חלונות פלסטיק של הדור החדש

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
כמו פרסום

יש לך החלטת לשנות את החלון ואתה מתמודד עם שאלה מובנת לחלוטין - מה חלון יבחר. מאמר זה הוא על מה חל שינויים בטכנולוגיה של ייצור של חלונות פלסטיק בשנים האחרונות. מה אתה צריך לשים לב לקנות קופסא העומדת בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

חלונות פלסטיק מודרניים בצורה יעילה להגן על החדר מפני איבוד חום וחדירה של רעש הרחוב. הם אמינים ובטוחים. לא דורש תחזוקה. אבל העלות של החלונות השונים בשוק אינה שונה בהרבה, ונראה שכל כולם אותו הדבר. למעשה זה לא.

לצייר במקביל עם מגזרים תעשייתיים אחרים - רכב. בתחילת ואמצע שנתי ה -90, רבים לא יודע מה מזגן ברכב. מכונות הובאו לרוסיה ממחסור פיסה הנפלאה הזה. היום המצב השתנה - מכוניות זרות 90% מגיעות עם מיזוג אוויר. כיום, מיזוג אוויר במכונית - זו הנורמה ולא מותרות.

תעשיית חלון - אינה יוצאת דופן. זה גם מתגאה טק החשוב ביותר ופתרונות רלוונטיים לחיים מודרניים. כל הפתרונות הללו נועדו לחיים בעיר הגדולה ולא נשאר ללא השגחה.
אחת ההתפתחויות באירופה, אשר נלקחו בהצלחה שורש ברוסיה, היה מערכת של חלון אוורור עצמי. הנחות בעיה האוורור ברוסיה היא מאוד רציניות. בדרך כלל, מערכות אוורור בבנייני מגורים לא עובדות בגלל העיצוב מושלם שלהם, או משום שההשלכות של שכנים שינויים בלתי מורשים במרפסת. כתוצאה מכך, לשנות את החלונות הישנים עם פלסטיק חדש, דירת דייר היא במרחב מצומצם, ללא אוויר צח. לחיות בחדר כזה הוא קשה, כי לפתוח את החלון לאוורור לא תמיד אפשרי. ב -20 שידור כל אחת מהשיטות המסורתיות לא מספק אקלים מקורה נוח.אחת מהמערכות המתאימות והנוחה ביותר samoventilyatsii הייתה הפיתוח של היצרן הגרמני הידוע של PVC פרופילי KBE. מנגנון Regel-AIR מאפשר לך לעדכן את האוויר בתוך הבית מבלי לפתוח את החלון, בהיקף של כ 4-5 מטרים מעוקבים. אוויר לשעה. המנגנון מופעל על ידי שסתום מיוחד שהוא מגיב ללחץ הרוח. פעולתו של המנגנון היא אוטומטית ואינה דורשת התערבות אנושית. שסתום מגיב לתנאי מזג האוויר משתנים ומתאים את עצמו אוויר צח. בניגוד למערכות קודמות, לפרוק Regel-AIR אינו גלוי בחלון המבנה ואם ארצה בכך ניתן להסיר אותו ללא נזק למרבית חלון הבנייה.התעלם גם אין צורך לעזוב את הטכנולוגיה מקצועית להתקנת חלונות פלסטיק. רוסיה היא מערכת מסורתית חסכוני הרכבה, אשר עושה שימוש במחברים, קצף פוליאוריטן וסיליקון. בעזרת טכנולוגיה זו במצב תפר הרכבה הראשוני נמשכת 10-15 שנים. חיי השירות של בניית החלון ב4 הפעמים ביותר - 40-50 שנים. בתפר הרכבה פעולה רציף המיוצר על ידי טכנולוגיה חסכונית, מאבד בהדרגה את המאפיינים שלו וקיימת סבירות של תקיעה והדלפות. התקנה, המיוצרת על ידי הטכנולוגיה המקצועית Profiline, כרוכה בשימוש בחומרים מיוחדים - הידרו וקלטת מחסום אדים המגנים על הקצף משביר. כתוצאה מכך, חיים של ההתקנה מבלי לאבד את המאפיינים של הריתוך יכולים להגיע 30-40 שנים.
פיתוח היי טק הוא חיסכון באנרגיה הזכוכית. זה עובד על העיקרון של מראה חום. אפקט מושג על ידי ציפוי פני השטח של שכבת הזכוכית דקה של תחמוצות מתכת. אפקט מחזיר אור מאפשר לך לאחסן בבית חום.

סוג זה של זכוכית ברוסיה מקופחת שלא בצדק של תשומת לב. החלפת שני קאמרי הסטנדרטי חתום על 1 קאמרית, שבו אחד מהזכוכית הוא חסכוני באנרגיה, משפרת את תכונות בידוד התרמית של חלונות 0.55 m2 * Co / W ל0.61 m2 * מעל / ואט. אפקט השתקפות של קרני חום לחסל כמעט לחלוטין עיבוי. אין צורך להשתמש בכוס השלישית בחיסכון באנרגיה הזכוכית מפחית את המשקל של 30% האבנט. כתוצאה מכך, החומרה היא פרקה, מה שמוביל לעלייה של החיים שלה. הזמנת חלון, שואל על ההתפתחויות המדהימה הללו. השימוש שלהם בחלון מוביל לעלייה קלה במחיר, ולפעמים בכלל לא משפיע על המחיר. אבל האפקט שמושג באמצעות ההתקנה של אוורור חסכוני באנרגיה או זכוכית לא יכול לזלזל - אתה מקבל רמת הנוחות שלא ניתן לקנות בכסף. החלון החדש שלך הוא מושלם. מידע נוסף על חלונות פלסטיק יכול להיות דור חדש של מפעל של חלון מומחים בטלפון 101-39-55 או לבקר www.fabrikaokon.ru.

מנהל טכני
«חלונות במפעל"
Blynskogo AA
www.fabrikaokon.ru
טל ': 101-39-55