טפט paintable

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
לא, כל מה שאתה אומר, ונשים - המנוע העיקרי של קידמה. לדוגמא, בעלי - מקצוע הרואי גבר: טייס. ובאופן כללי, באופן כללי, זה נפלא מכל הבחינות: הוא אוהב אותי, בעלי חיים, ואת התכנית "Vremechko". ועם האם, דרך אגב, למרות כל הבדיחות וולגריות, חיים בהרמוניה מושלמת. עם זאת, הבית לעתים רחוקות עף קדימה ואחורה: שניס, Khanty-Mansiysk.

ולאחרונה הביא את המשכורת. קנינו עוגה, יושב בסלון, שותה תה, לצפות בטלוויזיה כמה שטויות מקסיקניות. העלילה, אני חייב לומר, אני אפילו לא יכול לעקוב אחר - כך עבודה, הקוטג', יותר בעיות. במאים וצלמים לא ידוע שכנעו אותי רק דבר אחד: עקרות בית באמריקה לטיני דירות יודעים איך לצייר - וזו עובדה. אני אומר את בעלי, "תראה, מה שעמיתים, תיקון, כנראה בכל שנה לעשות. ואנחנו הולכים לטפט מקל השנה החמישית! "בד מקמח מלא מאוסף «Novaboss» החברה "ארפורט ובנו" - בחלק הפנימי, צייר

"אהה" - הסכים בהיסח דעת בעל והדליק את Novozhenova הטלוויזיה. "אני שואל אותך, האם אתה חושב שהבית לעסוק או לא?" - אחרי שניסיתי dosprosit. "אהה" - הסכים לטייס שלי, בוהה במסך. שיחה נבלה ולא קשור. ואז הגיע הלילה, זה לא היה לדבר, אבל הרעיון גדל ושוכן כמה ימים. "לא, כי אתה לא יכול לחיות - אני כועס - לחיות כמו בטלנים. לא שטוח ובעליי לזרוק! "פשוט עפו משם שוב, ואני לקחתי את מה שנשאר מהמשכורת, ויצא.

בחנויות, כרגיל, היה כללי טפט במלואו רק - ערמות. "תגיד לי, אתה יכול לקנות אלה אליהם לאחר מכן כעשר שנים לא זוכרים?" - אמרתי למוכרת. הילדה הביטה בי בהבנה ואמרה: "יש! ! יתר על כן, אתה מדביק אותם, ואז אתה יכול אפילו לצבוע מחדש כל חודש "ונשען כקושר קשר אליי, אמר," הנה יש לך עכשיו סביב מתגי טפט מלוכלך "" מלוכלך "-? בכנות שאני עושה. "טוב. יש לך כנראה ניסה להדביק את החתיכות, קרצפו עם חומר ניקוי - ועדיין שום דבר, הא "" כן "- נהייתי עצובה. "אני מציע לך, לקנות טפטים paintable, אז תגיד תודה. כל לכלוך, כתמים, או אם הילד חש nakalyakaet עט, כל הצבע היסודי נגמר! בrepaint זה הקיר כולו הוא לא הכרחי, רק את הטון הנכון יהיה לאסוף חמש דקות - רק פעם אחת וסיימנו "!

אני פשוט המום. וכאשר הסבלים גררו ללחמניות המונית של טפט, פחיות צבע ודבק דהרו מאחוריהם וחשבו: "אולי הבעל הילדה - גם איש המקצוע הרואי, אולי שוטר או כבאי. באופן כללי, עסוק ".

אז בבית שלי יש טפט paintable. עכשיו זה הזמן לומר שהיא קנתה, לא הנייר היקר ביותר. אבל כאשר במשימה עורכים דיברו עם נציגים של טפט לציור מפיקות חברות, שהתברר - בשוק המקומי יש שלושה סוגים של טפט: טפט חי נייר מובנה בגיבוי שאינו ארוג, אשר הופקד (בצורה של תבליטים שונים) ויניל ופיברגלס מורחבים. כל הסוגים חולקים תכונה אחת חשובה - הם יכולים להיות צבועים או נצבעו מחדש פעמים רבות. אבל למעשה הם שונים לגמרי. ואת היתרונות וחסרונות הם גם שונים. לכן, כדי להשוות אותם, הם אומרים, הם יותר טובים מאלה, הוא פשוט לא נכון. אז בואו נראה מה הם, ראשית, שונים אחד מהשני ומרגיל, הטפטים הרגילים שלנו, ושנית. למעשה, אני אנסה להוכיח שיש שלוש דרכים איך אתה יכול לשפר את החיים שלך. כלומר, כיצד לפעול עם הקירות, לא לריב עם בעלה.

טפט paintable נייר: שיטה אחת

קניתי טפט paintable נייר גרמני. מוצר זה הוא במפעל הגרמני שלנו בשוק "ארפורט» (Erfurt). המפעל הוקם בשנת 1827, כך שההיסטוריה והניסיון של עשיר שלה. עם זאת, מטפטי paintable נייר מלכתחילה משמשים רק כחלון הלבשה דקורטיבית. ובשנתי העשרים של המאה הזאת הם הפכו למקום טפטים כהה. לגרמנים יש ארבעה אוספים של טפטים. והם גם באים בכמה צורות: דו שכבתי, תלת שכבתית ומלא בנסורת.

רפדים גרמנים - לוחמים פעילים לבריאות שלנו, המוצרים ידידותיים לסביבת הטפט נחשב שלהם. ואפילו נייר לאחד מהאוספים - "שבב של עץ", לא סומך על אף אחד, לייצר בעצמם. נייר זה מה שנקרא ממוחזר העשויים מחומרים ממוחזרים. עם זאת, זה לא אומר שהנייר הוא רע. רק הגרמנים, בלי שום דבר החסכנות הטבוע בם לתת לרוח. עם זאת, כי "שבבי עץ" זה טפט הוא לא לבן. יתר על כן, חלקו האחורי של הנייר הוא כמעט אפור לגמרי. אז זה טפט פשוט לא יכול לצייר.

במיוחד אוסף "woodchip" הוא מעניין בזה, בין שתי שכבות של נסורת נייר נלחץ. הם, למעשה, ליצור הקלה. אגב, במקרה זה, אבק אינו ממוחזר. במפעל ייקח את היומן "מלא" ובמיוחד מחורץ. אם אתה לוקח את גליל של טפט ובד להסתכל על פרוסת זה יידבק derevyashechki הזעיר. הם אומרים שברגע שהציירים החכם שלנו עצמם המציאו "כיסוי" של החומה. משטח מפולס מרוחה בדבק ומפזר אותו עם פתיתי שיבולת שועל מאסטר. וכאשר המסה מתייבשת, הצבע היה מוחל על העליונה.אנחנו חוזרים למומחיות של טפט paintable. מה טוב באוסף הזה? הם מתאימים לכל משטח (לא מיושר אפילו טוב במיוחד). הם לא יכולים פשוט להדביק על הקיר של החדר, אבל התקרה, ולאחר מכן תחושה של משטח חלק חלק. טפט שהודבק במהירות ובקלות. דמות מסוימת שאין להם (נסורת, אתה יודע, מפוזר באופן אקראי), ולכן הארץ לא יכולה להיות מותאמת אישית.

מדבקה, ציור והסרת טפטים מהאוסף של "דקור פטנטים":

1. החל דבק
2. להטיל טפט עלים
3. רולר לוחץ
4. מרית קצה קצוצה וסכין
ישבן שהודבק 5. גיליונות לאחר
6. כיסוי מקומות לחתוך עם סכין חד
7. החל גלילי צבע צבע
8. הסר יבש טפט ללא שאריות

ובכל זאת, לא להרפות. למשל, ההוראה נכתב: "לאחר החלת דבק על טפט לחכות 10-15 דקות". ומומחים אמרו לי בתקיפות - עוד יותר טוב לעשות 10 דקות "חשיפת יתר" עוד חמש דקות, ניתן להמס באינטרנט, כך שהדבק פשוט כלום.

במפעל אוספי נייר האחר מוטבעת הקלה "ארפורט". ראשית, שתי שכבות של נייר דבוק יחד, האינטרנט וכתוצאה מכך הוא התגלגל אז בין שני גלילים. אחד רולים עשוי דפוס קמור, בצד השני, להיפך, נלחץ לתוך מכבש הדפוס. באופן ברור, כאשר הנייר מגולגל, נמתחים בדפוס טפט ​​עתיד.

אוסף נוסף "ארפורט" - "Novaboss פלוס" - טפט נייר דו שכבתי ללא מילוי. פני המדליה (בניגוד למין הקודם) - לבן, ואם ארצה בכך, הם לא יכולים להיות צבועים. (עם זאת, אם כן, מדוע הם קונים?) הדבקה שהם צריכים, כמו רוב הטפט כבד, את התחת. אבל יש לזכור, אם אתה לא מצייר את הטפט, המפרקים יהיו גלויים. הקיר נראה מכוער.

באוסף זה - הרבה תבליטים שונים. אבל אם אתה בוחר טפטים לציור מהאוסף, ולאחר מכן לשקול חלק מהתכונות. ראשית, צדו האחורי של בד טפט הוא לא חלק, ואת אותו הקלה כפני המטבע. אז החלק התחתון חייב להיות לשמן כראוי דבק. שנית, זה סוג של טפט הוא זיקה הכרחית - קצוות בכושר. עם זאת, גרמנים מדויקים ויסודיים פישטו את העבודה שלנו: מצויינים בהוראות בדיוק כמה מילימטרים צריכים להיות מותאמים אישית. לכן, כבר בחנות יכול לשאול כמה פסולת תהיה, ולכן, כמה עוד יצטרך לקנות לחמניות.

אוסף "Novaboss על" - טפט כריך. במקום זאת, היא שינוי של "פלוס Novaboss". השכבה השלישית היא דבקה בשתי השכבות כבר מלוכדות, כאילו הוא מחזק את הטבעה. כמו כן, הדבקה "Novaboss על" הרבה יותר קל: צד אחורי, רק בגלל השכבה השלישית הוא חלק. אז הדבק ייקלט טוב יותר. אבל הקיר חייב להיות מיושר בצורה מושלמת. אז אם אי שם במקום אחד היה קיר מרק, אתה צריך ללכת על פני השטח של חומר המילוי.

איך חלק טפט? כדי להימנע מבועות אוויר, ללכת מברשת טפט המיוחדת, מחזיק אותו על חלקו העליון של הקיר. ובכל מקרה, אין להשתמש במטלית רגילה, ועוד יותר - לא ליישר את הטפט מהמרכז לקצוות. אחרת לקלקל הכל. העובדה שהדבק עדיין רטוב מהטפט לכמה עיוות זמן. מתנפח נייר לח וממרחים הקלה נעלם. אבל ציור מתייבש מבקש לשחזר ודבק מונע ממנו. ובין הקצוות של לוחות עשויים להופיע אישורים. עם זאת, גם עם תאונה כזאת לא tushuytes, אין פאניקה. וזה לא צריך לקלל, יתלוש את הטפט. קח את אצבע מרק (לא מרית) להוציא על כל תפר.

ולבסוף, האוסף האחרון של מפעל נייר הזה - טפט paintable צבע - "woodchip של צבע". זהו הטפט מצויר במפעל, אבל אז הם יכולים להיות נצבעו מחדש בקלות. החסרון היחיד של אוסף זה - במפרקי צורה לא צבוע יהיה מורגש כמו טפט נייר הרגיל.

שיטה שנייה: יכול לצבוע את הצמר?בד מקמח מלא בשילוב עם כובע, אשר נעשה על ידי "מרבורג" אוסף «הפטנטים דקור»)

הסוג השני של טפט לציור - בסיס טפט ​​שאינו ארוג. גיזה - היא בד עשוי ממגזרי סיבים דחוסים, צפוף מאוד במבנה. אני לא בטוח אם האנשים יודעים מה בטון. אבל אנחנו נשים, כמו תמיד, כל מה שידוע. במיוחד אלה שיודעים לתפור. כדי, למשל, לעשות קצת nemnuscheysya מעיל פרט לצד הלא נכון פשוט מקל בטון.

אז, זה על זה (באמצעות דפוס המסך) ויניל קצף מרוסס. הצד האחורי של הטפט (צד הלא נכון) וכך נשאר חלק. אם אתה קונה טפט paintable על גיבוי שאינו ארוג - דבר יוצא דופן בכל המובנים, כי להדביק אותם אפילו קל יותר מאשר נייר. הם לא מעוותים, לא דחוסים, לא vzbuhayut. יתר על כן, בד טיח הדבק אינו, אלא רק קיר. לכן, הדבק יצטרך פחות, והעבודה תלך יותר טובה.

זה בגלל הכוח של מומחים ממליץ במיוחד להדביק אותם בבתים חדשים. למה? להסביר. הקירות בבית החדש, כפי שאתה יודע, "להתכווץ", ודי הרבה זמן, כמה שנים. במקרים חמורים, אפילו בליטות וסדקים מופיעים. אז, הטפטים לא ארוגים על זה הוא לא רק שלא יקרעו, אבל במובן מסוים, ימשיך את הסדק לא יאפשר לה להמשיך.

ואז הכל היה בסדר. אבל יש להם אחד "מזיקים": יש להתייחס אליהם בזהירות רבה. הם - עדינים ושובבים במיוחד. העובדה שההקלה (הקצף ויניל) יכולה באופן עקרוני ניתן לגרד אפילו ציפורן. אני כבר ניסיתי. הרים דמות "zagogulinku", והיא עפה משם. לכן, יש צורך לצבוע אותם, ולאחר מכן את השכבה העליונה תהיה הרבה יותר חזקה. מצד השני, עדיף לא לסרוק אותם אחורה ולא לשים מול ספה או שולחן - טפט tselee כרצונו.

בשוק ההון ליצרנים רבים המתמחים בטפטים בגיבוי שאינו ארוג, - "מור» (Mohr), «מרבורג» (מרבורג), «Erismann» (Erismann) וגם "כמות Kreason» (כיצירה).טפט על ידי "מרבורג" (אוסף «הפטנטים דקור»)

כמעט כל יצרן של טפט לציור, אבל שני אוספים "Erismann" - "Roll Over" ו "עיצוב Pro" - יש מדרכות. ובאוסף "פטנטים דקור" ("מרבורג"), פרט למרקם מוצק טפטים שמודבק מריצפה ועד תקרה, יש את חלקים העליונים ותחתונים שנקרא האינטרנט. כלומר, הקיר יכול להיות פורניר עם שני דפוס שונה בגבתון מחיטה מלא, ויחלוק הגבול שלהם. ואתה יכול לבחור את מרקם גבול אחר. יתר על כן, ניתן לשלב לא רק קיר, אלא גם את הצבעים של צבע. לדוגמא, אם אתה מצייר על המדרכה ולאחר מכן החזק על זה (לא יבש) ספוג לצבוע אותו ספג והאזורים קמורים של ההקלה לא יהיו כל כך בהירים. עיצוב גבול כמו "להפוך אפור." הראה לי מדגם - די אישי לטעם שלי, יפה.

יש עוד סוג - לחלוטין טפט שאינו ארוג - מפעל האוסף האחרון "ארפורט", והוא נקרא "Flisfazer". טפט המובנה. הקלה לעשות, כמו גם אוספים אחרים של צמח זה - הוא התגלגל (כלומר בד מקמח מלא התגלגל דרך רולים). אבל יש הבדל אחד - גלוי בגב הפנימי של ההקלה, ואת הטפט על הישבן של גיבוי שאינו ארוג הוא חלק. על פי תכונה זו, אתה יכול פשוט להגיד את הטפט שאינו ארוג האמיתי.

הם מאוד עמידים. לדוגמא, במשרדו של הנציג נתן לי לחסדיהם של רול "Flisfazer". "אתה אל תפחד, דמעה, דמעה נועזת יותר" - נזפה בי מנהל. אני חייב לומר, אני לא צריך הרבה שידול לקלקל שום דבר. אני בזעם התחלתי להתגלגל בטן ארוכה וקשה מנסה לקרוע לפחות חתיכה או אפילו, במקרה הגרוע, למחוץ קשה. לא קרה שום דבר, לא משנה כמה אתאמץ. הפוקוס נכשל. "זה - שהיא פשוט הקרינה בהנאה - אפילו טפט מיוחד. אנו הטפט היחיד שאתה יכול לתקוע יבש. לא, קיר דבק, כמובן, התפשט. ועוד. מה אם הם אומרים לך, נניח, סופו של דבר משועמם ואתה רוצה אותם לשלוף את "" בואו, אני ארחץ אותם, לקרוע את הסכין כדי לגרד את המלט ... "-? אמרתי. "וכי אין צורך לגרד שום דבר! - פיות ניצחו "Flisfazera". - הבד הוא פשוט לבחור פינה ולעצור בצד הדרך. בד לסטות לחלוטין ".

ואכן, מה שנסים לא קרו בעתיד המתקדם שלנו? אבל טפט paintable אלה נס - לא כולם.

השיטה שלישית: פיברגלס

טפטים אלה מיוצרים על ידי טכנולוגיה שונה לחלוטין. עם זאת, שתי תכונות שהם דומים לטפט על גיבוי שאינו ארוג: הם חזקים מדי ופשוט דבוקים. אבל כאן על הקיר, קשה מאוד לצאת מזה, אנחנו יכולים להגיד את זה הוא כמעט בלתי אפשרי. אז מומלץ נגד רכישת ביתם. הם עדיין מתאימים יותר למשרדים. אבל, מצד שני, כמו שאתה אוהב. יש לי פיברגלס והבדלים חשובים אחרים ומוזרויות, אבל זה נושא למאמר אחר. לכן, נדבר על זה בפעם הבאה.

ובכל זאת - בואו נסכם.

איך לטפל בהם?

בכל חנות אתה בהחלט אומר את זה, נניח, כמה קירות הכשרה מיוחדים לטפט לציור אינו נדרש. אבל, אתה רואה, כל משטח לפני תחילת עבודות תיקון עדיין צריך להיות otshpaklevany טוב. במקרה זה, המשטח צריך להיות יבש וקשה. טיח לא צריך להתפורר בקצות אצבעותיך. בד מודבק לא יכול להתהפך ההרים קשים החומה. עדיף לקנות מברשת מיוחדת. בעת צרה, להשתמש בגלגלת רכה. אחרת חשבונית שוב עלולה להינזק. והכי חשוב, אתה צריך בזהירות ככל קצה קצפת אפשרי של בד דבק טפטים. אחרת תפרים להתפזר.

ועכשיו תשומת לב! אנחנו לא מדברים רק על הטפט והטפט שעל הציור מתחת. לכן, צריך לצבוע בצבע מים פיזור טפט. איזה סוג של צבע שתבחר, ועל פני השטח ייראה כמו: טפט אולי נראה משעמם או לחלופין, משיי. שוב לצייר קובע אם הטפט שלך לכביסה או לא. עדיף להשתמש בצבע לטקס אקרילי. הילדה-המוכר לא מאכזב אותי במשרד שלנו אישר לי: "אתה יכול לצבוע אותם לפחות בכל חודש" אבל מומחים עדיין ממליצים לא להסתבך באמנות שלהם ולחזור 10-12 פעמים לכל היותר. מצד השני, זה הכל תלוי באיכות הצבע. לכן רצוי לא להיות חמדנים, אבל זה אפשרי וכמה שכבות צבע להרוס אינטרנט לחלוטין.

מה צורך בדבק? עדיף לבחור אחד שממליץ משרד שבחרת. הם יודעים טובים יותר. אבל האוניברסלי נחשב לחברת דבק ידועה "הנקל» (Xenkel) «Moment-Extra".

זה מכיל. עכשיו אתה יכול לנשק את בעלה על המצח וללכת לחנות. ושם, בהדרכת העצה שלנו, בחר אוטומטיות טפט paintable. לפני ראש השנה היא עדיין זמן. פשוט היה לי זמן להיכנס למאה החדשה עם קירות חדשים.

קתרין Achkasova