כהתקנה עצמית בריכת פלסטיק באתר ארץ

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
אודות 65% מתושבי העיר רוצים לעבור מחוץ לעיר, על מנת לממש את החלום, גם את הרוסים מוכנים למכור את הדירות שלהם. עם זאת, עבור רוב האנשים את המחיר של בתים פרטיים יישאר בלתי נגיש, ולכן הם מסתפקים בוילות, גינון שהפכה לאחת המשימות העיקריות לקיץ.
התקנה של בריכות פלסטיק באתר מחירים לבריכות פלסטיק
כהתקנה עצמית בריכת פלסטיק באתר ארץ דור חדש של אוהדים מעדיף חיים בפרברים לא לנוח על רכס, ותחת צל עצים בגינת הנדנדה, מחכים למשלוח חדש של קבאב. במזג האוויר חם שהם מתיזים בבריכה בתקופת הגשמים כל הזמן חם ליד האח. ואם לפני קניית קוטג'ים כדי להציל את התקציב המשפחתי, אבל היום הוא פריט חדש קוטג' משמעותי של הוצאות: כספים מהסדר כרטיס האשראי לטוס אלפיני וסוכות, הנחת לוחות ריצוף, וכו ' המגמה האחרונה האופפת נהגי משאיות בכל האזורים של רוסיה, פלדה, בריכות שחייה פלסטיק, התקנה שאמורה לא רק את מגמות האופנה, אלא גם הכרח: גל חום הוא השנה השנייה ברציפות כואבת ביותר של תושבי המדינה. בשל העלות וקלות התקנה של בריכות פוליפרופילן נמוכות יחסית, הם בריכות פלסטיק, ראשון נפוצות בחו"ל, ועכשיו בחללים של המולדת שלנו. ישנם 2 סוגים של בריכות פלסטיק - היא בריכות שחייה מונוליטי וטרומיות, באפשרות השנייה, בתורו, מחולקות למסגרת ומורכבת. ההבדל ביניהם טמון בגביע: במקרה של אגן פלסטיק מונוליטי בשימוש קערה שלמה, בריכות מסגרת נאספו ממספר חלקים על ידי מפרקים מכאניים, וחלקים מורכבים ביליארד מרותך יחדיו. מאז בריכות פלסטיק טרומיות מציעות מאפיינים אסתטיים נחותים, הפופולריות שלהם נופלת בהדרגה, נותנת אגני פלסטיק מונוליטי מנהיגות. בריכות כוס פלסטיק מונוליטי נוצרות מגיליון של פוליפרופילן, שרוחבו נע 6-15 מ"מ. יכולים להיות מעוצבים אגני פלסטיק ריתוך תרמי polifuzionnoy בשל לצורה וגודל רצויים. עמיד בפני פוליפרופילן הגבוה והטמפרטורה הנמוך (C ל-50 ° +80 מעלות צלזיוס) מאפשר לך להפעיל את הבריכות בכל עת של שנה, גם בחורף. רק בחודש דצמבר מחמם במקום חובבי חוצות צריכים לשים על גלגיליות. היתרונות העיקריים של פלסטיק המשמשים לבניית חומרי בריכות שחייה כוללים גם ידידות שלה סביבתית, מוליכות תרמית נמוכות, השפעה גבוהה וחוזק מכאני, משטח חלק, מונע את הופעתה והתפשטות של מגוון רחב של חיידקים, אצות ומיקרואורגניזמים מזיקים לבריאות אדם. יתר על כן, הפלסטיק הוא אינו כפוף לקורוזיה.

התקנה של בריכות פלסטיק באתר

על מנת להתקין בריכת פלסטיק בארץ לא צריך לקבל כל היתר, זה רק צורך לקבוע את מקומו באתר. ניתן להציב בריכות פלסטיק ישירות על הקרקע, אבל אם הבריכה גדולה, מומלץ לחפור לתוך האדמה. אם תרצה, בריכות פלסטיק גם רכובים בחדר. מומחים ממליצים להתקין בריכות פלסטיק על משטחים שטוחים שבו אין אספלט, חול וחצץ ופלטס. אל תשכחו שהשורשים של עצים סמוכים גדל לאורך זמן יכולים לגרום נזק לקרקעית הברכה, וצמחי צל קערת כתר, אז האזור לבריכה צריך להיות ממוקם רחוק מהווילה מכוסות. מפלס מי תהום, שאמורה להיות מתחת לברכת הצלחת התחתונה של לפחות 20 סנטימטר, הוא גם אחד מהתנאים העיקריים בעת בחירת אתרים עבור חיית המחמד של משפחה בעתיד. לאחר בחירת האזור מתחת לברכה צריך לחפור בור, בגודל של אשר חייב להיות גדול יותר מהבריכות של 10-15 סנטימטר מכל צד. עומק חפירה מחושב מהסכום של הכמויות של חדירה ואימוני בריכת עובי. אחרון, תלוי בהרכב של הקרקע שווה ל200 מ"מ (חול וקרקעות חצץ) ו250 מ"מ (הדשנה וקרקעות חול). התקנה של בריכות פלסטיק באתר אם אתה מחליט להתקין בריכת שחיה בשטח, כמות ערך חדירה היא 0. ראוי לציין שיש לי הדשנה וקרקעות חול כושר נשיאה נמוכה, כך שהם בהכרח צריכים להיות מחוזקים על ידי אחד מהאירועים הבאים: כריות קרקע המכשיר, שריה או דחיסת האדמה. בתחתית הבור שנחפר מכיל את מה שנקרא "כרית", המורכב מתערובת של בטון וחול (או חול וחצץ). העובי האופטימלי של "כרית החול" הוא 50 מ"מ. פתרון למגהץ מלט וחול מתערבב בפרופורציות הבאות: 1/3/0, 5 (מלט, חול, מים). "ריפוד" צריך להתייבש במשך 3 ימים, ואז אתה יכול להתקין טפסות. התקנה של בריכות פלסטיק בארץ גובה טפסות צלחת תחתונה חיזק בור בריכת מתאר הוא כ 200 מ"מ. משמש לחיזוק פלדה מחייבת עובי חוט של 10-12 מ"מ, הנקלט על ידי התאים 20-25 סנטימטר לאחר דיס טפסות בסיס מכשיר. בור לבריכה אחרי כמה ימים על פני השטח של הצלחת התחתונה מיושמים כדי ליישר את השכבה העבה 20 מ"מ של המגהץ מלט וחול. לאחר מכן הניח על קצף בטון לוח (קלקר) בעובי של 30-50 מ"מ והוא כבר מותקן סיפון בריכה. התקנה של בריכות פלסטיק באתר בהדרגה לבריכה מלאה במים - בתקופה של 30 סנטימטר, ואילו נופלים פערים ישנים בין קליפת הצד והכוס של תערובת מלט וחול, המתמלא במים ולסתום. בריכות השלב האחרון של ההתקנה של האגן הוא מילוי חורים שנוצרו בין המעטפת ובור האדמה.
מחירים לבריכות פלסטיק לעתים קרובות ההתקנה של אגן פלסטיק בצרכנים במדינה משלך מוגבלת להיווצרות של "כרית חול" וקצף טפסות סביב ההיקף של הקערה, אבל כדי לקיים את התהליך הנ"ל יצרנים ממליצים בריכות. לאחר המשטח מחוספס והעדר מסגרת בטון יכולים לגרום לסדקים בבריכה. הרכבה מסגרת ואגן פלסטיק רוכב המיוצר על ידי הטכנולוגיה זהה להתקנה של בריכות עם קערת מונוליטי.

מחירים לבריכות פלסטיק

פוליפרופילן בריכות עלות תלוי בצורה ובגודל הרצויה. לפיכך, הקערה מלבנית הסטנדרטי 4 × × 2,5 1,5 במוסקבה היא 70 אלף רובל, העלות של הבריכה העגולה 4 מ 'קוטר עולה על 80 אלף רובל, ניתן לרכוש בריכות שחייה הפלסטיק של הילדים בעיר הבירה על 10-15,000 רובל . האזורים של רוסיה במחיר של בריכות פלסטיק שונות ממוסקבה. בפרט, את הערך של בריכות סמארה זולות מפלסטיק (4 × 2, צורה מלבנית) משתנה באזור של 30-50 אלף רובל, באותו המחיר שנרשם בצ'ליאבינסק, וכאן ובורונז' לאגן הפלסטיק המקומי יצטרך לשלם לא פחות מ 50 אלף רובל. אגני פוליפרופילן העלות באזור, אתה יכול לגלות באמצעות שירות Yandex.Market. לבסוף זה שווה והוסיף כי הקיצוצים וסדקים שנוצרו באגן, לעתים קרובות מבושלים עם אותו החומר שממנו עשוי הבריכה. בחורף המים בבריכה, עדיף להשאיר על מנת למנוע לחץ מהקרקע. יוג'ין Khvatova, rmnt.ru