גן השקיה אוטומטי. חלק 2. מים הקיץ אזרבייג'נית

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר הקודם דנו כיצד לארגן במקור מתעדכן כל הזמן באתר של מים להשקיה. במאמר זה נדון בנושאים הקשורים לארגון של אספקת מים מהמקור למיטות.
המלצות כלליות לחומרים ורכיבים למים הקיץ צינורות פלדה צינורות מתכת צינורות פוליפרופילן לחץ נמוך צינורות פוליפרופילן - IPA עקרונות של מים בקיץ מונטאז' המים קיץ טופולוגיה מים קיץ התקנה רכיבים עבור חיבורי צנרת השקיה עם ספריי
חצר אחורית של השקיה אוטומטית עובד בגן, בניגוד לאמונה רווחת, זה יכול להביא שמחה, וחשוב יותר, כל מאורגן היטב. יש הרבה מכשירים, טכניקות וטריקים כדי להקל על עבודת גינה באופן משמעותי. במאמר "הגינה אוטומטית השקייה. חלק 1. טנק צבירה עם בקרת מפלס מים, "דיברנו על איך לארגן את המדינה מקור קבוע של מים להשקיה. כבר הנוכחות שלו לבד - תמיכה טובה כדי להקל על עבודות השקיה. השלב הבא נועד לפשט עוד יותר בקתות חיים האמה השנה שיפור באתר. אנחנו אראה לך איך ומה אפשר וצריכה לעשות את הצנרת ישנה.

המלצות כלליות לחומרים ורכיבים למים הקיץ

לפני שאנחנו רואים מה חומרים שזה הגיוני לגבות מערכת של הפצת צינורות, להתעכב על אלמנט אחד שבלעדיו הצנרת הישנה - יש שסתום כיבוי, ברזים פשוטים. הם רכובים על הצינורות בהתחלה, מייד אחרי המקור ובסופו. בהתחלה הם היו צריכים להפוך לחלוטין את המים במים בסוף ישמשו לחפיפה זמנית ולהתאים את הלחץ. מכל חומר שאתה לא לשים את מנופים: ברזל, נחושת, פוליפרופילן, יש אזהרה - הם חייבים להיות gating בלבד. זאת בשל העובדה כי, כפי שאתה יודע, המים בחורף המים בקיץ מנוקזים היטב, אחרת, הקפאה והרחבת, זה פשוט פרצו בצינורות. לכן, לא משנה איך אתה להיפטר מלחות שיורית, שסתום כדור המים microlayer בין הכדור לבין המושב, שבו הוא נמצא, הייתי עדיין נשאר. היא תעשה את העבודה המלוכלכת שלהם, ובאביב תוכל למצוא את הגופות המרוטשות של הברז שלך. בסתום שער פשוט אין microlayer כזה, ולכן, בעניין זה שהם מועברים. אנחנו חוזרים לצינורות. ממנו, באופן עקרוני, הוא מים.

צינורות פלדה

החומר המפורסם ביותר. כל המערכת היא רכוב על חיבור הברגה או על ידי ריתוך. חצר אחורית של השקיה אוטומטית יתרונות: חוזק ועמידות. חסרונות: מחיר גבוה, את המורכבות של התקנה, שבריריות וslozhnodostupnost - במיוחד לצינורות כזה צריכים ללכת על בסיס מתכת. מסקנה: חומר טוב לאספקת מים בקיץ, אם יש לך כישורים הנדסיים או ריתוך סניטריים כדי לאפשר לך לעלות אותם.

צינורות מתכת

נמכר בסלילים, בדרך כלל לבנים. לאסוף עבור אבזרי מתכת מיוחדים. יתרונות: זמינות - הם זמינים בכל חנות לחומרים בניין, התקנה קלה. חסרונות: השבריריות - בתנאים בחוץ, צינורות כאלה הם לא יותר משלוש שנים, מחיר גבוה למדי. מסקנה: אפשרות זמנית טובה כתחליף חלקי אפשרי של אספקת מים הקבועה נכשלה.

צינורות פוליפרופילן

אפור פלסטיק צינור או לבן, גמיש מספיק. שנאסף על ידי מלחם ריתוך מיוחד. זה יכול להיות קנה או שכור בכמעט כל חנות סניטרית. חצר אחורית של השקיה אוטומטית יתרונות: כוח, גמישות, עמידות, קלות התקנה, זמינה, מחיר נמוך. חסרונות: אין כאלה. מסקנה: אידיאלית למים בקיץ פועל. פוליפרופילן הוא עמיד לאור שמש ופלסטיק, אשר מגדיל מאוד את סיכוייה לשרוד את החורף, גם אם הוקפא מים בתוך הצינור.

לחץ נמוך צינורות פוליפרופילן - IPA

הצינור השחור הזה נמכר בסלילים. שונה מצינורות פוליפרופילן רגילים עובי קיר קטן יותר ושיטת הרכבה - הולך על אבזרי מערכת הידוק מיוחדת. יתרונות: גמישות, עמידות, קלות התקנה, זמינה, מחיר נמוך - לרדת בצינורות HDPE בעלות של צינורות פוליפרופילן בלבד. חסרונות: כוח נמוך. מסקנה: מדוברת באפשרות מתאימה. רק את מה שהוא טוען - הוא שולט על הלחץ בכניסה. לסיכום. האפשרות הטובה ביותר להסדר אספקת המים קיץ פוליפרופילן צינורות, והם טובים יותר לעצור. כל השסתומים צריכים להיות רק שער, ורצוי מאותו החומר כמו הצינורות עצמם.

עקרונות של מים בקיץ מונטאז'

בשאלה של מה לעשות החליט, בואו נחליט איך לעשות. השלב הראשון - התיאורטי.

המים קיץ טופולוגיה

על גיליון נייר גרף, לצייר הגן קיים או עתידי שלך. שים לב למקור המים. המשימה שלך היא להניח את הצינור, כלומר בגיליון להחזיק בקו ישר, כך שאורכה הכולל היה מינימאלי, והם לא לחצות מיטות. לכן יש צורך להביא בחשבון כמה ניואנסים. צייר נקודה חייבת להיות כל המיטות שלהם כאשר נמצאים במרחק ניכר מהשני, נקודה אחת או שתיים, לכל היותר שלוש מיטות כשהם סוגרים. בנוסף, בכל נקודה צריכה להיות לא 1-2 מ 'נוסף מהמיטות לתיקון. חצר אחורית של השקיה אוטומטית כל תור של תוצאות הצינור בירידה בלחץ מים במערכת. עם מספר גדול של אותם אתה מסתכן בתפוקה לא מקבלת מים כלל. האופציה האידיאלית היא "הכוכב" המערכת, שבו כל נקודת משלוח למקור מנותבת צינור ישר. עם זאת, במקרה זה ייקח את רוב החומר וזה לא תמיד אפשרי לעשות זאת מבלי לחצות את המיטות. גם מערכת אוטובוסים טובה, שבו צינור אחד ישר הניח לאורך גן הירק, ומשם הוא הניח צינור לערוגות. במקרה זה, כי חל ירידה משמעותית בלחץ מעמוד השדרה צריכה להיעשות בשני גדלי צינור גדולים יותר מצינורות ההזנה. כלומר, אם אתה לסלול את קוטר הצינור של 20 מ"מ, ופחות מזה הוא לא שווה את זה, יש צורך להתקין קו הצינור 32 מ"מ. ב" הכוכב "אספקת מים בכל הצינורות הם בקוטר אחד לפחות 20 מ"מ. חצר אחורית של השקיה אוטומטית לצייר תרשים של החיווט. זה לקח בחשבון לא רק נוכחית, אלא גם תיקון בעתיד. להמשיך לחלק המעשי.

מים קיץ התקנה

אם אתה מצייר על נייר מילימטרים את כל החיווט במפלס המים בקיץ, זה די קל להעריך את כמות החומר הנדרשת ואבזרים. אבל לפני שנמשיך ישירות לעבודה צריכה להיות מוגדר עם שאלה אחרת: איך יהיה להניח צינורות? לקיץ צינורות אינסטלציה מונחים בשתי דרכים: 1. הפתיחה. כל הצינורות יעברו על פני השטח של כדור הארץ. יתרונות: במים פתוחים, זמינים לתיקון ושליטה קבועה, קל לניקוז המים לחורף, זה מספיק כדי לפתוח ברז ולהרים את הקצה השני של הצינור, אין סיכון של ניזק תאונתי. חסרונות: צינור פתוחים להשפעה הסביבתית השלילית, אסתטי, צינורות עלולים לעכב תנועה חופשית. 2. סגור. צינורות קבורים באדמה עד לעומק של כ -50 סנטימטר יתרונות: צינורות מוגנים מפני השפעה הסביבתית השלילית עם כדור ארץ, המערכת כולה נראית מסודרת. חסרונות: קשה לתיקון ומודרניזציה, קשים יותר לייצור, מחייב את הארגון של מערכת מיוחדת לניקוז מים לחורף. על השאלה האחרונה צריכים להישאר נפרד. כפי שהוזכר לעיל, המים מנוקזים הוא הכרחיים, כי הוא לא ניתק במהלך צינורות הקפאה. אם אתה פותח את כל הצנרת היא די ברורה כי יש צורך לצייד את נקודות מיוחדות סגורות ניקוז - בורות. לדליפת מים צינורות חייבים להיות מונח בשיפוע קל. בנקודות נמוכות עשה בורות. התקין בקצוות של ביוב. בהתאם לכך, בסתיו של מים מנוקזים מהמכל או החפיפה שסתום בכניסה למערכת, ברזים פתוחים בקצוות של צינורות ותעלות ניקוז פתוחים. מים זורמים במורד ההר לניקוז. כל המערכת מיובשת. חצר אחורית של השקיה אוטומטית איך עושה מים, לפתור כל באופן עצמאי. הרכבה זה יהיה שונה מעט מהמערכת, מותקן בתוך הבית. בכל מקרה, אם אין לך את הכישורים המתאימים, עדיף לחפש את שירותיהם של מומחים. המשימה שלך היא לפקח על איכות העבודה ויישום הדרישות המפורטות לעיל.

רכיבים עבור חיבורי צנרת השקיה עם ספריי

אינסטלציה היא מוכנה, אתה יכול להשתמש בו. לחיבור ציוד ממטרה אתה יכול להשתמש בכלים שונים. היום הפשוט ביותר והפופולריים ביותר הם שילוב של אבזרי מתכת או פלסטיק, שהם צינורות שחוקים הידקו את המהדק. חצר אחורית של השקיה אוטומטית פופולריות לאחרונה צוברת מה שנקרא מהיר מחברים. הם טובים בגלל שהם אוניברסליים. חוצצים, מצמדים, מפצלים, להתקין ממטרות, לכולם יש חיבור לצינור באמצעות מצמד מהיר. חצר אחורית של השקיה אוטומטית עיקרון הפעולה הוא די פשוט. בסופו של צימוד הצינור עם סט קולט לצינור בצד אחד ומנגנון שחרור מהיר בצד השני. עכשיו כל מכשיר שיש בחיבור מהיר הולם, קל לחיבור פשוט על ידי מצלם. בדומה לכך, אתה יכול לחבר את שני הולם חיבור צינור. חצר אחורית של השקיה אוטומטית מתקן מים בקיץ סיים, אתה צעד אחד קרוב יותר למערכת ההשקיה האוטומטית הקוטג'ים ציוד. נותר לעשות זה האחרון - לכל אחת מיטות בודדות לארגן השקיה. זה יהיה הנושא של המאמר השלישי והאחרון של סדרה זו. יוג'ין דובינין, rmnt.ru