האק ב60 שניות ...

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
כמו פרסום

מה טריקים לא לצאת kvartirovzlomschiki המודרני מה שטכנולוגיה לא רק ממציא, קשה להשיג את הנכס שנרכש שלנו. יתר על כן, מה שנקרא "medvezhatnichestvo" ואחר - פתיחת המיומנות של התקני נעילה, הפך למשהו של תרבות אחרת. הקלדה בכל שאילתות במנוע חיפוש במנועי חיפוש, יש לנו קישורים לאלפי עמודים, שנקבעו בפירוט את המנגנונים וטכניקות של פריצה, אבל בחלק מהאתרים בסכום נומינלי אפשר אפילו לרכוש סט של כלים "קרקר אמיתי". בקצב הזה, עוד מעט השעה שבה כל תלמיד יוכל להדגים מחלוקת שולטת במיומנויות. ואין שום ערובה לכך שהחובבים הצעירים חריצות קורבן לא הייתה הדלת שלך. לא סיכוי נעים, לא?

תמונה

אבל זו לא סיבה לוותר. יצרנים מודרניים של מערכות אבטחה לא לבזבז. המפתחים של הדגמים החדישים ביותר של מנעולי דלתות, לנתח בזהירות את כל הארסנל של פושעים ולהתפרק מנשקם, ויוצרים מודל חדש, עמיד יותר ... "ראה הוזהר, למכה" - כלומר העיקרון של אחד מהיצרנים המובילים של מנעולי דלת היי טק, חברה איטלקית CISA. חושף את הסודות של פורצים מנוסים, CISA שומר החשוב ביותר - הסוד של הבטיחות שלך.

באופן כללי, אנשי מקצוע לשתף שיטות חדירות לשני סוגים - (אין עקבות גלויות של שיבוש) סמויות וכוח. להציץ "אל תוך עורף האויב" ולהבין מה הוא מה.

נתיחה שלאחר המוות, לא משאיר עקבות של חבלה, כפליים מתסכל. לא רק זה, אתה מאבד את הפריטים יקרי ערך בשל גניבה, ולכן גם לא יכול להוכיח את זה, למשל, חברת ביטוח, בניסיון לקזז את ההפסדים. כפי שקורה כל כך פריצה?

הדרך הקלה ביותר, אפילו לא דורשת מיומנות ורגישות של האצבעות - מקש הבחירה. למרבה המזל, כולם מלאכה-rukodelnika השנים צברו הרבה. יותר מורכב - מפתח. למעשה, מפתח השלד - זה לא משהו ספציפי, בהתחשב באחת ולתמיד. שם זה הוא מחלקה שלמה של מוצרים - מפשוטה (כמו חוט ברזל מכופף) למכשירי אלקטרו מורכבים. אבל הם אחד - להסתגל לשילוב של הטירה שלך, ולדמות מפתח.

נגד העבודה הלגיטימית בעל כאן: מנעול האבטחה הנמוך (מספר המפתחות האפשריים) ואת העובדה שככל שפעולה במנעולי קצה השבב נשחקו, מה שהופך את סודיות טירה אמיתית פוחתת באופן משמעותי. כלומר טירה נפתחה לא רק המפתח שלו, אבל אתה יודע תצורה.

תמונה

כיצד להגן על עצמך מפני מניפולציות כאלה? ככלל, יש מפתחות מנוף מרחק קבוע קבוע בין השיניים שגורמת לפתיחת הנעילה ויצירת עותק של המפתח. במערכת מנוף פטנט CISA זה שינויי מרחק, דבר המגדיל את מספר הצירופים האפשריים של מפתחות עם כמה אלף ליותר ממאתיים מיליון - כמובן, לפענח את המנגנון של הטירה הזו ולמצוא מפתח מתאים הוא הרבה יותר מסובך. בנוסף, החלק הפנימי של טירות עשויות מחומרים עמידים מי בלאי וtverdosplavkih המאפשר הנעילה אינה מאבדת את יכולת ההגנה שלה לאורך זמן.

פורצים אחרונים ידע - הקפצה, שיטה של ​​פתיחת הגליל עם מכשיר מיוחד ("bump-Key"). שודד תנועות הקשתית יוצר רטט בתוך הטירה, וזו הסיבה שכמה אלמנטים מתחילים לקפוץ. חלק קפיצות לפתוח את דרך מפתח, ונשארה בדיוק ברגע הנכון כדי לארכב אותו. הדבר העצוב ביותר הוא שרק משהו פורץ מנוסה צריך 30 שניות בערך, בלי למשוך תשומת לב רבה, פתח את הדלת שלך בדרך זו. (אנחנו לפעמים עם מפתחות כבר vozimsya ..) מה לעשות?

הנה כבר בהתקדמות צריך לתת ארטילריה כבדה. ב2006, CISA פטנט צילינדרים, מוגן במיוחד "מתנגש". במהלך הלימודים, כל הניסיונות לפתוח גליל זה נכשלו, מה צילינדרי CISA קיבלו את האישור "להגנה מהקפצה". דרך אגב, לכמה חברות ביטוח, את נוכחותו של גליל כזה בטירה - טיעון כבד משקל לטובתך בסיומו של החוזה.

מדבר על כוחה של סוגי פתיחה, החל בתרגיל - השיטה השכיחה ביותר שאינו דורשת שימוש בכלים מתוחכמים וכישורים מיוחדים. למרבה הצער, זה נשק מאוד מסוכן בידיו של התוקף המודרני מי יודע מאיפה להתחיל קידוח להמשיך בלי רעש, בשקט, רק במברג כדי לפתוח את המנעול.

עם זאת, אם את הזמן כדי לדאוג לביטחון, וכדי להגן על עצמם מאורח כזה הוא קל. CISA פיתח סדרה של מכשירים שיהיה להגן מפני קידוח כל פרט ופרט של הטירה שלך. במכירה של מנגן שוחרר צלחת מיוחדת לתליית המנעול עם תרגיל הוכחה. זה מותקן בין הדלת והמנעול ומגן על המערכת כולה סגורה. בנוסף, הגנה נגד גליל קידוח לספק bronenakladki מיוחד.

בדרך כלל, כאשר הכוח לשבור את הצילינדר - המקום הפגיע ביותר בטירה. לדוגמא, אחת הדרכים היעילות ביותר של חדירה בלתי חוקית יש שברים במרכז הגליל, בחורי ברגים לחיזוק. צילינדר שבורה כבר לא יכול להגן על הדלת ופורץ יכול בקלות להיכנס פנימה ...

תמונה

כדי להגן על עצמך מפני "הפתעה" כזאת, השתמש גליל כבד עם החדרה פעילה למנוע הקרע שלו. חברת CISA ציין נקודות אלו בייצור מוצריה. לדוגמא, בחלק התחתון של ליבת הצילינדר הוא רכוב חוזק גבוה וגמישות (6 נוקשה וצלחת אחת גמישה) Sigillo. כגון צילינדר יהיה מכשול רציני גם עבור מנוסה "פורץ". אגב, הליבה נראית בבירור מהצד החיצוני של הדלת: לשים לב לזה, תוקף יכול לעשות כדי לשנות את דעתך הוא לפתוח את הדלת שלך.
פתרון די פשוט הוא ניסור בורג הנעילה (aka סיכות) או לגרוטאות. כל זה, כמובן, נשען על החומר שממנו עשויים אלמנטי המנעול. אם אתה הריאות של קורות פלדה קלות, הגנבים לתרגול בשיטה זו, הדלת שלך יהיו רק פירור טעים. 3-5 דקות של מסור והטירה שלך הופכים לפיסת המתכת חסרת תועלת. CISA משתמש בייצור של טירות סגסוגות המתכת עמידה ביותר שלהם. לחתוך את מקביליות תוקף כאלה צריכים יותר משעה של עבודה קשה, יש מעט מאוד בקנה אחד עם מציאות.
ביותר שלא הוא "כוח" על ידי פריצה שיטה יכול להיקרא דפיקות בעת השימוש קפיצי פטישים של שורש כף היד "חזק" יש טירה, "להכות" כובעו. בדרך זו, הגנבים משמשים בדרך כלל באותם בתים שבו אתה יכול בקלות לעשות רעש, לא לפחד מלמשוך תשומת לב, כמו בבית, שבו מחצית מהדירות בשיפוצים, את החצי השני עדיין לא התיישב.

כדי להתמודד עם CISA פריצה אלה מציע bronenakladki פלדה - הגנה על הפלדה מוקשה, שמסכלת כל ניסיון להתקרב לתוקף עצמו טירה. ב" מקרה חרדה "עומס חשמל הוא לא בגליל, וbronenakladkami, אשר משפר באופן משמעותי דלת נעילת אמינות מערכת.

כפי שמראה בפועל, אין התקן נעילה שבה אי אפשר יהיה למצוא את הדרך של פתיחה. אחד מרוצה, אנו פועלים - הם מגיבים. ובזמן שהם מגיבים, אנחנו עושים את הצעד הבא לקראת הבטיחות שלך.

כמו פרסום