טכנולוגיית ייצור המבוסס על יריעות חפיפה אור

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
איך לעשות בלי רצפות בטון כבדות ולסדר רצפה קלה ואמינה בחדר בעליית הגג בקורות העץ? קראו מאמר זה על הטכנולוגיה של יריעות חפיפה מבוססת אור.
הערכת המצב ריווח אפס ולמצוא את הנקודה הגבוהה ביותר פיגור הרכבה התקנה גלית התקנה של OSB
טכנולוגיית ייצור המבוסס על יריעות חפיפה אור לעתים קרובות, מסיבה זו או אחרת, המפתחים מסרבים רצפות בטון כבדות ויקרות, והעדיפו קורות עץ רגילות. וכאן הוא מצב קלאסי: קנית בית לא גמור עם עיצוב פנים חלקי, שבו החדר בעליית הגג לא היה מתוכנן בכלל. אבל הגובה כאן מאפשר לך לארגן את אחד או שני חדרים. לא ייעלם כמטר מרובע בחינם. המטרה העיקרית במקרים אלה כדי לייצר את הרצפה. יהיה תמיכת משרד, וטריק השאר. ומחיצות גבס לארגן ומתיחת חימום, באופן כללי, זה לא אומר, אבל אתה צריך להתחיל עם חפיפה. קורות העץ הוא נפוץ ביותר משני סוגי רצפות. יריעות לוח זה של עץ ותקרות מבוסס. עץ יעלה כמעט חצי המחיר של הקבלן (1 מ 2 לוחות אורן 40 מ"מ עובי יעלה על 200 רובל., בעוד 1 מ 2 גליליים על 350 רובל.), אבל הרבה יותר קל ברזל (1 מ 2 H60 הגלי שוקל 10 קילוגרם, ואילו אפילו אורן יבש 18 קילוגרם) וקשה יותר. זה שתי תכונות אלה לקבוע את הבחירה בתדירות גבוהה יותר לטובת בסיס גלי.

הערכת המצב

לפני שתתחיל, אתה צריך להעריך את המצב ולזהות תכנית פעולה משותפת. באופן אידיאלי (לעשות מבלי לפרק את העבודה), יש לנו את קורות "החשופות" המערכת מותקנת בין קירות נושאות עם מרווח של 90 קורות סנטימטר הן לעתים קרובות בספק אם גיאומטריה ומיושרת באותו המטוס, רק את החלק של הקומה הראשונה. שלנו מצב כזה, כמובן, לא מרוצה. אז את המשימה מספר אחת היא לבנות מטוס בחדר בעליית הגג.

ריווח אפס ולמצוא את הנקודה הגבוהה ביותר

כדי לעשות זאת אנחנו צריכים הראשונים כדי לקבוע את הנקודות הנמוכה ביותר והגבוהות ביותר במערכת הקיימת שלנו של קורות. בעיה, כמובן, זמינה הרבה יותר קל של פילוס לייזר, אבל אם זה לא קיים, אתה יכול לעשות gidrourovnya הרגיל. כדי שזה קורות קיצוניות דפוקים "דגלים" אנכי מתלה רכובים 50-80 "דגלים" לראות נקבעים במרווחים של 1.5-2 מ ', הוא על פני השטח ולהדוף אפס. בין אפס סימנים הפוכים מיסוך "דגלים" למתוח את החוט ממנה ולבצע מדידות. הנח את המרחק הקטן ביותר בין חוט הלהט והקורות יהיה הנקודה הגבוהה ביותר של קרן הבסיס, ואת המקום עם המחוון הגדול ביותר - הנמוך ביותר. טכנולוגיית ייצור המבוסס על יריעות חפיפה אור

פיגור הרכבה

בהתבסס על הנתונים שהתקבלו, התקן את הקורות. ככל שהשימוש האחרון קצוות לוחות 50 מ"מ עובי. התקנה תתחיל בקורה הלפני אחרונות (לזה האחרון, אנו קובעים "דגלים" שאנחנו עדיין זקוקים להם). בעת שימוש בסרט מדידה ועולם נקודת אפס לסרגל הצד בברגים שבורה להדק לוחות קצוות, בהתחשב בכך שזה היה 2 ס"מ מעל נקודת הקורות הגבוהה ביותר (טועה במקרה שהנקודה הגבוהה ביותר הייתה בין "הדגלים"). אותה הפעולה נעשתה drawbar ובקצה השני של החדר. על מנת לבדוק את המטוס וכתוצאה מכך יש לנו, אנו משתמשים בחוט מיסוך רגיל. מתוח לרוחב בין הקצוות המנוגדים פיגורים קבועים לשרוך צריכים בקושי נוגעים זה בזה, ולא לדחוף אחד את השני. אם הכל תקין, אנחנו לתקן פיגורים זינקו באופן יסודי יותר. כלומר, באמצעות מקדח דרך הקרשים וקורה קוטר vias Burim של 10-12 מ"מ. בורג בשימוש חייב להיות מאותו הקוטר ומגיע בחור הדוק. ההרכבה סנטימטר מרחק 70-100 כאשר קורות קבועות, אתה יכול למשוך את השרוך ​​ביניהם ולשים את שאר הלוח. מפגר על הסט האחרון של קורות קיצוניות. כדי לעשות זאת, להסיר את כבר לא צריך אותנו, "דגלים", המבוססים על המטוס כלל בנוי, מציג רמה עם לוחות קצותיה. טכנולוגיית ייצור המבוסס על יריעות חפיפה אור חשוב: על מנת להקל על ההתקנה של לוחות שוליים, להתקין תחילה אותם על הברגים ולאחר מכן אנו מושכים נעילה יסודית.

התקנה גלית

השלב הבא בביצוע התקנת הקומה שלנו יהיה ציפוי מקצועי. הסיפון צריך לקחת תמיכה רק ציוני מגולוון H60, H75, N114. העובי הרצוי של 0.8 מ"מ ומעלה. מכניס את הברזל בחיק פיגור. לחתוך את הלוח מהודק עם pressshayboy. להרכיב בכל מגע גל הפיגור. טכנולוגיית ייצור המבוסס על יריעות חפיפה אור באזורי חפיפה בין סדיני הברזל הם שימושיים כדי להדק "פרעושים", ולכן בעתיד יאפשר OSB התקנה.

התקנה של OSB

לפני שהר OSB, פוליאתילן המוקצף גלי מכוסים בנייר כסף (Gemafon) 5 מ"מ עובי, זה נעשה במטרה לרעש. כריצוף מחוספס לבחור גיליונות כיתה OSB מדורג נדן 11,1-11,9 מ"מ עובי. מותג זה שתוכנן במיוחד עבור עבודה כזו. להרכיב את רבד הנחת העקרוני, הגיליון האחרון הצמיג בשורה הראשונה יתחיל בשורה השנייה. אם עלים נופל בלי להשאיר עקבות, השורה הבאה מתחילה עם חצי גיליון. יריעות OSB צריכים להיות מונח על פני הגלים ולהדק האחרונים עם ברגים ל25x3 מתכת, 5. שלב בין הברגים צריך להיות 15-20 סנטימטר ההתקנה מתבצעת בכל גל. בכל מקרה לא להתאים אישית את הסדינים בחוזקה ביניהם צריכים להיות פער של 2-3 מ"מ. ובין המגן לבין הקיר - 4-5 מ"מ. עוגת OSB מורכבת משתי שכבות. אם השכבה הראשונה היא רכוב, למשל, לאורך המרחב, השני חוצה. להרכבת שכבה שנייה באמצעות עץ בורג 3,5 x25. טכנולוגיית ייצור המבוסס על יריעות חפיפה אור בסקס סוער זה יכול בקלות לעלות מחיצות גבס, לשים על לינולאום או לרבד שלו, ואם יש צורך, חפיפה כזו היא קלה לבודד, הנחת תחת "כרית" גלית צמר סלעים. וסילי נ Molko, rmnt.ru