התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
בחלק הראשון של המאמר שלנו שסקרנו בפירוט את ההבדלים בציוני בלוק בית ולמדנו איך לבחור חומר איכותי. תן לנו להתעכב על המורכבות של התקנה: הסדר באטן, בחירה של בידוד והספגת חיטוי.
שלב 1 - הכנה להתקנה שלב 2 - התקן את לנדן שלב 3 - מחסום בידוד והאיטום מפני אדים שלב 4 - התקנת בקתות עץ טיפול והגנה - שלב 5
התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם לנדן תבצור - דרך אמינה וידידותית לסביבה כדי לסיים את שיפוץ חזיתות ישנות וחדשים. אבל אל תשכחו שהעץ - חומר די מצוברח שדורש גישה מיוחדת. אז עוד לפני שהרכבת בית בלוק צריך לשקול כמה דברים: שטח הניתן לנעילה הקטן יותר, קטן יותר צריך להיות בקוטר של בית הבלוק שנבחר. קרש רחב חזותי לצמצם את השטח, במיוחד באזורים מוגבלים. כדי להשיג תוצאה טובה במעטפת של הבניין מעץ החדש, עליך להמתין עד שהבית יעמוד ויתכווץ. בדרך כלל זה לוקח בערך שישה חודשים ממועד רישום הרכבה והתקנה - אחרת בתהליך הייבוש תבצור יכול לפזר בתפרים וצריכים לעשות שוב את כל העבודה לגמרי. קניתי את החומר צריך להישמר במשך כמה ימים באזור שבו תבוצע העבודה (אם אתה מתכנן לקצץ חזית - אז מתחת לחופה). להסתגל תבצור - חיוג טמפרטורת לחות והסביבה - רק במקרה זה לא תהיה בעיות בהתקנה וההפעלה לאחר מכן.

שלב 1 - הכנה להתקנה

לפני ההתקנה, בלוק האוס צריך לקיים סדרה של עבודת הכנה: הכן את הבסיס - להתמודד עם הספגה קיר חיטוי (בית עץ) או מסיר פריחה והספגה של אבן (בית של לבנים או בלוק), שבבים מרק, שקעים וסדקים. יומן כתרי חותם (יומן בקתה) - caulked הסמרטוטים, היוטה או סיבי פשתן שלהם. לאיטום מפרקים יכולים להשתמש בחומרי איטום מיוחדים לעץ. עם זאת, שיטה זו היא פחות אמינה ועמידה - הרכב מרק סופו של דבר מתמוטט ומאבד את המאפיינים שלו, בניגוד לסיבי יוטה חותמות שלהתגבש באופן משמעותי עם העץ. בית בלוק עריכה מיועד להתקנה - עץ ספוג פני השטח מכל הצדדים פורמולציות Ognebiozashchita, במידת צורך - שרירי או צבעוני כתם עץ עבור הספגה עץ. חשוב מאוד ליישם את השכבה הראשונה כדי להיות מותקן על הקיר - כדי שתוכל לעבד את כל קשה להגיע לאזורים (קוצים וחריצים) ולמנוע כתמים ופסים.

שלב 2 - התקן את לנדן

המטרה העיקרית של ארגזים - יישור של הקירות ויצירת שטח נוסף עבור התקנה של דוד (אם קיים). עבור בלוק הרכבה האוסה היא קרשים אנכיים הנפוצים ביותר - שצורף לי לוחות לחקות יומני פני השטח. מדי פעם, כאשר עיצוב הפנים של אמבטיות וסאונות משמשים קרשים אופקיים סטנדרטיים, tabbing סוג בלוק הבית הצר של ציפוי. התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם לבסיס חלק עבור בית הבלוק, עליך קיר מחיצה הראשון באמצעות רמה ואנך: מרמת האופקי למשוך הקו לאורך הקיר הארוך ביותר - ראשונה על העליונה, ולאחר מכן את החלק התחתון. בפינות עם מתיחה אנכית אנך וליישר הקו (לקיר לא הייתה מוצפת). חזור על התהליך עבור כל היקפו של הבניין. לנדן הקרש הראשון המהודקים נמתח אנכי לאורך חוט הדיג, כל שלאחר מכן בציר אופקי ואנכי. Rack רכובים על פני המשטח של הקיר, כולל פערים בין חלונות, משקופים ופיתוחים. צעד חריג לארגזים הוא כ -60 סנטימטר (באזורים עם רוחות חזקות - לא יותר מ 30 סנטימטר). לרוב לנדן תחת תבצור משמש עץ יבש או פרופיל מגולוון מתכת:
Metalloprofil בלוק עץ
מדידות 60x27 מ"מ, 50x50 מ"מ (עם דוד) 20x50 מ"מ, 30x30 מ"מ, מ"מ וגודל 50x50 מתאים אחר
הר בעזרתו של מחברים נוספים - קולבים ישירים - על ברגים קשים עצמיים מסמרים או ברגים מגולוונים
ארגזי שלב 35-50 סנטימטר 30-60 סנטימטר
יכולת להתאים את הגודל אורך בלבד ניתן לטפל בכל צד
קיבולת עומס ממוצע גבוה
עיבוד נוסף לא נדרש Ognebiozaschitnye הספגת עץ
גיאומטריה ללא רבב תלוי במצב של ייצור וייבוש, ייתכן שיש כל הפגמים הגלומים בעץ
התלקחות Nonflammable ללא השימוש בvysokogoryuchy הספגה
חוזק ועמידות גבוה התקפת חיפושית רוט והעץ יכולה לפרוץ דרכים באובדן קשרים
קיר אמינות הרכבה ממוצע גבוה (כמה סיבובי בורג)
התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם למרות כמה יתרונות של פרופילי מתכת מגלוונים ביישוב בית בלוק חיפוי לוחות מין בתדירות גבוהה יותר בשימוש בלוק עץ. חומר עץ הוא זול יותר על ידי% על 25-30, ועם טיפול נכון אינו נחות כמעט מתכת. יתר על כן, ארגז כזה יכול להיות בקלות התאמה אפילו בצורה מוגמרת - ברים תמיד אפשר לקצץ קצת או לחלופין, להגדיל על ידי דקות קוביות.

שלב 3 - מחסום בידוד והאיטום מפני אדים

לעתים קרובות בו זמנית עם ההתקנה של בלוק האוס יהיה עבודה נוספת בחזיתו של בית התחממות. הנחת סרטי בידוד שכבת מגן ודורש תיקון ארגזי תהליך ההתקנה: על החזית של הגיליון המצורף או קיטור רול. לדוגמא, אתה יכול להשתמש בסרט מגן "Izobond B" - חומר שני רובדי, מה שמונע ההצטברות של עיבוי וטחב ומגן מפני קורוזיה. חומר בידוד הוא הניח עם חפיפה של 100-150 מ"מ, המפרקים קבועים עם נייר דבק. מחסום אדים על גבי עובי הבר הארגז תפור שווה לעובי של הבידוד שנבחר. בשלב זה ארגזים צריכים להיות כמה סנטימטרים קטנים יותר מאשר הרוחב של בידוד - זה ימנע פערים מיותרים. בארגז רכוב דוד אשר בנוסף מאובטח על הקיר עם מסמרת-ציפורניים. במהלך בידוד באמצעות שכבת קרום מהדק הבנייה המצורפת vetrovlagozaschitnoy - למשל, "בIzobond", אשר נותן הגנה נוספת מפני גשם. כדי ליצור אוורור נוסף ללוחות העיקריים בנויים נוספים הארגז, אשר יהיה רכוב ויבצרו. תחת סוגים מתאימים ביותר בקתות עץ כיסוי של תנורי חימום וניתוח השוואתי כפי שהוצג בטבלה שלהלן:
צמר זכוכית (Rockwool) בזלת סיבים קלקר Ecowool
מוליכות תרמית, W / m ⋅ ° C 0044 0039 0,037 0,037
צפיפות, קילוגרם / מ 3 9-13 35 25 35
ידידותי לסביבה כולל שרף פנול כולל שרף פנול כדורי קלקר סיבי עץ חומרים טבעיים
Biostability מכרסמים לא מתחילים מכרסמים לא מתחילים מכרסמים שורצים מכרסמים לא להתחיל, להפסיק כבר החלו הצמיחה של פטריות
בטיחות אש אינו דליק, אבל קלסר פנוליות כוויות, שחרור מוצרים רעילים של שריפה אינו דליק, אבל קלסר פנוליות כוויות, שחרור מוצרים רעילים של שריפה דליק, כאשר מחומם מ+80 מעלות צלזיוס מייצרת עשן רעיל להבה בעת השריפה אינה פולטת חומרים מזיקים
בידוד מרעש נמוך ממוצע ממוצע גבוה
התעבות נוצר, מחייב שימוש במחסום אדים נוסף נוצר, מחייב שימוש במחסום אדים נוסף נוצר, מחייב שימוש במחסום אדים נוסף לא נוצר. לחות טבעית
בחירת בידוד, תשומת לב מיוחדת צריכה להיות משולם על הצפיפות שלה - בידוד עם צפיפות מתחת 30-35 אחרי כמה שנים של פעילות כמעט להישאר יחד, לאבד לחלוטין את מאפייני ההגנה. מומלץ מאוד לשימוש במבני מגורים נמתחים קצף פוליסטירן - גם כאשר נעשה שימוש לעור החיצוני של הבטיחות הסביבתית והבריאותית שלה הוא עני.

שלב 4 - התקנת בקתות עץ

בלוק כרגע הרכבה האוסה משתמשת במספר טכנולוגיות הנבדלות לפי סוג מתקן: Klyaymer - רצועה מיוחדת שמוכנסת לתוך החריץ של הלוח ובאמצעות הבורג מספחת אותו לארגז. התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם יכולים להיות מותקנים בשתי דרכים - ברגים או מסמרים: או כובע שקוע בבלוק האוס חריץ או בזווית של 45 מעלות. שני האפשרויות דורשות הרבה מיומנות וניסיון, כפי שטומנים בחובה סדוקה וסדוקות לוחות. התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם עם מקדח נקדח חורי הרכבה בברגים או מסמרים. לאחר שחבר את תקעי עץ מיוחדים כובע וקרוב utaplivajut נטועים על הדבק. זוהי אפשרות ההרכבה אמינה ולא פולשני ביותר, אך באותו הזמן והמייגע ביותר. להרכבת בלוק האוס הוא הטוב ביותר לשימוש בחומרת מגולוון או anodized - זה יעזור למנוע קורוזיה של מתכת ועץ נרקב בעתיד. על פי הכללים של התקנת בקתות העץ מתחילה מלמטה למעלה, עם ספייק בחלק העליון של הלוח צריך להיות - על מנת להימנע מקבלת לחות עודפת במהלך מבצע. עובדים חייבים לעזוב את הפערים להצטמקות ואוורור - 5 סנטימטר בחלק העליון ותחתון של החזית וכמה מילימטרים בין הלוחות. התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם בעת התקנת הלוח מוכנס לתוך החריץ ושגם מקשקש נוסף לאורך כל אורכו לחיבור טוב יותר. לאחר התממשקות הפנל העליון צמוד לקיר. לבנות בלוק האוס באורך יכול לשמש פריסה מיוחדת - רצועות דקות של עץ, המשתרעים על מפרקים. בפינות של הפנל מצטרפים או שנשטף דרך 45 מעלות, או על ידי שימוש בחלקים דקורטיביים חיצוניים ופנימיים.

טיפול והגנה - שלב 5

לאחר הספגה טיפול ראשוני ובלוק האוס הרכבה, וכן כל חומר עץ אחר, זקוק להגנה מתמדת מההשפעה של גורמים רבים: ריקבון, borers עץ, ממטרים ואולטרה סגול. בחירת האמצעי והתדר של עיבוד של חזית עץ מוגמרת מוגדרת אזור האקלים. ברוסיה מספיק מרכזי כדי לעדכן את ההגנה על העץ במרווחים של 3-4 שנים. עכשיו בשוק של חומרי הבנייה זמין באופן נרחב אוניברסלי חיטוי - ובה בעת להגן על עץ קולר. הם מיוצרים על ידי מים או אקריליק. בנוסף, תרכובות מגן עשויות לשמור ולהדגיש את מרקם העץ (הכחולה) או לצבוע אותו (צבע) לחלוטין. התקנה של בלוק בית עץ במו ידיהם להגנה אופטימלית של החזית, מכוסה בבלוק בית, עדיף להשתמש בתרכובות מגן קולר עם התוספת של לכה אקרילית. הספגה כזו זמינה לציבור רחב מיצרנים אמינים כגון "Tikkurila", "Neomid", "Teksturol". קנה אמצעי זול יותר של בסיס מים - זה כמו לזרוק את כספך: מאפייני ההגנה שלהם "דהייה" אחרי שנה. אולגה Danyushkina, rmnt.ru