ג 'ונגל בדירה. קונסרבטוריונים אסתטיקה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה אנו רוצים לספר לכם איך לעשות בחממה שלו דירת היוקרה, שתשמח אותך עם הצבעים שלך לאורך כל השנה. לגדול בבית גינה יפה, אתה צריך לקחת בחשבון הפרויקט, לבחור את הצמחים הנכונים כדי ליצור את התנאים ההכרחיים microclimatic ותנאי תאורה. אנחנו רוצים לדבר על הצבעים שימלאו החממה שלך עתידי נתונה לעיצוב תכונות, בחירת צמחים וטיפול.
חמישה כללים בסיסיים של יצירת גן חורף יפה קונסרבטוריון פרויקט ודברים חשובים אחרים בחירת מיקום מאיפה להתחיל הבחירה של גן החורף בסגנון דרישות לדירת הגן איך לבחור צמחים לגינת החורף צמחים כל האווירה, בריאה פרחים טריים - הרמוניה בבית וההצלחה בחיים צמחים פורחים צמחים לבישול להפוך את הדירה בג'ונגל ריחני צמחים בעציצים עיצוב צמחים בצמיחה מהירה קבוצה של פרחים נדירים ועצי דקל עצי פרי סידורי פרחים מסקנה
הבית שלי - המבצר שלי. בדירה או בבית, אנחנו מבלים הרבה זמן ומנוחה, כך שנוצרו חלל מגורים צריך להיות נוח ונעים. נקודה חשובה ליצירת מיקרו אקלים נוח היא לתמוך דיור, אשר חשוב במיוחד עבור תושבי ערים. כדי ליצור דירת היעד האידיאלית לחופשה שלך עם אפקט שיפור בריאות, הציע נטיעת גן שיציל אותך מדיכאון, יתרום לנורמליזציה של מערכת עצבים ומצב רוח טובה. כמובן, יצירת החממה שלך צריכה להילקח ברצינות ותבונה - כמה צמחים רעילים, לעורר אלרגיות או אנרגיה שלילית מרוכזת, אבל הפרחים יכולים לגוון את חיינו עם צבעים ותחושות חדשים לחלוטין. אנשים שמקיפים את עצמם עם פרחים, יותר כנים ולבבי, הם מקרינים אושר גם ביום האפור ותמיד מוכן לחלוק אותו עם אחרים.
חמישה כללים בסיסיים של יצירת גן חורף יפה
הטיפול בצמחים, אתה תמיד יהיה במצב רוח טובה, והאוויר בדירה יכיל כמות מספקת של יוני חמצן, זה יחסוך לכם מדיכאון ומחלות אחרות.
אורח חיים רוויים מוביל לעתים קרובות מתעלמים מהפרטים סביבנו. לחיות צמחים בבית, לעתים קרובות אנו חושבים על עיצוב חפצים דומם ככובש פינות מיותרות. במקומות צמחים כאלה לעתים קרובות מאבדים את הצבע והיוקרה שלהם "מבט" טינה. צמחים, כמו בני אדם, זקוקים לחום ולטיפול, ולאחר מכן הם פוגשים את אותו הדבר ולתת לך אנרגיה חיובית. בואו נתחיל עם הכללים הבסיסיים ולדרישות שיש לקחת בחשבון בעת ​​יישום החצר.

חמישה כללים בסיסיים של יצירת גן חורף יפה

אור שמש: בגינה שלך צריך להיות מספיק אור. כמובן, אתה יכול להפוך את גן בתנאי תאורה מינימאליים, אבל דורש לבחור צמחים שמורגלים בטבע לתנאים כאלה. בחוץ צמח הם 4-6 שעות באור שמש, צמחים לא יכולים, ושתי שעות.
גן חורף מכשיר
גן חורף מכשיר של אוהבי צמחי צל מתחת למדרגות
קונסרבטוריון קלאסי
קונסרבטוריון קלאסי - לקיר זכוכית במידה מספקת שנעשה
הימנע ממקומות חשוכים: אנחנו ממליצים לעשות גינה במקום מואר היטב, הרחק מטיוטות, מזגנים ומקררים. צמח יכול בהדרגה להרגיל אפלולי, הוא צריך לשים אותם במקום מואר היטב במשך כמה שעות, במהירות מספקת צמחים להסתגל לתאורת לוח הזמנים החדשה. בחירת מלונה: לבחור מגדל שמוליד צמחים באזור שלך ובתנאים דומים למייקרו האקלים של הדירה שלך. הבעיה העיקרית היא שמשתלות צמחים שהם ממולאים בדשנים מיוחדים וחומרים ממריצים צמיחה, בניגוד לצמחי דישון בשישה חודשים עלולות למות. לחשב את הזמן הפנוי שלך בעת תכנון דירת גן בטוחה לשקול כמה זמן אתה יכול להקדיש לזה, כי הצמחים הם כמו ילדים דורשים טיפול ותשומת לב מתמיד. אם מספיק זמן יומרני לבחור צמחים שאינם דורשים טיפול יומיומי.

קונסרבטוריון פרויקט ודברים חשובים אחרים

בחירת מיקום

בכל מקום שאתם מתכננים לעשות גינה בחורף - בבית או בדירה, אתה צריך לבחור את האזור המואר ביותר כצורך אפשרי כדי להרחיב את החלון או אפילו להפוך את קירות זכוכית. התאורה הטבעית הטובה ביותר בגן החורף באופן טבעי בצד הדרומי. חממות מכשיר בצידי המזרח והמערב מאפשרת לך ללכוד את האנרגיה של המזרח, או ליהנות מהשקיעה, אבל הם מוארים יותר גרועים. נהוג לעשות מבני זכוכית ליד הבית, אלא גם לספק את אורות תקרת הצורך הטבעיים אור הם קירות מוצקים וזכוכית. באור נמוך יש גם יתרונות משלה, במיוחד באזורים הדרומיים. אנרגיה סולארית שנכנסה לחדר עם זכוכית מוצקה, קירות ונספגים לחלוטין מגיעה "אפקט החממה". אם החימום הזה הוא חיובי בחורף, בקיץ בחממה בצד הדרומי של הטמפרטורה יכולה להגיע 65 מעלות. במקרה זה יש צורך לספק שילוב של פעילות שמש, אוורור, כמו גם להגדיל את שטח הפנים שיכולים לצבור חום. ההצטברות של אנרגיה סולארית בגן החורף אפשרית רק דרך הרצפה, ולכן להימנע משטיחים וכיסויים.
תאורה טבעית מהתקרה
תאורה טבעית מהתקרה - זה לא רק אפשרי, אלא גם מקורי מאוד
גן החורף
קונסרבטוריון עם תאורה טבעית ממעל
בחירה של מיקום לא צריכה להגביל את הגינה בדמיון שלך - מקום חשוך מחייב אותך לערנות רבה יותר בעת תכנון גינה, תאורת איכות ובחירה נכונה של צמחים. צמחים אפילו אוהבי צל נראים מאוד אטרקטיביים וממלאים את האוויר בכוח הריפוי.
הקונסרבטוריון המקורי
הקונסרבטוריון המקורי בסלון יוצר תחושה מלאה של הג'ונגל בחוץ
גן החורף ניתן לארגן כמעט בכל מקום מגורים - להפוך חדר שינה או חדר אמבטיה עם גינה בחורף (בדרך כלל רטובה בחדר האמבטיה, בנסיבות כאלה צמחים טרופיים לגדול היטב). החלטות כאלה תהיה ניסוי עיצוב מקורי ומוצלח. כאשר גן המכשיר יש לזכור כי רוב הצמחים דורשים חורף, כך שעדיף לארגן קונסרבטוריונים בחדרים נפרדים, שבו טמפרטורות בחורף יכול לרדת - כמה צמחים דורשים טמפרטורה של 14-16 חורף מעלות, וחלקם 18-20.
חדר אמבטיה מפואר עם גינה בחורף
חדר אמבטיה מפואר עם גינה בחורף
חדר שינה בסגנון רוסי
חדר שינה בסגנון הרוסי של החלון שמשקיף על הפאר של חיות בר

מאיפה להתחיל

אם ברצונך ליצור גינה בחורף משלך עם צמחייה עבותה, ריחני ופרחים מדהימים, אתה צריך סבלנות. אתה יכול לשכור מומחה ולהפוך את הגינה בהקדם האפשרי, אך לא את העובדה שהצמחים שלך יהיו מראה בריא לאורך זמן. אתה יכול להתחיל בקטן ולגדול צמחים נדירים מזרע, אלה הם הצמחים יהיו מתאימים ביותר לתנאים של החממה בתוך הבית שלך, אבל לגן הבוגר שאתה לגדול רק כמה שנים. עד לנקודה זו יכולה להיות מאומנת לחלוטין בשנים יומרניות, גדלה או צמחים. בדרך כלל, מיני גינות המכשיר לא צריכים להקצות קצת מקום וליצור תנאים מיוחדים.
גן חורף מיני
חורף מיני גן במכולות
יש גידול צמחים בעציצים ומיכלי היתרונות שלה: מכולות בגדלים שונים ולחסוך מקום, סירים מגיעים עם עיצובים וגדלים מקוריים. גידול צמחים במיכלים, קל יותר להתמודד עם מזיקים, לטפל בפרחים ולדשן.

הבחירה של גן החורף בסגנון

לפני יצירת קונסרבטוריון פרויקט משלך עיצוב הגיוני להגדיר את הסגנון, הסגנון שיקבע לא רק את האלמנטים של עיצוב, אלא גם לבחור צמחים על פי הפריסה המתוכננת שלהם. אחד הסגנונות העכשוויים הפופולריים ביותר הוא גן יפני המשלב איפוק אקלקטי ואלגנטי עממי מתוחכם, צמחים אינם דורשים טיפול מיוחד וכמעט לגדול בעצמם.
יוקרה גן יפני
יוקרה גן יפני
גן יפני במרפסת
גן יפני במרפסת
אלמנט בלתי נפרד מהגן היפני הפנימי וכל גנים הטרופיים הוא נוכחותם של בריכה ומזרקות לhumidification הטבעי מלאכותיות. למרות סגנונות עיצוב השונים של קונסרבטוריונים, הגינות פנימיות משותפות לאופי microclimates ומוצאם של צמחים, שלעתים קרובות מחולקות לטרופי וסובטרופיים. פופולרי במיוחד הם פרדסי פרי, הם להפריש ניחוח נפלא בכל עת של שנה. צמחים אקזוטיים גן לעתים קרובות דורשים טיפול מיוחד, אבל גם הוא הגאווה של בעליהם. פרויקט עיצוב של גן החורף הוא לשבור תחומים הפונקציונליים ואת הבחירה של המקום שבו הצמחים יוצבו. בדרך כלל קרוב יותר לחלונות ממוקמים צמחים סובטרופיים, הרחק מהחלון - אוהבים צמחים מפוזרים אור טרופיים באזור זה גם להגדיר מיני בריכה לhumidification. לגדל צמחים בעציצים ובאמבטיות, תוך הגדלת מספר הצמחים בוגרים יושבים להם בקבוצות וליצור גינה בוגרת. בגננות החממה אין פתרון יחיד, זה הכל תלוי בניסיון הגינון שלך, הזמינות של זרעים וצמחים כדי לקחת. התחל בקטן, לנסות להגיע למקסימום, לעשות את מה שאתה אוהב. בואו נתחיל, ליצור גינה עבור עצמך ואת הידיים שלך.

דרישות לדירת הגן

נסה לגבש את דרישותיהם לגן החורף. גינה חייבת להיות יפה, בהחלט פורחת וריחני, אני רוצה את התחושה המתוקה של האזורים הטרופיים וטרופי להסתכל בסקרנות ללא צמחים אקזוטיים ועצי דקל. כמובן, הגן צריך ליצור סביבה נוחה ובריאה להרמוניה בחלל. גנן מנוסה יכול להתמודד עם הרבה בעיות, ולכן אנו בוחרים צמחים לא תובעניים. הגן צריך להיות מעוצב היטב ולא לגרום לתחושות או הופעות עציצים מושכים סוללה סבך פרועה. לכן, אנו מוסיפים את הדרישות למיני חממה. המטרות של הגן כוללות: ליצור אווירה בריאה; הרמוניה בחלל; יש לי fitodizayn אלגנטי עם צמחים מסודרים; גן צמחים אקזוטיים נחשקים והדר; גן צריך להיות בהיר, פרחוני וריחני; גינה - היא ספקית של מוצרים לבישול.

איך לבחור צמחים לגינת החורף

צמחים כל האווירה, בריאה

כדי לנקות את האוויר בדירה וליצור אקלים נוח יכול לעשות לא מעט צמחים, באופן כללי, לכל עשרה מטרים של שטח הכולל של שטח המגורים צריך פרח מבוגר אחד. צמחי בחירה צריכים מיומנות. הימנע מצמחים רעילים: הרדוף וכמה מינים של מגנוליה. פרימרוז לפעמים לגרום לאקזמה או כוורות, גם אצל אנשים בריאים. דקירות קקטוס לעתים קרובות בסופו של שחין. פרימרוז, קלנדולה וגרניום מפרישים אלרגנים חזקים.
הרכב לוח עם עץ בונסאי
הרכב לוח עם עץ בונסאי. אשוח סיבירי ונסאי מסוגנן,
טיהור האוויר ולהרוות אותו עם יונים שליליים תהיה עוסקת בעצי מחט - אשוח יכול לגדול עד שהם קטנים, אבל אתה יכול לעשות את אורן זעיר חורש ונסאי המסוגנן גם לעזור ערער, ​​ברוש, araucaria. להפחית את ההשפעות של קרינה אלקטרומגנטית יכול קקטוסים עם קוצים ארוכים או spiderwort. בולמים טובים הם ברוש ​​וערער, ​​אם הם שמים ליד החלון והביטו החוצה על הכביש. להרכב היוני של אוויר גם "בצע" וcereus קרוטון.
Araucaria. ברוש. ג'וניפר. Tradescantia. קרוטון. Saguaro
משמאל לימין, מלמעלה למטה: Araucaria. ברוש. ג'וניפר. Tradescantia. קרוטון. Saguaro
עבור מתקני חיטוי היו צמחים נאותים עם מאפייני fitontsidnymi: Monstera, Chlorophytum, aspargus, תויה, עץ לימון, ביגוניה, גרניום. Chlorophytum לספוג רעלים ופורמלדהיד, כך שהוא יכול להחליף את האוויר נקי, כדי להגדיל את הצורך לספיגתה להוסיף כמה טבליות של פחם פעיל. Aspargus סופג מלח כבד, פנול ופורמלדהיד. Dracaena יעילות מנקה את האוויר מ80% ינוליאום בנזן נפלטים. יכול לספוג dieffenbachia ופיקוס.
Monstera. Chlorophytum. Aspargus. עץ לימון. ביגוניה. Dracaena
משמאל לימין, מלמעלה למטה: Monstera. Chlorophytum. Aspargus. עץ לימון. ביגוניה. Dracaena
הדס ואקליפטוס לטהר את האוויר מוירוסים, peperomiya מגן מפני מחלת הסארס. אלוורה וקקטוס להתנגד עובש בדירה, אבל את האמצעים הטובים ביותר למאבק בפטריות תהיה KRASSULA שהוא עדיין ועץ כסף. באופן אמין זה יהיה להגן על הפינות של הדירה שלך מפטריות.
Dieffenbachia. פיקוס. הדס. האקליפטוס Gummi. צבר. Crassula
משמאל לימין, מלמעלה למטה: Dieffenbachia. פיקוס. הדס. האקליפטוס Gummi. צבר. Crassula
ממלא את האוויר עם חמצן המעניק חיים יותר מאשר צמחים אחרים, יכול תפריט ראשי. אחראי על התמיכה רקפת לחות, שרך וסיגליות. מיתושים, עשים וזבובים לחסוך גרניום ומרווה ולבנדר. לטהר את האווירה של עשן סיגריות יכול Clivia.
Peperomiya מנומר. תפריט ראשי. רקפת. שערות שולמית. ויולט.
משמאל לימין, מלמעלה למטה: peperomii מנומר. תפריט ראשי. רקפת. שרך "יועזר". ויולט. Clivia
יש פלרגוניום מרגיע אפקט (גרניום), רוזמרין, נענע, מליסה, או Monstera dracaena ולימונים להמריץ. כמובן, יש גרניום טעם חד למדי - זה לא כל אהבתה, אבל הפרח הזה הוא שימושי עבור אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה ואי ספיקת לב וכלי דם בכליות ובכבד. דפנה עוזרת לאנשים עם מחלות של המעיים וקיבה. צריך להימנע מסבל עציצים - הם מביאים אנרגיה שלילית.
גרניום. רוזמרין. מנטה. Laurus. מלסה
משמאל לימין, מלמעלה למטה: גרניום. רוזמרין. מנטה. Laurus. מלסה

פרחים טריים - הרמוניה בבית וההצלחה בחיים

צמחים מטוהרים לחלוטין אזורי geopathic. שואבי האנרגיה החזקים ביותר כוללים הדס, דקל והפיקוס. אנרגיה שלילית נספגת Tradescantia, tsissusa וחוט קיסוס היטב, הצמחים האלה גדלים היטב ולא יומרניים, אבל מאבדים את צורתם ללא קישוט מקצועי מתאים. calla היפה נראה נהדר ומנקה דירות ערוצים אנרגטיים, שרך שונה את אותן התכונות. ברוש, פשוטו כמשמעו, משקף את הכוחות רשעים. קשרי משפחה מלוכד רבים של הצבעים הבאים: גרניום, סגול, פיקוס, Aechmea, קקטוסים בגוניות. פרחים אדומים באופן כללי, מרוכז בעצמו אנרגיה חיובית. שים לב לאדר החדר, אזליאות גדלה תחת ונסאי, היביסקוס, Schlumberger, Gloxinia ומילטון. Peperomiya עושה יחסי משפחה טובים וחמים. אזליה מביאה אושר, אבל דורשת חורף, כך שקשה להכיל.
Aechmea. מילטון. Gloxinia. בונסאי אזליה תחת. חדר מייפל
משמאל לימין, מלמעלה למטה: Aechmea. מילטון. Gloxinia. בונסאי אזליה תחת. חדר מייפל

צמחים פורחים

הגן הוא יפה במיוחד כשהוא פורח כל השנה. לאפקט הזה אתה צריך לבחור את הצמחים הנכונים שפורחים בעונה הקרה. זנים משתלמת וסובלניים של סחלבים הוא פנלופסיס. סחלב זה יכול להגיע לגובה של מטר אחד ולפרוח עד 3 פעמים בשנה, כולל בחורף. הם גם יכולים לשים באמצע החדר עם תאורה טובה וליד מזרקה. קקטוס Schlumberger ורקפות פורחים בחודש דצמבר, וSaintpaulia העדין לאורך כל השנה. חלבלוב צמח פורח בחורף מדי, אזליה ואנטוריום. כמה מינים Aphelandra גם פורחים בחורף, העלים דקורטיביים הגדולים שלה לגוון את כל הרכב. צבעי אצות חלופיים יכולים להיות צבע פרח בהיר. צריך להסתכל על akalife אדמדם סגול וילקס. יש לו עלים וcoleus מואר אדומים וירוקים ססגוני koladium, בשני צבעים יפים משאיר יש spurge מאוד יפה, אבל זה מאוד תובעני אכפת לו.

צמחים לבישול

ברגע שהעלים הראשונים על העצים, אני רוצה לפנק את עצמכם סלטים ירוקים. צמחים רבים מופיעים וספקי מטבח, אנחנו יכולים להמליץ ​​אורגנו, רוקט, חסה מסולסלת, פטרוזיליה, שמיר, בזיליקום, מרווה, עירית, חדר פלפלים, עגבניות וחדר דקורטיבי תות.
עשבי תיבול גדל בדירה
עשבי תיבול גדל בדירה לבישול

להפוך את הדירה בג'ונגל ריחני

בחירה אישי של צמחים מתאימים לעשות, בהתבסס על הדרישות שפותחו. הבחירה חייבת להיות בקנה אחד עם התנאים של שתילה, טיפול וחורפים. עבור חלק ממפעלים חשוב לחשוב על הנחיתה בפורמט, סירים, לבחור מקום שבו הצמח יהיה נוח. רבים להימנע מצמחים בדירה בגלל הסטריאוטיפ שנוצר שעציצים ליצור בלגן לא מסודר בבית, אבל fitooformlenie יכול להיות חלק בלתי נפרד ממתחם פרויקט עיצוב. גן יכול להיות נטוע איים הממלאים את האזורים שאינם פונקציונליים, או פשוט להשלים את הפנים של הסירים עם צמחים. העדפות אישיות של אלה לfitooformleniyu מעצב פנים דירה יכולות להניח בפרויקט עיצוב הקונספט.
עיקרון מארגן האי של הגינה בחורף
עיקרון מארגן האי של גן החורף בבית
להפוך את הדירה בג'ונגל ריחני
תפריט ראשי מדגיש עיצוב קפדני נבנים על קווים חלקים קפדניות וזוויות ישרות

צמחים בעציצים

כדי להתחיל, להחליט מה שותל לך תגדל בעציצים. תחת מקום נפרד לחיות באמבטיות גדולות שאני מקבל ממחטניים - araucaria של פריחה בהירה - האדום אנטוריום, עץ מיני כספי - Krasula, תפריט ראשי וdieffenbachia, וcoleus. גדל כדי ליצור דפנת כתר מעגלית ומסטיק רצון אקליפטוס. יותר מדי צרה לטפל בצמחים אלה לא מספק. מנקודת מבט זו, אני לא נכלל הדס, שזקוק ליותר תשומת לב.
אנטוריום יוקרה
סלון יוקרה מעוצב עם אנטוריום
Coleus נראה טוב מאוד בהרכב עם עצמו
Coleus נראה טוב מאוד בהרכב עצמו, או ליתר דיוק סוגים אחרים של

עיצוב צמחים בצמיחה מהירה

צריך להתערב עם העיצוב של כאלה Chlorophytum חשובה וTradescantia. שני הצמחים לגדול במהירות ולעתים קרובות מראה מוזנח. Tradescantia יצטרך להאכיל ולצבוט בחזרה יורה שיצר צורה יפה עם עלים גדולים. זה הגיוני לעשות את ההרכב של כמה מינים מנוגדים Tradescantia, וכדי לתת לו אפילו תאורה כדי ליצור shapkovidnoy צמחייה יפה. אני מעדיף pestrolistomu Chlorophytum ומעדיף צמחים צעירים עם עלים קטנים.
עיצוב צמחים בצמיחה מהירה
הרכב tradescantia. Chlorophytum Pestrolisty

קבוצה של פרחים נדירים

של צמחים פורחים עדינים אני אפסיק את הבחירה שלך בסחלב פנלופסיס, היא אינה דורשת תנאים חריגים - אני יגדל באגרטל זכוכית. למרות כמה מאמצים אכפת לי לא ניתן להתעלם מהלוטוס, ופרחי כלה בידה, שהתיישבו בשילוב עם צמחים אחרים ובחדר השינה. אזליה, מביאה אושר, זה הגיוני לסגנן בונסאי. צמחים אלה דורשים טיפול מיוחד.
קבוצה של פרחים נדירים
בטבע, סחלבים גדלים על עצים, אז היא תרגיש את עצמו בצורה מושלמת בקליפת עץ אורן. הבעיה של שירים כאלה - צריכים להשקות סחלבים מהתחתית. פנלופסיס צריך להיות קרוב לספריי מזרקה, מים.
בסמוך לפרח עצמו ייהנה מלוטוס שרק צריך בסיס מים לצמיחה ולסחלב צריך Bracer

ועצי דקל

הדירה ניתן לגדל עצים חיצוניים לנקודה מסוימת, עד שהם הופכים גדולים מאוד. כדי למנוע את הבעיה של איפה לשים את הצמחים הגדלים, אני בוחר סוגי כפור של עצי דקל ועצים פורחים. עצים צומחים מזרע ייקחו כמה שנים, צמחים פורחים קטנים יהיו ריחניים בדירה. הדקל קשוח ביותר הוא hystrix Rhapidophyllum, נראה דקל יפה יוקה Elata, היה גם רצון לגדול ממלוכת זרע, עץ צבעוני והקאטאלפה. יש לזכור כי צמחי אוהבי חום הזה, ולכן לא יכולים להיות נטועים בכל התחומים בשטח פתוח.
עץ טוליפ. עץ Tsarskoye
עץ טוליפ. עץ Tsarskoye

עצי פרי

ריבית הן סוגים של פירות הדר שונים. הם טיפול די בררן, אבל הרבה כיף. זרעים זמינים של עץ קפה ובננות גמד. זה בדיוק אלו תוספי מזון, שלא יהיה גן טרופי מקומי מספיק.
עץ לימון. עץ בננה. עץ קפה
עץ לימון. עץ בננה. עץ קפה

סידורי פרחים

צמחים יכולים לגדול ביצירות הוא לא רק חוסך מקום, אבל גם יפה מאוד. של צמחים שימושיים אסור לשכוח קקטוסים, Saguaro, asparguse וביגוניה, פפרוני, קליב, שרכים, רקפת וdratsenoy. קיסוס fitostenu צורה קטן. מבטאים צבעוניים מוסיפים לakalifa ההרכב, Caladium, וzefirantes הוורוד החיוור וPlumeria הגחמני, אבל ריחני מאוד. כמעט כל הצמחים הללו הם יומרניים, אבל לא כל כך בpestrolistom קרוטונה. אתה גם צריך להיות מטופלים עם הבנת המושג "פשטות" - זה אומר שהצמח מת וחולה במקרים חריגים. כינונה של צמחים יפים גם דורש זמן, זה נוגע לטיפול, השתלה, הפריה, ויצר צורה אטרקטיבית.
סידורי פרחים
משמאל: ברקע הוא להיות בסופו של קיסוס fitokolona. בקדמת התמונה שלוש יוקה החיננית של המשפחה אגבה. ימין: סידור פרחי דירה מעטר הדס פינה. הדירה שבה יש פרחים, ולא עיצוב coloristic חובה, שהם עוסקים בטבעו של
Zefirantes. Plumeria. Fitokompozitsiya
Zefirantes. Plumeria. Fitokompozitsiya

מסקנה

אם תשאל את המעצב שלך לכלול בעציצי פרויקט עיצוב, אתה לא תצטער. הדירה שלך תהיה לא רק מודל של טעם מושלם, אבל גם תוכניות מיושמות כדי ליצור גן העדן שלהם. בחירה של צמחים נעשה הכי טוב עם הבנה של מה שאתה רוצה להשיג. אז החממה האישית שלך היא באמת ייחודית, ומתגוררת בדירות כאלה ימלא את חייך באושר ומזל. ז'אן אנדריבה, rmnt.ru