גימור

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במהלך מתקני גמר ביצעו מגוון רחב של עבודות: גבס, ריצוף, צביעה, טפטים, ועבודות זכוכית. טיח וצביעה במנוסה התקרה עד שההתקן של קומות, ולאחר מכן להיות papering וזיגוג סופי. על ידי גימור כולל גם ציור או בלכה רצפות עץ.

תמונה

מתכלה הם חומרים המשמשים להכנת יצירות שונות למתקני גמר. זה דבקים, חומרי איטום, צבעי יסוד, תערובות יבשות. מתכלה גם מסמרים, צינורות, שסתומים, כבלים ועוד. חומרי גימור זהים הם חומרים המשמשים לגימור:

- תקרות (צבע, תקרות, לוחות דקורטיביים, וכו ');
- קירות (צבע, טפטים, ציפויים דקורטיביים, לוחות דקורטיביים, וכו ');
- ריצוף (פרקט, לינוליאום, אריחים, וכו ');
- מכשירים סניטריים (אמבטיה, אסלה, כיור, וכו ');
- מוצרי נגרות (חלונות, דלתות וכו ');
- אביזרי חיווט.

תמונה

עבור טיח סיד השימוש הפנימי ופתרונות סיד טיח. מתוחכם ופצצות מרגמה שנועדה לקישוט חיצוני. אבל לפעמים משמש לטיח פנים. חדר עם לחות פחות מ 60% עם קירות אבן ובטון, טיח סיד רצפות בטון או פתרונות מורכבים. לעץ וקירות גבס ומחיצות, קורות עץ המשמשות פתרונות סיד טיח. חדרים עם לחות גבוהה (חדרי אמבטיה, אמבטיות), אובניים מסד, soffits החיצוני, כרכובים, מלט טיח מעקות וטיט מלט סיד. עבודות גבס יכולות להתחיל לפני השלמת החפיפה (כולל מילוי בידודם), התקנת מחיצות, דלתות ותיבות חלונות עם מסגרות חלון מדגם ולוחות דלת, כמו גם את הבנייה של תנורים וקמינים.

על מנת להכין את הקיר לטיח יש לנקות אותו ביסודיות אבק והלכלוך, לשטוף עם מים. ואם הוא נקי ויבש, אתה יכול פשוט להרטיב. אם משטח הקיר מאוד חלק מדי, ואז הוא פנה לחתך לחספוס, הגדלת פתרון אחיזה.

תמונה

משטחי מתכת לא צריכים להיות מטויחים, פשוט לצייר אותם מספיק. עם זאת, לדוגמא, קורי טיח חלון ודלת עשויים מטריקו גרוטאות מתכת (מסילות או קורות ישנות), עטופים מראש העטוף עם חוט או רשת פלדה.

ציפויים דקורטיביים:

ציפוי דקורטיבי בעל מרקם לבצע פונקציה דקורטיבית ומגן. הם יוצרים את המרקם על פני השטח ואינו דורשים עיבוד נוסף או שזה יסיים ויכולים להיות מיושמים על קירות ומחיצות של חומר כלשהו (לבנים, בטון, קיר גבס, עץ, טיח רגיל). ציפוי מיוצר בצורה של תערובת מוכנה לשימוש, או עבה כמו תערובת יבשה. הם מבוססים כוללים:

- קלסר פולימרים; - חומר לא פעיל (שבבים יש או גרניט, חול, סיד), הקובע את העקביות ואת המרקם של הציפוי;
- בסיס נוזלי (מים).

הם משמשים עבור שני גימורים פנימיים וחיצוניים. היתרונות מוטלים בספק שלהם הם:

- מאפיינים דקורטיביים גבוהים;
- חוזק גבוה;
- חום ואיכות צליל;
- מאפייני מגן המונעים את הופעתה של קורוזיה, עובש ועיבוי;
- בטיחות אש.

החסרונות הם:

- מיצוק מספיקים מהיר, ולכן קשה לעבודת גמר על פני השטח של קיר גדול ודורש עבודה מהירה.

אם הציפוי מנוסח כתערובת יבשה, יש צורך לדלל במים בפרופורציות הרצויות. הפתרון מיושם במהירות מספקת: ראשון או מברשת, ולאחר מכן חפירה או כלי אחר, או כלי מיוחד באופן מיידי. באמצעות כלים דפוס שונים יכול ליצור סוגים שונים של חיוב נוסף שונים.

תמונה

יש לזכור כי לקירות באמצעות סוגים שונים של ציפויים שיש להם תכונות ליישום או התקנה על קיר. בעת בניית בית או שיפוץ דירה לקבוע מראש מה הכיסוי ישמש בכל חדר כדי להכין את הקיר כמו שצריך. צריכים להיות מוכנים הקירות באמצעות מתאים בכל מקרה החומר הריק (מילוי פריימר), כולל משטחי יישור תיקון סדקים.

יש, אגב, סוגים מיוחדים של חיפוי קיר שיש להם פונקציה דקורטיבית לא רק, אלא גם בעלי תכונות נוספות (מעכב בעירה, איכות צליל משופרת).

המחיר לכיסוי כזה משתנה ותלוי בזה:

- מהיצרן (כיסוי יבוא, יצרנים ידועים הופקו במיוחד יקרים יותר);
- האיכות (כיסוי עם תוספים, גימורים, אשר מספק תכונות הגנה נוספות יקרות יותר);
- זמין של עבודת יד (גבוה יותר אחוז של עבודה ידנית, יקר יותר);
- ההרכב של הציפוי (הציפוי של חומרים טבעיים יקרים יותר מסינטטי).