אמבט עץ

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
שנים רבות חדר הרחצה המודרנית יש מאבק שבשתיקה בין החידודים מעשיים ועיצוב הדרושים, כי הם לא המילה גסה, והניח בזה משהו יוצא דופן. דוגמא בולטת לכך היא האמבטיה עשויה מעץ טבעי. איכשהו, הוא האמין כי מים ועץ אינם תואמים. וזכור מכלים, חביות ושקתות ישנות. ומה חומר נעשה otrodjas מרחץ רוסי? לכן, אנו יכולים להניח צאצא רחוק אמבטיה עץ האבות הארכאי שלהם פנה אל העתיד בביטחון.באופן מוזר נראה בדיוק אלה חומרים שנחשבים יוקרתי ויוצא דופן עכשיו, בפתחה של תרבות בית המרחץ דווקא הנורמה כדי ליצור חדרי אמבטיה. במשך אלף שנים, הם היו עשויים מאבן, עץ היה מוצרים צריכה משותפים. סופו של דבר הוא הוחלף על ידי חומר מתאים יותר למטרה זו, כפי שהיא, באופן סופי ובלתי הפיך נראית ...

כמובן, העץ אינו מתאים מאוד לייצור הצנרת, אבל המגמה הכללית להקריב פונקציונלי לטובת המראה המרהיב יותר חזר מערך של מיני עצים יקרי ערך בתורו. שיחק תפקיד ולשנות את התחזית הכללית, הרצון לעשות בחיים שלי הוא טבעי יותר, וכמובן, האופנה לכל טבעי. כתוצאה מכך, התברר שעץ פיתיון מפונק מדהים עבור הצרכן. ההזדמנות יש בחדר האמבטיה שלה נדירה ומסוגננת, באמת דבר סמלי לחלוטין לקזז חלק מעשיות וקושי בהנקה.

לא רק עץ ומסוגנן

כמה מאות השנים האחרונות כמעט את כל ספינות, לגלוש על פני המים של כדור הארץ, שנעשה רק מהמערך. זה לקח מאה שנים של ניסיון באמבטיות עץ מודרניות יצרני נשק. לייצור שלהם נלקחים רק אלה מיני עצים שהם עמידים מאוד בפני לחות מהטבע, כגון מערך של עץ טיק, מהגוני, וונגה, גש, כלומר, אלה שיש להם בוני ספינות היסטוריים היקרים ביותר. טכנולוגיה יקרה ומתוחכמת שבה אמבטיה מוגנת מפני השפעות המזיקות של לחות, היא הפרי של ספינות ויאכטות תרמילי פיתוח. שיק מיוחד הוא לשמור על העץ ביופיו המקורי, כדי להפחית את הכיסוי הגלוי למינימום. חלק ואלגנטי, אמבטיות אלה עשויים היטב סמוכים זה לזה שברים אחרים בצורה חלקה מלוטשים ובמקרים מסוימים לכה עוד יותר, וכתוצאה מכך הם עושים הוא מבנה מוצק. מערך מרקם יפה הופך להיות גורם דקורטיבי נוסף. באופן טבעי, את הפרטים של כל יצרן שומר בסוד.אבל כמה סודות עדיין דולפים.

לרחוץ את עצמם בראש שלהם לעתים קרובות דומה צריח או יאכטה חינני. עובדה מעניינת - אחד המפעלים איטלקים, בזמן זה כדי להפוך את היאכטה, סבה מקצועית באמבטיות!
מאוד הגיוני שצורה זו הפכה לאחד המעצבים האהובים ביותר. אמבטיות אלה הן טובות במיוחד לחדרי אמבטיה, בגילים בסגנונות כל כך פופולריים עכשיו זן, סביבה, מינימליזם. הם לא רק להפליא משלימים את הפנים, ומיועדים בעיקר ללמקד את כל תשומת הלב בעצמך והם גורם מרכזי בחצרים סגנונית באופן כללי. בדרך כלל, אמבטיה שנקבעה באמצע של חדר האמבטיה, לעתים קרובות על הפודיום, כך שהיא משכה את תשומת הלב של כל מי שנכנס באופן מיידי.

עוד סוג נפוץ למדי של אמבטיות מלבניות מסיבית עשוי מעץ טבעי, או טיפול מיוחד דיקט, זה היה נראה, במבט ראשון, הם לא צריכים להיות יותר מדי בנוח, אבל זה לא. לאנשים להרגיש בנוח בתוך מבנה מלבני מספיק נוקשה ועמוק שהוצב שם מיטה מעוגלת בעדינות, עם משענת ראש.לרחוץ את העיצוב הזה נראה יותר מסוגנן ובדרך כלל ספוג במינימליזם הקשה. לרוב, הם חלק מקולקציות המעצבים, שבו בנוסף להם, יש גם כיור מעץ, מגש מקלחת, לוחות קיר ואבזרים, המאפשרים לך ליצור חללים פנימיים סיימו באופן מלא בחדר האמבטיה בכללותו.שלישית, הסוג הנפוץ ביותר של חדרי אמבטיה עץ, שונה מכל קודמיו. במקום הראשון, כך שהם לא העיצוב העיקרי מסוגנן, מודרני ומשהו באופן ישיר מולו. הם בכוונה ארכאי, כפרי, אשר מושך אליו לפחות, ולפעמים יותר ממעודנים, אבל המינימליזם coolish. זה באמת היורשים ישירים של kadushek הפרימיטיבי ביותר וחדרי האמבטיה שבו כל היבשות ברחבי האנושות ההיסטוריה כבר נשטפו.טכנולוגיית הייצור של סוג זה של אמבטיה הוא גם פשוט ומורכב. מצד אחד, זה הוא הצאצאים ישירים של החבית, כמו גם את התחתית ודפנות של הקרשים הבודדים מהודקת יחד עם חישוקי נחושת או פליז. והאטימות מושגת בעיקר בשל ההתאמה ההדוקה של כל החלקים זה לזה, השימוש בחומרי איטום מודרני כגורם הבת. שיטת עיבוד עץ עמיד למים כאן היא בערך כמו החבית, זה למה היצרנים המפורסמים ביותר של חדרי אמבטיה, חביות קטנות כמו Blumenberg מפעל שנולד מסדנות cooperage.

חדרי אמבטיה טופס העיצוב הזה הוא בדרך כלל עגול או סגלגל, בשל הייחוד של ייצור. אמבטיות הן מאוד דומות לאב הטיפוס שלה מופיעים חביות יתר על. באופן כללי, לדוגמא, אמבטיה ofuro עיצוב מודרני אינה שונה מאלה שבם בפעם אחת התמכרו סמוראי אחרי מסעות הפרסום שלו.

אגב, האמבטיה וגופנים, שנברא בצלם ובדמותו של החבית, מצויד בהדר ועיסוי אוויר, מה שהופך אותם אפילו יותר אטרקטיבי. ומה נחמד במיוחד במקום הראשון הם לא גחמה או עיצוב פנים מעצב מסוגנן, אבל דבר לא תועלתנית, שנועדה לפעולה רציפה במצב רגיל. אבל אנחנו לא צריכים להשלות את עצמנו - מרחץ חביות, בניגוד לתופים פשוטים, הם בהחלט לא זולים.

יתרונות וחסרונות שאין להכחישה

תחושות שנותנות טיפולים במים בסב עדין וטבעי לאמץ אמבטיות מעץ, שאין דומה לשום דבר אחר. זה באמת שווה ללכת על חלק מההוצאות של הקרבה ומאמץ. איך אפשר להשוות את ההנאה של נגיעה בעור המלוטש עץ יקר ... ההנאה מחזקת אירוע אסתטי דק. הילה שמקרינה מערך תוסס לא ניתן לחיקוי או מזויפת. בניגוד לאמונה רווחת, באמבט עץ הוא עכשיו אפשרי מבחינה טכנית להטביע מערכת מערבולת, כמו גם כרומותרפיה לצייד. עם זאת, מספר המגבלות מחמירות למדי עדיין קיימות.

כידוע, אמבטיה פונקציות בבתים שלנו היא לעתים קרובות לא מוגבלת למטרה הישירה שלה והתרחב במקצת, כלומר זה לא פשוט גם לשטוף את עצמם, אבל רחץ חברי ארבעת רגליים. ובכן, במקרה של אמבטיות מעץ כל זה הוא פשוט לא נכלל.

טיפול מיוחד שצריך להתייחס גם לבחירה של מוצרי קוסמטיקה. לדאוג למוצר בעל ערך ולנקות אותו צריך להיות אך ורק בהתאם להמלצות היצרן. למעשה, להון הרחצה היגיינה היא בדרך כלל עדיפה על יש חדרון מקלחת ואמבטיה נפרד לעזוב אך ורק לשם הנאה ורגיעה, ועד כמה שאפשר שלא לנצל אותו במצב קשה. כפי שזה אולי נשמע מוזר, זה טוב מדי למטרה הישירה שלו, כי הוא פשוט לשטוף אותו ...

אתה לא יכול להגיד את זה עכשיו, יחד עם עץ ברזל יצוק, אקריליק ופלדה הוא חומר נפוץ לחדרי אמבטיה. ובכל זאת, זה חידוד עמדה מעט שונה. עם זאת, למעט מיוחדים אקזוטיים, נדיר של כללים מקובלים, כפי שהיה לפני כמה שנים, אמבטיה מעץ כבר נחשבה בלתי אפשרית. ואם עד לא מזמן היו קיימים רק אחד או שני דגמים, כל אחד מהם היה גימיק בלעדי, אבל עכשיו יצרני צנרת יקרים יצרו מספיק עניין גדול, ובמגוון רחב של סגנונות ופתרונות. זה, כמובן, הוא יקר ותמיד יהיה יקר, אבל אם אתה רוצה להיות בעלים של האובייקט הנחשק הוא כבר לא כל מכשולים אחרים!