איך לשכור בית נופש

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
ניגודי שוק התנחלויות רווחיות ישן וכבישים חיסכון בשכר דירה מאולתר הטוב ביותר - מוכן
כדי להסיר את בית קוטג' או מדינה הקיץ עם התמורה הטובה ביותר לכסף, בחר באפשרויות שאתה צריך עכשיו.

תמונה

לשכור בית נופש היום, אין בעיה. הוא מציע לדיירים פוטנציאליים חבורה של סוכנויות הנדל"ן, לוחות באינטרנט ובעיתונות מקצועית. אם לשפוט על אלה שכבר יש להם "בית הקיץ" חיפוש ניסיון, כדי למצוא אפשרות מתאימה אפילו קלה יותר מאשר לשכור דירה במוסקבה. הבעיה היחידה היא המחיר. למצוא אובייקט עבור פחות מ -1,500 דולרים בחודש, צריך לעבוד קשה, ומתווכים אינם עוזרות.

ניגודי שוק

שוק דירות להשכרה בפרברים הוא קטע לכאורה מסתורי. כמה מתווכים אומרים כי הביקוש לשכירות עולה על היצע. ועל מנת למצוא אפשרות מתאימה, את החיפוש אחר קוטג'ים, אשר יכול להישלח לילדים בקיץ או בהורים, ורוב לצאת לחופשה, אתה חייב לממש, פשוטו כמשמעו, בחורף. "היקף האספקה ​​הוא לא תוכל לעמוד במספר הנכנס של יישומים, - אומר ראש המחלקה לHomeHunter חברת הנדל"ן הפרברי אלכס Babkin. - בהשוואה לשנה שעברה, הביקוש להשכרה גדל במידה ניכרת. אם בתחילת 2007, השוק הוא פעילות מינימאלית, אבל עכשיו אנחנו רואים התעוררות של קונים, שרבים מהם מחפשים חפצים קשים בקיץ ".

משיכת כתפיים מתווכים אחרות, הם אומרים, אין בעיות עם את ההודעה היא לא בבית, ואפשרויות הן עדיין יותר מוכן. "על פי התצפיות שלנו, מספר גדל והולך של לקוחות שחושבים על מה שיהיה כיף - לירות דיור פרוורי או לרכוש המדינה הבית שלהם. לכן, אנו יכולים לומר, באופן כללי, הביקוש מציע כעת אפילו פחות ", - אמר ראש חברת הנדל"ן פרוורי השכרה" Inkom-הנדל"ן "אולגה Bashtanova.

כגון תמונה סותרת שנגרמה על ידי שני גורמים. הראשון - תקופת השכירות. "חלק הארי של בתי הקיץ וקוטג'ים להשכרה לתקופה של שנה אחת לפחות. זה הגיוני, כי הבעלים הוא סיכונים גדולים. החברה שלנו אפילו לא לעבוד עם אופציות לטווח קצר, "- אומר מנהל הפרויקט של Penny Lane Realty ויקטור סמולנסקי. לכן, כדי למצוא ולשכור בית לשנה הוא קל יותר מאשר בקיץ. ולקראת הקיץ - זה קל יותר מחודשים. העונה עוברת את בתיהם בעיקר אלו בעלים שלא הצליח להעביר אותם לתקופה ארוכה יותר. ביקוש, במיוחד באביב, עובר לצימרים. "לא רבים מוכנים לנטוש את הדירות בעיר שלהם לטובת ישיבה קבע בארץ. במקביל, בקיץ זה לעתים קרובות יש צורך להסיר ממוסקבה המחניקה, המאובקת על אופייה של המשפחה. כאן בתקופה חמה זה מתחיל וביקוש גבוה לבתי נופש וקוטג'ים, אשר, כמובן, לא יכול להיות בהשוואה לביקוש לשכירות ארוך טווח, "- אמר מנהל חברת הליסינג" מיאן - סוכנות הנדל"ן »הנטלים Sivko. הגורם השני גורם לתגובות לא עקביות בשוק - חלוקה לא שווה של בתים בקטגוריות מחיר. כרגיל, הפופולרי ביותר הוא בינוני, וחלק גדול של המשפט מתייחס לסיווג עסקי ומגזר עילית (ראה תרשים). לכן, אם אתה מנסה למצוא משהו בתקציב "נבון" ובמרחק סביר ממוסקבה, אנו יכולים לומר על הגירעון.

זה קל להניח שרוב הדיירים היינו רוצה לחיות קרוב יותר למוסקבה, כדי להיות מסוגל לנסוע לעבודה. "המרחק הפופולרי ביותר - עד 30-40 קילומטר, - אומר אולגה Bashtanova. - האם זה כביש עם רוחב פס הטוב שלה ריגה רבות מסכימים במרחק הנסיעה (45-50 קילומטר) כדי לחיות ליד מים גדולים או בסמוך ליער אמיתי ".

לכן, מורכבות היא לא למצוא הביתה לחופשת הקיץ. קושי בבחירת השילוב האופטימלי של מחיר ואיכות. "בתים ווילות, שבה היחס בין הפרמטרים הללו הוא אופטימלי, ככלל, לא לשנות הדיירים שלהם. אותם אנשים הולכים לשם בכל שנה. במקרים קיצוניים, דיירים חדשים הגיעו בהמלצת לשעבר "- אומר מנכ"ל« החברה סנצ'ורי 21 מערב "יוג'ין Skomorovsky.

חוסר עקביות בהערכות של השוק, כפי שאנו רואים, הוא רק רושם שטחי. להיות דייר נחותים, בלי להסתמך על קרבה מיוחדת למוסקבה ולא מוצאים דופי באיכות הדיור, לשכור בית, אתה יכול גם בעונה גבוהה. ובו בזמן במוסקבה יש לי התנחלויות לבתים להשכרה שבבאמת תורים. "ככלל, הם נמצאים לא הרחק ממוסקבה, באזורים היוקרתיים, עם גישה ותשתית נוחה," - אומר סגן מנהל הראשון של החברה "MIEL - השכרה" מריה זוקובה.

התנחלויות רווחיות

עסקי מלא שוכרים בתים בפרברים בפרברים עדיין לא הפך. מעט מאוד הוא משקיעים פרטיים שתחילה לקנות או לבנות בתים למשלוח הבא. הרבה יותר מאלה שקונים ולבנות לעצמם, אלא את המקלט הפך ללא דורש או בגלל פקקי תנועה קבועים, לא נותנים את ההזדמנות לחיות מחוץ לעיר, או מכל סיבה אחרת. מפתחי דיור פרבריים גם לא מחפשים לבנות שיכונים שנקרא, כלומר יישובים המיועדים להשכרה. "מכירת בתים רווחיים יותר מאשר לבנות ולהשכיר. לכן, מפתחים מעדיפים לשלב פורמטים להקים קוטג'ים, שבו ניתן לשכור חלק מהקוטג'ים, "- אומר נטליה Sivko. לדוגמא, בכפר של סנט ניקולס סלובודה צריך לשכור חלק מ13 בתים ($ 11,000,000). מובלעות קטנות כמו Zhukovka שם וBarvikha (מ $ 10,000).

עם זאת, "כפר ההכנסות" הראשון בפרברים כבר הופיע, אם כי יש מעט מאוד. לדברי החברה Vesco Realty, היום הם מהווים כ 10% מכלל הדיור בפרברי שוק השכירות. הרוב המכריע שלהם נמצאים בתוך 30 קילומטר ממוסקבה בRublevo-Uspensky, קלוגה וכביש ריגה. כדוגמא, כפרים כגון פאולין ספרינגס, אגל טל, Foresvill, קאנטרי Nakhabino Angelovo, Syetun. קוטג' השכרת תקופתם, בדרך כלל משישה חודשים; הבית מאובזר באופן מלא עם ריהוט ומכשירי חשמל. על ידי הפרמטרים שלה "כפר רווחי", ואילו בעיקר מתייחסים למחלקת העסקים ו" אליטה ". "יש כפרים תשתית שלהם, יכול להיות מסופקים על דיירי שירות משרתת. עלות השכרת בית בכפר זה יכול לנוע בין 6 אלף דולרים ל$ 15,000, "- אומרת מריה זוקובה. בחלק מהם יש בתי ספר שבו הוראה היא באנגלית. למרות הסכומים גבוהים, "כפרים הכנסות" הם ספגו פופולריות בקרב דיירים, במיוחד אלה זרים. לכן, המעבר ל" כפר הכנסות "לא יקבל: לקום ב" רשימות המתנה".

באופן כללי, לדברי מתווכים, לשכור בית היום יכול להיות כמעט כל קוטג'. בשוכרי ההעדפות שלהם הנדל"ן פרוורי הוא לא הרבה רוכש מקורי. היעדים הפופולריים ביותר הוא, כמובן, יישארו Rublevskoe, Novorizhskoye וכביש קלוגה, מאוד מבוקשים וכביש Ostashkovskoe דמיטרי.

באופן לא מפתיע, את חלק הארי של הצעות המתמקדות בתחומים הבאים:? כביש Rublevo-Uspensky - 25-30 אזור הק"מ ה ממוסקבה, Novorizhskoe - בתוך 40 קילומטר, בקלוגה - במרחק של 30 קילומטר מהעיר, בקייב - סביב 40 ​​קילומטר, כמו גם Ostashkovskoye הכיוון - 20-25 קילומטר ממוסקבה. מחיר השכירות יהיה תלוי באיכות וגודל "בית הקיץ", את הזמינות של תשתיות והטבות נוספות של ציביליזציה (ראה "בחר את הבית שלך").

הבדל מהותי בין הבתים שישכרו אנשים פרטיים וקוטג'ים ממפתחים לא. הדבר היחיד שעשויה להיות שונים עבור בעל הבית, זה בעיות תחזוקה. אם הבית מושכר privateers, זה לעתים קרובות יש צורך לחפש את הדייר עצמו, שידאג לרווחתם של הבית הזמני הטכני שלו. בעוד ב" הכפרים ההכנסות "ועיירות, שבו לפחות חלק מהקוטג'ים להשכרה, תחזוקה בנויה באופן מרכזי. בדרך כלל, העלות של שירותים אלה כלולים במחיר השכירות. עם זאת, לדברי הראש של חברת ליסינג IntermarkSavills אירינה Polunina, רבים אנשים שנותנים בבית בפלח היוקרה, לספק את מטפלת הדייר שהוא אחראי לכל דאגות הכלכליות: תיקונים, ניקוי שבילים, מכסח מדשאות. שירותים אלה כלולים גם במקור בתשלומי השכירות.

ישן וכבישים

איך אומר סוכני נדל"ן, בניית ביקוש לא רק מודרנית עם תשתית טובה, אלא גם הכפרים starodachnye מה שנקרא. הוקם בתחילת עד אמצע המאה תשע עשרה בפרברים הקרובים (עד 35 קילומטר ממוסקבה), התיישבות (יש כ 80) התכוון להישאר האליטה מדעית ויצירתית. "סופרי וילות" - בפרדלקינו, "נותנים למדענים" - בכפר סילבר Zhukovka יער (הממוקם כאן בבני ביתו של הנומנקלטורה הסובייטי) יישוב Vatutinki (לנחות זה מופץ רק בקרב סופרים) ואינטלקטואלים סובייטיים פנאי אחרים היום דרשו לא פחות מאשר לפני שנות 30-40.

אם אתם עושים התנחלויות starodachnyh דירוג פופולריות, המנהיגים יהיו Zhukovka Barvikha, ניקולינה גורה, פטרובו הרחוק גורקי השני, Vatutinki וארכנגלסק. הם ואחריו כל האחרים: Aprelevka Frunzevets, עפרונים, קרקע בתולה, אוקס, עבודה, Firsanovka, Saburovo, Valentinovka, Zagoryanka, בולשבו Opaliha, תמה, Malahovka וכו '

חוץ מהקירבה שכבר הוזכרה קודם לכן למוסקבה וההיסטוריה העשירה יש בתים ישנים והטבות אחרות. יישובים כאלה כמעט תמיד מצוידים בתשתית הנחוצה ודרכי גישה טובה. קוטג'ים שנבנו, בדרך כלל ביער האורנים או בסמוך לברכה. יישובי יוקרת starodachnyh גבוהים באופן מסורתי, שמשפיע על הצעות המחיר. השכרת בית במקום כזה תעלה מ $ 04.03 ל 15 $ ועד תלוי במיקום ובמצבו של הבית. אתה יכול לשמור על מתווך שירותים. מאוד הטוב ביותר ללכת אל הכפר ולגלות שמשכיר בית או חלק ממנה. מקור המידע טוב יותר מהמפקדים לא ימצא, אומרים דיירים, לא פעם נראה כל כך קוטג' לקיץ. "הם יודעים שעושה את זה ובאיזה מחיר, יכול לתת את המלצותיהם ולספק לסיוע בתשלום בכניסה לבעלים מסרו את הבתים" - מייעץ יוג'ין Skomorovsky.

חיסכון בשכר דירה

אם לשכור מ 1000 $ נראה יקר מדי, ואז לחפש את "בית הקיץ הוא לא" עדיף להתמקד בכפרים רגילים או עמותות גננות. קוטג'ים השכרה יעלו לך יותר זול% על 30-40 מאשר לשכור כלכלת קוטג'. אבל, כמובן, אין עוד לסמוך על ריהוט עירוני, חנייה נוחה, והגנה על תשתיות. "השכרת בית יכולה לעלות בין 300-400 $ לחודש, כמו כן, ניתן להסיר ולעתים קרובות רק אחד או כמה חדרים בבית," - אומרת יוג'ין Skomorovsky.

מציע וילות ובתים במדינה יש מאגרי מתווך, אבל הם מעטים. "רוב הבתים האלה הם עסקו מודעות ומאגרי המידע שלהם מסוכנויות מציעים מעט. חברות נדל"ן גדולות לא אוהבים לעבוד עם אפשרויות דומות בגלל עלויות עבודה גבוהות, "- אומרת מריה זוקובה. עם זאת, זה לא עלויות עבודה בלבד, אלא גם במחיר נמוך. מתווכים במוסקבה בדרך כלל לא קשורים לבתי חכירה זולים. על פי דבריו של אחד מהם, השנה תקרת המחיר הנמוכה ממנו ההון נלקח כדי לעזור לסוכנות, היא כ -1,500 דולרים בחודש כדי לשכור את הבית. מחלקת השכרת מיאן, שבו התקשרתי לסוכן הילדה אמרה שיש להם באתר אין אפשרויות עבור פחות מ $ 2,500.

בחיפוש בית זול להסתמך על עצמו. לדוגמא, אתה יכול ליצור קשר עם המרכזים האזוריים הסוכנות כי יש בסיס של אפשרויות בתקציב הנמוך שלהם. אבל אולי בצורה היעילה ביותר לנהל את החיפוש דרך חברים או ישירות בכפרים. "אם אתה מניח על איפה הייתי רוצה לבלות את הקיץ, רק קדימה אל הכפר ולשאול את המקומיים שמשכירים את בתיהם להשכרה" - מייעץ יוג'ין Skomorovsky. עוד דרך טובה למצוא - המודעות האישיות בעיתון (לדוגמא, "יד ביד"), אפשרות זו נמצאת בשימוש נרחבת על ידי אותו צוות. במובן זה את היסטוריית חיפוש קוטג'ים אחד של חבר שלי, דמיטרי מ 'בשנה שעברה, הוא התחיל לחפש בית במדינה שיכול להיות מושכר למשך חודש אחד בקיץ. לתקופה ארוכה יותר כדי להסיר אותו לא הגיוני בגלל העבודה. הוא טרח לחפש די מאוחר - בתחילת הקיץ. כאדם עסוק, דמיטרי בתחילה ניסה ליצור קשר עם סוכנות הנדל"ן, אבל מהר מאוד ויתר על שירותיהם. "השוואה בין הצעות מסוכנים עם מחירים של מודעות בעיתון, הייתי משוכנעת שהרמות הן פשוט נוראות - הוא אומר. - בתור אדם עצלן, הלכתי לדרך הפשוטה ביותר: הוא נתן מודעה בעיתון על רצונו להישאר בבית ". למרות העובדה שכל הסטנדרטים של המתווך, זה נעשה באיחור, דמיטרי ואשתו מייד הציעו כמה אפשרויות שממנו הם בחרו את המתאים ביותר. מעל 12 אלף רובל. הם לקחו את דאצ'ה עץ בן שתי קומות בכביש סימפרופול העיר הארבעים, ליד צ'כוב. "יש לי את הרושם שכאן הנפח מציע הרבה יותר מאשר שוק הדירות, - אומר דמיטרי. - שהייה של חודש, כמובן, מסובכת יותר מאשר בקיץ. אבל גם במצב כזה, לא היה לנו ברירה ". למרות שהדרישות היו זוגות צנועים (הדבר העיקרי שהיה בבית עם תנור ומים זורמים, ודברי מנוחה), דמיטרי לא היה מרוצה לחלוטין עם השהייה. חוסר גינון במהלך החודש היה אתגר קשה יותר ממה שהוא ציפה. "השנה אני בהחלט נראה אפשרות pokomfortnee" - הוא מבטיח.

מאולתר הטוב ביותר - מוכן

אם אתה הולך לטוס להשכרת הבית שלך, עדיף שלא לעכב ממצא. התקופה האופטימלית להתחיל לחפש אפשרויות כמו רוב מתווכים אומרת - לשניים או שלושה חודשים לפני מועד ההגעה. אם הזמן הוא פחות מחודשיים, אתה בסיכון שהושאר בחזית בחירה מוגבלת. אם הטווח הוא יותר, ולאחר מכן, באופן מוזר, אתה יכול לצפות את אותה בעיה. "בחודש פברואר, עלינו לחפש את בית, אם אתה רוצה לנסוע לשם במרץ אפריל. ומי שהולכים מחוץ לעיר בחודש יוני, טוב יותר להתחיל לחפש בסוף מרץ - תחילת מאי. כי עכשיו, למשל, בעלים רבים לא יסכימו לחוזה לשלושה חודשים, כפי שיש סיכוי לקחת את המקלט לשישה חודשים. ובעלי הבתים בעלות נמוכה, שלמעשה רק לעבור בחודשי הקיץ, בחודש מרץ יהיו כדי לנקות את המסלולים, לצאת מהאזור ולהביא הביתה במצב להימכר, "- אומר אולגה Bashtanova.

בחירה לשכור בית, אתה צריך לשים לב לא רק על המחיר והטוהר של עסקה משפטית, אלא גם לרגעים ביתיים רגילים - אלה שבמבט הראשון אולי נראים קצת, אבל לאחר מכן להסתכן להרוס את כל שהייתכם. "לדוגמא, בסביבה הקרובה של הבית אתה אוהב הולך לבנות קוטג'. לשקול במקום אם בנייה זו להפריע לך או לילדך? למצוא את הבעלים או שכנים כמה זמן זה יימשך, אם ישנן שעוני תיקונים, באיזה שלב הוא הבנייה "- מזהיר נטליה Sivko. לבתים לא נמצאים בהתנחלויות מאורגנות, חשוב שתהיינה לפחות תשתיות פרימיטיביות, כמו חנות מכולת או בית מרקחת באזור. אם הבית מוסר בטווח הארוך, זה הגיוני לציין מראש אם יש גישה בכל ימות שנה אליו, באיזו תדירות הם מפנים את הכבישים, אין הפסקות חשמל בחורף ופרטים אחרים שעלולות לסבך או להקל שהותכם במדינה.