טיפים שימושיים ליצירת סולמות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
גרם מדרגות יפות בבית - אין ספק מרוצה. אבל זה צריך להיות פונקציונלי יותר ובטוח. איך להימנע מטעויות ברוטו בתכנון, ההתקנה, ומספק אפשרויות הגיוניות ביותר עבור פריסות שונות - לברר פרטים נוספים.
המלצות לעיצוב ייצור של מדרגות המלצות להתמודדות עם המדרגות ולהתקין גידור
טיפים שימושיים ליצירת סולמות מדרגות - אלמנט פונקציונלי של הבניין, שמחבר את הגבהים שונים יחד, מספק תנועה אנושית נוחה. במבנה נתוני הביצוע שלה הם מסוגים שונים (מאיצים, בורג boltsevye בצעדי zabezhnymi) נבדלים בעלות חומר ומראה כללי. אבל לא משנה מה במדרגות, זה צריך להיות נוח לעלייה והירידה, לשני אנשים ללכת בכיוונים שונים באותו הזמן להיות תמיכה חזקה, אמינה שבו כדי להיות בטוח.

המלצות לעיצוב

כל סולם חייב לעמוד בתקני הבטיחות להיות ארגונומי. עליך לשקול בזהירות את התכונות הבאות בעת יצירת פרויקט: 1. סוג של מדרגות. מוצר חייב לשלב באופן הרמוני עם החלל, שלא נראה מגוחך, לא להתערב כדי לעבור לחלקים אחרים שלו. מתאים לעיצוב קטן בורג פתיחה, ולקנה המידה של הבניין הוא טוב יותר לתת העדפה או אפשרות סיבוב צועדת. טיפים שימושיים ליצירת סולמותטיפים שימושיים ליצירת סולמות 2. רמות "לנקות" קומות. כדי שלא תהיה קפיצות בלתי צפויות בשלבים העתידיים, לפני עיצוב חשוב לדעת את ההבדל בין הגבהים של רצפות (שגיאה המותרת של 10-20 מ"מ מעל לכל אורכו). ערכים שונים של riser יכולים להיות מסוכנים לתנועה - אנשים עלולים למעוד, להיפצע. טיפים שימושיים ליצירת סולמות 3. גודל שלבי מדרון. התנועה המסוכנת ביותר - במורד ההר, כך שצעדים צריכים להיות כזה, שכאשר נע כלפי מטה חלק גדול מהרגל היה על מדרגה. נוסחה צריכה להיות אחרי: 2H + S = 600-630 מ"מ (מתאים לאדם אורך צעד ממוצע). במקרה זה לדרוך הערך האופטימלי: riser מ"מ 300 150 מ"מ. טיפים שימושיים ליצירת סולמות 4. רוחב צעדה. גבולות לרוחב המרבי של המצעד לא. אבל הגודל המינימאלי צריך להיות לא פחות מ 600 מ"מ - אחר אתה לא יכול לפספס את אדם נגדי כדי לעלות גרם מדרגות צרות תהיה מאוד לא נוחה. טיפים שימושיים ליצירת סולמות 5. צעדי המותח גודל. מהירות המותח אורך היא לא כל כך חשובה, לא חשובה, ואת הזווית של כל שלב. חשוב שהרוחב של החלל הצר אפשר לו לנוע כלפי מטה, מחזיק במעקה. לדרוך גודל במקום הזה יעלה 220-250 מ"מ, ותנועת הקו על אמצע התנאים לעיל לספק צוינו - אחר המדרגות תהיה מסוכנות לזוז. טיפים שימושיים ליצירת סולמות 6. גובה תקרה מעל למדרגות. נקודה חשובה שיש לציין - בשלב התכנון ניתן לתקן ניואנסים כאלה. בעת הנהיגה במצעד הסולם העליון או תקרה צריך להיות במרחק של 2 מ 'מקצה לרמות מסוכנות. טיפים שימושיים ליצירת סולמות 7. תשומות ותפוקות בחדר. צריך לשקול בתור מדרגות, מעקות, גדרות, שעלול להפריע לכניסה-יציאה מהחדר. טיפים שימושיים ליצירת סולמות 8. גובה גדר. המעקות צריכים להיות ברמה שהייתה נוח לו להישאר. אז, בשיפוע, ערך זה צריך להיות 900-950 מ"מ, ועל רמה - 1050-1100 מ"מ. טיפים שימושיים ליצירת סולמות 9. שלב מעקות. המרחק בין הזקפים ליד לכת לא יפחת מ -300 מ"מ (לגבר חמק ביניהם בסתיו). טיפים שימושיים ליצירת סולמות

ייצור של מדרגות

כדי להימנע משגיאות בייצור של הבנייה, כמו גם ההתקנה שלה, אתה צריך לדבוק בהמלצות הבאות: הפוך מדרגות בחדר נפרד (במידת האפשר). כדי לקבל את המכלולים מדויקים ביותר, כמו גם לא לפגוע ברהיטים, כלי בית, אתה צריך להקצות שטח נפרד שבו יהיה נוח לאסוף את המוצר בעתיד, בדוק את הגדלים, למנוע טעויות. אל תבצע את העבודה בבניין מול להתקין מעצורים, החלקים בסיסיים של המבנה. לא צריך לפרק את קיר גבס כבר מותקן, יש להגדיר את הגורמים שונים באלמנטי משכנתא מראש במקומות שבעתיד אנו מתכננים לנדן. קחו למשל את הגודל של יחידות ייצור. אם הסולם לא מיוצר במיקומו הגובר, ואז יש צורך לספק תחבורה, החלקה לחדר. עדיף לשבור את הסולם על אותם החלקים שיכולים לקבל במעלית (אם המדרגות היא בבניין גבוה), עובר דרך פתחים. מאובטח להתקין עיצוב. הגורם החשוב ביותר בעת התקנה - הקשיחות. צריך לבצע היטב לא רק משכנתאות הרכבה, אלא גם כדי לקשר את כל המדרגות יחד, במידת צורך, כדי לחזק את המבנה. מספק קיבוע של אלמנטים מזכוכית. בבטחה זכוכית צמודת מתכת, עץ, גומי צריך להיות מותקן, תותבי סיליקון או PTFE, אטמים - רק באמצעות חותמות זכוכית יכולים להיות בשילוב עם חומרים אחרים. כראוי עולה במדרגות בבית עץ. בבית יש רכוש perching עץ, כך שהסולם צריך להיות מחובר לחלקו העיקרי של רצפת הבטון, ועם היומנים מורכבים באופן כזה שזה לא משפיע על המראה של מוצרים (כוללים חריצים, חורים). בה בעת היא סולם חייב להיות מותאם לגובה - כדי לפצות על השינוי בהפרשי גבהים בין קומות.

המלצות להתמודדות עם המדרגות ולהתקין גידור

להזמנת פריטים שונים בחברות מחוץ צריכה לבדוק את המידות של המתקן. זה יכול לקרות כי ממדי העיצוב שונים מהערכים בפועל, אתה צריך לשקול בזהירות. לפני התקנת מעקות, אריחים לבדוק הגדלים שלהם. הזמין מהאלמנטים מזכוכית, חלקי מחרטות, העץ, מוצרי אבן צריכים להיות בזהירות מחדש למדוד את הגודל המתאים - במקרה של פגמים בזמן כדי להחזיר אותם לחוזרים (ולא לבזבז זמן וכסף על תחבורה, התקנה לא מוצלחת). עזוב את הפערים לצעדי רעפים. יש כל פריטי טעויות, כך שאתה צריך לשקול את זה. הפערים בין השמשות לעשות 8-10 מ"מ, ובין מתכת ועץ, אבן - 3-7 מ"מ. טיפים שימושיים ליצירת סולמות מייד לספק משכנתאות לחיזוק מעקות אלמנטים. לפני הנחת העץ או האבן צריך להיות נעול או מרותך אגוזים, חתיכים או אלמנטים מיוחדים לחיזוק תגובת מכלולים. קחו למשל את הרצף של ההקדמה ולבנות גדרות. לאסוף גידור (מגושם במיוחד) נובע מהקומות העליונות - לא לפגוע במבנה כבר התאסף. פריטי זכוכית צריכים להיות החלפה. במקרה של נזק למשקפים, הם חייבים להיות קלים להסרת, ובמקומם קבוצה חדשה (כך שהוא לא צריך לפרק את מדרגות רצפה). התקנת מדרגות - כיבוש בעייתי ואחראי, אבל זה יכול לתת תוצאה מצוינת שישמחו את העין ומשמשת במשך שנים רבות. גישה מקיפה ושאפתנית לעיצובי בניין כדי לאפשר כזה להיות ויפה, ובטוח. אלכסנדר Birzhin, rmnt.ru