוחים בקלות לזהות אותם משקל שווה או לא. ייראה fuzzies החלש בהשוואה לבריאה. אם נקש על התא שבו הם נמצאים, הריצה הזריזה ביותר מעל הראשים בחיפוש אחר מזון. זה בריא. להבדיל מזין של עוף קשה. הנה אחת הדרכים הפופולריות: לקחת את הרגליים של העוף במהופך. אם פרפורי כנפיים וצופיה - תרנגול אם מציץ, אבל תלוי - עוף. בגיל 3 שבועות של גיל שכבר יש לי קל יותר נוצות על הזנב. בתרנגולות ותרנגול הם שונים. על זין של דבק בו עד משולש, ואילו אוהד מגניב עוף. אל תתביישו להסתכל להם מתחת לזנב - אם רטוב - הוא עוף או ברווז פגום. אבל עדיף לקנות צעיר בשבוע. ציפורים אלה כבר ויטמינים מיוחדים פול, הים יהיה מינימאלי. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות

חממת חיים - אווז, ברווז או הודו

בירד, שהיא דוגרת על הביצים, ולאחר מכן בטיפול בהם, בשם העממי Kvochko. העובדה שגם בתקופת הדגירה שהיא עושה צלילים מסוימים (kvohtane), כאילו עוסק בתוכן של הביצה. תרנגולות בהמשך לכך ללא עוררין להגיב לצלילים אלה. תחת Kvochko לא יכול לשים הרבה אשכים, כמו בחממה. אבל אם באותו הזמן לשים תחתו ושכב באינקובטור ביצים, כאשר כל הפתח הצעיר, חממה יכולה לתת אם להרהר. טיפול מיוחד של אמא תרנגולת אינו נדרש. והכי חשוב, זמן לתת אוכל, נקי ממוחזר ונרמס, ולהחליף את המים לעתים קרובות. כדי להימנע מזיהומים המשפיעים על תרנגולות צעירות במנגנות מים רצוי להוסיף או להסיר furatsilin ולעתים קרובות במרחב להליכה למכלאה.

איך לטפל בתרנגולת

תשומת לב מיוחדת נדרשת רק 2 השבועות הראשונים. במהלך תקופה זו, תחת nepomeschayuschihsya Kvochko צריך להילקח קטן משם בלילה מתחת לאור, כך שכל אחד יכול לשמור על חום גוף. אבל זה יהיה יותר טוב אם המשפחה היא במקור מהשימוש בו ברחוב, שאליו יש כמה דרישות: הגובה המינימאלי של הלול - 1.5 מ ' כדי לאוורר את החדר חייב להיות חלון שבקיץ יהיה פתוח, אך מכוסה ברשת של מזיקים. בלול צריך להיות מוטות לתרנגולות ועופות מבוגרים יותר. החדר לא צריך להיות להאכיל! בפינת החדר יש לחזק מנורה לחימום בלילה. Kvochka היא מבינה כאשר אפרוחים קרים ומובילה אותם לחדר שבו יש חום נוסף. היא בוחרת מקום ליד המנורה, כך שאותם אפרוחים שאינם מתאימים מתחתיו היו קרובים יותר לחום מהתנור. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות ובאשר לאמא הודו, raspushivayutsya הנוצות מולה, כך שהוא מסוגל להתחמם ל30 אווזים או ברווזים, תרנגולי הודו שהם הרבה יותר גדולים. אבל להשאיר אותם ללא מקור נוסף של חום, בתקווה לטורקיה "חמה", לא שווה את זה. אפרוחים רבים מדי מתחת לאמא אחת בסיכון "לחנוק" את הגוזלים אחרים טמפרטורת Kvočka, למרות ההסתפקות של אוויר צח.

כיצד להעניק טיפול מתאים לצעיר שלהם

כאשר אפרוחים הם עם אמא, שהיא מבטלת את מארח הטרחה רק עם מיוחד ומחוממת בטמפרטורה מסוימת. כמו כן, אם גוזלים Kvochko בכלל יש להם גישה למרעה עם דשא, הבעלים אינם נדרשים לכסח אותו בעצמך, לקצוץ ולהאכיל צעיר. אחרי תרנגולת דוגרת צריכה את אותם הוויטמינים שילדיה. מציאת דשא מתאים, היא קוראת לאחרים, ובכך, כל לחדש את הגוף עם ויטמינים. לכן, האנשים ולומר שצעירים גדל במהירות בחופש ועם אמא Kvochko. אבל לא כל נהגי המשאיות את ההזדמנות כדי לשמור על תרנגולות. ניקוי עט ציפור צריך להיעשות כמה פעמים ביום. זבל עוף ולח מזיק לצעיר, אפילו עבור עופות מים קטנים. בשבועות של גיל יכולים להפוך את ציפור החוצה ולהשאיר במתחם מיוחד גדר, ראש רשת שבתוך הבית. זה ימנע ציפורים לתקוף טורפים. לעורב אפילו רגיל מסוכן אפרוחים צעירים. איך לגדל בארץ בקיץ של עופות אפרוחים או ברווזונים גדלו מארח לבד, דורשים הזנה נוספת. בצל ירוק, שום, שמיר, פטרוזיליה זה ואפילו סרפדים. הם מחזיקים את כל הוויטמינים דרושים בימים הראשונים לחייהם. על מנת שהם יישארו על הדשא הטרי, אם אתה לא יכול להאכיל אותם, אתה יכול לעשות גידור נייד או רשת תיל רכה על העיקרון של לול, רק גדול יותר. אפרוחים מנקרים במהירות דשא סביבו. אחרי זה "רכיבה" שורש ניתן מחדש לאתר אחר. חלק מהגדר צריך לכסות כדי להיות מסוגל להסתיר מפני השמש, או לשים אותו במקום הצללה. גם אם אתה לא מתכנן להשאיר את ציפור בחורף, חדר המיועד לה - צריך להיות חובה. אי אפשר לשים מים ומזון, בגלל רטיבות מובילה לזיהומים כי להדביק ציפורים ופיזרו על סככת ההזנה למשוך חולדות, עכברים ומזיקים אחרים שיכול לשאת מחלות. כעת, בעזרת עצות פשוטות אלה, אתה יכול לעשות על ניסיונם האישי, שעופות ביתיים הוא משימה לא כל כך קשה. אלכסנדר Birzhin, rmnt.ru