איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
חיפושית קולורדו תפוחי אדמה - "נושא כאוב" כל החקלאים וגננים. אם לא ייעשה דבר, עם "העזרה" שלו יאבד את כל יבול תפוחי האדמה - המוצר הכרחי בכל שולחן. ישנן דרכים רבות להיפטר מהמזיקים. במאמר זה אנו רואים את אלה היעילים ביותר.
הדרכים היעילות ביותר להיפטר מהאנשים של תפוחי אדמה חיפושית קולורדו המושך את החיפושית לפני ואחרי שתילת תפוחי אדמה הפקה עצמאית של רעלים והאפקטיביות שלהם שתילה, להרתיע מזיקים. Pros and Cons עופות עזרה אפשרויות מודרניות להתמודדות עם חיפושית שימוש בכימיקלים
איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו כנראה אף אחד מירקות שגודלו בכמויות גדולות על קרקע פרטית אינו כפוף לאותם סיכונים כמו תפוחי אדמה. השומה מעריצה אותו, כנימות יכולות בזמן קצר כדי לקלקל את כל היבול וridging בטרם עת להפחית באופן משמעותי את כמות תפוחי האדמה, אבל האויב של המוצר המסוכן ביותר - תפוחי אדמה חיפושית קולורדו. החל מ 50s, אנשים עם דרגות שונות של הצלחה הם להילחם בו בדרכים שונות. לא פלא שהם אומרים שאדם - היצור קשוח ביותר בעולם. השנה הראשונה בילתה בלי תפוחי אדמה, עוררה רעב כבר משתולל. אבל בשנה הבאה, אנשים החלו להילחם על ההישרדות שלהם, זה ההרס של חיפושית דרכים הפרימיטיביות ביותר. בכל שנה המציאה ועברה "מפה לאוזן" מתכונים חדשים להיפטר מהנגע הזה, אבל לא להרוס אותה פנתה לזמן ההווה לחלוטין.

הדרכים היעילות ביותר להיפטר מהאנשים של תפוחי אדמה חיפושית קולורדו

שיטת איסוף הנתונים ידנית אינה יכולה להיחשב יעילה - מייגע למדי. כאשר משפחות היו 10-15 ילדים שיכולים לחצות את הגן כמה פעמים ביום, ותפוחי אדמה לא היו בסכנה. ועכשיו כימיקלים מתנגדים להיפטר ממזיקים בדרך זו. איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו

המושך את החיפושית לפני ואחרי שתילת תפוחי אדמה

עם השמש האביבית הראשונה, הרבה לפני השתילה, חיפושית מתעוררת ומחפשת את עצמו "אובייקט" לקיומה. אם בזהירות על פני הגינה לחפור פחיות או בקבוקי פלסטיק לחתוך לשים בעבר על החלק התחתון של מוצר הניקוי האהוב עליהם, ביום שהוא הולך למלכודת מספר גדול של באגים. לאחר האכילה, לחזור הם לא יכולים. לאחר קצירה צריכה להתפשט על פני גינת קומץ של קליפות תפוחי אדמה וחולצות של היבול. הם יהיו להחליק את כל גוועים ברעב. כאשר יאסוף כמות גדולה, יש צורך לזרוק את הדלק שלהם ולשרוף. אתה יכול לחזור על תהליך זה כמה פעמים לפני תחילתו של מזג אוויר קר, כאשר החיפושיות לתוך הקרקע לקראת האביב. אם הגן מעובד בשלהיי סתיו, ואפילו טוב יותר, עם תחילתה של קר - כל החרקים הם קרים ומתים.

הפקה עצמאית של רעלים והאפקטיביות שלהם

מתכונים למרקחות די הרבה. כולם מתבססים על העובדה שהחיפושית לא אוהבת את ריחות רעים, טעם מר ופתרונות שיעוררו הידבקות. לכן, בכל המרקים הוסיף סבון. הנה כמה מהם. ישנם צמחים, פולט ריח רע - klopovnik, לענה ואחרת (שונה בכל אזור). גבעולים מאודים עם פרחים במים רותחים, ומוסיפים חבילה של קניות טבק או עלי טבק מיובש. אחרי 2 ימים, מתח ותפוחי אדמה בתרסיס. חרקים חלקם נהרגו, אבל את העיקר החוצה, אם כי לזמן קצר. לשחוק את הריח - חוזר חיפושית. איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו פלפל אדום, חרדל, celandine, שן הארי גבעולים, העלים אגוז - מריר. גם מאודה ומתעקשים הלילה ולהוסיף סבון. לשפר את האפקט, אם לרסס את הצמחים בערב, ולכן הפתרון הוא נספג טוב יותר על ידי העלים. חיפושיות בבוקר בחיפוש אחר מזון מתוק לעבור לעגבניות, חצילים, ואם הם גם מעובדים - הגן הבא. כדי להימנע ממעברים כאלה, שכנים טיפלו בו זמנית ואת חלקותיהם. רוב המזיקים ימותו מרעב, אחרים יכולים לתפוס ולשרוף באמצעות "הפיתיון" של קליפות תפוחי אדמה, שיביאו יחד את כל הבאגים מהגינה. מרקים אלה אינם משפיעים על הזחלים. הם מפזרים אפר עץ או בטון, שממנו ביותר של מת.

שתילה, להרתיע מזיקים. Pros and Cons

צמחים שהיינו לגמרי להיפטר ממזיקים, לא. אבל רבים מהם נרתעים חיפושית ריחות או פשוט לא נמשכת אליו. לדוגמא, שעועית מגנה על תפוחי אדמה מהחיפושית. זה יכול להיות נטוע עם תפוחי אדמה מעורבים, אם כימיקלים לא רעל - ימותו מהם שעועית. איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו יכול להיות נטוע עם נענע תפוחי אדמה, תימין, tansy, שום, קנבוס, מרווה, טרגון, וכו 'הבעלים הוא קשים לעיבוד האדמה בין השורות. חוץ מצמחים זרים ייקחו יותר מים מהקרקע, דבר המשפיעה על התשואה.

עופות עזרה

להביא תועלת רבה לעופות. תרנגולי הודו צעירים, אווזים ולימדו שם tsesarochek חיפושית. מורכבותה של שיטה זו היא שהיא דורשת בשעתי הבוקר המוקדמות לאסוף מספר גדול של חיפושית לבד או פתיונות. לפני ציפור זו המשיכה רעבה. בהמשך לכך, ציפור פלטה אל הגן, והיא אוכלת את כל החיפושית. לא די באנושיות במשק הבית, ובעייתי. למעשה, מלבד ציפור החיפושית יקלקל ונטיעות אחרות, בטישה בקרקע והמגרפה. איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו אלה הם רק כמה אפשרויות בסיסיות לשלוט על תפוחי האדמה חיפושית קולורדו ולהחיל אותם מורכבים יותר. אבל היעיל ביותר עד כה הם תרופות מיוחדות כדי להרוג את תפוחי האדמה חיפושית קולורדו. מותר להם להיות בשימוש ונמכר בחנויות גינון.

אפשרויות מודרניות להתמודדות עם חיפושית שימוש בכימיקלים

למרות המספר הגדול של שמות של תרופות, לכולם יש שלוש פעולות שונות - ביולוגי, קשר ומערכתי. לכן, בחירת האמצעים להרוג את תפוחי האדמה חיפושית קולורדו, צריך לשים לב למרכיב הפעיל העיקרי בהכנה זו. איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו ביותר הם בטוחים עבור בני אדם וקטלניים למזיקים - הפעולה הביולוגית של תרופות, כגון "Batsikol", "Bicol", "bitoksibatsillin", "Dendrobatsilin". כלול בהם מthuringiensis Bacillus חיידקי יוצרי נבגים, חיפושית מתחילה מחלות מעי, ומוות. בתוך שלושה ימים לאחר חרקים תרופת זיהום עדיין בחיים, אבל כבר לא פעילים. רבים כמות מספקת של התרופה. אם אתה לא מבין את ההמלצות האמורות על האריזה, צמרות להפוך צהוב ויבש. השפעה של התרופה נמשכת 7 ימים, ולאחר מכן ניתן לאכול את תפוחי האדמה. החסרון של הפעולה הביולוגית של תרופות הוא שאחרי מעשיו הופך לבטוח ותפוחי אדמה לתפוחי אדמה חיפושית. לכן, זה לוקח כמה טיפולים לעונה. היעיל ביותר בשנים האחרונות יש לי פעולה ותרופות המבוססות על Imidacloprid מערכתיים. יש להם משך הפעולה ארוך. ההרכב של "היוקרה" או "המופת" מהיצרן הגרמני, החברה "באייר", פקעות מעובדים תפוחי אדמה לפני השתילה, כמו גם את השורשים של עגבניות וחצילים. טיפול אחד מספיק לעונה כולה. Imidacloprid חודר במשך זמן בתוך המפעל ופקעות ארוך. חיפושית קולורדו אוכלת העלים אפילו לא - מייד לאחר שפגעו זה בצמח מת. איך להיפטר מתפוחי האדמה חיפושית קולורדו למען ההגינות יש לציין כי אי עמידה בהוראות לשימוש, הבאג עדיין מופיע זמן קצר לפני הקציר. ואז אתה יכול לקבל את פעולת תרופה להיפטר "Akhtar" מגע, המבוסס על thiamethoxam. זה לא נספג בצמרות, אינו חודר את הפקעות, והורס רק את החרקים שעליו הפתרון. טיפול בטוח של זה יהיה מספיק כדי להתחיל תפוחי אדמה קציר. לפני רכישת התרופה צריך לשאול בדיוק לאיזו קבוצה הוא שייך רעלים. דילול התרופה צריכה להיות רק בחלקם אשר מופיע על גבי האריזה. רצוי לרסס חומרי הדברה בשעתי אחר הצהריים המאוחרים - מזג אוויר חם מקדם אידוי מהיר של הנוזלים. מסכת פנים, בגדים המכסים את כל הגוף, כפפות - תכונות חיוניות בעבודה עם רעלים. במידת צורך, לטפל ברעלי חלק בתנאי רוח חזקה, אתה צריך לבחור את המיקום הנכון לרסס לא נפל על פניו. לאחר טיפול בהכרח להתקלח, ודברים פשוט נשלחו לכביסה. האזור הצרוב לא שווה להשאיר כמה ימים. אלכסנדר Birzhin, rmnt.ru