בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 2 בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 3 בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 4 במאמר זה מצבים ופונקציות של מזגנים; מה מסתתר מאחורי דציבלים של רעש; הכי טוב לכוון זרימת אוויר; להריח וכוחו של בלוק הגוף; ניהול של פיצול; תיאבון אנרגיה של מזגנים; אחריות - כפי שהוא וכפי שהוא לא; כדי להשלים.
על הבחירה של מערכת מפוצלת פיצולי פונקציות ומצבים רמת רעש של מזגנים תריסים, מדריכי אוויר חומרים, אשר עשוי מעטה מפוצל בלוק לוח הבקרה ביחידה הפנימית והשלט הרחוק צריכת אנרגיה מיזוג אוויר תקופת אחריות בסופו של
בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1 מכוני דפי מידע והמנהלים רהוטים ציוד אקלים יחד עם חברות שירותים מערבות תחום זה בהווה ובעתיד בעלים של פיצולי איכות 200% ממוצרים ושירותים שמרחיבים את הפונקציונליות שלהם במשך עשרות שנים. ביטויי מפתח שנשמעים טיפול פסיכולוגי של קונים פוטנציאליים - "לקנות אותו וליהנות ממנו" ו "אנחנו הכי טובים, לא משנה מה." למרבה הצער, את מילת הקסם "מקצועיות", "שנים של ניסיון", "הנחות עונתיות", "יסמכו עלינו" על הקונה יוצרת אפקט גדול יותר מהמאפיינים הטכניים של כלי רכב ואת יכולות אמיתיות של כוח האדם המעורב בהתקנה והתחזוקה שלו. אני מציע לגלות מה יש לבחור כדי להפוך את ההתקנה של מערכות מפוצלות מקומיות ואיך לשמור אותם לתקופת שימוש.

על הבחירה של מערכת מפוצלת

רוב השאלות שנבחרו מכשור אקלים בית מכוסה כבר באתר האינטרנט שלנו - המאמרים "איך לבחור מזגן", "לקנות מזגן" ו" איך לקנות מערכת מפוצלת ולא יצטער על כך "צריך להוסיף להם כמה משיכות. בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1 היכרות עם התוכן של מאמר זה תביא אותך קרוב יותר לרכישת מזגן, המשמש באופן קבוע בבית שלך במשך שנים רבות.

פיצולי פונקציות ומצבים

מזגנים מודרניים diblock כל כיתה ואת טווח מחירים יש את אותו המספר של מצבי הפעלה בסיסיים ופונקציות, ההבדל היחיד ברמת הדיוק שבה הם מבוצעים - דגמים יקרים מצוידים בציוד מדידה רגיש הפעלת המכשיר בטווח של עד 0,5 ° C ובכמה שניות. בואו ברשימת המערכות המפוצלת: קירור וחימום של אוויר בתוך אווירה; אוויר ואוורור. במצב זה, יחידות המזגן פועלות רק חצי - עובדת רק יחידה פנימית וחיצונית נכים, כלומר המדחס אינו פועל, התנועה של פריאון דרך צינור בין בלוקים לא קורה. מצב אוורור מיועד לעונת החורף, כאשר האוויר החם מחומם על ידי פנלי החימום, צבר קרוב לתקרה, האוויר הקר ליד הרצפה - מאפשר לך לערבב אוורור האוויר בחדר, מניעת הפרדתו ויצירת אווירה של טמפרטורה אחידה בגובה כלשהו מרמת רצפה; מצב אוטומטי - כאשר אתה מפעיל את יחידת חלוקת הבקרה קובעת תנאי הפעלה אופטימליים על בסיס נתונים שהתקבלו מהחיישנים; מצב dehumidifying בן את הלחות יורדת. הסרת הלחות אפשרית רק במצב הקירור, כלומר כאשר מופעלים על ידי עודף לחות הוא יוסר באופן אוטומטי. אם אתה נתקל במצב עצמאי של ירידות בטמפרטורת אטמוספירת חדר עבודות ניקוז על ידי 1-2 מעלות צלזיוס, לא נמוכה יותר; טיהור אוויר תתממש בשל מסנני האוויר גסים ועדינים, שמועבר דרך האוויר, נשאב היחידה הפנימית; בקרת טמפרטורה - מאפשרת לך להגדיר את רמת הטמפרטורה הרצויה בטווח 16-30 C °; את מהירות המאוורר. יחידה אפשרה בדרך כלל אוורור שלושה מצבי מהירות, הממוקמת בבלוק, מייבש השיער הפנימי; התריסים בשקע האוויר של המזגן, הקובע את הכיוון של אספקת האוויר (4 עד 7 תפקידים); טיימר, שבו אתה יכול להגדיר את הזמן כדי להפעיל או לבטל את הפיצול; מצב הלילה, בהתאמה, שנועד להפעיל את המזגן בלילה, כאשר הבעלים שלה ישנים. כאשר מופעלים, יחידת מאוורר מייבש עוברת באופן אוטומטי למהירות הנמוכה ביותר של סיבוב על מנת למזער את הרעש המיוצר על ידם. בהתאם למצב הפעיל - קירור או חימום - יחידת בקרת מערכת פיצול בהדרגה להעלות או להוריד את הטמפרטורה שנקבעה על ידי המשתמש לכמה שעות עד 3 מעלות, כדי להפחית את צריכת חשמל. בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1 יצרנים מסוימים, או לייתר דיוק, שירותי השיווק שלהם לעתים קרובות להאריך את מספר הפונקציות של מכשירי האקלים שלהם, בשלל צבעים המתארים אותם בחוברות - למעשה אין מצבים נוספים שרלוונטיים למשתמשים, הציוד שלהם יש לא, זה חידודי פרסום רק כדי למשוך את תשומת לב של קונים.

רמת רעש של מזגנים

להדיוט, וכך גם 90% מהבעלים העתידיים של פיצולים שצוינו בדציבלים מודל דרכון - רק כמה מספרים. אנו מדגימים מה כוונה בערכים דיגיטליים בדציבלים: ערך של אפס דציבלים (0 dB) - סף השמיעות של האוזן האנושית, הם כמעט ולא ניתן להבחין; נשמע בטווח של 25-30 dB אתה עושה כשאתה מדבר בלחש; נשמע מגוון 35-45 dB הטיפוסי לשיחה שקטה של ​​שני בני שיח; רעש 50-70 dB הטיפוסי לרחובות עם תנועה כבדה או מתקשר בקול מורם מעט (לא בצעקות). בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1 רמת רעש מקובלת עבור מערכת יחידה פנימית פיצול במהלך הפעולה שלה עם ביצועים מרביים - 40 dB, כוח חיצוני - 56 dB. שים לב כי רמת הדציבלים שצוינה בדרכון והופקה מותנים בעובדה, במקרה האחרון תהיה גבוהה יותר, כך שעדיף לבחור דגם עם מגוון רעש נמוך יותר ידוע שצוין במפרט ממה שאתה צריך את זה.

תריסים, מדריכי אוויר

חלק גדול יותר של lamellae (הרצועות אופקית של פלסטיק), פחות סביר שהאנשים בחדר נושבת זרימת אוויר קרה המיוצרים על ידי היחידה הפנימית, מייבש שיער, שלהם כחלק ממדריכים לספק זרם אוויר מופנה דווקא ולא מאפשרים לו להתחיל לפזר כמה מטרים מהמזגן. בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1

חומרים, אשר עשוי מעטה מפוצל בלוק

אל תפחדו להיראות מגוחך - באופן אישי מריחים לוקים (ריח כימי מתמשך לא צריך להיות), עם קצת מאמץ, לחץ על גופם של שני בלוקים בכמה מקומות ומנסה להעביר אלמנטים של עור במקומות שבם הם משתלבים אחד עם השני (גם סטיות פער מינימליות ודיור אינן מורשים) .

לוח הבקרה ביחידה הפנימית והשלט הרחוק

פונקציות בסיסיות בקרה של מערכות מפוצלות אמורות להופיע על יחידת פנל מייבש השליטה, כלומר רק כפתור מכשיר ב-off זה לא מספיק, אחרת כישלון של השלט הרחוק שאתה תמצא את עצמך בחדר עם חמה בצורה בלתי נסבלת ואווירה הניתן לטיפול, אבל מכשיר אקלים בלתי ניתן לשליטה. אם הפיצול מצויד בתצוגת גביש נוזלית, אתה צריך למצוא באופן אישי איך הוא בהיר ואם הוריד את הבהירות - תצוגה בהירה מדי שעה בין הערביים זורח כמו זרקור. להרים את השלט הרחוק - בין אם הוא נוח ביד שלך, כמו להגיב במהירות לכפתורי לחיצה, כמה חזק גוף. בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1

צריכת אנרגיה מיזוג אוויר

ככלל, לשעה העבודה, מערכת מיזוג אוויר ביתי צורכת .7-1.3 קילוואט - חסכוני יותר פיצולים מהפך ודגמי מהפך של יצרנים יפניים, ייצור הסיני זול מזגני כוח הוא תמיד גבוה. אני מציין שניסיונות לשמור על מערכת פיצול כוח על ידי בחירת המודל שבקושי מאפשר הזדמנויות לשרת אזור המרחב הזה תגלושנה לעלויות אנרגיה גבוהות יותר - כדי לשמור על טמפרטורה נמוך כוח פיצול ניתנו יעבדו על קצה כל הזמן, כלומר עם צריכת חשמל מרבי ולבוש.

תקופת אחריות

ללא קשר ליצרנים והמוכרים הביעו תקופות, המשמעות האמיתית שלהם עשויה להיות בכל, ובכלל זה נעדר לחלוטין. מאז תחילתה של העונה החמה, מספר הסלונים וצוותים התקנת ציוד האקלים מפוצל עליות בלוקים פעמים רבות, לעתים קרובות מידת אחריותם ללקוח היא אפס - מקום מתחת לפורקן להשכרה לתקופה קצרה נרשם ברשויות מדינת חברה קיקיוניות, ונעלם לחלוטין עד אמצע ספטמבר. במקרה של משווקים באינטרנט גילה את חנות המשאב באביב הזה - הם וירטואליים, ולכן במקור לא היו קיימים. עונתי "שמאל" אין לי מתקינים כל רישום חוקי למספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני, להחליף אותם לא קשה. לפני רכישת מזגן וההתקנה, להבטיח מוכר מציאות משפטי ומתקין! בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 1 ודא שצוות המכירות של החברה וההתקנה הוא באמת הולך לבצע אחריות: במקרה הראשון מחייב בדיקה ותעודת אחריות הושלמה חותמת בדיו כחול, כלומר לא מודפס במדפסת צבע; במקרה השני, האקט של קבלת העבודה בכתובות כפולות, שם וחתימה אישית של הצדדים (בסעיף הבא אנחנו נחזור למסמך זה). בנפרד, שימו לב לתנאים שבם תקופת הערבות למזגנים יצרן זה. ביניהם עשוי להיות ספק חובת הסמכה ומתקין, הקפדה על התנאים של ההתקנה של דרישות מערכת פיצול נוספות לסדר והתדירות של יחידת HVAC התחזוקה מונעת.

בסופו של

החלק השני של החומר, סדרת הגמר של מאמרים על "הנדסת האקלים", יתמקד בהתקנה של מזגנים - ממנו תוכל ללמוד את עבודת ההתקנה בסדר הנכונה, את החומרים הדרושים שבהתקנה זו היא עשתה ועוד הרבה יותר. המשחק של מידע זה יהיה להגן על הבעלים לפצל מערכות מהונאה מצד מתקינים, לעתים קרובות נהנים מהתמימות שלהם ולבצע את העבודה ברמה בינונית של איכות. rmnt.ru Abdyuzhanov רוסתם בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 2 בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 3 בחירה, התקנה והפעלה של מערכות מפוצלות. חלק 4