איך להיפטר מצרצרי שומה בגן

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
נזק שגורם קריקט שומה בגינה, אתה יכול בקלות להשוות ארבה, כאשר לזמן קצר הרס את היבול כולו בשטח העצום, אם לא ייעשה דבר. במאמר זה נבחן דרכים להתמודדות עם מזיקי גן הירק הזה.
כיצד להתמודד עם Medvedki מה פירוש הדבר היעיל ביותר לשליטה Medvedki אני יכול להיפטר מצרצרי שומה לנצח
איך להיפטר מצרצרי שומה בגן גם אם זה במראה מקורי רק יצור הופיע בגינה, צריך להישמע האזעקה. בקרוב האתר כולו יהיה בחורים קטנים - הוא נע צרצור. בניגוד לחיפושית, קריקט שומה, נע מתחת לאדמה בחיפוש אחר ירקות פקעת טעימים "המדגם" כולם נופלים בדרך. לכן סובל ושתילים צעירים, ונחיתה אחרת. בהומור עצוב יכול להוסיף שאם אין ירקות גינה, העשבים לא היו בסכנה - היא לא אוכלת אותם. מסקנה - חפרפרת מתגוררת היחידה שבו אנשים משקיעים עמלם. לכן, להיפטר מזה יכול רק בעלים של האתר ... איך להיפטר מצרצרי שומה בגן כדי להבין איך להתמודד עם זה, אתה צריך לדעת את המבנה של החרק. Medvedka בניגוד לחיפושית או הזחלים שלה, אי אפשר למחוץ את האצבעות. הגוף שלה היה נוקשה, גבו מכוסה שריון, ממה שהיה השם השני שלה - סרטן כדור הארץ. ותודה לכנפיים החזקות שלהם, יש לה את היכולת לעוף, כך שקשה לתפוס בידיו. שומה חופרת מהלכים במרחק קצר מהשטח, מספיק כדי להגיע לשורשים של ענפים צעירים וחומר זרע שנזרע - תפוחי אדמה. אבל במקרה של חורף קר מאוד משיכות אנכיות שלה יכולות להגיע למטר עומק. אנשים אלה הם מאוד אוהבי חום, אז זה נוח יותר להתמודד איתם מאז תחילת האביב. יותר מכך, כי זה הזמן שהיא מטילה ביצים, אשר לאחר מכן יהיו על 300 חרקים צעירים.

כיצד להתמודד עם Medvedki

למרבה הצער, בשנים האחרונות התעשייה החקלאית הקלה את הגישה שלהם לדרישות של עיבוד קרקע. לאחר קצירת הקרקע חרש לעומק מספיק ובתחילת החריש רק מעט להפריע נוצר כבר למחילות החורף. חוץ מחרקים עדיין זמן, שמאפשר להם להפוך את המקלט חדש ונוח לחורף במרחק בטוח מהמשטח הקר. איך להיפטר מצרצרי שומה בגן אם אתה מטפח את האדמה עד לעומק מספיק במהלך הכפור הראשון, החרקים הצעירים שלא יכול עדיין חפרו לעומק רב יותר, יאבדו בקור. יהיה החורף מספר גדול של מבוגרים. הם צריכים להילחם בחורף, תחילת האביב, ושוב למזג האוויר הקר מאוד. אחרי הסתיו לשחרר את האדמה מופרעת חרקים מתחילים לחפש את מזונם ומחסה. בכל האתר צריך לחפור בורות רדודות ולהחיל את זבל שם. יש למצוא ניצולי ישועה לאחר חריש חרקים. כאשר קר, יש צורך לפזר את הזבל מהבורות בגינת המטבח. חפר בחזרה שהם לא יכולים - הקפאה. במהלך ניתן לשים הבורות הללו "חלק" הבא של זבל, ולא לגעת בו עד האביב. לפני הכנת הקרקע לשתילת מלכודות אלה צריכים להיות שרפו באמצעות כל נוזל דליק. מזיקים הפכו הרבה יותר קטנים, אבל אי אפשר להפסיק. איך להיפטר מצרצרי שומה בגן האנשים שנותרו לרדת למחתרת בחיפוש אחר מזון טעים. בשלב זה, גננים ניטעו זרעים, שתילים ותפוחי אדמה. אם נלחם Medvedki רק בשלב הראשוני, בעת שתילה צריכה להשתמש בחומרים כימיים. הם מאוד לעזור לשמור על שתילה, אבל אי אפשר להפסיק. רעל אחד חרקים, לעקוף עוד הריח הרע, ושלישי, לאחר היעלמותו, ובכל זאת יתקבל למפעל. אז לא לוותר על שיטות המסורתיות להיפטר מהסרטן של כדור הארץ, יחד עם רעלים.

מה פירוש הדבר היעיל ביותר לשליטה Medvedki

כימיקלים להיפטר מצרצרי שומה לא כל כך הרבה. כל אחד מהם מספק אפקט נפרד. , "יצירת מופת", "יוקרה" ו" Akhtar "משמשת לטיפול בזרעים ושתילים. זרעי תפוח אדמה ריססה לפני שתילת שורשים ושתיל הם מושרים לפני השתילה בקרקע פתוחה. שיטה זו לא רק מגנה על הנחיתה של צרצרי שומה, אלא גם על תפוחי האדמה חיפושית קולורדו, שהעלים שטופלו בצמחי תרופה זו הן קטלניים. איך להיפטר מצרצרי שומה בגן מכיוון שחומר רעיל עובר בהדרגה מהשורש ועד לגבעולים ועלים של הצמח, עד מהרה הם יהיו בטוחים לצרצרי שומה. לכן בארות מיועדות לשתילי תפוח אדמה שווה לשים פיתיונות רעל או לבשל אותם בעצמך מהסמים "B-58". הוא הוסיף מבושל דגנים (לא מונבט), מתעקשים 12 שעות וערוכות בבארות עם תפוחי אדמה וכרוב. בשל העובדה שיש הרעל "B-58" ריח לא נעים, חרקים להימנע מהם, ומי שמנסים - למות. דוחי קוליים יעזרו לשמור Medvedka במרחק מה מהאתר, הוא צורם. אבל הם לא ייעלמו. על מנת להצליח, מומלץ להשתמש בשיטה זו בשיתוף עם השכנים. אחרת, ברגע שמנגנון מסיבה כלשהי נכשל, שטח משוחרר תקף באופן מיידי. בעוד נזק הודעת בעלים, היבול יושמד. איך להיפטר מצרצרי שומה בגן

אני יכול להיפטר מצרצרי שומה לנצח

למרות העובדה שהחרקים ימותו מסמים לבד, הליך זה לא יעזור להיפטר מ" לשאת "את האוכלוסייה לחלוטין. לכן, לכל לגל בין שורות כדי לשלוט בסמי עשבים הוסיף שוב לקרקע. לשם כך יש צורך לפזר את התבואה חקוקה באתר רק לפני backwashing. לאחר עיבוד כל אזור גרגר יהיה מכוסה באדמה, ונגיש לחרקים המופרעים. איך להיפטר מצרצרי שומה בגן על מנת להיפטר מצרצרי שומה בכלל, ולא רק כדי להציל את היבול בשנה הנוכחית, יש צורך לתפוס את החרקים לאורך כל העונה. לשם כך שיתאים לכמה שיטות מסורתיות: לכידת חרקים ביד. באתר ערוך לוחות רחבים, פיסות דיקט וצפחה - כל מה שהוא בהישג היד. בהציף מראש עם מים עד לכיסוי החלק מהפריטים הללו ואת ארץ דחיפה קטנה. יום תחת הלוחות יהיה צרצור "מפונק". בלי להבין שהחלק העליון הוא לא האדמה, ואת החפץ הזר, הם יעשו את המהלכים הנכונים בשטח. זה יהיה גם לברוח למהלכים אלה. נותר רק לתפוס אותו במהירות. הלוח ניתן לשים במקום ולהמשיך הלאה למקום אחר. פיתיון עם אלכוהול ומתוק. בין המיטות של תפוחי אדמה יכולה לעשות מלכודות של בקבוקים עם כמות קטנה של בירה או בירה שחורה (100 ז). יש צורך לקשור את תחבושת הצוואר ולחפור, כך שהצוואר היה גבוה. תחבושת חרקים קלות progryzet ובכושר בתוך שבו ריחות טעימים. קבל בחזרה דרך צוואר הבקבוק, זה לא יכול. שבוע זה יהיה מלכודת מלאה. חרקים שנלכדו בזה צריכים להיהרס, ומלכודת הפיתיון לשים במקום. בצנצנת (0.5 L) ובקבוקי פלסטיק לחתוך חפרו בגובה פני קרקע, לשים קצת דבש. לאחר שנפל לתחתית, המזיקים לא יכולים לצאת מהקירות המתוקים מתגלגלים. יוצקים מים מהלכי דוב ממשפך, בדילול מלא בנפט, חומרי ניקוי או סבון. חרקים לא נגמרים של שבץ נוסף. לכן, במקרה זה, את המיומנות דרושה כדי לתפוס אותה. לחפור סביב ההיקף של החרקים בצפיפות, מוטות פלדה. למתוח בין הקו ולתלות אותו בתקליטורי CD / DVD. ההשפעה של רטט שנובעת מהעובדה שהדיסק מסתובב - דוחה חרקים. אבל הם לא יגיעו רחוק, רק במרחק מסוים, שבו דין לא נותן לה צרות. אך שיטה זו היא מסובכת. "אינטרנט" של חוט הדיג יעכב את תנועה ברחבי הגינה כאשר הוא מעובד. איך להיפטר מצרצרי שומה בגן שיטות מסורתיות להתמקד יותר בהרתעה והרס רק אנשים ספציפיים. לכן, שטחים גדולים חייבים לעמוד בכל התנאים והכללים של עיבוד קרקע. אם המאבק נגד חרקים כל השנה המורכבת יחד עם האזורים הסמוכים, ואז אתה יכול להיפטר מהם לנצח. אלכסנדר Birzhin, rmnt.ru