בית חמים. דלת קדמית

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
כניסה לבית היא מערכת יחסים הרמוניים בין המרחב מסביב לבניין והארכיטקטורה שלה. לא פלא שהכניסה הראשית נקראת סימן ההיכר של הבית.

על ידי העיצוב שלו, אתה יכול לראות במבט חטוף הרצון לתת לדיירים בית או תו זה, כדי להדגיש את האמינות שלו או
פזרנות, חמימות כפרית או קרירות ויעילות.

דבר בעת בחירת אזור כניסת עיצוב - הוא שהוא משולב בסגנון של הבית בצורה הרמונית. דלת כניסה, חלונות ורכיבים אחרים של החזית צריכה ליצור אנסמבל אחד, קוהרנטי.

כדוגמאות, לשקול כמה בתים באזורי כניסת אפשרויות עיצוב. חלק מהפרויקטים האלה אולי לא נראים נורמלים. משותף לגרסות של אותו אלה הוא שרכיבי העיבוד שלהם עשויים להיות מיושמים כחבילה, ובנפרד זה מזה
השתלבות בבתים קיימים באזור הכניסה.

תמונה

אזור כניסה עם גידור של צורה חצי עגולה מבנה מתכת. אם יש צורך, זה יכול להיות בתוספת עם גג עשוי מפרספקס. העיצוב משמש גם כסבכה עבור צמחים מטפסים (קיסוס, זלזלת או ענבים פרא).

תמונה

כניסה, המעוצב בסגנון אופייני לבתים כפריים. משני צידי הדלת הן סבכה עבור צמחים מטפסים טיפוס. תשומת לב מופנה לחנות הפרחים וכפירמידה. ההרכב הכולל של כרכוב דלת מלא ופנס בסגנון מסורתי.

תמונה

כניסה עם סבכות קשת וצד. גפנים קשת שזורה צפופות "צווארון". עדיף לבחור קיסוס זה שנראה דקורטיבי בחורף. סימטריה של אזור הכניסה להדגיש שתי אמבטיות עם תאשור.

תמונה

פתרון שאינו מתאים למסגרת הכוללת. זה מתאים במיוחד לגינות, המעוצבות בסגנון של המזרח הרחוק. האלמנט העיקרי בעיצוב - קיר עם צורה עגולה שער, שיכול לרומם את ידיהם בלוקים מבטון עם תבנית עץ גדולה. תשומת לב נמשך וכבישים מרוצפים באבנים בצורות וגדלים שונות.

תמונה

אזור כניסה עם סוכך, עשוי בסגנון הים תיכוני. עמודות, הטיל בית או לרכוש מהמדף, לבצע שתי פונקציות - מבניות ודקורטיביות. השפעה של מסורת הים תיכונית הרגישה באגרטלי חימר, ופסיפס של חלוקי הנחל.

תמונה

פתרון ראוותני לאנשים יצירתיים. שני שנבנו מקיר בלוקים מבטון בקורה צלב עץ בחצי עיגול מחובר. הקירות מצופות פסלים של יציקות פלסטיק או טיח. אובייקטים שונים ברקע מדגישים את המקוריות של ערך זה.

תמונה

החלטה זו היא אזור כניסה עם עיצוב מקורי יותר המיועד לאספנים. כל הרכב - מגדר בצורת חצי עיגול העמודים לפסלים אקזוטיים ואבזרים עם "שוק פשפשים" - אזור הכניסה נותן תכונות יוצאות דופן.

תמונה

פתרון כזה מתאים יותר לבתים עם דלת וחלונות במסגרת של קלינקר. הם מתמזגים בהרמוניה בנויה עמודות לבנים עם קורה ומטפסי עץ.

תמונה

פתרון זה מתאים רק לכניסות הצדדיות לבית. אזור הכניסה הוא ממוסגר על ידי פרגולה מעץ ואמבטיות טרקוטה דקורטיביות עם צמחים שונים.

תמונה

בתחילת אזור הכניסה - קשת מתכת עם טיפוס ורד, בין עמודי האבן בדמותה של נערה. ברקע - קיר לצמחים מטפסים. טיילת ממוסגרת על ידי צמחים.

במאמר זה, קוראים יקרים, הסתכלנו כמה אפשרויות עיצוב לכניסה לבית. לכל אחד יש טעם משלהם - מאמר זה יעזור לכם לבחור את ההחלטה הנכונה ולבחור את אחד או אפשרות אחרת, או ליצור הסגנון מונחה על ידי מאמר זה שלך.