חיפויי קיר בלעדיים

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
לאחר השיטוט בחנויות מרגוע טפטים ומיוחדים, יש לי מיואש. ראשית, שימו לב לפרט אחד: החנויות לשקע טפט הן די יקרות, ושלושים מטרים מהגברת הזקנה התוססת למכור אותם במבט הראשון הם אותו הדבר, אבל הרבה יותר זולות. אם יש להם קשר ישיר עם ספקים, וכן הלאה עטיפת רול פחות? אם יש סיבות מסתוריות אחרות: המשמעות העמוקה של תופעה זו נותרה בגדר תעלומה עבורי. ושנית, בסביבה - וגם בחנויות, ונשים זקנות - אותה, במונחים של צבעים ומגוון. ואז אתה רוצה משהו יוצא דופן. באתי לבקר והתנשם: אין ספק שזה הוא טפט נורמלי? ואני הייתי עונה: לא, גרסה בלעדית זה, יש עדיין אותו בשתיים או שלושה אנשים, ולאחר מכן - בדיפלומטים הבלתי המזדהים.

אבל לא פלא שהם אומרים: מי שמבקש תהיה למצוא. ואני מצאתי. ועכשיו אני יכול במיומנות לייעץ איך לקשט את הקירות לחלוטין.

טפט קטיפה


מותג טפט קטיפה (צרפת)

פסיכולוגים מאמינים כי אדם עם ילדות השתוקקות הכל רך. זוכר איך רבים מאיתנו ישן נפלו בזרועותיו של דובון? עם גיל, הצעצוע הרך הפך שטיחים, רהיטים מרופדים, ולבסוף ... טפט קטיפה. הם נראים שיק, למשל, בחדר הביליארד. חדרי דמדומים, שולחנות מוארים, לבד ירוק להפליא בהרמוניה עם קירות קטיפה. משטח צמרירי טפט סופג קול, השתקת שיחות ולהפיל כדורים.

אגב, התהליך של קבלת הטפט הזה הוא מאוד סקרן. דפוס הקטיפה בסיס נייר מיושם עם דבק. ראשית, גליל הנייר מתקיים ב מיוחד. עדר ניילון לאותו villi, מסודרים לפי גודל (אורך כ 0.75 מ"מ). על הנייר מסובב לרשת, ויוצר שדה אלקטרומגנטים. כאן אנו חייבים לזכור את חוקי פיסיקה. העובדה שקווי הכוח של שדה האלקטרומגנטים יש כיוון אנכי, כך שסיבי הניילון ייפלו בניצב לפני השטח של נייר והדביקו לי . אז הנייר מוזן לתוך הכבשן. שם, בטמפרטורה של 140 ° C, מתקשה הדבק, והסיבים הם מחוברים בחוזקה לבסיס. ואז לחתוך לגלילים של נייר, וכל גליל הוא ארוז בקופסא נפרדת.

ככה את תהליך הייצור של טפט קטיפה על החברה הצרפתית Societe Francaise de Papier פן, נוסדה בשנת 1881 וממוקמת בעיירה קטנה 60 קילומטר מפאריס. זה היה שם שייצור ולמכור טפט קטיפה ומותג גבולות (Essef). טפט רול מחיר קטיפה כ 30 $, מדרכה - $ 16. מפעל טפט קטיפה לעשות בכמויות מוגבלות, ולכן הם נמכרים בקטלוג.

יתרונות:
ספוג צליל ולהיראות טוב. באור שמש בהירה וטפטים אור מלאכותיים להיות בהיר יותר. איור כמו .

חסרונות:
לאסוף אבק ניגב מהשפעות מכאניות.

איך דבק:
רקעים כבדים, כדי להיות בטוחים שאתה צריך להשתמש בטפט הכבד הדבק החזק מה שנקרא. דבק נמרח מוחל על קיר בד המברשת עם זיפים ארוכים ומשי רך (בכל מקרה אתה לא יכול להשתמש במברשות ניילון). ברזל טפט בצורה אנכית, באופן שווה, לא הרבה לחיצה. לחתוך אותם צריך סכין מיוחד עם להב חדש. הימנע חופף קורי. עקבות הסרה של דבק הרטיבו ספוג.

ויניל מוצק


חברה בלגית רקעים של שיש ויניל מוצק

מהו ויניל, כנראה שאין צורך להסביר. ראשון שראינו את החומר כדיסק צלחות ויניל השחור. אבל במשך זמן, התחיל לעשות ויניל ועוד, כולל טפטים: רק ויניל, ויניל המוקצף, silkscreened. החברה הבלגית ארטה (Arte) מציעה סוג חדש של טפטים בלעדיים של ויניל מוצק. זה הרבה יותר צפוף וקשה, מאשר טפט רגיל. מדמה מגוון רחב של חומרים: טיח ונציאני, ציור מברשת גס, עור, משי, גואש, צבעי מים, מחצלות, נייר.

אם להיות כנה, אחרי שהגיע לחברה אחת, הרבה זמן לא יכולתי להאמין שהקירות מכוסים ואינו מכוסים טיח . וכשנתבקשתי למצוא משותף woodchip מקום, נסעתי אף ארוך, אבל שום דבר לא נמצא. כמובן, להדבקה באיכות כזו דורשת קיר שטוח באופן מושלם. טפט ויניל מוצק יש יחסי קרבה עצומה (דפוס חוזר) - 64-100 סנטימטר, בניגוד לתמונות רגילות שבו המוטיב חוזרים על עצמו לאחר כ 10-30 רוחב גליל סנטימטר של טפט ויניל מוצק הוא גם יותר קונבנציונלי - לא 53, אבל 70 לראות

לייצור טפט צורך מודפס עצים גדולים שהם יקרים. אז מ 'טפט 1 זה שווה 5 - $ 6. אז, לחדר של 20 מ '(4 X 5) בגובה של 3 מ' קירות צריכים קצת פחות מ 54 טפט מ"ר [2 x (4 x 3) + 2 x (5 × 3) = 54]. הכפל את האזור וכתוצאה מכך על פי המחיר הממוצע של 1 מטר מרובע של טפטים ולקבל 297 $ (54 x 5.5). אבל זה עדיין זול יותר מאשר טיח או צבע. לטיח השוואת מחירי יחד עם העבודה - מ40 עד 200 דולר למ"ר

וכמה מילות על החברה . זה די לשכת תכנון, שבו מתפתחת לא רק אוסף של טפטים וגבולות ויניל מוצק, אבל בד הריפוד להם, וילונות, טול ואפילו שמיכות.

יתרונות:
לא לשרוף, יש התנגדות לחות גבוהה ועמידות, יכול להיות לקרצף בעוצמה וחומרי ניקוי (מלבד כלור). קצה ישר לחלוטין.

חסרונות:
דורש משטח קיר מיושר לגמרי (אם זה יכול להיחשב באשמה), אחרת המשותף יהיה מעט גלוי, כמו בהדבקה הרגילה.

איך דבק:
מודבק בדבק התחת לטפט כבד.

שגיאה:
רבים מאמינים כי החסרון העיקרי של הטפט ויניל שהם . כמובן, בהשוואה לנייר, הם דליפת אוויר ולחות היא הרבה יותר קטנה, אבל עדיין עברו. תוכיח את זה בקלות: הדבק מתייבש מתחת, גם אם הם נדבקים למשטח הזכוכית. ובכל מקרה, כולנו נושמים את אותו הוא לא בעיקר דרך הקירות, אוויר צח בדרך כלל נכנס דרך חלונות ואוורור.

טפט הרגיש

כידוע, הרגיש - זה הרגיש רזה, נלחץ מסיבים רכים. אז, הרגיש טפט עשוי מסיבים אקריליים, פוליאסטר ומיקרופייבר. רקעים של הלבד לנשום קשים יותר מנייר על הקיר ונראים ממש כמו בד. נראה כי מדובר בערימה רכה, סורק לצד אחד. שלא כמו טקסטיל, כל כתמים על הטפט ניתן לשטוף את הספוג הרגיש הרך (קצף הרבה בתוספת כמות גדולה של מים).

ניואנס אחר הרגיש גלילי טפטים לא נמכרים, ומטר. הדבר נעשה על מנת להפחית את הפסולת. העובדה שמדובר בטפט יקר. לדוגמא, ARTE טפט חברה בלגי ברוחב של 0.7 מ 'יעלה מ 13.2 $ ל 17.6 למטר.

יתרונות:
נראה כמו הבד שעל הקיר. משותף בלתי נראה בין גבתון. טפט זה ניתן לנקות עם ספוג רך.

איך דבק:
דבק מיושם לא על הטפט לקיר, כמו הטפט הוא מבנה נקבובי מאוד. אם הדגל בחום ספוג עם דבק, זה יהיה קשה מאוד וזה עבודה קשה.

טפט מתכת


חברה בלגית טפט מתכת

מתברר שיש. זה באמת רדיד מתכת. הוא מחובר לגיבוי שאינו ארוג (זה עדיף על נייר, שומר על טפט מתכת על הקיר). ציור על צבע מתכת מוחל. פנים עם הטפט הזה נראה פשוט מדהימים. הם בדרך כלל קונים לברים או מסעדות גמר, אלא גם בבתים פרטיים, שבו חלקי מתכת רבים, הם נראים טובים. תוכנן במיוחד עבור אוסף זה טפט של בדים. מחיר - 25 דולרים למטר (רוחב גליל - 0685 מ '). לפי החישובים שלי, חדר של 20 מטר וגובה של 3 מ 'קירות יעלו כ $ 1350.

יתרונות:
לא ניתן למחוק רקעים עם זמן, לא לאבד את הברק שלהם, לא ייעלם.

חסרונות:
כמו כל מתכת, הם יכולים להיות שרוטים.

איך דבק:
צריך דבק חזק לטפט כבד. שים לב לפרטים הבאים: כאשר הדבקת טפט מתכת הקפד לכבות את החשמל כי הם מוליך בצורה מושלמת. ברגע שהדבק יבש, גיבוי שאינו ארוג יבודד רדיד המתכת. אבל בכל מקרה, החיווט אסור לגעת בטפט.

טפט נייר


החברה ריצ'מונד. אוסף טפט - 2000. נייר, פלסטיק, מהיר אור.

אם עד עכשיו לא אמרתי שום דבר על טפט נייר, זה לא אומר שאף אחד מהם הוא משהו יוצא דופן. בהחלט יש שמרנים רבים שאינם משוכנעים שהטפט צריך להיות רק בנייר ולא יותר.

אז זה די מתאים מוצרי החברה הולנדית (Eijffinger). כל אוסף של טפטים הייחודיים אלה. אין דפוס אחד מאלה שנמכרים בחנויות. לשנה שהמעצבים לפתח 7-10 ספריות שבייצגו כמעט 70 סוגים של טפטים. וכל אוסף כמה שנים הוסרו מהייצור ולהשיק פיתוח חדש. זו עבודה ענקית, אשר באופן טבעי משפיעה על המחיר של טפט. רול אחד בגודל של 0.53 x 10 מ 'עולה בסביבות $ 16.

נייר של טפט ספוג עם מבנה מיוחד, כך שניתן יהיה לנקות עם מטלית או ספוג לח. ב טפט טון שנבחר יכול לבחור בד וטול.

אני לא יודע אם זה אפשרי לביצוע ילדים לטפט נייר מובחר, אבל מאוד רוצים לדבר על המוצר של החברה הצרפתית לוטס (וטס). אין זרא nabivshih דמויות מצוירות מיקי מאוס ודיסני. כל השרטוטים הם חמודים מאוד ויוצאי דופן: אחד במיוחד עבור בנות, אחרות לבנים. ישנם, למשל, סדרה לבני נוער. מחיר על טפט - 10.08 $ לרול סטנדרטי (0.53 x 10 מ ').

יתרונות: אין לשרוף, מצהיבים נייר, ניתן לנקות עם ספוג לח.

חסרונות:
טפט נייר לכל החיים פחות מ ויניל.

איך דבק:
ניתן להשתמש בכל דבק לטפט נייר.

טפט רקמה או טקסטיל


חברה גרמנית טפט טקסטיל

טפט - סוג של מסורת. אבותיהם הגיעו בתקופה שבה קיר נייר לא היה באופק, והקירות משובצים בד. טפטים כיום בד - אלמנט של יוקרה. הם הדגישו באופן מיידי תושבי שגשוג של הבית.

בחירה של קיר טקסטיל היא די גדולה. Rush הגרמני החברה (Rasch) מייצר שני סוגים של טפטים. אפשרות אחת - דבוקה לבד בסיס נייר, האחר - המקביל דבוק חוטים צבעוניים. מה עדיף? שאלה מסובכת. עם זאת, טפט הטקסטיל הגרמני יעלה חברות Rush 10 41 $ לרול (גודל 0,53 x 10 מ ').

מסדרונות tolerate>
טפטים ארוגים עם דבק המבוסס על נייר כרגיל. עם זאת, חמאה על הפרוסה של דבק טפטים, צריך להיות תחת פיקוח הדוק, הדבק אינו חסר תחושה בצד החיצוני ולא כתם. דרך אגב, לחברה יש כעת הולכת לייצור של בסיס wallcoverings הטקסטיל לא ארוג. חומר זה, בניגוד לנייר, לא להרחיב כאשר רטוב כל כך טפט יכול להיות דבוק לקיר עם קצפת דבק. בטכניקה זו, מדבקות פחות סבירה שטפט כתם הדבק.

החומרים מהם לעשות טפטים טקסטיל, מגוון, צמר גפן, זהורית, פוליאסטר, וכו 'זכרו כי הסיבים טבעיים יותר, את הטפט יקר יותר. ואילו מהצד השני, החומר הטבעי הוא רע, כי זה שורף במהירות ויש לו צבע שווה כמו הסיב הסינתטי. לכן, כאשר אתה קונה טפט עם תכולה גבוהה של סיבים טבעיים, זה יהיה טוב לפני ההדבקה ולפרוס אותם כדי להבין איך הם ייראו על הקיר, לא יהיו גוונים שונים של צבע.

יתרונות:
היפה, יוקרתי, טפטים, לספוג רעש.

חסרונות:
דורש הדבקת superakkuratnoy לעמוד ניקוי יבש בלבד.

איך דבק:
רקע על נייר בעדינות מרוחה בדבק, מותר לשקר ל5-10 דקות, ולאחר מכן פניתי לקיר. טפט על גיבוי שאינו ארוג מוחל על הקיר, כבר מראש מרוחה בדבק. שיטה זו היא מהירה יותר ונוחה יותר. אבל החברה הבלגית Bekaert טקסטיל (Bekaert Texstiles) מתמודדת עם החסרון העיקרי של טפט בד - תפרים גלויים - דרך מאוד מוזרה. הוא מייצר טפט בד חלק מה שנקרא. גליל של טפט יש רוחב של 2.7 מ ', שהוא שווה בערך לגובה הממוצע של חדרים. לפני שימשיך להדבקה, עם דלתות במסגרות לירות חדר. רול הוא התיר ולהתחיל בהדרגה כדי להדביק את הבד מהפינה אחת על פני החדר, כולל חלונות ודלתות. אחרי כל כך החדר, לחתוך את החלונות ודלתות, ודלת trims שחוק. לכן, זה רק אחד תפר בפינה.

עם זאת, יש אחד: צריך קירות ופינות חלקים לחלוטין. למרות שניתן לשפר את המצב, אם פיסת טפט אחד להדביק רק על קיר אחד. החלק השני - בצד השני. וכן הלאה. ואז כל המפרקים מתקבלים בפינות, שהוא גם טוב.

יתרון נוסף של הטפט הזה - לא היה להם נייר, ועל בסיס ויניל. ויניל לא נותן לדבק, מה שאומר שהמרקם לא מלוכלך. טפטים למעלה טופלו טפלון מצופה. כל נוזל (יין אדום, מים וכו ') לא נספג, אבל כפי שהוא מתגלגל אותם. יתר על כן, הוא התייחס לחומר עם סוכן בתמיסה, ולא למשוך אבק. טפט בד מחיר Bekaert טקסטיל - 25 דולרים למ"ר

יתרונות:
נראה מרהיב. דבוק עם כמעט ללא תפרים. בסיס סינטטי את דבק. ציפויי טפלון ואנטי סטטי להגן על טפט מכתמים ואבק.

חסרונות:
זה הכרחי, כי הקירות והפינות מיושרים בצורה מושלמת. לא ניתן לנקות - הם הבחינו. צריך ניקוי יבש בלבד.

איך דבק:
טפט כבד דבק מודבק. לכן, אם אתם רוצים להפוך את הבית שלך שונה מאחרים, תאמין לי עם בעיה זו היא בהחלט מסוגלת לטפל הטפט הבלעדי. יש צורך רק להביא בחשבון כי: הם יקרים יותר מהרגיל, למרות שזה מחיר סביר למדי למקורי, העיצוב המותאם אישית שלהם וטכנולוגיית ייצור מתוחכמת יותר ואיכות; כל מיני סוגים של טפטים דורשים משטחי קיר שטוחים באופן מושלם; הדבק אותם חייב מומחה.

אבל אלה הטפטים לא נמצאים בכל פינת רחוב בכל חנות, ולכן הדירה שלך לא תהיה כמו אחרים. ולא צריך להתרוצץ בחיפוש אחר הווילונות מתאימים, מלמלה, ריפוד, שטיחים. כל זה משמש לבחירה אוספים מיוחדים, שנועדו להשלים את הטפט. מחרוזת ולחסוך כסף לזה בלעדי, אני חושב שזה עדיין אפשרי. הוא רצה.