דלת כניסה לוקסוס

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
בשנים האחרונות, את המילה "אליטה" הייתה ההגדרה של חיים לתכונות רבות. יחד עם הדיור העילית שם ודלתות האליטה שנקרא. תחת מושג זה מרמז על מבנה רב שכבתי חזק ויפה שמוכנס לתוך הפתח המתאים. סטנדרטים לצרכן דלת כזה צריך להיות מוצק ואמין, יש לו מראה הגון, הן בתוך והן מחוץ, קל לפתוח (כמובן, מארחים), כדי לשרת במשך שנים רבות. היום אנחנו מציגים לכם את הקריטריונים הבסיסיים שצריך להנחות את הבחירה של "השומר" העיקרי של הבית.מכוני הפנים ביותר וחנויות המתמחות מציעים דלת שני מיובאות וייצור מקומי. הוא האמין כי את הטוב ביותר של "נשים הזרות" הגיעו אלינו מאיטליה, אנגליה, ישראל וגרמניה. אם זה קורה שאף אחד מהדגמים שמוצג שלא עונה על צרכיך, באפשרותך להזמין את הסוג נכון דלת פרויקט האישית ותצורה. חשוב רק לדעת מה אתה רוצה. שים לב, כדי לשכנע את מחיר דלת מומחים - אינו גורם מכריע בעת בחירה.

הקונספט של "דלת" כולל את מסגרת הדלת לפרופיל דלת נכונה, מרפסת ומעטפת, אבזרים ואביזרים. דלת בעיקר - דבר פונקציונלי, המשימה שלה - כדי להגן על הבית שלנו מסקירות יישומים, כמו גם החדירה של קור ורעש.לספק מסגרת כוח פלדה, צלעות, מרותכות למסגרת של יריעות פלדה (תקני GOST העובי שלהם - 2.5 מ"מ). דלת טובה לא יכולה להיות חלולה, זה בהחלט מתאים לבידוד (צמר סלעים, פוליפרופילן או חומרים דומים אחרים). הפרמטרים העיקריים של בטיחות הוא בעובי של העיצוב, שאמור להיות לא פחות מ 40-45 מ"מ, התאמת מנעולים מאובטחים בדרך כלל מיובאים. מומחים מאמינים כי דלתות הביטחון לספק מנעול באיכות טובה יותר מאשר 1-2 5-6 איכות ממוצעת.הוא האמין שאתה יכול לסמוך בבטחה על מנעולי צילינדר וידית אותה כיתה "Mult-T-Lock", "Mottura", "Chiza", "Vashett", "Vinkhauz".

לקנות דלת תדרוש תעודה. זה מצביע על אחד מארבע רמות אפשריות של הגנה, אשר עולה בקנה אחד עם הדרישות של הגדרות האבטחה בתקנות בנקאות. כדי לפתוח דלת כזה צריך להיות קל. שוב לפי דלתות GOST מחולקים לא רק על פי מעמד של התנגדות לפיצוח, אלא גם חסין כדורים ואש. דלת של כל מודל צריכה להיות תעודה נפרדת של התאמה לדרישות. בדרך כלל, מסמך כזה מונפק לאחר בדיקות שנערכו על מודל ספציפי אחד. מומחים ממליצים לא לקחת ברצינות תעודה אוניברסלית שכמה מוכרים מנסים לעבור את כהוכחה לאיכות של כל המסמך לעיל.

איזה סוג של דלת הוא חזק יותר: כבד או קל? כאן אין הסכמה. חלקם נוטים להאמין דלתות מקומיות יותר אמינות ועמידה בשל העובי גדול יותר של יריעות פלדה. אבל יש מיובא דלתות, עשוי נירוסטה קלת משקל. אלה קל לפרוץ, חתיכה אחרי חתיכה, אלא אם כן מפורק.יוקרה בהכרח מחוץ לקצץ הדלת. כמו חומרי הציפוי הפשוטים וזולים ביותר באמצעות עור באיכות גבוהה סינטטי, או סתם לצייר. אבל מראה מוצק באמת נותן חיפוי לוחות דקורטיביים. זה יכול להיות ממגוון רחב של חומרים - מפורניר עץ לעץ אלון מלא, אגוז, בוק, מהגוני. לפעמים משמש לMDF לוח העץ לקצץ חיצוני. זה הוא חומר ידידותי לסביבה. לוחות חיפוי מזה יכול להיות חלקים, צבוע או מכוסה בפורניר טבעי של מיני עצים רבי ערך. לפעמים ללכת בדרך קלה יותר - ריסוס צבע דלת. ואת התבנית יכולה לחקות כל חומר טבעי - מעץ לגרניט או ברונזה.

החלטה כזו היא טובה משום שהוא מספק את הגמישות לעצב עם אלמנטים אחרים בעיצוב - פנלים, מוסיף דקורטיבי. אם דלת הכניסה ישירות מהרחוב, ולאחר מכן בוחרת לסיים את זה או אחר, שים לב שזה יהיה מושפע ממזג האוויר. לכן, במקרים כאלה עדיף לנטוש facings דקורטיבית מודבקת ולהפוך לעץ אלון מלא, מקרטעות שיטה, או לתת העדפה לפנלים מיוחדים חזקים "poliroks". "Poliroks" - ציפוי פולימרים מלאכותיים חדש עמיד לבליה, שמש, גשם ושלג. אם אתה קונה דלת מוכנה, ואז לשאול, אם זה מיועד לאקלים הרוסי המוזר לשינויים פתאומיים בטמפרטורה. הדבר נכון במיוחד לגבי דלתות, שיוצרו במדינות דרום חמות: ספרד, יוון ואיטליה. דלת כניסת יוקרה צריכה לאפשר התקנה קלה עם מערכות אזעקה, טלוויזיה במעגל סגור, עינית עם ביקורת 200 Gradusova. דלת - היא גם מעטפת, אביזרים וחומרה.

דלתות עלית ממוקמות בדרך כלל בפתיחה העילית.בטופס זה יכול להיות מלבני, וקשת דקורטיבית, פורטל, מעוטר במגן שמש. עם זאת, עם דלתות הכניסה ביותר עדיין מתייחס לפתחי תצורה קונבנציונלית.

בעת הבחירה, להיות מודע לכך את הערך של דלת סטנדרטית לא ניתן להתאים לגודל הפתח הקיים. לכן עדיף לשאול מראש, בין אם החברה מבצעת הזמנה אישית. יצרן מוצק בדרך כלל מספק שירות כזה. הטווח שאתה יכול להציע תוספות תלויים על קיר, קוצים קבועים ואנטי לולאה, תפר רציף מרותך, מנעולי אבטחה גבוהה.עיצוב דלת מורכב לא רק של חיפוי. דלתות יכולות להיות יחידה וכפולים, עם מוסיף אנכי ואופקי. מבנים אלה עשויים להיות נוכחים באלמנטים מזכוכית, הכוללים עמיד וחסין כדורים.יש מגוון רחב של פתרונות, כמו דלת עם צלחת פלדה דקורטיבית מיוחדת המכסה את ההיקף של משקוף הדלת, יכול להיות מעוטר עם אבזרי פליז אלגנטיים "ארד" או "כרום". אם אתה רוצה לגרום לזה להיראות מושלם יותר, תוכל להזמין צירה דלת נסתר. הדלת מתאים בהצלחה לא צריכה להיות יומרנית מדי או כבדה מדי, כמו בטירה מימי הביניים. זה אירוני במיוחד במסה זה נראית קרוב יותר "hruschobe". זכרו כי זה הוא לעתים קרובות הרושם הראשוני על המארח, טעמיו ואפשרויות פיננסיות מורכבת דלת בדיוק ממוצעת - של "כרטיסי ביקור" בבית מסוג זה. העלות של הדלת יכולה להיות 700-1200 דולרים. מודל בלעדי מתחיל 2000-7000 דולרים. כאן הכלל הוא פשוט: בכיס זול עולה דלת, שזה יותר יקר, אבל נמשך זמן רב יותר. משלם הרבה כסף, הצרכן רוצה לדעת כמה זה יהיה דלת מובחרת. האחריות הרגילה היא 5 שנים לפחות, ולפעמים אפילו 10 20 או שנים. אם הדלת שנבחרה כראוי ומותקנת כראוי על ידי אנשי מקצוע, זה יימשך עוד הרבה זמן.