איך לקנות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
1. חתימה על חוזה עם סוכנות הנדל"ן 2. מציאת הנכס המתאים 3. בבדיקה דירות טוהר והכנת העסקה 4. סיכום של חוזה מכירה של דירה ותשלומים במזומן 5. רישום ממשלתי של העסקה והעברת הבעלות על דיור
הליך של רכישת נכס בשוק המשני אולי נראה מסובך למדי ולא מאוד הגיוני, אבל זה באמת עבד במשך שנים וקיים על מנת לספק את המקסימום בתנאי בטיחות של עסקות בשוק רוסיות.

תמונה

על איך באופן כללי רכישה כזו מתרחשת, הכתב שלנו, אמר עורך הדין של מוסקבה האיגוד - איגוד המתווכים אנטון Ilyin. כמקובל, את התהליך כולו יכול להיות מחולק לחמישה שלבים.

1. חתימה על חוזה עם סוכנות הנדל"ן

מצא את דירה, כמובן, אפשרית וללא סוכנות הנדל"ן, אבל ... אתה צריך לקחת בחשבון עוד דבר אחד - במוסקבה, את הביקוש לדיור עולה בהרבה על היצע. שלא לדבר על העובדה כי על פי חוק הרוסי, והמציאות של השוק הוא הרבה יותר נוח להאשים את כל הבעיות על כתפיו של הסוכן, אשר מקל עליך - הוא שילם כסף בשביל זה.

חיפוש דירה ותמיכת עסקה - שירות שלסוכנויות לגבות תשלום. זה יכול להיות או במחיר קבוע - בדרך כלל נע בין $ 1,000, או אחוז מהעסקה, או כולם אותו דבר 1,000 דולרים עבור מציאת דירה מתאימה בתוספת אחוז מערכו.

אם הסוכנות גובה תשלום למציאת דירה, ולאחר מכן את הכסף יצטרך לעשות קדימה. במקרה זה, החוזה שאתה מצרף עם הסוכנות, חייב להיות מפורט ככל האפשר תיאור של הדירה הרצויה. רק החוזה מפרט כמה אפשרויות לקריטריונים שצוינו תואמות, אתה תהיה מסופק לבחירה.

2. מציאת הנכס המתאים

לאחר החוזה עם הסוכנות, את הבחירה האחרונה של דירות מתחילה. אידיאלית - דירת שבעליה חתמה על חוזה לקנות את זה עם הסוכנות שלך. במקרה זה, הסוכנות, ככלל, בודקת מייד את המסמכים ואת ההיסטוריה של הדירה. אם יש לו את הסוכנות לא שטוחה, הוא מחפש דרך כל המקורות הזמינים.

כאשר דירה פחות או יותר מתאימה נמצאת, הסוכן שלך מזמין אותך לתכנית שלה. בעת הצגת הלקוח בדרך כלל חותמת על פיקוח החוק של הדירה. אם הדירה אינה מתאימות לפרמטרים שיש לך המסר ובו כתובים בחוזה שלך עם הסוכנות, זה ראוי לציין בדו"ח הבדיקה. במקרה זה האפשרות אינה חוקית.

אם הדירה היא גדולה מספיק, אז שתמשיך לשלב הבא.

3. בבדיקה דירות טוהר והכנת העסקה

אוסף המסמכים לעסקה עם דיור לוקח זמן וכסף. עם כל האישורים הנדרשים מוגבלים - החיים, כלומר הם לא יכולים להתכונן לעתיד. לכן, כל התהליך מתחיל כאשר הקונה לאשר את כוונתה לרכוש את הדירה. הוכחה זו היא כמות מסוימת שיכול להיקרא כסף או מראש רצינות בפיהם.

זה קורה לעתים קרובות, כי בהצגת דירות מגיעות כמה קונים פוטנציאליים. אם אתה אוהב את הדירה פעם נוספת, ולאחר מכן המנצח יהיה זה שיהפוך את התשלום הראשון. יש, עם זאת, במקרים ובמכירות פומביות כאשר חמדנים (סליחה, מאוד נבון) הקונה מצהיר במפורש שנותנת את הדירה להצעה הגבוהה ביותר. מה לעשות במקרה זה - אתה מחליט, אבל זה ראוי לציין כי אם מחיר המכירה הפומבית של הדירה עובר לאחד המצוינת בחיפוש החוזה שלך, אפשרות זו גם לא נספר.

אם הכל בסדר ויש לך את הסכום הנדרש, ולאחר מכן מתחיל אולי השלב החשוב ביותר - האוסף של מסמכים ואימותם. נזכיר כי היום של כל המשתתפים בקונה שוק הנדל"ן הוא חסר ההגנה ביותר מבחינה משפטית. עיסוק משפטי הוא כי במקרה של פסילת עסקת הצדדים בחזרה למיקום המקורי ולחזור זה לזה את כל העסקה וכתוצאה מכך. אם יזכור שהרוב המכריע של דירות בשוק המשני נמכר בשווי המוערך של BTI, קל לנחש מה הקונה יקבל את הסכום הזה כתשואה הכוללת שהושגה במסגרת העסקה. אפילו צעד מהפכני בחקיקה הרוסית - הגנה על זכויות רוכש בתום לב של המדינה - מתבצע במקסימום של מיליון רובל.

מורחב קטע מבית הספר (שצולם בRG או DEZe). בתמצית זו, הם כל מי שהתגורר בדירה מאז שבנה את הבית, ועל סמך מה שהם בדקו.

תמצית מן מרשם המדינה המאוחד של זכויות מקרקעין ועסקות עימו. זה מזהה את הבעלים או בעלים של הדירה, בטענה לזכות בעלות. הנוכחות או העדר הגבלות או שעבודים.

תכנית קומה והסבר של BTI. מה שראית כאשר בדקתי את הדירה, צריך להתאים את מה שאתה רואה בתכנית. על פי קוד השיכון, אם הדירה גילתה שיפוץ בלתי חוקי, בעל הדירה יהיה על חשבונו כדי להביא את הדירה למצבו המקורי. יש, עם זאת, ניתן לרשום שינויים בדיעבד.

אלה הם הנקודות העיקריות שאתה צריך לשקול. כדי לתאר את כל המצבים אפשריים זה לא מספיק כל העיתון. לכן, אל לנו להתעכב על כמה מקרים טיפוסיים.

אם דירת המוכר - אדם מבוגר או שתיין כבד, אתה צריך לקבל עזרה מהמחוז ודוכני מכירת סמים נוירופסיכיאטריות. ואם האדם היה רשום בעבר בכתובת אחרת, אז אתה צריך לבקר במרפאות ובמחוז. עסקאות רבות מדי לאחר מכן קראו תיגר מוכר קרובי משפחה, בטענה כי זו האחרונה, לכאורה, לא הייתה יכולה להבין את ההשלכות של מעשיהם. לכן, במקרים חשודים במיוחד יכול להתבצע בבדיקה הרפואית מועד עסקה.

אם העסקה בוצעה על ידי שלוח והמוכר מתגורר בתוך המדינה, עדיף לדרוש את נוכחותו האישית של המוכר וחתימתו על חוזה המכירה. תירוצים לעבוד ותעסוקה, וכו ' צריך לקבל התראה.

אם קטע מתוך הספר הביתה הצהיר כי הייתה לי דירת קטינים שלא השתתפו בהפרטה של ​​דירות, ובכך יודע שזכויותיהם הופרו, ועם הגיע לבגרות, הם יכולים לנסות לשחזר את הזכויות הללו.

ולבסוף, הכלל האחרון - התוויה זו בחוזה מכירה של דירה הוא הסכום שבו אתה קונה את זה.

4. סיכום של חוזה מכירה של דירה ותשלומים במזומן

אז. מסמכים שנאספו ואומתו, המכשולים לעסקה לא נמצאו. אתה להקצות את מועד העסקה. היכונו להיות שהיום הזה יהיה מאוד אינטנסיבי. ראשית, אתה צריך ללכת למחסן או לבנק במתן פיקדון השכרה וכספות. כגון תא נלקח החוצה, ובנוסף לתאים המצורפים הסכם החכירה כביכול תנאים נוספים. יש מי, מתי ועל איזה בסיס גישה לתא לאחר הנחת כסף - תנאים אלה נוספים שצוינו. בעסקה עם הדירה הראשונה יש מוכר גישה, אבל רק עם הצגת החוזה הרשום של מכירת הדירה. אם המוכר עם חוזה כזה לא בא בטווח שצוין (העסקה לא עברה את הרישום של המדינה, כלומר לא התקיים), היא מאבדת את הזכות לגשת לתא, וזכות זו מוענקת לקונה, שבא ולוקח את כספך בחזרה. גישה ראשונית לתא (לשים את כסף בזה) יש בדרך כלל את כל בעלי העניין (מוכר, קונה, סוכנים). לכן, הכסף נמצא בנוכחותו של המוכר.

אחרי שהכסף נספר, נבדק ושולב לתוך תא, אתה הולך למשטרה או FRS לנוטריון לחוזה. בFRS הוא החוזה שלך ואישור רשם המדינה. מרגע זה העסקה נחשבת מוחזקת.

5. רישום ממשלתי של העסקה והעברת הבעלות על דיור

המועד האחרון להרשמת מדינה הוא חודש אחד עכשיו.

חודש לאחר מכן, הצדדים העסקה להשיג את ידיהם על עותקים של החוזה. על חוזה בשווי חותמת מוכר אחד המאשר את הרישום של עסקות. עם חוזה זה המוכר הולך לבנק (מחסן), יקבל גישה לתא ולוקח את כספם. על החוזה לקונה יש שתי הדפסה: אחת מאשר את רישום עסקות, השני - הרישום של זכויות קניין. בנוסף, הקונה מקבל תעודה של מדינה אחת של בעלות על הנכס - דירה. מאז, הוא הפך לבעלים מלאים.

כמו כן, הצדדים חייבים לחתום על תעודת קבלה של הנכס. להרשמה למצב של עסקת מעשה זה אינו נחוץ, אבל בלי זה העסקה נחשבת לא כאסיר. בדיוק ברגע זה זה באמת אפשר לומר שהעסקה התקיימה.