בתי מסגרת פנל

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
רבים חולמים על בית חם, נעים, יפה ובטוח. עם זאת, הבנייה שלה היא בדרך כלל מתעכבת במשך שנים רבות, ורוצה להאריך את התענוג המפוקפק של להשקיע את הכסף נהדר בתהליך אינסופי, הוא הופך להיות פחות ופחות.כחוויה של שכנינו הקרובים ביותר בצפון או התושבים למרחקים ארוכים, אבל דיור קנדי ​​לא חם לא נדרש לי מטר קירות כדי לשמור על חום וצורך טונות של סולר להסקה. הפינים, למשל, כבר זמן רב שנבחרו מעוצבים היטב, מצופה באבן בצד החיצוני וצד הפנימי מרופד בבתי המסגרת פנל האליטה עץ. יותר מחצי מאה של בנייה אינטנסיבית מערב האבוריג'ינים היו מסוגל להעריך את האיכות של בניינים כאלה, ומתגוררים בהם. יותר משלושה רבעים מהאוכלוסייה של קנדה, ארה"ב ויפן עשו את הבחירה שלהם לטובת מבנים כאלה, ובמדינות סקנדינביה ובגרמניה, הם בסיסיים.

מתקני ום מסגרת פנל ברחבי העולם תרמו למספר גורמים: העלות המינימלית, קלות ההרכבה, קלות ההתקנה של תקשורת, תכונות תרמיות מעולה, מגוון רחב של צורות וגימורים אדריכליים.

בתים אלה מחוממים במהירות, הם יותר קל לשמור על תנאים תרמיים אופטימליים. גם אם תבטל את כפור חימום טמפרטורת החדר הוא מופחת על ידי כמה מעלות. כל מבני העץ במשתנה הקפאה רגישה ומסגרת פנל לא. בשל המערכת המבנית המיוחדת, שהם, בניגוד לגורדי השחקים, חיממו בעיקר סביבה, לא להחליף חום עם הרחוב - הם חשים בנוחים בחורף וקריר בקיץ. בנייה טרומי היא הרבה יותר חסכוני מעץ - עלויות חימום הם 2 עד 3 פעמים פחות. וזה חשוב, מכיוון שהאנרגיה היא כל הזמן מקבלת יותר יקרה. ייחודה של הטכנולוגיה הוא שעלויות הבנייה מופחתות לא על ידי שמירה על איכות, ובקשר עם השימוש בחומרים מודרניים ופתרונות הנדסיים. במונחים כספיים, זה אומר שמוליכות תרמית בעלת ערך שווה, 1 מ '. בית שלד מסגרת קיר מ '1.3-1.5 פעמים זולות יותר מאשר 1 מ'. יומן קירות מ '.

הבנייה העיקרית התומכת מרכזיית אלמנט - מסגרת עץ של לוחות עץ עבים או קונבנציונלי. הוא נותן לו את היציבות הדרושה ויכול לעמוד בעומסים כבדים. אז, בזמן רעידת אדמה חזקה בבתי המסגרת פנל קיוטו היו כמעט היחידים בעיר שלא הושמדו והוכיח את חיוניותה גם בתנאים קיצוניים של אסון טבע.

תכנית כללית של הבנייה של הבניין יכולה להיות מחולקת לשלבים הבאים: הגדרת קיר מבני עומס הרוחבי, מחברים נוספים בפינות של אלמנטים מעץ המספק קשיחות, רצפות חיבור ממוסגרת ומילוי חיפוי חזק שלו וחומרי בידוד.

חפירה של בתי אפס המחזור ממוזער קטין המוני מסגרת פנל, הם 5-6 פעמים קלות לבנים. יסודות בהתאם לסוג הקרקע באתר יכולים להיות חגורת עמודים, קלת משקל או כצלחת חיזקה תחת כל שטח הבניין.
טכנולוגיה תעשייתית המתאימים ביותר לרעיון של בית חם וזול היא שיטת מפעל לפנלי ייצור. איכות כזאת ומתקנים במחיר סביר עבור כל השנה עד לייצוג מועט בשוק הנדל"ן הרוסי, למרות שהצורך בהם הוא עצום. בניגוד לפרויקטים אישיים הוא היחידה שקיר המסגרת והוא נאסף כמו הרבה בבנאי של לוחות גדולים ואלמנטים סטנדרטיים. כחומר הבנייה העיקרי (יותר משלושה רבעים מכלל) משתמשים באורנים, טיפול מיוחד, הכולל לא רק את ייבוש המיוחד, אבל גם ציפוי להגנה מפני מזג האוויר ומזיקים, הפריית אש, ציור בכל צבע, וכו ' .

קיר שחרור ממוכן פנלים (כריך) במפעל הציוד וpasteboards החדשים העוסקים בצוות מאומן היטב. מוצרים מוגמרים כפופים לבקרת איכות קפדני, המאפשר להשיג ביצועים גבוהים ואינו גורם לבעיות בהתקנה - לוחות מצטרפים, במידת צורך, ואינו דורש התאמה נוספת. סטים של בתים מורכבים ממודולים קטנים שהם קל משקל, אשר אינו כולל שימוש בציוד מיוחד להרכבה. כל זה מפחית את עבודות הבנייה באתר של הלקוח, כמו גם מפחיתה את העלות של יחידות ורכיבים בודדים ומשמעותי - המחיר הסופי. עיצוב פנים יכול להיעשות בהתאם לרצונותיהם וטעמם של אדם מסוים: כפרי, בשיפוצים, ועוד העלות של 1 מ '. קוטג' מ 'פנל מסגרת נע בין 200-250 $ (בבתים העשויים בולי עץ - מ300 $, עשויים מבטון סודה - מ400 דולרים). בנייה לטווח - 2-3 חודשים.

בבתי פנל ייצור במפעל הוא החסרון היחיד - חוסר של תענוגות אדריכליים ודגמי המונוטוניות יחסי. הבנייה של מבני מסגרת לפרויקטים אישיים הן יקרה יותר, אבל נותנת לך את ההזדמנות לממש את הרצונות הפרועים ביותר של הלקוח.

מסגרת מוכנה, מהדהד את הצורה של קוטג' עתיד מחוץ סיבית פורניר, OSB או לוח חלקיקי מלט, ובפנים - ציפוי, דיקט או המושבים.

שימוש בגיליונות של קיר גבס או גבס יכול ליצור כל פנים. הם פלסטיק כשהרטיב וגם ניתנת לטיפול יבש, לא לשרוף (שאינו מחייב את השימוש במעכבי בעירה בבחירת ציפוי שאינו דליק) והם אידיאליים לאזורים לקצץ פנים. פני השטח חלקים לגמרי מתקבל ומתאים לעיטור עץ, צבעים, אלמנטים מבניים, זכוכית, וכו '

בין שתי שכבות חיצוניות מול תנור מינרלי ליי. מחסום אדים באיכות גבוהה הוא נקודה מכרעת - היא מספקת לתושבים עם לינה נוחה ומונעת את המראה של רטיבות ועיבוי, וכתוצאה מכך, עובש והפטריות בראוני. כאשר לחות מחסום אדים מתאדה באופן חד צדדי לכיוון הרחוב שאינו מאפשר לשיפור ביצועים בבית, מונע את החדירה שלה מבחוץ ובכך מבטלת הקפאה וזרימת אוויר דרך המפרקים. בבית הזה נושם, ומבטל את הצורך באוורור נוסף ועיבוד של עץ מריקבון.

כintrapanelboa משמש כחומרי בידוד מינרליים כי הם סיבים דקים מאוד (6 מ"מ עובי) של מינים ניטראליים כימי חיוביים ומקור אורגני. יש להם תכונות מצוינות חום ובידוד קול וכל חומרים סיביים אחרים קלים יותר. . צמר סלעים לא לשרוף, לא יספוג לחות, מוליכות התרמית שלה נמוכות מאוד (מ0.029 / (deg • מ 'רוחב), כלומר זה פי 4 אורן חם יותר (מ0.14 W / (deg • מ'), הלבנים -. כמעט 25 פעמים (מ0.67 / (deg • מ 'רוחב).! בנייה 250mm עבה סלעים מינרליים בידוד דומה 1.5 מ' עובי

בתי מסגרת פנל לא להתכווץ, וזה ללא ספק הכשרון שלהם. לאחר הקמת עיצוב מסגרת מתלה היא מייד מוכנה לרעפים, weatherization ומשטחי ליטוש סופיים. לכן, הבנייה של "סוהר" מתבצעת בזמן קצר להפליא: מיום אחד - לבית כפרי קטן או סאונה, שבוע - בתים ל6 × 8 מ ', עד 50-60 ימים, לאחוזה בן שתי קומות יוקרתיות עם תקרה משופעת, חלונות ו מוסך. בנוסף, לבנייה של כל אחד ממבנים אלה אינם דורשים ציוד כבד וצוות גדול של בונים ובית מסגרת מסגרת התקנה, גם באזור חי-הארוך באינו מוכיח התרחשות קטלנית לגידול יבולים לגינון.

בבנייה במסגרת המרכזייה כל התקשורת מוסתרות מתחת לעור (בעטיפת ספירלה כפולה או צינור גלי), אז חתכה Stroebe, מנקרות חורים בקירות והמרק הבא שלהם והטיח לא הכרחי. זה חוסך כסף, זמן ועצבים, גישה קלה לחיווט, אנטנה וחיווט טלפון, אינסטלציה. שיטה כזו של הנחת מערכות תומכות חיים היא בטוחה, זולה ונוחה: הם זמינים, הם בכל רגע יכול להיות מועברים, עם עלויות מינימליות.

מחוץ מגוון אפשרי של גימורים לחזית: לבנים מול, אבן, טיח דקורטיבי, ציפוי, עץ מדמה תבצור עץ או יומנים, וכו 'טכנולוגית מסגרת היא טובה, כי אתה יכול לשים את הבית לכל טעם וצבע, זול, אבל האיכות ועמידה בכל הדרישות של חיים מודרניים.

מגוון זה הוא זמין לא רק לאנשים עשירים, אלא גם מעמד בינוני וטכנולוגיה שלד מגן גמישה הוא מסוגל לספק את כל הבקשות לביטוי אדריכלי והפריסה הפנימית של חנות.