החדר או בגן הטיול של הילד לפילוסופיה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
הנקודה המוצא לעיצוב של חדרי ילדים תהיה תכונת התפיסה של ילדי העולם, אבל אתה צריך לקחת בחשבון ופונקציונליות דרישות. מה שאתה צריך לשקול איך לבנות חדר ילדים ידידותי למשתמש, כיצד מרחב דרוש אחסון או תחומים פונקציונליים שהחדר לא היה רק ​​אופנתי, אלא גם נוח, נוח ומעניין מספק? איך לרגל משתלת פנים אופנתית? זו נדונה במאמר הציע לתשומת לבכם.
כילד תופס את העולם הפנטסיה חדרי ילדים חדר רומנטי לנערות חדרי ילדים עיצוב טקסטיל יעוד בחדר הילדים פתרונות קומותיים בילדים לוקרים לילדים מדפים וקולבים בילדים מחקר פנים של חדרים לילדים וילדות, נערים ונערות פנים של חדרים לנערות פנים של חדרים לנערים פנים של חדרים לנערות פנים של חדרים לנערים פנים של חדר לשני ילדים
התפיסה של הילדים שונים ממבוגרת miraznachitelno תפיסה, עקרונות של עיצוב החדר של ילד צריך לבוא לידי ביטוי בעיצוב הפנים ודקורציה, שבו יש צורך לקחת בחשבון את הניואנסים שתורמים לנוחות ונוחות. הניואנסים של המצב בחדרו של הילד כפי שהם גדלים ולשנות את צרכיו של הילד ישתנה, יחד איתם, ורצוי לשנות את העיצוב של החדר. לכל גיל יש המלצות עיצוב משלו עבור חדרים של בנים ובנות, אבל באופן כללי לנקודת ההתחלה ביצירת הפנים תעניין את התינוק שלך. גורם חשוב בכל מה שזקוק לתשומת לב, הם בדרישות של הורים, קודם כל, להורות חדרו של הילד. יהיו מדפים משמעותיים מכשיר, לוקרים, שהם לא רק נוחים ואוהבים את ילד, אלא גם לאפשר להחזיר את סדר בין veshchichek nezamenimyhdetskih הרבים כאלה.

כילד תופס את העולם

שהילדים תופסים את העולם בצורה שונה, אנחנו יודעים, אבל איך להוציא את הילדים לתינוק אהבו אותו, עכשיו תנסה להבין.
כילד תופס את העולם
האובייקט הראשון שיבדקו את התינוק יהיה מצעיו, כדי לנסות לגרום להם מעניינים.
כילד תופס את העולם
הצבע הראשון שילדים יבחינו להיות אדום, שהם רואים את התמונה בשחור ולבן הראשונה
גלה את העולם בתינוקות מתחיל עם החדר שלהם, שבו הם רואים את כל פריט, כך שפרטים נוספים של היילוד בחדר, טובים יותר - שהם מפתחים יכולות קוגניטיביות בקרב ילדים. קודם כל, הילדים מתחילים לשקול מיטתם ושמיכה שמכסה את האמא שלהם, כמו גם את האובייקטים מסביב. עיצוב טקסטיל בחדר - זה לא אמא של אופנת מעצב, ואת "תמונות" המקוריות הראשונות בעולם. וילדים הם פתוחים יותר לדימויים שטוחים ופשוטים. יילוד תינוקות רואים את העולם הראשון בשחור ולבן, התחיל לראות צבעים אחרים. אדום הוא הצבע הראשון שתינוקות מתחילים להבחין צהוב - שנייה.
ילדים צריכים תמונה פשוטה וברורה של החדר
ילדים צריכים תמונה פשוטה וברורה של החדר שבו הם מתחילים להכיר את העולם
אחרי שהילדים מתחילים להבחין בין צהוב האדום
אחרי שהילדים מתחילים להבחין בין צהוב האדום ומעדיפים גוונים בהירים מאוד
עם זמן לתינוק בן יומו יבוא לידי ביטוי בצבעים אחרים שצריך להיות מאוד בהיר ולפעול כמגנט. בחורות להבחין בין צבעים על ידי עמותות, כגון צהוב מזוהה עם השמש, הכחולים וכחול - שמים, ירוק - דשא. אם פריטים יהיו בצבעים אופייניים - זה יבלבל את הילד. לכן, את כל התמונות בחדר תהיה סוג של פיתוח המשחק. תוספת טובה לעיצוב צעצועי טקסטיל חדר היילוד נחשב, זה גם יכול להיות מחצלות, מגוון רחב של מוצרים מקוריים, כמו כריות ספרים.
בחורות אהובות על חדר שינה בצבע ורוד
בחורות אהובות על חדר שינה בצבע ורוד
ילד חדר בכחול
ילד חדר בכחול
עד עשר שנים בצבעים של הילדים האהובים ביותר הם אדומים, צהובים וורודים, לאחר עשר בנות כמו ורוד, סגול וכחול, והבנים - צבעים כהים ורוויים. ילדים צעירים מאמינים התפיסה מיידית האמיתית היחידה. הם לא להפריד את עצמם מהעולם. פעוטות עצמה את העיניים ובכנות מאמינה שאף אחד לא רואה. לאחר פתיחת העיניים, הם בטוחים ששוב הפך לחלק מהעולם, ולראות את כולם עכשיו. זה חל גם על משחק מחבואים ובתים. קוקו לילדים - זה לא המשחק של ילד רגיל. למעשה, ילדים לשחק "otyskalki". והם תמיד להתחבא באותו המקום, וההצעה לשנות את המקום היא מחאה אמיתית. בגיל זה, ילדים מתחילים צריכים מקום שבו הם יכולים להיות לבד - הם בונים בתים משלהם. הילד בחדר צריך להיות "שלום נישה", שבו הוא הצליח להסתיר במשך 5-10 דקות. אחרת, הילד יילקח בארון, מתחת לשולחן, לבנות את הבית שלך. ילדים אלה זקוקים לפינות פרטיות למשחקי פנטזיה. תמורות מרחב מסוימות הזה. אם אתה זוכר את "סיפורי נרניה", הארון בתפיסתו של הילד הוא מעבר לעולם אחר מהאגדות.
מיטות קומותיים עם ביתנים לפעוטים
מיטות קומותיים עם ביתנים לפעוטים
מיטות קומותיים עם ביתנים לפעוטים
אתה יכול לארגן את הפינות סודיות על ידי הצבת רדומה על "הקומה השנייה", "הקומה הראשונה" היא מקום לילדים לשחק ובית קטן. להגיש בקשה למקום הזה עם דלתות רשת וחלון, תוספות אלה יהיו לבדר את תינוק הבית הוא מקום לאסוף את הצעצועים. לאורך זמן, זה יכול לקחת מדפי מקום ושולחן עבודה. פתרון כזה הוא קומפקטי ומקורי.

הפנטסיה חדרי ילדים

עולמו הפנימי של הילד הוא רחוק מהמציאות. ילדים לומדים על העולם דרך החושים והדמיון. תפיסה מסייעת זאטוטים מכירים את העולם של פנטזיה כדי לבנות המודל של העולם שלהם. פנטזיה חדרים - שילוב מוזר של מציאות והסיפורים שלהם. חדר ילדים נעשה לעתים קרובות כל כך לחזור על כמה הגדרה נהדרת, למשל, חיתוך הקפטן של ספינת פירטים, הפנים של החללית, דן פיטר פן. בעת ביצוע חדרי פנטזיה אין מגבלות, אתה יכול לזכור את חלומות הילדות שלך ולהביא אותם למציאות בחדר פנימי של הילד שלך. אם ילדים צעירים מאוד הם שמח לקרוא אגדות, הילדים הגדולים יותר כבר יצרו בדמיונך עולם פנטזיה אמיתי. חדר זה יהיה מתנה גדולה עבור התינוק שלך.
משתלה
חדר ילדים "המאורה של פיטר פן"
משתלה
חדר ילדים "הבקתה של הקפטן"
חדר פנטזיה ילד Interiors
חדר פנטזיה ילד Interiors

חדר רומנטי לנערות

אם בנים הם בעצמם וויאג'ר, הבנות נוטות לראות את עצמם בנסיכות החלומות שלהם. חדרים מעוצבים להפליא, שמזכירים חדר נסיכה או ילדה בחדר לידה אצילית, הם החלום של כל בחורה. החברה איטלקית האלי חדר שינה מפואר ישמח כל ילדה קטנה. המרכיב העיקרי של העיצוב של חדרים אלה הוא מצוין עם דפוס אלגנטי טקסטיל משובח ותפאורה המעודנת המשלימה את החדר והופכת אותו נוח לבעלה הצעיר.
חדר שינה רומנטי לנערות
חדר שינה רומנטי לנערות
חדר שינה רומנטי לנערות
חדר שינה רומנטי לנערות
חדרי שינה רומנטיים עבור בנות של החברה האיטלקית האלי
עיצוב טקסטיל בסגנון רומנטי יכול להיות די לעשות בעצמך. העיקר שיש לי סבלנות, אנחנו לוקחים את הדגימה ולחזור עליה.

חדרי ילדים עיצוב טקסטיל

עיצוב פנים טקסטיל יכול להיחשב כמגמה נפרדת בעיצוב עיצוב חדרי ילדים. ישנן דרישות בסיסיות לעיצוב טקסטיל, אך ברוב המקרים הוא רק המלצות כלליות, שמורכבות בבחירה של דפוסים קצביים שונים ובחירת בדים טבעיים בעיקר בצבעי פסטל.
חדר בנות נהדר
בנות חדר נהדרים ממפעלים צרפתים יבל שלוש חופות
חדר ילד אפריקאי
ילד חדר אפריקה מהמפעל הצרפתי יבל
פתרונות מן המוכן ראוי לציין מפעל אוסף יבל, המבוססים במידה רבה על נושא עיצוב טקסטיל. בחדרים של יבל חשב הכל עד לפרטים הקטנים ביותר: בנייה, רהיטים, אביזרים, צעצועים. במפעל באוספי שחרורו התמקד בכמה נושאים, אבל כל חדר על ידי בחירת הפריטים יהיה אישי גרידא. באופן כללי, אוסף הצרפתי - זה מגוון בלתי נתפס לחלוטין של שילובי צבעים וטקסטיל. בדרך כלל, המפעל מעמיד בהרכב צבע בהיר הוא זיקוקין אמיתיים של צבעים. בחדרים אלה יש השפעה חיובית על ההתפתחות היצירתית של ילדים. אם אתה מחליט לקבל חדר בעצמך, ואז ללכת לתהליך זה באופן לא רשמי, נסה ללכת אל מעבר לסטריאוטיפים הרגילים. זה יעזור ליצור אווירה מיוחדת של נוחות? זו יכולה להיות קבוצה של כריות, שמיכות, כיסוי מיטה עם פרחים, סט של סלי טקסטיל בשלל צבעים, שטיחים באמנות טלאים ומסורתיים מחצלות טקסטיל שאתה יכול לעשות בעצמך, על זה, דיברנו בפירוט במאמר אחר. המשתלה היא בטוחה כדי לקשט את צעצועי טקסטיל. בדרך כלל, מעצבים חוזרים ונשנים בזהירות מסורות העבר, בחירת חומרים ויצירת קווי עיצוב פנים מודרניים לילדים שיש ביקוש גדול.
חדרי ילדים עיצוב טקסטיל עדינים
חדרי ילדים עיצוב טקסטיל עדינים
חדרי ילדים עיצוב טקסטיל עדינים
חדרי ילדים עיצוב טקסטיל עדינים
חדרי ילדים עיצוב טקסטיל עדינים
יש פתרונות צבע בחלק הפנימי יש השפעה משמעותית על התפתחותם של ילדים ביכולות. צבע חדר יכול להרגיע ילדים היפראקטיביים, לעשות ילדים אדישים יותר פרואקטיבית. קודם כל, ניסויי העיצוב בצבע בחדרי ילדים לא צריכים לעזוב את המסגרת של כללים. למשל, הרצפה צריכה להיות כהה יותר מהקירות, כדי שלא לגרום לחוסר נוחות. שינוי צבע יכול להיות מאופיין על פנים "למבוגרים בלבד", אבל לא לילדים שהם פשוט יוצרים את החזון שלהם של העולם. לחדר הקטן ביותר לחזור על הצבעים המסורתיים טבעיים, כלומר תקרה כחולה צריכה להיות, לא על הרצפה. בצבעים של הילדים הכחולים ליצור תחושה של הרמוניה ושלום. ירוק ממריץ את פעילותו של הילד, גוונים אפורים והכחולים יכולים להפוך את הילד שלך בדיכאון, וכל הגוונים של איפור בצבע בז' והצהוב ילד מאושרים יותר. צבעי פסטל רכים בחדר של הבנות בעוזרים לעצב טבע החלק ושקט של התינוק. בחורות אוהבים לשנות, בשבילם זה כמו מסע אל תוך סיפור אגדה. חדרי עיצוב טקסטיל מאפשר לך ליצור ערכות צבעים שונות, חדר יכול להשתנות בהתאם לעונות השנה. לדוגמא, להפוך את חג מולד קישוט חדרים, כמו גם בקיץ, בחורף, באביב ובסתיו. שילוב נפלא זה של צבעים בחדר הילדים לא יעזוב את הילד אף אחד אדיש.

יעוד בחדר הילדים

מכשיר נכון הוא אזורים תפקודיים בעת ביצוע החדר של ילד בתהליך החשוב ביותר. החדר צריך להיות לא רק נוח, אלא גם נוח לעסוק במשחק ולשים את הצעצועים. כל הרהיטים, מדפים, יש לבחור ארונות תוך לקיחה בחשבון את העדפותיהם של הילדים.

פתרונות קומותיים בילדים

ככל שילדים מקבלים ילד גדול יותר אמור להופיע בתחומים הפונקציונליים הבאים: פינת ספורט, לשחק ולישון. הם יכולים להשתנות ויומרו שיתאימו לטעמו של הילד. בדרך כלל, יש קשיים בחדר המצב לשני ילדים. ביכולים להיות מומלצים חדרים קטנים לשימוש בפתרונות קומותיים, זה עשוי להיות קשור לשתי המיטות ולארגן תחומים פונקציונליים שונים. לדוגמא, מיטות ושולחן כתיבה עם מדפים.
פתרונות קומותיים לילדים בגילים שונים
פתרונות קומותיים לילדים בגילים שונים
חדר אוכל של מיטות קומותיים לילדים
פתרונות קומותיים לילדים בגילים שונים
פתרונות קומותיים לילדים בגילים שונים
פתרונות קומותיים לילדים בגילים שונים
פתרונות קומותיים לילדים בגילים שונים
פתרונות קומותיים לילדים בגילים שונים
פתרונות רב תכליתיים קומפקטיים המבוססים על מיטות קומותיים

לוקרים לילדים

זה ידוע כי הבעיה הגדולה ביותר לילדים היא להשליט סדר מופתי. ההפרעה יצירתית לילדים בדרך כלל לא מזמינה, ולו רק לחשוב כמו מבוגר. אם אתה זוכר את עצמך קטן, אז הפתרון לבעיה זו הוא נכון. קודם כל, הילד צריך להיות לוקרים מעניינים וניקוי לו להיות חלק מהמשחק. בחדרים של בנות בהכרח להרהר לוקרים בובות מיניאטורי דומים שבו אתה לא יכול רק להוסיף אותם, אבל גם לתלות את הבגדים שלהם. עם הבנים בשמירה על סדר הוא הרבה יותר מסובך, הם רק לעתים רחוקות הורי טריקים. פרחחים רק צריכים לסדר את מגירה נוחה לכל אירוע. ארונות לנערים חייבים להיות מקוריים ונוחים. ארונות בתים, ארונות פופולריים מאוד כמבצר.
אוכל ארונות של הילדים ומדפים
אוכל ארונות של הילדים ומדפים
אוכל ארונות של הילדים ומדפים
ארון הבגדים של הילדים

מדפים וקולבים בילדים

כאשר חדרי ילדים ציוד צריכים לקחת בחשבון שיש לא צריך להיות ממוקם וליצור תחושה של דברים כמעט אין ספור בלבול. זה יעזור לי מגוון רחב של מדפים, אשר יכול להיות מסודר במקומות הכי פחות הצפויים ובדרכים רבות ושונות. בעת חישוב מספר המדפים, לשקול את כל הדברים הילד שלך, כל מה שצריך מקום משלה ובתוהו ובוהו של קופסא קרטון מתחת למיטה או בפינה מאובקת. מרחב מכשיר נכון להרגיל את התינוק שלך מהילדות לפי הזמנה.
אוכל מדפי מכשיר ולוקרים לילדים בגילים שונים
אוכל מדפי מכשיר ולוקרים לילדים בגילים שונים
אוכל מדפי מכשיר ולוקרים לילדים בגילים שונים
מדפים עבור מגוון רחב של צעצועים לילדים
מדפים עבור מגוון רחב של צעצועים לילדים
מדפים בקיר באמצעות קיר גבס
מדפים בקיר באמצעות קיר גבס
מדפים עשויים מציוני איכות דיקט מכופפים
מדפים עשויים מציוני איכות דיקט מכופפים

מחקר

אחד התחומים תפקודיים החשובים ביותר של החדר של הילד הוא מקום ללמוד. מהנוחות של המקום הזה תלוי במידה רבה על ביצועים של הילד והתמדתו. אזור שנכתב צריך להשתנות בהתאם לגיל ילדים. זה צריך להיות ממוקם באזור מואר היטב, הרחק מדלת ויש לי תאורה מלאכותית באיכות. חדר לימוד לילדים אוסף שולחנות במיוחד ראוי לציון. הם עשויים לא מסובכים, אבל פונקציונליים ונוחים. טבלאות כאלה לכמה כישורי נגרות, אתה יכול לעשות בעצמך.
שולחנות לתלמידי כיתה א '
שולחנות לתלמידי כיתה א '
שולחנות לתלמידי כיתה א '
שולחנות לתלמידי כיתה א '
שולחנות חדר לימוד לילדים לשני ילדים

שולחנות אוכל עבור בנים ובנות

פנים של חדרים לילדים וילדות, נערים ונערות

ילדים גדלים, הצרכים שלהם ישתנו, אחריהם צריך לשנות את החדרים שלהם. קודם כל, אל תבחר בסביבה "המבוגר" מספיק אתם צריכים ליהנות מילדותם. בתקופה הישנה עד 18 שנות הילד חי חיי רווקות - תינוק, ולאחר מכן - למבוגרים. כילד, יש פרדוקס זמן, זמן עובר מהר מאוד, ולאט לאט, ולכן חשוב עבור ילד את הזמן הזה כדי להרוות את הפרטים ואירועים המעניינים, והופעות רבות תהיה מחוברים עם חדר האמבטיה שלהם. אז, אנחנו נותנים דוגמאות של חדרי ילדים עיצוב פנים אופנתיים עבור בנות, בנים, בנים ובנות, שאמורה לפנות לילדים שלך.

פנים של חדרים לנערות

חדר לילדה עם אזור ייעודי לתעסוקה
חדר לילדה עם אזור ייעודי לתעסוקה
חדר קלאסי לבחורה
חדר קלאסי לבחורה
חדר חולם
חדר חולם
חדר רבל
חדר רבל
חדר בנות כבר צריך להזכיר נשים חדר שינה, אבל, עם אלמנטי הילדים שלה. שים לב לעיצוב של קירות, לתלות וילונות מלמלה, לעשות מקום פודיום ויש אזור פונקציונלי. בחדר הבנות צריכים להיות הדגשים בהירים צבע עיצוב, כמו גם פרחים, לבבות, ספות ותפאורה אחרת.

פנים של חדרים לנערים

פנים של חדרים לנערים
פנים של חדרים לנערים
בנים אוהבים צבעים רוויים, הם נותנים להם חשיבות משלהם ולעזור ביצירת האופי של האדם
פנים של חדרים לנערים
פנים של חדרים לנערים
אם הילד שלך בבנאי לב או טייס להדגיש את רצונו
פנים של חדרים לנערים
מקום לרובוטיקה הצעירה
פנים של חדרים לנערים
אסטרונום צעיר חדר
אחרי שהילדים בבית הספר מתחילים ללמוד את המבנה הפורמלי של העולם, הם מתחילים להראות יכולת במדעים. אחרי עשר שנים זה מבוטא בבנים. בעוד החברות שלהם לשחק עם בובות, בנים יש בחלומות שלהם "לחרוש" את הפשטות של האוקיינוס, או מקומו של האינטרנט. פנטסיות אלה עשויות לבוא לידי ביטוי בעיצוב של חדר הילדים.

פנים של חדרים לנערות

כאשר ילדה הופכת לאישה, זה משפיע באופן מיידי את טעמו, הוא מופיע יותר בגדים, זה מגדיר את החדר במראה גדולה. הנח לבובות שוחררו לטריוויה מעניינת יותר. בגיל ההתבגרות, הילדה התחייבה יוקרה, היא תהיה שמחה עם וילונות היפים, שמיכות ומיטה גדולה כמו האמא שלי.
פנים של חדרים לנערות
פנים של חדרים לנערות
חדרי בנות להיות יותר כמו חדרי השינה של נשים, אבל במבטא שובב
פנים של חדרים לנערות
פנים של חדרים לנערות
פנים של חדר לנערות צעירות

פנים של חדרים לנערים

אני חייב לומר כי לחדר פנימי בנים הוא משנית, שהם קיימים בשטח שלהם. עם זאת, רצוי לסדר את החדר, תוך לקיחה בחשבון את טעמם של בעליו, וזה לא אדם מבוגר, אבל כבר לא ילד.
פנים של חדרים לנערים
פנים של חדרים לנערים
עיצוב חדר לנערים

פנים של חדר לשני ילדים

אתגר הוא מכשיר שימושי לחדרים עם שני ילדים. עם הבעיות נתקלו לעתים קרובות כאשר ההתחדשות של אזורים תפקודיים בהתאם לטעמם של ילדים. במקרה זה, מחפש קצת באמצע אדמה, תוך לקיחה בחשבון את העדפותיהם של שני הילדים.
חדרים פנימיים לשני ילדים
חדרים פנימיים לשני ילדים
חדרים פנימיים לשני ילדים
חדרים פנימיים לשני ילדים
עיצוב של חדרים קטנים לשני ילדים
עיצוב של חדרים קטנים לשני ילדים
זה גם לילדים, חדר שינה ומשרד
חדרי ילדים בניין - משחק משלו בילדותו למבוגרים. יצירת עיצוב מאפשרת לילדים לקחת צעד אחורה מהשגרה ולעשות משהו יוצא דופן, יש כמעט ללא הגבלות וכללים מיוחדים. צור משתלה עם הילדים שלהם, זה יהיה הרשמים וזכרונות העזים ביותר יחד. ז'אן אנדריבה, rmnt.ru