בחירת מיזוג אוויר. הבנה של הסוגים והמאפיינים

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה את מינויו של מזגנים; סוגים של מתקני מיזוג אוויר; ; טכנולוגי ונוח ממוזגים שונה ממערכת מיזוג האוויר המרכזית והמקומית; זה - אוטונומי ולא אוטונומי מיזוג אוויר; הסירקולציה המחודשת ופעם באמצעות מתקן; רגולציה איכותית וכמותיים; כיתות ולפתח לחץ אוויר המזגנים שלהם; מערכות מיזוג שנועדו לאחד וכמה אזורים; סיווג פשוטים של מזגנים.
2013th הקיץ חם מערכות מיזוג אוויר מודרניות מזגן אוויר טכנולוגי ונוח מערכת מיזוג האוויר מרכזית והמקומית מזגנים אוטונומיים וnonautonomous מערכות ישר דרך והסירקולציה מחודשת מזגנים עם רגולציה איכותית וכמותיים חוגים ולחץ אוויר של מזגנים יחיד אזור והתקנה רב אזור סיווג פשוטה של מזגנים במקום אחרית דבר
סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים לפני שלושה עשורים, כדי להיפטר מחום הקיץ, זה היה אפשרי רק במשרדים ובמסדרונות משרדי ממשלה, מערכות בניין שמצוידים באוורור וצינור מזגן, לא סיפקו לגורדי שחקים למגורים. עבור בתים ודירות רשת מסחר מציעה מזגני אזרביג'אן - שואג מפלצת מגושמת חלון עם מדחסי צלילים נמוכים, שבמהלכו רטט שמשות. לפני כמה עשרות שנים, BC נסע מערכת מפוצלת, הכוח החיצוני ש" לקשט "את חזיתות בתים ועכשיו. בינתיים זני צמחי אוויר הרבה יותר משניים או שלושה מינים - יבחנו איך הם מסווגים.

2013th הקיץ חם

בואו עדיין רוסיה של היום ממשיכה עונה קרה ואת המדחום מחוץ לחלון בעקשנות מוכן להתעלות מעל 10 מעלות - האביב, ואחריו מזג האוויר בקיץ וזה בהחלט יקרה אחרי כשישה עד שמונה שבועות. וזה לא החורף קר יציף את משקי בית, והחליף אותו מתיש חום, למחוק את הזיכרון של החוויה של קר בינואר, שנראה היה שאי אפשר לשכוח לחלוטין. זה זמן לדאוג לכלי שבאמצעותו את האווירה של הבית שלך באופן דרמטי לטובה יותר ושונה מהרחוב - זה זמן לבחירת מיזוג אוויר, ובוחר שלא הבאים מנהלים הרצאותיו צבעוניות ושקעי סוחרים המבקשים למכור את povygodnee המוצרים אבל באופן מודע לשקול "את היתרונות "ו" נגד ". סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים על מנת להקל על משימה קשה ללקוחות לבחירת מערכת פיצול ולספק מידע אמיתי על מכשירים אלה, rmnt.ru פורטל חומר זה מתחיל בסדרת הכתבות המוקדשות למזגנים ביתיים.

מערכות מיזוג אוויר מודרניות

ציוד מיזוג נועד ליצור פרמטרים מסוימים באוויר (או כל חלק) - לחות, ניקיון, טמפרטורה, מהירות רוח וכיוון -, כמו גם בתוך המתחם כדי לשמור אותם ברמת נתונה במצב האוטומטי. מטרת שימוש במכשירים כאלה היא ליצור תנאי עבודה נוחים לאנשים או ציוד. הפריסה של ציוד ביצוע הכנת אוויר ותחבורה לצרכנים, שנעשה ביחידה משותפת או מחולק לשני גושים - מכשירים באחד והגדרות תצורה של שתי יחידות הנקראות מזגן או אחר, מערכות מיזוג אוויר. סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים על אף העובדה שאין מערכת סיווג אחת למיזוג אוויר לא קיימת, משום שהמאפיינים והמושגים שלהם הם מגוונים למדי, מזגנים מיוצרים היום נחלקים לסוגים הבאים: בהתאם לצרכן - והתהליך נוח; לפי מיקום - מרכזי ומקומי; בהתאם לנוכחות או העדר המקור המובנה של קור או חום - אוטונומי ולא אוטונומי; על העיקרון של אספקה ​​ממוזגת - מחזוריות, ברגע שדרך ומשולב; לפי השיטה של ​​שליטה על הפרמטרים של שקע האוויר של המזגן - monotube (בקרת איכות) ושני צינור (תקנה כמוני); בהתאם ליכולת של שמירה על תנאי האקלים נתון במערכת מיזוג אוויר בחדר עשוי להיות ראשון, ציונים שני והשלישי; בהתאם למערכות אוורור מיזוג האוויר שפותחו על ידי לחץ האוויר, יש מודלים של גבוה, בינוני ולחץ נמוך; על ידי מספר המקומי במקביל (מבודד זה מזה) מערכות חלל אוויר מתחלקות ליחיד ורב אזור.

מזגן אוויר טכנולוגי ונוח

התקנה טכנולוגית של אוויר המשמשת לשמור על מאפיינים סניטריים של האוויר בחצרים. מזגנים נוחים לספק מגוון רחב של מאפייני אקלים של האוויר, הם נועדו למתקני מגורים, מוסדות ציבוריים ומנהליים.

מערכת מיזוג האוויר מרכזית והמקומית

מערכת מיזוג מקומית תותקן בתוך בית, שבו הוא נדרש לספק תנאי אקלים מסוימים, המודל שלהם יכול להיות מבוסס על שני העצמאי ויחידות קצה. מערכות מסוג זה נמצא בשימוש בבתי מגורים ומסחריים כדי לשמור על מאפייני האוויר הרצויים שיהיו שונה מהתנאים המתאימים למרבית האזורים האחרים מכמה סיבות - לעתים קרובות יותר הם משמשים באזורי מקורות עשירים של חום (לדוגמא, שרת), כמו גם באולמות גדול באזור (מסעדות ובתי קפה, סופרמרקטים, כיתות לימוד, וכו '). מזגנים אלה משמשים בבניינים שבם מערכת מיזוג מרכזי מיזוג לא הייתה משכנים במקור בפרויקט. היתרון העיקרי של מיזוג האוויר המקומי - בפשטות של ההתקנה שלהם, תיקון וההסרה. סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים מערכות מיזוג אוויר מרכזית לא רק לקבל חשמל בחוץ, אבל עם החום והקור - במקרה הראשון, המוביל משרת במחזור מים או נוזל קירור קרים בשני, משימה זו נופלת למים חמים, קיטור או חשמל. מתקן מרכזי נמצא מחוץ לחדרי שירות (על הגג, במרתף או בקרבת חזית הבנויה), בהתאם לכח שהוא מסוגל לשמור על אקלים בודד בכל האזורים הפנימיים של הבניין בבת אחת, לשרת גודל מרשים אולם, למשל, מתקן ייצור, חדר קולנוע, קרקס, זירה מקורה. בעת בניית מיזוג אוויר מרכזי צמחים להשתמש פריסה סטנדרטית מיזוג אוויר שאינו אוטונומית. היתרונות שלהם - מערכת מיזוג שמכינה את האוויר לכל החדרים של הבניין, הממוקם במקום אחד, מה שהופך אותו קל לשירות ותיקון, ניתן למזער מגיעים מרעש והגדרת רטט עבור צרכנים בתוך הבניין באמצעות הטיפול אקוסטי הדביק. חסרונות הקשורים לממדי מזגנים מרכזיים מרשימים של המתקנים שלהם, את הצורך בכמויות הגדולה של צינורות התקנה.

מזגנים אוטונומיים וnonautonomous

מזגנים לא צריכים שום מקור אחר של אחרת מאשר חשמל באנרגיה - הם מצוידים במדחסים שלהם, קירור נשאב (מזגנים למשל, חלון, רצפה, ארון וקלטת, מפוצל מערכת, וכו '). במהלך ההפעלה של מתקנים כאלה או אוויר סחרור זרימה רציפה עובר דרך יחידת המאייד ומדחס מקוררת, ולאחר מכן נכנס לחדר. בנוסף לקירור בדגמים מסוימים מסוגלים מערכות אוטונומיות כדי לחמם את החדר על ידי פיצוץ מזגן מובנה בתנורי חימום חשמליים, או מדחס מאייד פועל במצב הפוך על העיקרון של משאבת החום. סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים יחידות מיזוג Nonautonomous יכולים גם אספקת אוויר (מזגן מרכזי), או לכישלון לאזורי שירות של אוויר ומים, המים משמשים כתחבורה ל( ילר, סליל אוהד) קור או חום.

מערכות ישר דרך והסירקולציה מחודשת

מזגני סחרור משמשים רק באוויר בתוך לערבב עם אחת מאוויר חיצוני (שאינו עולה 40% מנפח האוויר בחדר), - במקרה השני שהם נקראים בשילוב. נציג העממי של כל מתקנים כאלה מופיע מערכת מפוצלת. ישר דרך התקנה של מיזוג לא צורכות אוויר מהחדר, עובד רק על האוויר חיצוני המסופק לחדר לאחר העיבוד המקדים שלו (לדוגמא, מזגן חלון).

מזגנים עם רגולציה איכותית וכמותיים

התקנה נרחבת Monotube של אספקת אוויר מאומנת אוויר המרכזי בחדר שירות ערוץ אחד משותף בתהליך של מעקב אחר מצבו של האוויר בחדרים באמצעות חיישנים מותקנים בכל חדר שמאפשר לך לספק בקרת איכות של פרמטרים אקלימיים. תקנה כמותי היא העיקרון של מערכות תאום האקלים, הוא התחבורה בו זמנית לכל אוויר קר וחם בחדר על שני ערוצים עם כניסתה של תערובת אוויר חדר דרך שסתום המיקסר. פרופורציות של אוויר חם וקר המבוססות על נתונים שדווחו על ידי התקנת חיישנים מותקנים בכל חדר. בגלל הרגולציה המורכבת של מזגני שני צינור משמשים לעתים נדירות. סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים

חוגים ולחץ אוויר של מזגנים

התקנות חוגים אוויר מוקצות על פי לגזור 2.04.05-91 *: המחלקה הראשונה כוללת מיזוג אוויר, מסוגל לספק לפרמטרי תהליך אמות מידה שנקבעה; דרגה שנייה - מתן סטנדרטים היגייניים וטכנולוגיים ברמה אופטימלית; מחזור שלישי - מתן פרמטרים אוויר ברמה המינימלית באמות המידה שנקבעה. בהתאם לכח של אוהדים אשר מצוידים במיזוג אוויר, יש לחץ גבוה (יותר מ -300 קילוגרם / מ 2), בינוני (100-300 קילוגרם / מ 2) ונמוך (פחות מ 100 קילוגרם / מ 2).

יחיד אזור והתקנה רב אזור

מערכות מיזוג אוויר המרכזי יחיד באזור שנועדו להכיל שטח גדול - בתי קולנוע גדולים, אולמות, וכו ', בנפח האוויר של החום והלחות אשר מופצים באחידות היחסית. מתקנים מסוג זה בדרך כלל מצוידים בהתאוששות חום ותאי ערבוב האוויר (הסירקולציה המחודשת ופעם בדרך). מזגנים רב אזור משמשים בחדר גדול או יותר, שיש לו שטח קטן שבו המקורות חום פסולת אינם מפוזרים באופן אחיד. הם חסכוני יותר מאשר לצייד כל אזור המקומי שימש התקנת אוויר, אבל לא יכולים לשמור על פרמטרים אקלימיים הרצויים ברמת דיוק גבוהה. סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים

סיווג פשוטה של ​​מזגנים

אם מזגנים רק סווגו על ידי משתמש, מאפיינים פשטניים, הם יכולים להיות מחולקים לשלוש קבוצות: מקומי (ייעוד בינלאומי - RAC), חצי (PAC) ותעשייתי (לפירוק). עבור דגמים מקומיים הן התקנת אוויר שיכול לספק פרמטרים אקלימיים הרצויים באזור המקורה היא לא יותר מ100 מ 2, כלומר, חדרים בדירות, בתים פרטיים, משרדים, חנות קטנה או בבית קפה. קבוצת RAC כוללת חלונות, יחידות ניידים, מערכת פיצול עם מייבשי שיער פנימיים יחיד ומרובים, שכוחם אינו עולה על 8 קילו. חצי מזגני כוח - קלטת, צינור, רצפה, תקרה ועמודה - 8-20 קילוואט. הוצג בקבוצה זו ההגדרה הממוצעת הכוח (10-15 קילוואט) המשמשת למיזוג אוויר בחלל המקורה של כ -300 מ '2. מזגני PAC נמצאים בשימוש נרחב בתחומים של מבנים מנהליים, שאמור להיות התקרבו כמו מכשירי חשמל, אבל הכוח שלהם הוא לא מספיק בגלל המספר הגדול של מקורות חום (אנשים וציוד), או בשל סחרור של אוויר חם מהרחוב. סוגים של מזגנים - לסווג אינו מסווגים יש להם מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות בהספק של 20 כ"ס או יותר, אלה כוללים התקנה מרכזית אוויר, Chiller, סליל מאוורר, מזגני דיוק, וכו 'הם מצוידים במגורים, מבני ציבור ומנהליים, אולמות וסופרמרקטים מרכזי ספורט, מפעלי ייצור החל 300 מ' 2.

במקום אחרית דבר

מעוד מאמר, שני בסדרה "של מזגנים", תוכל ללמוד על הסוגים הבאים של צמחי מיזוג אוויר - התקרה, קלטת, צינור, דיוק, גג והמגדל. לא למהר לעשות את הבחירה שלהם לטובת מודל זה או אחר של מזגן - זה אפשרי, כי לאחר שקרא את התוכן של הסדרה כולה על ציוד או חלק האקלים לך לשקול מחדש את דעתך לטובת מכשיר יותר רווחי ויעיל יותר. rmnt.ru Abdyuzhanov רוסתם