הבל

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה סוגים של מראות אמבטיה; מאפיינים ואת העלות של מראות; וריאנטים של מקרה רהיטים בחדר האמבטיה; חומרים לבנייתו; סוגים של ציפוי החיצוני של רהיטים; כיצד להעריך את האיכות של ריהוט אמבטיה.
מראה בחדר אמבטיה ריהוט לחדר אמבטיה מאפיינים של החומרים שמהם עשוי ריהוט אמבטיה מאפיינים של ציפויים להחיל על יהירות בסופו של
הבל חדר קטן, כדי להיות בטוח יש אמבטיה או מקלחת, כיור, לפחות - בשירותים. גודל של חדר האמבטיה, יותר מכל, אינו מאפשר להסתובב, איכשהו מיוחד כדי לנצח אותו הריהוט, כי מנקודת המבט של אדריכלים הוא אך ורק שטחי משרדים, המתמחה מאוד במשימות שלהם. בהחלט, מרוהט עם אמבטיה, במספר הנושאים שנחקור במאמר זה, שקול ריהוט אמבטיה ומאפיינים של החומרים שמהם הרהיטים יכולים להתבצע.

מראה בחדר אמבטיה

הפונקציה העיקרית של המראה בחדר האמבטיה - מיפוי מטעם הבעלים במהלך פעילות גופנית בבוקר. לדברי המעצבים, משטח המראה הוא מעורב גם בחלל האמבטיה ההרחבה החזותי, אך בשל גודלו הקטן של התפקיד הזה יהיה קטן - קשה להתקין על שטח גדול במראה בחדר אמבטיה חדר קטן. מראה בחדר אמבטיה סרט מראה שעל המראות או תערובת לעתים קרובות נוצר שכבת 3-6 מ"מ של האפשרות הראשונה תערובת אלומיניום או כסף הוא נפוץ יותר, כמו אלומיניום הוא כסף זול יותר. הפועלים ביצועים הוא הרבה יותר טוב מאלומיניום תערובת כסף - moistureproof, תמונתם בצורה מדויקת ואין לו כל מראה עיוות עם בעלי תערובת כסף הן הרבה יותר מאשר עמיתיהם עם תערובת אלומיניום. כסף ותערובת אלומיניום מוגן באופן עקבי שכבות של נחושת וחכה במראות של שכבת נחושת מתוצרת הסינית, על מנת לחסוך בחסר ידוע לשמצה. הבעיה היא שתערובת אלומיניום והכסף לא יכולה להיות מכובדת על ידי עין - זה יכול לעשות רק מקצועי, בקיא בדקויות של "מראה" של המקרה. ולקנות מראה לחדר האמבטיה, יש לסמוך על היצרן והמוכר של המראה הזאת ביישום ... שים לב שטכנולוגיות אין מראות "מיוחדות" לא קיימות, כלומר הם יהיו אלומיניום או עם תערובת כסף - כל מוכרי טענות אחרים לא יותר מ פרסום ריק. השוק מציע מגוון רחב של מראות אמבטיה - זה יכול להיות רק במראה ללא כל סלסולים או רהיט רב תכליתי עם מדפים לפריטי היגיינה, עם ארון לאותה מטרה. בנוסף למדפים וארונות, יכולות להיות מצוידות במראות אמבטיה עם תאורה מובנית וחימום חשמלי. תאורת מראה היא משני סוגים - מנורות תלויות בולטות מהחלק העליון וצדדים של מטוס המראה או קטנה מובנה באורות, שקעים ומנורות שמותקנות בצד האחורי של המראה, ככלל, על היקפה (תערובת במקומות שבם מנורות חסרות, זכוכית לעתים קרובות Matira) , צד הפוך משקף עם דיור סגור. מראה בחדר אמבטיה מחומם על עיקרון הפעולה דומה לביקורת מכונית מראות מחוממת - צמדים תרמיים, בעל עובי של כמה מילימטרים, שהודבקו בצד האחורי של המראה, המחברים את ספק הכוח. מראה מחוממת לא zapoteet בעת נטילת אמבטיה או מקלחת בבית, אבל זה שווה את זה לא זול - זה קל יותר לבצע את המראה רגיל עיבוד תקופתי מאדי מתקנים מיוחדים המיועדים למראות מכונית. מראה בחדר אמבטיה העלות תלויה בפריסת המראה וגודל מראה רגיל אינו מצויד במדפים, עולה כ 1000 רובל, המחיר של דגמים "חכמים" עם תאורה, חימום ומתג קרבה -.. מ6000 לשפשף. לעיל. איך לבחור מראה לחדר האמבטיה. מחפש מתאים מכל הבחינות במראה, במיוחד, לא קונה את זה "רואה", כלומר הרעיון של לקנות דרך האינטרנט נסחף הצידה. ההשתקפות שלך במראה צריכה להיות שום עיוות - לקחת את הזמן ולמצוא את האפשרות הטובה ביותר. לפני הקנייה לשים לב לפרטים - חומר לחות של בניית המסגרת (המאפיינים של החומרים המשמשים לריהוט האמבטיה, שיתוארו להלן), החוזק והאיכות של מדפי תיקון. אם רכשת את מראה זול - לבלות הגנה נוספת על גביו של תערובת מפני לחות, לשים על זה שכבה אחת או שתיים של רהיטים לכה. פתרון מעניין בעיצוב חדר אמבטיה הוא להתקין מראת הזזה מסך אמבטיה. מסך זה בו זמנית להסתיר את הצינורות מתחת לחדר האמבטיה וחזותי להרחיב את שטח חדר האמבטיה. לא צריך להיות בנוי על הבסיס של מסך הזכוכית, בקלות להכות המראה - תצטרך פרספקס מראה בלתי שביר ביותר ועמיד יותר. לפני התקנת מסך במראה זה בהכרח ליישם שתי שכבות של לכה על הכריכה האחורית להגנה מפני נזק מכאני.

ריהוט לחדר אמבטיה

בשל גודלו הקטן של החדר הזה, מלבד אדיב באזור שלהם מכשירים סניטריים נדרשים, שטח הרהיטים קורפוס הם עזבו. המקום היחיד - השטח שמתחת לכיור ומעליו, בהתאמה, דורש שילוב גם עם כיור וארון מראה, או בקבוצה נפרדת של שולחנות עם המובנה בכיור וארון עם מראה מובנית. בעת בחירת הלבשה מצמד עם המראה הוא קריטריונים לבחירת מראה אשר תוארו לעיל התמקד, ובהמשך לשקול אפשרויות וריהוט אמבטיה תכונות, שניתן לשלב בקליפה. ריהוט לחדר אמבטיה . הפתרון הפופולרי ביותר - המגירות עם כובע העיצוב שלה הוא פשוט: תיבה של הצדדיים וצלב, החלק הקדמי של דלתות צירים נדנדה או, זוג מגירות או מדפים בתוך המבנה. בעיה אחת נותרה לא פתורה, וחשובה מאוד - החומר שממנו הגוף שהוקם על ידי ארונות בסיס יהיה במגע עם מים. אם שידה כזו עשויה מעץ, לוח החלקיק או MDF - מתנפח הבסיס שלה ולא שמיש. אה, אישור של מוכרים ויצרנים שיוצרים ארון עם עמידות למים מספיק חומר בסיס יישמע משכנע, אבל מה שנשאר מההבטחות האלה אחרי 3-4 שנות פעילות, כאשר כל תקופת האחריות האפשרית תשוחרר? לפיכך, בסיס יחידת מגירה - רהיטי שלד הגרועים ביותר בחדר האמבטיה. שתי אפשרויות תחת ארונות הכיור הן מוצלחות יותר. הראשון שבם - שפה, העלתה מעל הרצפה על רגלי מתכת בעיות אפשריות עם מציף את הנחות היסוד לא יאיימו הדום כזה, רק רגליה -. עם זאת, הם לא קשים להחליף את עצמך, וינהלו את מערך חדש של רגליים לא יקרות. בנוסף, תחת הכן על הרגליים הוא קל לביצוע ניקוי ופינוי בין הרצפה ויחידות מגירה התחתונה יהיה לקדם את זרימת אוויר, ומבטל עודף לחות ומניעת ההשפעה ההרסנית שלו על הרהיטים בחדר האמבטיה. בחירת הממשלה הימנית מסוג זה, כדי להיות בטוח כדי לבדוק את רגליה - לא מפלסטיק, רק מתכת כרום, הם צריכים להיות כרית עבה של סיליקון (לא מרצפות מאפס). חשוב: רגליים מספקות שולחנות יציבות, אבל לא חוסר התנועה שלה - היא דורשת קובץ מצורף חובה לקיר. ריהוט לחדר אמבטיה תליית יחידת Vanity היתרונות שלה -. רווח בין החלק התחתון של יחידות מגירה ורצפות, מבחינה ויזואלית משפר את השטח באזור חדר אמבטיה קטן, ליצירת האפקט של אוורירית, קלילות. תליית רהיטים בחדר האמבטיה עצמו נראה מסוגנן ומודרני - עובדה שכדאי לשקול כאשר לאבזר את חדר האמבטיה. אין מקום תחת הדום כזה מעולף מאוורר בצורה מושלמת, ללא לחות, לא שיטפונות או שלוליות אחרי טיפול במים אינם פוגעים תלויים בממשלה. עם זאת, יש בעיה אחת - לתקן תלוי בממשלה יכולה להיות רק קיר מרכזי, או על מסגרת מסודרת מראש הציגה בעיצוב המחיצות. סדני עלות להשלים עם כיור ובלי ברז ממוצע של 4,000 רובל. לעיל.

מאפיינים של החומרים שמהם עשוי ריהוט אמבטיה

. עץ, או כפי שהיא מכונית לעתים קרובות מערך mebelshchiki במבט הראשון, זו אופציה אידיאלית עבור כל רהיטים, כוללים חדר אמבטיה מקורה מותקן, אבל זה לא - קיצוני לחות גבוהה וטמפרטורה ולקלף נעלבת מכל עץ. ריהוט מרכס יכול להיות ממוקם בחדרי אמבטיה רק ​​כאשר שטח משמעותי של הבניינים והציוד באיכות של היצע ואוורור. . סיבית או סיבית בחומרים זולים ומאוד אהוב, כי יצרני רהיטים, אבל הגוף של המותגים זולים יותר של סיבית רהיטים בחדר האמבטיה לא לעשות כלום - להתנפח באוויר ומאבדים את צורתה. לחות יחסית מחזיקה מעמד רק לחות particleboard עמיד ורק בהיעדר מגע ישיר עם מים, כלומר ארונות בסיס עם בסיס שנוצר מסיבי עמידה בפני רטיבות, עדיין יהיו מפונקים עם זמן. ריהוט לחדר אמבטיה כמובן, כל מוכר של רהיטים עשויים מחומר זה, המיועד לחדר האמבטיה, יכריז על הלחות שלו, אבל להכיר סיבית באמת עמידים במים רק יכול לפתוח לקיצוץ - זה יהיה כתמים גלויים של תחליב פרפין נוצר גוון ירוק בהיר המספק סיבית התנגדות לחה המותג הזה . ובכל זאת - רהיטי סיבית לחות עמידה יעלו יותר מהרגיל, כי טכנולוגיה של ייצור של החומר עצמו אינה זולה. יש MDF או סיבי בהשוואה לסיבית התנגדות לחות טובה יותר -. מילוי נסורת MDF כמעט נמחצה לתוך אבק, שנותן כוח וצפיפות גבוהים. עם זאת, עם מגע תכוף עם רהיטי MDF המים להתנפח בהדרגה - הוא לא מורגשים באופן מיידי, כשנה או שנים. פלסטיק. זול, קל, עמידה בפני רטיבות, מסוגל לקבל ואחסון צורות גיאומטריות מורכבות, חומר זה משמש לעתים קרובות בייצור של ריהוט לחדרי אמבטיה. אבל התכונות השליליות של פלסטיק להמעיט ברצינות את היתרונות שלה - שלה רק שריטה, סופו של דבר מנגב את העקבות של משטחי פלסטיק יהפכו ברורות ממבט ראשונה. כיסוי הפלסטיק אינו מוחזק - מצופה זהב והכרום באופן בלתי נמנע ומקלף slezut.

מאפיינים של ציפויים להחיל על יהירות

סרט הדבקה עצמית. סוג זול של כיסוי, מספק סוג אטרקטיבי של רהיטים בשל המגוון הגדול של צבעים וטקסטורות. נוכחותו של סרט כזה על הרהיטים מדברת על האיכות הירודה שלה - רהיטים איכותיים בסרט כזה לא מודבק. הופעה רכשה רהיטים, סרט דביק מעוטר, בקרוב מאוד תלך לאיבוד - זה יהיה בלתי נמנע נופל מאחורי הארון הראשי. אל תקנו רהיטים בנייר דבק, כמו זה יהיה מועיל כדי לקנות לא נראה! ריהוט לחדר אמבטיה גיליון אקריליק. יוצר סוג אטרקטיבי, בהיר של רהיטים מוגנים היטב מבסיס לחות, סיים ריהוט זה הוא זול יחסית ומתאים לריהוט אמבטיה. יש חסרון משותף שכל משטח פלסטיק - רק לגרד, סריטות להתרחש גם תחת מנגב נורמלי עם מטלית לחה. בחירת רהיטים, גזוז גיליון אקריליק, בזהירות לבדוק אותו בפינות והקצוות, לסחוב - אם תרגיש בליטות, אז לא קונה רהיטים, כמו יישום של גיליון אקריליק וטיפול שלאחר מכן עם מפרקי אקריליק נוזלים עשויים מאיכות ירודה. . פורניר למרות המוצא "עץ" פורניר, הוא עמיד מאוד בפני לחות - אחרי מדבקות מצופות בכמה שכבות של לכה, למניעת חדירה של לחות. יש רהיטי פורניר שהודבקו מעל נופים אטרקטיביים מתבטאים במרקם של עץ, אבל הוא יקר יותר מאשר עמיתיהם, מעוטרים בגיליון אקרילי. בעת הרכישה, לחפש פינות ומפרקים - שהם צריכים להתאים בנוחות לבסיס והשכבות העליונה של לכה מיושם - אין סריטות וצ'יפס. ריהוט לחדר אמבטיה אמייל ולכה. משכיל ציפוי שלהם הם עמידים בפני שחיקה ולחות, הם חדר אמבטיה מקורה פרשת הגנת רהיטים טוב. לעומת כדי לסיים את גיליון אקריליק ורהיטי פורניר, צבוע בלכה או אמייל יש מחיר נמוך יותר. אמייל ורהיטים מצופים בלכה לא חייבים להיות גלויה לעין - על פני השטח שלו ניתן ליישם צבעים, דפוסים צבעוניים ועיצובים, עיצוב חדר אמבטיה כולל מסוגנן.

בסופו של

בחירת ריהוט לחדר האמבטיה צריכה להיות בטוחה כדי להבטיח את המנגנונים שהוקמו ופתיחת הדלתות עבור אותם כדי לבדוק את החורים לחתוך וחריצים. זה ידוע כי פני השטח של רהיטים, מיועד להתקנה באזורים בעלי לחות גבוהה, ניתנים לטיפול מיוחד. אבל כאשר אתה חותך את החריצים וחורים צורך, שכבה זו פגומה - דורש שטחי עיבוד מחדש, שבו ביצעו את החורים טכנולוגיים. בינתיים, פעולה נחוצה מאוד זה לעתים קרובות התעלמה יצרני רהיטים, כתוצאה - החדירה והצטברות של לחות בגוף, מה שמוביל לנפיחות ולפגיעה בגוף הספינה. לסחוב את האצבע שלך במקומות לקשור את המנגנונים - יש להתייחס אל קצותיהם ומשטחים פנימיים עם לכה או דבק. לומדים את היצירות המוצעות של רהיטים, להתעלם מאלה דוגמאות שיש להם ידיות ולקצץ אלמנטים עשויים מפלסטיק - הריהוט הוא באיכות ירודה. בהתחשב בכך שהברגים סיבית והחזק הרעים MDF, לבדוק בדיוק איך לענוב רהיטי דיור - איכות הר צריך להיות מבוססים על שלושה או ארבעה (לפחות!) ברגים, דפקו במרחק אחד מהשני. כדי למנוע דלתות misalignments אפשריות, כל דש חייב להיות מאובטח על ידי שלושה צירים. כל החלקים הנעים של הרהיטים צריכים להיות קל להיות מועמד וחרוש, לא חריפה מצד לצד לא צריך להיות, אחרת תיקון בקרוב לטוס מחוץ לארון הראשי ולאבטח אותם שוב זה יהיה קשה, במיוחד בסיבית. rmnt.ru Abdyuzhanov רוסתם