הכנת המסטיק

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מסטיק המשמש להדביק חומרי רול על משטחים שונים ורצועות הדבקת חומרים גליליות בציפוי רב שכבתי.להשתמש ואיך obmazochnye חומרים, כמו גם ציפויי מגן. להבחין ביטומן ומסטיק זפת. ביטומן משמש לדבק נייר שקוף וחומר קירוי, זפת - גגות ועור קירוי. מסטיק יכול להיות גם מותגים חמים וקרים שונים: קירוי ביטומן חם - MBC-G-55, G-IBC-65, MBC-G-75, G-IBC-85 וIBC-L-100; זפת - MDC-D-50, MDC-T ו-MDC 60-G-70. הנתונים מצביעים על נקודת ההתכה. הכן את המסטיק של קלסרים (ביטומן, זפת, חול) וחומרים מילוי יבשים: מספר פירורי כבול, גיר, אזבסט קטן 6 או מספר 7, סיגי קרקע או אבן גיר, קמח עץ, מנופה דרך מסנן דקה. תופסי להפחית שבירות בטמפרטורות נמוכות, מסטיקים, להגביר העמידות בחום שלה, להפחית ביטומן דלק בטמפרטורות נמוכות. תופסי הטובים ביותר מיושמים סיביים - אזבסט וקמח עץ.

לדוודים בטיחות אש או טנק, אשר מכין את המסטיק מומלץ obmurovat לבנים ולחזק אותם מכסה הדוק כבד. זיהומים מביטומן המותך להסיר רשת מתוחה על חוט, או קופסת פח עם חורים מנוקבים בתחתית ומהודקת לידית ארוכה. לביטומן היתוך מהיר ומגרש מומלץ להניח את המכל לחתיכות קטנות.

הכנת מסטיק ביטומן החם. כדי להכין 10 קילוגרם של מסטיק דורשת 8.5 קילוגרם של ביטומן שמן N-70/30 (דרגה 4) ו1.5-1.7 מילוי קילוגרם. נטען לתוך קערה 3/4 של ביטומן הנפח מחומם לנקודת ההתכה. כאשר הוא מתחיל קצף, להסיר מן טומאות פני השטח שלו על פני השטח. ביטומן חייב להיות התחמם עד שייעצר והקצף לא מיובש. מים אש ביי, להוסיף מילוי ביטומן יבש ומעורב באופן יסודי. מסטיק צריך להתכונן ל2-3 שעות לפני תחילת העבודה ולהשתמש רק חם.

הכנת המסטיק קר כדי להכין 10 קילוגרם של מסטיק צריך:. 5 קילוגרם BN-90/10 ביטומן (כיתה 5), 3 קילוגרם של שמן ירוק, או אותה כמות בדיוק של נפט ו -2 קילוגרם של חומר מילוי עדין (אזבסט מספר טוב יותר 6 או מספר 7). מסטיק מוכן כדלקמן. בקערה טעונה ביטומן להמס אותו עד שייעצר קצף, להסיר זיהומים, מים ושפך אש עם ערבוב מתמיד, שפכו לתוך מנות קטנות ביטומן שמן או נפט ירוק, ולאחר מכן (כמו במנות קטנות) - מילוי. כל זה היה נרגש באופן יסודי. מסטיק מוכן שפך לתוך מיכל הרמטי closable.

מסטיק זפת הכנה כדי להכין 10 קילוגרם של מסטיק צריך: 5 קילוגרם של זפת פחם, 3 - חול הקרבון ו -2 קילוגרם של חומר מילוי.. בקערה טעונה זפת, חימם אותו והוסיף להם בזפת זפת פחם מנות קטנה. כל זה הוא מעורב עד שנמס ועד שקצפו הופסקה. בא כדי להסיר זיהומים, הרווה את האש, להוסיף מנות קטנות של חומר מילוי, תוך ערבוב כל זהירות. מסטיק טאר מיושם בצורה חמה בלבד.