יריעות קירוי אזבסט

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
גגות אזבסט צמנט התקנים. גיליונות אזבסט צמנט מונחים באלכסון חופף, מלמטה למעלה בסולם הדרגות - משמאל לימין או מימין לשמאל. כרכובים וכיסוי razzheloba מוכנים מראש קירוי רצועת פלדה. בשורה הראשונה גיליונות קצה eave מוערמים ומהודקים עם שני מסמרים 2,5 x 35 מ"מ. ארבע שורות השניה ולאחר מכן להתחיל בנחת גיליונות עבודה חצאים המחזקים את הסיכות ומסמרים. כל השורות מוזרות שלאחר מכן יתחילו עם הנחת הגיליון כולו מחוזק על ידי שני מסמרים (איור 1, 2, 3).איור. 1. יריעות קירוי אזבסט גליות:
ו-- מבט כללי; ב - צומת חרושה; ב-- גיליונות הברכיים ותיקון אורך לארגז; 1 - ארגז; 2 - ציפורניים; 3 - גל פלדה; 4 - הנחת של חומר קירוי; 5 - קלטת Ruberoid.איור. 2. Poryadnaya הנחת לוחות אזבסט על הארגז.איור. . 3 צומת רמפה לקיר בכיוון האורך:
1 - ארגזי בר; 2 - בגיליון; 3 - ציפורניים; 4 - זווית 120; 5, 6 - פירוט רכס; 7 - פתרון; 8 - מסטיק.

החל מהשורה השלישית של הפינות התחתונה של כל גיליון מצורף כפתורים נגד רוח. לפני הציפוי את הקצוות של בארים ורכס הרכס וחיזוק של סרט אספלט. סלילה סופית לשלג עף לתוך עליית הגג הוא לא (ראה איור. 1). אחת הדרישות העיקריות להנחת יריעות אזבסט צמנט - נכון לשבור על המדרונות של הרשת בצעד בכיוון אורכי - שיפוע הגג - 255 מ"מ, ובצלב - לאורך הסככה - 235 מ"מ. גיליונות לא יכולים מסמר ציפורניים חזק. ראשי ציפורניים צריכים לבוא רק במגע עם המטוס של הגיליון. אחרת, ביריעות או סדק בלרטוט סוער. יריעות קירוי אזבסט אינה דורשות טיפול מיוחד, עמידות של 25 שנותיה ועוד. כדי להאריך את חיי יכול להיות צבוע זה אור וצבעי שמן עמיד ואמייל צבעוני PF-115, PF-133. לכסף קירוי הוסיף בHV לכה אבקת האלומיניום 784 או GF-166 בסכום של 6 ... 10%, לפי משקל של לכה. צרף גיליונות לציפורני התקרדות, ברגים וסיכות באופן חלקי נגד רוח. לפעול עם קרשים מגג, כך שניתן להניח שמספר שלם של יריעות בכיוונים אורכיים ורוחביים (איור 2, 3).איור. 4. משא וגיליונות הבטחת IN. סעיף אורך.איור. . 5 רמפת צומת אל הקיר בכיוון הרוחבי:
1 - ארגזי בר; 2 - בגיליון; 3 - זווית; 4 - ציפורניים; 5 - מסטיק.

פחים ממוקמים בשורות מקבילות בכיוון מגמלון אחד למשנו. הנחת להתחיל עם מספר רכס כרכוב וסופו של דבר. צהרים וצינורות גימור הוא באיור. 6, 7.איור. . 6 טריגון הכיסוי ודורמר הרכבה קולר:
1, 2 - פינות קדמיות וצד 120; 3, 6 - בורג; 4 - ברשימה; 5 - סוגר; 7 - מסטיק; 8 - בר מעבר.איור. 7. התקנים קולר סביב הארובה.

לחסל את הפערים ברוחביים ואורכי חפיפה במיוחד בשימוש HC ועבדי גיליונות של מסטיק איטום, למשל, חומרי איטום תיוקול AM-0, 5; איטום בניית netverdeyuschaya; איטום UT-31 ב. מסטיק לשים מריות עץ על הקצוות חופפים רוחב פס 60 ... עובי 70 שכבה של 6 ... 7 מ"מ, לאחר שהגיליון שמעליה לחץ בקלילות.

תיקוני גגות אזבסט צמנט. יש יריעות קירוי גגות אזבסט צמנט גליות כפור מספיק בשל נקבוביות הגבוהה של חומר אזבסט במהלך מבצע. כאשר פני השטח הוא רטוב עיוות גיליונות, מאבד את הכוח. חייו של גגות כאלה 10 ... 15 שנים. כל החיים של יריעות גג אזבסט ניתן להגדיל באופן משמעותי אם גיליונות נתונים לhydrophobization לפני הנחת, מה שמוביל להיווצרות במשטח החומר הידרופובי שכבה דקה כדי למנוע הרטבת משטח וחדירה של מים לתוך הנקבוביות. כנוזל תחליב hydrophobizator משמש NGL-94, כמו גם תמיסות מימיות של NGL וNGL-10-11.

כדי לשפר את סרט מגן דוחה מים להרכב דוחה מים מנוהל 1% stearate אלומיניום. יישום של פתרון דוחה מים על יריעות אזבסט צמנט שנערמו בגג, צריך להיעשות בעונה יבשה וחמה על פני השטח נוקה על ידי ריסוס, הברשה או באוויר דחוס. משטח Hydrophobized אינו דורש טיפול מיוחד בעתיד. יישום של לוחות אזבסט הידרופובי כדי להפחית את הספיגה שלהם במי 3 ... 5 פעמים במקביל לגידול בעמידותם שלהם. סרט מפעל חיים דוחה הוא 5 ... 7 שנים, שלאחריהן הוא חייב מחדש הידרופוביות. בהעדר הנזק מכאני על הגג של גג האסבסט צמנט יכולות להיות צבועים כל 3 ... 4 שנים עם עקביות נוזל צבע שמן. פחים סדוקים או סדוק הוחלפו בחדשים. עלים פגומים יוסרו כך שסמוך שנותר במקום. דף חדש יוצב שתי גגן. אחד מרים את הצד משוחרר ויריעות העליונים, והשני, הצבת קצה סמוך חופף גיליון חדש, מעביר אותו לכיוון הרכס. כאשר הקצה התחתון של הקצה החדש של הגיליון עולה בקנה אחד עם השורה הנוכחית, היא מחוברת לבסיס. שבור או סדוק להחליף את המגש יש גם שתי גגן.