חשמלי

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
MEET MS-48NS
מחיר: $ 6.5סוג "עיפרון" יחידת תצוגה רב תכליתי ביתי קומפקט

מטרה: קשר וללא מגע זיהוי של מתח AC; מתח AC שלב הגדרה; מתח DC קוטביות הגדרה; proring המשכיות מעגל; לבדוק דיודות, טרנזיסטורים וקבלים.

מפרט

טווחים: שיטת AC מתח מגע - 70-250 V שיטת מגע, - ב70-10,000; מתח DC - 250 V; קוטביות - 1,2-36 V.
תכונות: צלחת פלדה למגע עם גוף האדם.
POWER: 1.5V פריט 2
ממדים: 140h18h15 מ"מ, דיור פלסטיק אפור.

ניתוח לצרכן

מבצע: סוג התקן "עיפרון" עם קליפ לביצוע בכיס שלך. מכשיר כזה הוא שימושי כאשר אינו מעוניין בערך המספרי של פרמטר. לדוגמא, כאשר תיקון החיווט בבית וצריך לדעת אם יש כוח.

במכשיר ללא חוטים - רק קצה מברג, המתייחסים לנקודת הבדיקה, ומתג רגישות. למתג יש שלוש עמדות: "O" - שיטת קשר; ו "H" "L" - שיטה לא פולשנית (בהתאמה, רגישות גבוהה ונמוכה). אינדיקטורים שתי נוריות: אדום לשיטה ללא מגע, ירוק ליצירת קשר. ויחד עם חיווי ירוק זמזם יצירות. כאשר מתג הרגישות מוגדר "On", שיטת הקשר קובעת אם מתח AC מזוהה מנצח שלב או prozvanivatsya מעגל חשמלי. לחלופין לבדוק pn-מעברים של התקני מוליכים למחצה, אשר ידועים לעבור נוכחית בכיוון אחד בלבד.

שיטת מגע למדידת מתג רגישות צריכה להיות מועברת ל" L "העמדה. אם הרגישות זה לא מספיק, זה יכול להיות מוגבר על ידי הגדרה את הידית למצב את "H". עם זאת, בטווח של מכשיר רגישות גבוהה מצפצף כמעט כל הזמן, ולפעמים זה לא ברור למה הוא מגיב. בטווח מחוון "L" מתנהג כרגיל, אבל רק אם אתה להישאר עם האצבע על הצלחת.

המכשיר מאפשר לך לראות את החיווט הנסתר בקירות, כאשר הוא נמצא עמוק יותר מכמה סנטימטרים. יכולת זו לא תסולא בפז כאשר תיקון חיווט חשמלי וקירות קידוח. טרום זיהה בו את החוטים לשקר, תוכל להבטיח את שלומם של עבודות כגון שלם.

תקציר: MS-48NS מומלץ לעבודה קטנה ופשוטה לתיקון, כאשר לא נדרש לקבוע את הערך המספרי של המתח או התנגדות, אבל מספיק רק כדי להבטיח את נוכחותם או העדרם.

Mastech M-830B/-832/-833/-838
מחיר: $ 8/10/10/12multimeters הדיגיטלי המקומי (סין, הונג קונג)

מטרה: מדידת DC ומתח AC, DC הנוכחי, התנגדות, טמפרטורה (M-838), טרנזיסטורים רווח (מלבד M-833); בדיקת דיודה ושרשרת proring (למעט M-830B).

מפרט

ערכים שנמדדו (מקסימום): מתח DC - 1000; מתח AC - 750 V; DC - 10; התנגדות - 2 מגה וואט; טמפרטורה - מ-20 למעלות צלזיוס 1370.
תכונות: תצוגה 3 1/2 ספרות; תצוגת ספרות גובה - 12.7 מ"מ; בחירה ידנית של טווח המדידה; מובנה גנרטור 50 הרץ גל מרובע (M-832) או 1,000 Hz גל סינוס (M-833); אינדיקציה אוטומטית קוטביות, מעל הטווח וסוללות "מצומקות".
כוח: הסוללה V 9
ממדים: 125h65h28 מ"מ, דיור פלסטיק שחור. משקל: 180 גרם

ניתוח לצרכן

מבצע: יש מכשירי דיוק טוב, שבו "צולע" כאשר בודקים מתח AC של 220 V (במקרה זה מגיע השגיאה + / -13 V).

דוגם צליל מאוד שימושי. בעת תיקון ברזל או מעגל מכונית חשמלי, אתה לא מעוניין בשווי של התנגדות - חשוב לדעת אם החוט ללא פגע. זמזם נשמע כאשר התנגדות היא אוהם פחות מ 1.

דגם M-838 מצוידים בצמד תרמי, המאפשר למדוד במדויק את הטמפרטורה, לפעמים זה ממש נוח. אבל אות אלטרנטור סביר שאתה צריך.

תקציר: המכשירים מאושרים על ידי התקן של רוסיה מדינה נחשב בתנאים ביתיים, אבל יכול להיות מיושם בהצלחה במעבדות ובסדנות.

Sunwa YX-360 טורנירים
מחיר: $ 11.3צרכנות / מודד אנלוגי מקצועי (סין)

מטרה: מדידת DC ומתח AC, DC הנוכחי, התנגדות; בדיקה של טרנזיסטורים ודיודות.

מפרט

ערכים שנמדדו (מקסימום) DC ו-AC - 1000; DC - 250 mA; התנגדות - 20 megohms.
תכונות: בחירה ידנית של טווח המדידה; אפס בורג התאמה; לחצן איפוס בעת מדידת התנגדויות.
כוח: סוללת 9 וולט 1 ו -2 1.5V אלמנט
ממדים: 150h100h36 מ"מ, דיור פלסטיק שחור. משקל: 250 גרם

ניתוח לצרכן

פעולה: אם יש לך משהו אדונים באמצעות התקני מוליכים למחצה, מודד זה עשוי להיות שימושי. זה מאפשר לך למדוד את זרם הזליגה וטרנזיסטורים רווח. יתר על כן, בעת בדיקת דיודה יכולה למדוד את הגודל של שניהם קדימה לאחור נוכחית וירידת המתח על פני דיודה.

מתג בנד ומסופים לחיבור בדיקות הממוקמים בלוח הקדמי. למודד הגודל שלה הרבה יותר מכשירים דיגיטליים, אבל עובר את זה יכול להיחשב כיתרון: באורך קנה המידה המורחבת של 80 מ"מ היא קריאות גלויות יותר טוב, ודיוק מדידה הוא גבוה יותר.

חוץ ממסופים הרגילים "+" ו "-" במכשיר יש עוד, אשר מחוברת בטור עם הקבל. זה מאפשר המדידה של מתח AC "מנותק" DC.

תקציר: מודל זול למדי, עם אשר, עם זאת, שביצע כמעט את כל המדידות שבוצע בדרך כלל בבית או במקום העבודה.

Sunwa YX1000A
מחיר: $ 5.2מודד אנלוגי ביתי קומפקט (סין)

מטרה: מדידת DC ומתח AC, DC הנוכחי והתנגדות.

מפרט

ערכים שנמדדו (מקסימום) DC ו-AC - 1000; זרם DC - 250 mA; התנגדות - 1 קילוואט; טעות מדידה של + / -5%.
1.5V AA פריט 1: POWER
ממדים: 90h60h32 מ"מ, דיור פלסטיק שחור. משקל: 95 גרם

ניתוח לצרכן

מבצע: חיוג מד הוא קטן, אבל זה מאפשר לכל מצב כדי לבחור אחד מכמה סולמות. באותו הזמן ניתן לשנות טווחים באופן ידני. לדוגמא, כאשר מודדים DC ומתח AC הוא 10, 50, 250 ו100 וולט DC הנוכחי נמדדו בסולם של 0.5, 50 ו250 mA. כאשר מודד התנגדות, אתה יכול לבחור באחת מהסולמות של 10, 100 או 1000 אוהם. יתר על כן, יש פוטנציומטר לאפס תיקון.

ממדי יחידה הם כזו שהוא מתאים באופן מושלם בכיס שלך. הדיוק שלה הוא מספיק לכמעט כל מדידות ביתיות. כמובן, מצב התנגדות, אתה יכול לבדוק להמשכיות, כמו גם לבדיקת התקני מוליכים למחצה.

סיכום: מכשיר פשוט וזול לכל מדידה, אשר בדרך כלל עומדת בפני שיפוצניק.

T-YAN 3211D
מחיר: $ 31סוג קומפקט ביתי דיגיטלי מודד "עיפרון" (טייוואן)

מטרה: מדידת DC ומתח AC וזרם, התנגדות, וקיבול; בדיקת דיודה ומעגלים לוגיים; מעגל בדיקת המשכיות.

מפרט

ערכים שנמדדו (מקסימום) DC ו-AC - 500 V; המתח AC ו DC - 200 mA; התנגדות - 20 megohms.
תכונות: תצוגה 3 1/2 ספרות; גודל תצוגה - 18h43 מ"מ; גובה של ספרות על צג - 15 מ"מ; נתוני מצב חיסכון בתצוגה; קריאות מרבי - 1999; אוטומטית או ידני בחירת טווח מדידה; עומס יתר הגנה לכל הטווחים; מחוון סוללה נמוך; ביפ; דיור פלסטיק צהוב בהיר.
כוח: שתי סוללות 9 V
ממדים: 185h31h24 מ"מ. משקל: 80 גרם

ניתוח לצרכן

מבצע: מטר הוא מדידות דיוק הרגילות בכל המצבים. טווח מדידה עובר באופן ידני (לחצן) או באופן אוטומטי, אבל אנחנו תמיד צריכים לזכור שאתה לא יכול למדוד את מתח העולה 500 V ונוכחי של יותר מ 200 mA.

מעגלים מעניינים בדיקת מצב היגיון. זה יהיה שימושי למי שאוהב להתעסק עם חומרת מחשב והיגיון. אדום ונוריות ירוקות לסייע באיתור "0" לוגיים או "1".

באופן כללי, המכשיר הוא קל לתפעול, ונעשה בו שימוש בבית, במקום העבודה ובבתי ספר. אתה יכול לקחת את מדידות במקומות שקשה להגיע למקומות שבם אתה לא מקבל עם מכשירים אחרים, מסורבלים יותר.

מודד מגיע עם סט של בדיקות, ולכן אין זה הכרחי להשתמש בקצה של המכשיר - מדידה יכולה להתבצע על ידי חיבור הבדיקות לשתי נקודות של המעגל.
לפעמים זה קורה כי אתה מודד משהו, אבל עמדתו מודד לא נוח ולא יכול לקרוא את המספר על הצג. במצב כזה יחסוך כפתור בתצוגה. לחץ עליו ולהתחייב נתונים, והערך שנמדד יכול להיחשב מאוחר יותר בסביבה נוחה יותר.

כאשר prozvoniv המשכיות המעגל היא צליל מאוד שימושי שאתה שומע, אם ההתנגדות בשרשרת היא פחות מ 1 אוהם. אות אזהרה נשמעת כאילו אתה עובר מצבים וטווח מדידה הוא חריגה.

סיכום: המכשיר מתאים גם למדידות של כמויות חשמליות שונות על אובייקטים אמיתיים, כאשר התנאים למדידות רחוקים מלהיות אידיאליים.

UNI-T T21/UT22
מחיר: 13 $ / 14בית multimeters הדיגיטלי כף יד עם מכסה צירים (סין)

מטרה: מדידת DC ומתח AC, DC הנוכחי, התנגדות, רווח הטרנזיסטור; בדיקת דיודה ומבחן המשכיות (UT22).

מפרט

ערכים שנמדדו (מקסימום) DC ו-AC - 400 V; DC - 200 mA; התנגדות - 2 megohms.
תכונות: תצוגה 3 1/2 ספרות; גודל תצוגה - 13h35 מ"מ; קריאות מרבי - 1999; בחירה ידנית של טווח המדידה; אינדיקציה אוטומטית קוטביות, מקומות עשרוניים, וסוללות "מצומקות" מעל הטווח.
כוח: הסוללה V 9
ממדים: 139h75h26 מ"מ, דיור פלסטיק שחור, אפור או צהוב. משקל: 160 גרם

ניתוח לצרכן

מבצע: בדיקות מחוברות למכשיר "בחוזקה" - הם לא צריכים להתחבר למסוף אחר, למשל, אם אתה רוצה לעבור ממדידות של התנגדות למדידת מתח. מספיק מנוף אחד כדי לבחור את הערך שנמדד, והשנייה - כדי לעבור מודד לטווח התקין. ואם מצבך להגיש ההתנגדות במכשיר 230 V DC או AC, שום דבר נורא לא יקרה בבת אחת: יהיו 10 שניות כדי לתקן את הטעות.

מודד הוא נוח לשימוש לא רק על השולחן, אבל בתנאי "שדה", שבילה כל עבודות חשמל בבית. זה נכנס בקלות בכיס קטן כמו קצת יותר מהגודל של קופסא סיגריות.

תצוגת גביש נוזלית מכשירים דיגיטליים דורשת יחס זהיר במיוחד, משום שהוא נפגע בקלות. שימוש UT21 מודלים וUT22, אתה אף פעם לא חושב על זה: התצוגה, וכל הבקרות והבדיקות נמצאות תחת כיסוי, באופן מהימן להגן עליהם מפני השפעות לא רצויות. כיסוי מתקפל כאשר אתה לוחץ על המכשיר. בעת סגירת מודד כבוי באופן אוטומטי, מה שמאפשר לך לשכוח את השימוש חסכוני של סוללות.

יש UT22 מודל תכונה נחמדה נוספת - צפצוף. מתברר בproring המשכיות מעגל כאשר ההתנגדות היא פחות מ 40 אוהם.

דיוק מדידה של כל הפרמטרים - multimeters הדיגיטלי הרגיל כאשר בודקים מתח AC הוא מעט נמוך יותר. לכן, מתח הקו של 220 V, הוא מודד עם דיוק של + / -13 V.

תקציר: מודל כיס שימושי עם כיסוי, מוגנות מפני נזק מקרי. יש את כל התכונות הנדרשות בפרקטיקה יומיומית.

UNI-T UT2006/UT2007
מחיר: 43 $ / 45הדיגיטלי המקצועי Multimeters (סין)

מטרה: מדידת DC ומתח AC וזרם, התנגדות, קיבול, תדר (UT2006), טמפרטורה (UT2007), הרווח של טרנזיסטורים; בדיקת דיודה ומבחן המשכיות.

מפרט

ערכים שנמדדו (מקסימום): מתח DC - 1000; מתח AC - 750 V; DC ו-AC - 10; התנגדות - 200 מגוואט; קיבולת - 20 UF; תדירות - 20 קילוהרץ (UT2006); טווח טמפרטורות מ -40 עד מעלות צלזיוס 1000 (UT2007).
תכונות: תצוגה 3 1/2 ספרות; קריאות מרבי - 1999; בחירה ידנית של טווח המדידה; אינדיקציה אוטומטית קוטביות, מקומות עשרוניים, וסוללות "מצומקות" מעל הטווח; צפצוף כאשר פעולה שגויה או הטווח היא חריגה.
POWER: 9V סוללה 1; את החשמל אוטומטי.
ממדים: 185h89h32 מ"מ, דיור פלסטיק כחול או אפור כהה. משקל: 330 גרם

ניתוח לצרכן

מבצע: UT2006 וUT2007 - multimeters האוניברסלי. בנוסף למדידת דגמים הנוכחי, מתח והתנגדות יכולה גם לקבל קבלי אפשרויות, טרנזיסטורים ודיודות.

הבדיקה שני חוטים המחוברים למסופים הנכונים וטווח המדידה נבחרה מתג מכשיר נמצא במיקום המרכזי, ואילו התצוגה מראה את הערך הנמדד בפועל. אם אינו מחובר כראוי בדיקה או שחרג מהטווח שנבחר, מודד יצפצף, אבל אתה חייב להיות זהיר מאוד, כי אם לא התקנת את המכשיר יכול "לשרוף".

מ"מ גודל תצוגת 33h63 עם דמויות גדולות ומדויקות יכול להיות מורם למצב אנכי כמעט, כי עבור צגי LCD הוא חשוב, כי בזוויות מבט מסוימות הם בהחלט "לא ניתן לקרוא".

מכשיר בעצמך דואג להאריך את חיי סוללה: אם אתה לא משתמש במודד יותר מ -15 דקות, זה יכבה אוטומטית. אם הסוללה "נחלשה", התצוגה תציג אופי מיוחד.
אבל כאשר שרשרת prozvoniv חסרת תועלת לחלוטין להסתכל על התצוגה: אם ההתנגדות בין נקודות המדידה היא פחות מ 30 אוהם, הזמזם תגיד לך.
UT2007 מודל הוא יכולת ביתית מאוד שימושית כדי למדוד את הטמפרטורה. החבילה כוללת מכשיר חיישן טמפרטורה כדי להתחבר לפנל שבו הם חריץ מיוחד. יתר על כן, דיוק, למשל 200 מעלות, היא + / -5 מעלות. אם הבדיקה הטמפרטורה אינה מחוברת, המכשיר מודד את טמפרטורת החדר עד למרחק + / -3 מעלות.

תקציר: מקצועי הוא מכשיר רב תכליתי. עיצוב מודד הוא חשב היטב החוצה, ולהשתמש בו נוח מאוד.

TS4353
מחיר: $ 33יחידת החשמל ביתי / שיעור מקצועי משולב (אוקראינה)

מטרה: מדידת DC ומתח AC וזרם, התנגדות, קיבול; בדיקת דיודה ומבחן המשכיות.

מפרט

ערכים שנמדדו (מקסימום) DC ו-AC - 600 V; המתח AC ו DC - 1.5; התנגדות - 10 מגוואט; קיבולת - 500 nF.
תכונות: בחירה ידנית של טווח המדידה; טעות מדידה אינה עולה על השווי של 1.5-2.5%.
כוח: מתח סוללה 1 4.5 V.
ממדים: 115h215h90 מ"מ, דיור פלסטיק לבן. משקל: 1 קילוגרם.

ניתוח לצרכן

מבצע: מכשיר מהעבר שלנו. משקל אחת הוא שווה. כמובן, לשאת אותו איתך אי נוחות, על אף שהוא ממוקם במקרה עם ידית. לאותו בוחן מדידה נייח הוא גם מתאים.

שתי תצפיות: ראשית, המכשיר הוא מסוגל לעמוד בפני עומסים רק לטווח קצר, ושנית, במדידה, הבוחן חייב להיות במצב אופקי.
כדי לעבור את הפרמטרים שנמדדו עם הכפתורים, ומדידת הטווח לעבור לבחירה. אם ההזמנה של הערך הנמדד אינה ידועה, יש צורך להתחיל במדידה, הגדר את הערך הגבוה ביותר.

תקציר: היחס של מכשיר "מחיר / איכות" קשה להתחרות עם מודד זול, קל, נייד זרים שהציף את השוק שלנו.