ארגון הספקת מים אוטומטי על ידי מהפך

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מאמר זה יהיה לדבר על איך לארגן את אספקת מים האוטומטית באמצעות הממיר. קחו למשל את הבחירה של מהפך, מערכות אוטומציה ציור, אפשרויות נוספות לניטור, ניהול והגנה על משאבת מנוע אינדוקציה.
מהו ממיר קריטריונים לבחירה של המהפך oboudovanie נוסף לארגון חלוקת המים איך עושה אוטומטי מה שאתה צריך לדעת מתי הרכבה וביצוע המעגל מהפך יתרונות של שימוש במערכת ממיר - לשאוב מנוע
שימוש בממירי תדר לבקרת משאבה להשיג מים יעילים ועדיין לספק הגנה מקסימלית של מנוע המשאבה אפשרי רק עם השימוש בטכנולוגית ממיר מיוחד, שנעשה על הבסיס של מהפך מתח אוטונומי. פתרון זה מאפשר לך לארגן אספקה ​​רציפה אוטומציה של מים המשמשים להצורכים ולצרכי תעשייתיים. ללא קשר למטרות שעבורן המשאבה משמשת (טוב, perekachnoy, תחול עצמי, וכו '), כמעט כולם נמצאים בשימוש במנועי ניתן לחלק לשני סוגים - חד פאזיים ומנועים אסינכרוני שלושת שלבים. זה תלוי במנוע כונן משאבה שלך בוחר את ממיר הנדרש.

מהו ממיר

יחידה זו חשמלית, אשר ממירה את רשת החשמל על פי עבודת קלט ופלט המתח המוסדר לרכב בטווח 0-220 או 0-380 V בתדר של 0-120 הרץ או יותר. בתוך ממיר הוא: מבוקר מחצית בלתי מבוקר, או גשר ריונוב מתן רשת מתח תיקון, שנבנתה על הבסיס של דיודות מוליכים למחצה או תיריסטורים. יחידת המעבה, מחליקה את המתח שנוצר. מפתח לאיפוס מתח בלימת rekupiriruemogo. מפתח מבוסס IGBT מתח מהפך אוטונומי מתן לקבל סדר גודל שנקבע מראש מתחלף מתח ותדר. מערכת בקרת המיקרו, אחראית לכל הפעולות במהפך והגנה על מנוע. שימוש בממירי תדר לבקרת משאבה מבנה אופייני של מהפך שלושה שלבים, שנעשה על הבסיס של מתח מהפך אוטונומי

קריטריונים לבחירה של המהפך

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון - חשמל זה סוג התכתבות ממיר (220V או 380V). שני - כוח מנוע ממיר מתח הקו, זה רצוי יש מרווח קטן בממיר מתח מדורג שנרכש (ב20-50% בממוצע), שיבטיח עבודה כאשר את הצורך במערכת תכופה ב-off, כמו גם במצבי חירום שונים. לנוחות הגדרת ממיר צריכה להיות מסך בקרה. הממירים המודרניים ביותר כבר ביחידות העיבוד הבסיסיות מובנים באותות דיגיטליים ואנלוגיים שבעתיד יהיה לבנות על בסיסה של מערכת אוטומציה בקנה מידה קטנה, אם לא - אתה צריך להזמין אותם. שימוש בממירי תדר לבקרת משאבה אחד מסופי מקרה עיצוב אפשריים משמשים לחיבור אותות דיגיטליים ואנלוגיים למשדר הדבר העיקרי שצריך לספק משאבה - הוא לשמור על הלחץ במערכת, לפי שווי שנקבע מראש המסופק זרימה משתנות של מים. אמנם ירידה קלה במהירות הסיבוב של המשאבה מוזרקת ממיר נוצר כמשאבה עובדת עם הסוג "אוהד" של עומס, שהוביל לירידה משמעותית יותר במומנט הנדרש של מומנט האלקטרומגנטים וכתוצאה מכך - להפחית את עלויות אנרגיה.

oboudovanie נוסף לארגון חלוקת המים

חיישן לחץ אנלוגי. מערכת start-stop כפתור. חיישן טמפרטורת מים (עבור משאבות באר עמוקה). נתיכי מהירות קלט. מגען פלט. חנק קלט ופלט (בהספק נמוך, אתה לא יכול להתקין). שימוש בממירי תדר לבקרת משאבה כפתור "התחל" ו" עצור "מחוברים לכניסות הדיגיטליות של המהפך והתהליך של התאמת תכנית לרכוש את המאפיינים הדרושים. חיישן לחץ אנלוגי שמחובר לכניסה האנלוגית המקבילה במהפך והפרמטרים למהירות סיבוב של מנוע המשאבה.

איך עושה אוטומטי

לאחר שתלחץ על "התחל", את הכונן באופן אוטומטי בוחר את מגען פלט ובהתאם להתחלות מנוע משאבת לחץ חיישן. ואז לאט להביא אותו למהירות הרצויה לשמור על לחץ קבוע מראש. במקרה של גילוי חירום מתמר או כאשר אתה לוחץ על "עצור", מהפך עם הנדרש, בהתאם לעוצמתו של המצב מפחית את המהירות המנוע לנמוך ואת מגען. שימוש בממירי תדר לבקרת משאבה חיישן טמפרטורת מים למשאבות הבאר דרוש כדי לשאוב את בקרת הטמפרטורה העקיפה, שכן השימוש בממיר מפחית את כמות זרימת מים, וכתוצאה מכך, מדרדרת את הקירור. ניתן להתעלם מן נתוני בקרה אם טמפרטורת המים מובטחת שלא להתעלות מעל 15-16 מעלות צלזיוס. בנוכחותו של חיישן טמפרטורת מנוע זה שווה את התשומות המקבילה שלהם במכשיר, היא מבטיחה 100% הגנה מפני התחממות יתר של מנוע במהלך מבצע.

מה שאתה צריך לדעת מתי הרכבה וביצוע המעגל מהפך

נא לקרוא בעיון את ההוראות שעל המשאבה וממיר. בעת קביעת התצורה מהפך יצטרך להקליט מידע על המהירות המדורגת המוטורית, כוחו, מדורגת הנוכחי, מתח ותדר רשת חשמל, האצה האופטימלית ופעמים האטה, עומס המותר מנוע בתחילה למעלה ובמהלך המבצע. צריך להגדיר את הפונקציות אנלוגיות וכניסות דיגיטליות ויציאות לשליטה במגען. לאחר מכן לבחור את חוק השליטה במערכת זו - U / F או בקרת וקטור. לאחר מכן יש לאפשר paramitrizatsiyu האוטומטי, שבמהלכו הכונן יקבע את ההתנגדות של פיתולי המנוע, מחשב את כל הצורך ליצור מודל מתמטי של הפרמטרים שלו. כל ההגדרות הנחוצות בממירים דיגיטליים מודרניים יכולות להתבצע באמצעות לוח הבקרה עם תצוגת LCD. מספר דגמים של מתמרים מסופקים עם תוכנה מיוחדת, המתקינה במחשב אישי, ניתן באמצעות USB או יציאת COM מחוברת למערכת הבקרה. שימוש בממירי תדר לבקרת משאבה לוח בקרה של ממיר חשוב לחבר את כל המרכיבים של מערכת האוטומציה ואת המנוע. יש רוב ממירי אספקת כוח פנימי 24, אשר יכול לשמש בהכנת התכנית וביצירת מערכת התצוגה עם יציאות דיגיטליות ומנורות LED.

יתרונות של שימוש במערכת ממיר - לשאוב מנוע

כאשר נעשה בצורה נכונה להגדיר את זה מנטר את מתמר לחץ במערכת המים ומגן עליו מלמעלה בלחץ. ממיר עצמו כולל משאבה מוטורית והוא מסתובב במהירות בה, בהתאם לצריכת המים כדי לשמור על הלחץ הרצוי, זה בדרך כלל נמוך יותר מהריבית הנומינלית, וכך להשיג חיסכון בחשמל. להאיץ את ריצות מנוע לזמן שצוין במהלך הזמנה (הרמפה מה שנקרא), אפשרות זו מאפשרת לך לא רק כדי להפחית את זרם הזרימה הפנימי במערכת, וכתוצאה מכך, עומס יתר מוטורי, אלא גם כדי לצמצם את העומס על החלקים מכאניים, ובכך מאריך את חיי המשאבה ומקטין את עלות הצפות חשמל. רק בעזרת ממיר ניתן להשתמש ביעילות משאבות עם מנוע אסינכרוני שלושה שלבים עם וו החשמל ביתי 220 Built-in הגנת שנאי כל הזמן לפקח הנוכחי שצויר על ידי המנוע, המהירות שלו הסיבוב, הטמפרטורה, אשר מסייעת בהגנה מפני קצר במעגל, שלב האכלת שבירה, שיבוש מכאני, עומס יתר והתחממות יתר. rmnt.ru Taranenko ואד