בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה, אנו מתארים כיצד להפעיל את המזווה רגיל, שהוא זמין בהרבה דירות עירוניות ובתים פרטיים, אחסון נוח, מרווח ופונקציונלי. הקפד שילוו את צילומי המאמר שמראים מה לחפש מזווה מרוהט כמו שצריך.
מזווה תהליך יישוב מחדש לזרוק את כל מיותר לקשט את הקירות כיסוי מקיר לקיר בצע אור אוורור החלט מה יהיה המזווה שלנו מערכת אחסון תכנית כל דבר במקומו
ארגון של אחסון - שאלה "חולה" כמעט כל בעל בית. לאור השטח הצנוע של הרוב המכריע של דירות הם מספיק מרווח למקום אחסון לכל מיני דברים הקשים באמת ליצור. עם זאת, אם יש לך אפילו מזווה קטנטן, כאן אתה יכול "להפוך" ולהפוך אותו לרוטב במידה מספקת בשפע ופונקציונלי, מחסן מכולת, חנות כלים, וכו ' בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל במזווה כזה מרווח יכול לאחסן, פשוטו כמשמעו, כל דבר - ממצרכי מזון למכשירי חשמל ביתיים. אבל גם אם המזווה שלכם אינו שונה בגודל זה, אל תדאג - אם הארגון המוסמך שיתאים לכל כך הרבה דברים כאן, כי אתה תהיה מופתע!

מזווה תהליך יישוב מחדש

בואו להבין תחילה מה צעדים צריכים ללכת לכל דיירים כדי להפוך את אחסון מזווה נוח.

לזרוק את כל מיותר

כמובן, צריכים להתחיל עם "פירוק ההריסות." לזרוק את כל העודפים מהמזווה, לא חוסך. ניתן לתת צעצועים ישנים לבית יתומים, כיסא גלגלים שבורים לזרוק בפחי האשפה והזמנה החוזר שימור. ללא ניקוי כזה בכלל להתחיל את השלב הבא פשוט לא יעבוד.

לקשט את הקירות

לאחר שחרורה של קיר מזווה הטייח. קירות להשיג שטוחים לחלוטין לא צריכים - זה יקר, ולא ריאלי. לגימור עדיף לבחור צבע לטקס רגיל - עדיין במדפים וקירות ארונות ראו כמעט שום. חליפה וטפטים - כך יהיה לך יותר הזדמנויות להתנסות בעיצוב, משום שאפילו במזווה, אתה יכול ליצור אטרקטיבי פנים. הקפד לבחור את הטפט או לצבוע בצבעים בהירים. ראשית, המזווה - חדר חשוך, כך שעושה את זה אפילו יותר עגום זה לא הכרחי. שנית, קירות אור חזותי להרחיב הרבעונים הצרים ולתת לו מראה מסודר.

כיסוי מקיר לקיר

עודכן ב מזווה הרצפה יכול לשים כל דבר - אריחים, למינציה, לינוליאום. הכל תלוי ברצונות שלך ויכולות פיננסיות. הדבר העיקרי שהיה אמין, נוח ועמיד.

בצע אור

הקפד לדאוג לתאורה נוחה. זה עשוי להיות מספיק מנורה אחת במרכז התקרה, או קרובה יותר לדלת, וזה ייתכן שיהיה צורך להחליף את היריעות מסתובבות. גם אתה יכול לבלות את התאורה האחורית באופן ישיר או תחת ארונות ומדפים. הדבר העיקרי שהיה מכוסה במזווה כל פינה וסדק, שימצא את הדבר הנכון ללא סיוע של פנס.

אוורור

מאחר ואין חלון במזווה, ודברים כאן, אנו מתכננים לאחסן הרבה, צריכים לטפל באוורור נוסף, שלא להשאיר את הדלת פתוחה ברציפות ולמנוע ריחות לא נעימים. אפשר לחתוך חור בדלת ולהכניס את הרשת, למשל, קש או פלסטיק. אם יש לך גישה לארובה צריך להתקין מאוורר שייכלל בנפרד מהתאורה. כמובן, עם הקמתה של אוורור יכול לגרום לבעיות אם לכמה מטרים הקרובים ביותר ולהציג את מכסה המנוע מהמזווה במטבח או במסדרון אין רצון. במקרה זה יש צורך להגביל את החור בדלת ולהבטיח אך ורק שהמזווה לא נוצר רטיבות. בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל בארון עם מדפים רבים ומגוון של דברים, בלי חלונות ותאורה נוחה, תהיה קשה למצוא את האובייקט הרצוי בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל לקירות במזווה הם אידיאליים כטפט וצבע רגיל - הדגש יהיה עדיין להיות ממוקם על האחסון בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל אם המטבח שלך הוא לא כל כך הרבה מקום כמו שהיינו רוצה, כמה מכשירים, שאתה לא משתמש בכל יום, אתה יכול לעבור למזווה בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל מדפים במזווה צריך להיות מוגדר מריצפה ועד תקרה, להשתמש בשטח למקסימום

החלט מה יהיה המזווה שלנו

עכשיו תחליט מה פונקציות יבצעו המזווה שלנו. לדוגמא, אם הוא סמוך למטבח, רצוי לארגן כאן מוצרי מחסן, מכשירי חשמל ושימור. אם המזווה הוא בחדר השינה או סלון - אתה יכול להפוך אותו לחדר הלבשה, סדנה או בחדר קטן אך פונקציונלי. לפעמים אפילו במזווה להגדיר את מכונת הכביסה, הופך אותו לחדר הכביסה, אבל זה ידרוש אספקת מים וביוב. על מה בדיוק פונקציות יבצעו מזווה, ופעולות נוספות שלך תלויות. בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל גם מזווה קטן יכול להיות מומר לחדר הלבשה נוח, ומבטל את הצורך להעמיס ארונות דירה לבגדים בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל הנה מחקר קטן אך נוח מאוד עשוי להיות מסתתר מאחורי מזווה הדלת. במקרה זה, הבעלים החליטו להרחיב באופן חזותי את החלל בשל המראה הגדולה מעל לצג בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל מכבסה במזווה? למה לא! כמובן, אם אתה מוכן להעברת תקשורת, בשל המורכבות ועלויות נוספות

מערכת אחסון תכנית

קודם כל בוחרים איך זה יהיה להיות ממוקם בכל מערכת האחסון. באופן כללי, האפשרויות הן לא כל כך הרבה - את האות "P" או "G", כמו גם משני צידי הדלת, אם המזווה נמתח יותר מדי רחב. לאחר מכן אנו מבצעים מדידות יסודיות ולתכנן את מה שפרטים יכללו את מערכת האחסון. לדוגמא, הוא יכול להיכנס מתלים, מדפים, ארונות, קולבים, המחזיקים, מכולות, קרסים, כיסים דקורטיביים. תחשוב מה יהיה כאן כדי לשמור ואם יש צורך, רק כדי לצייר את תכנית פריסה של הקירות של מדפים וארונות. לאורך כל אחד מהקירות עשויים להיות מסודר מדפים ברוחב שונה.

כל דבר במקומו

להקצות שטח לכל סוג של אובייקטים: שימור הנדרש למדפי הבית גבוהים עם צנצנת שלושה ליטר. מארחת חוותה מומלץ לבצע בנקים מדפים צרים כגון לעמוד בתור. אז מייד אתה תראה שיש בו מלפפונים ולפתן דובדבנים ושבו לא יהיה צורך בכל פעם כדי לסדר מחדש את הטנק. עם זאת, אם אתה חושב שהמדפים האלה מרווח מספיק, פשוט לארגן לשימור של מינים - ריבה על מדף אחד, חמוץ - בצד השני. סמרטוט, שואב אבק, קרש גיהוץ, מגלשי סקי ואובייקטים גבוהים אחרים צריכים להקצות נישה צרה נפרדת. אלבומים וספרים הישנה שמורים ביותר בארונות או קופסות סגורים כדי להגן מפני אבק. מתלה נפרד עם מדפים חסון צריכים להיעשות עבור פריטים כבדים, כגון כלים או קופסות של מסמרים וברגים. על דלת המזווה שווה לתלות כיסים, תפרו במו ידיו. כאן אתה יכול לאחסן כל מיני דברים - מכפתורים למברגים. אם ברצונך לאחסן מגבות מזווה או שמיכות, הם גם צריכים ארון סגור נפרד. ברור שהדברים שהם יותר נפוצים המשמשים לאחסון על המדפים או ארונות באמצע, על יד, ונמצאים בשימוש רק לעתים נדירות ניתן לשלוח לשכבות התחתונות ביותר או העליונות. בנוסף, אם המזווה שלכם יהיה מכלים דומים במקצת עם תוכן שונה, ודא לחתום עליהם שלא לבזבז זמן בחיפוש. כנ"ל לגבי קופסאות הנעליים - יותר קל פשוט לכתוב "נעליים מתחת לשמלה כחולה" או "סנדלים בקיץ אלכסיי" מאשר לפתוח את כל קופסות כדי למצוא את הזוג הנכון. בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל מיכלי פלסטיק שקוף הם מאוד שימושי לאחסון כל מיני דברים - אנו רואים מייד שבו הוא נמצא, ואין צורך לחתום על כל מכולה בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל כי מערכת כזו של מסתובב מדפים מעגליים מאפשרת לך למצוא את הצנצנת עם ריבת התותים האהובה עליך במהירות בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל מדפי מתכת - אחת הדרכים פשוטות וזולות ביותר לארגון מערכת אחסון עם מדפים פתוחים. עבור פריטים שאתה רוצה להסתיר מעיניים סקרניות או הגנה נוספת, אתה יכול לקנות כלי פלסטיק עם מכסים או להשתמש בקופסות קרטון רגילות בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל סלי נצרים בגדלים שונים וצורות, עם ובלי מכסים - עוד אפשרות נוחה לארגון של אחסון במזווה בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל מערכת אחסון מזווה זה היא האות "G", ועל קיר אחד יש מדפי מתכת צרה רשת לפחיות, ולאורך הקיר האחר - מתלה רחבה יותר בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל אוהבי יין צריכים לטפל במדף מיוחד לאחסון בקבוקים. במזווה זה, למשל, הצליח ליצור מרתף יין אמיתי עם משקפיים מושעים בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל אם המזווה שלך יש די גדול בגודל, ואתם חובבי ספורט או פעיל נהנים, אתה יכול לקנות קיר מיוחד הר, אופניים, ערכת סקי, מחבטים וציוד ספורט אחר בצורה נכונה להשתמש במזווה - אפשרויות הכל כדי לשמור על המזווה שלך לא נראה כמו ש-- ארון קודר כמו שבו אתה יכול למצוא את "שלד בארון" אמיתי, לקחת מאמצים וזמן השיפור שלה! תאמין לי, סוג של מדפים מסודרים עם שורות מסודרות של קופסות או פחיות, יפעלו מרגיע. אין פלא שפסיכולוגים במקרה של אי נוחות ואובדן השליטה על המצב, מומלץ לעשות את ניקוי הבית מזווה מאורגן כהלכה יכול להפוך את שטח האחסון הרחב ביותר בכל הבית. ארגון מוסמך וחישוב זהיר יאפשר לך לכתוב כאן הרבה דברים הנחוצים שאינם מכוסים מרפסת וההתקנה של ארונות נוספים. אנה גריזלי, rmnt.ru