כיצד לבחור את בריכת החג תקין

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
בריכה עצמו, אפילו הקטן ביותר, החלום של רבים. במאמר זה נדון בסוגים והיתרונות של מבנים קיימים בשוק. היכרות עם הקריטריונים לבחירה שלהם ולהסתכל על כמה דגמים של יצרנים פופולריים.
אוכל בריכות פרבריות ניח דפוסים עונתיים לאומיים הבנייה הלאומית שנה קריטריונים לבחירת מבני מסגרת מלבן מעגל סגלגל יצרני דגמי תכונות פופולריים

אוכל בריכות פרבריות

מאז תחילת הימים החמים הראשונים של הביקוש למגוון רחב של מודלים של בריכות שמגדילה באופן דרמטי. רבים מנסים לקנות לברכה קטנה לחופשת קיץ היה מלא. אם אתה לא רואה את אפשרויות תוצרת בית, כגון עיצובי בטון או בלוק, אז יש לבחירה מתנפחת או wireframes. הראשון הוא מערכת עשויה מפלסטיק. הם שומרים על צורתם בשל הצדדים האוויר המנופחים ולקבל מים. כיצד לבחור את בריכת החג תקין המכשיר הוא קל להתקנה ולהגביל את ההרכבה ניתן להעביר פעמים רבות באתר ויש לו צורה קומפקטית, אשר מאוד מקלה האחסון וההובלה שלה. עלות בריכות מתנפחת היא מינימאלית בהשוואה לאותו הנפח של סוגים אחרים של מבנים. עם זאת, החליט לבחור במערכת כמו בריכת בית, אתה צריך לדעת על החסרונות שלה: עשויים מקירות פולימר נפגמים בקלות חפצים חדים וחשוף להשפעות המזיקות של קרינת UV. המים בתוך הקערה מאוד מתכלים, ולכן בריכות מתנפחות דורשות טיפול מיוחד. לא הצליח למנוע דליפת אוויר דרך השסתומים בקערות מסגרות, הם דורשים החלפה קבועה. אפילו מודל השטח גדול אינו מספק את היכולת לצוף באופן מלא. מערכת שלד מסודרת בצורה שונה. הם שומרים על צורתם בשל המבנה הקשיח שנעשה בצורה של מסגרת מיוחדת. ישנם שלושה סוגים של התקנים.

ניח

בריכות מסוג זה הן בנייה טרומי חתך. כל חלק מורכב מחומרים מרוכבים: עץ ספוג עם vlagoottalkivayuschey מיוחד, פלדה, פלסטיק ואלומיניום. המערכת שייכת לקטגוריה של כל העונה, ולכן העיצוב חזק נוקשה שונה. הבריכה עוברת טירה, הדבק או נעול, מה שהופך את זה אי אפשר לפרק אותה בלי קערת פציעה חמורה. לאחר התקנה, המפרקים חתומים באופן מאובטח. כיצד לבחור את בריכת החג תקין בתוך המבנה מתאים לקערה, המייצגת את שלוש או שקית PVC ארבע שכבה. העובי של כל חומר שכבה חייב להיות פחות מ 1.5 מ"מ. ליציבות טובה יותר של המכשיר יכול להיות חלקי או מוחלט מוטבע באדמה. בריכות טרומיות נייחות נבחרו משום שהם: חזק ועמיד. כל החיים מערכת - יותר מ -15 שנים. צורות קערה שונות. עומק בריכה יכול להגיע 2.4 מטרים, מה שהופך את זה אפשרי לא רק לשחות, אלא גם לצלול. אתה יכול לבחור דגם עם עלייה חלקה לעומק. החסרון העיקרי של סוג זה של מכשיר - מיקומו נייח. בנייה מוגדרת למיקום שנבחר והסרת זה לא נושא.

דפוסים עונתיים לאומיים

בנייה מתוכננת לפעול רק בעונה החמה. עם השלמתה של עונת הרחצה, לפרק אותם והכניסו לתוך אחסון. מבנים טרומיים הם צינורות מתכת חלולים, ואביזרים. אגן קערה נוצר כתיק תלת שכבתי עשוי PVC בעובי שכבה של סדר 0.5-0.7 מ"מ. אחרי המסגרת מורכבת, מותקן מיכל מים בתוך ומחובר היטב לכך. מערכות בגודל בינוני קערה שלהכיל לא יותר מ -7 טונות של מים, התחזקו עוד יותר עם Kevlar או רשת פוליאסטר ממוקמת בין השכבות של הסרט. בריכות אלה בדרך כלל מיועדות למקסימום של שני שחיינים בו זמנית. כיצד לבחור את בריכת החג תקין מתקנים גדולים יותר יכולים להכיל עד 22 טונות של מים, משופר נוסף על ידי קיר מתכת מסביב-הדפנות. הוא עשוי מפלדה מגולוונת בעובי - 0.6 מ"מ. שכבת פולימר מיוחדת מגנה על המתכת מחלודה. קיר נוקשות מיוחדות מספקת מסגרת מיוחדת, את עיקרי שהם קבועים על פני הקירות העליונים ותחתונים של המתכת, כמו גם בקצוות בצד החיצוני של הבניין. מיכל המים יכול גם להיות מוטבע במבנה המורכב וקבוע על המערכת של הלוחות. היתרונות של מכשירים עונתיים כוללים: ניידות וקלות התקנה. מגוון רחב של צורות: מלבן, אליפסה, ושמונה אחרים. שפע של אפשרויות לגדלים. החסרונות כוללים את השבריריות של מבנים: החיים שלה, בממוצע, 5-7 שנים. בנוסף, מערכת הקיר יכולה לעוות או אפילו לשבור.

הבנייה הלאומית שנה

המערכת יכולה לעמוד בטמפרטורות נמוכות, ולכן הוא לא יפורק לאחר תום עונת הרחצה. חיצוני בריכות אלה אינן שונים ממודלים עונתיים עם קיר מתכת מתקפל. עם זאת, יש להם מבנה מוצק יותר. קיר מתכת עובי פועל כ 8 מ"מ ומצופה בכמה שכבות של אמייל ושרף להגנה מקסימלית מפני קורוזיה. מסגרת מחוזקת אבזרי pristenochnymi וקורות נוספות הארכת עיצוב רוחבי. זה מאפשר למכשיר לעמוד בלחץ שהופעל על הקיר של מים הקפואים שלו. כיצד לבחור את בריכת החג תקין לרוב, מסגרת שנה בריכות לייצר עגולות או סגלגל בצורה בגובה של 1.2-1.5 מ 'כדי חרוז לחלופין, תוכל למצוא דגמים עם צדדים 2 מ' מסוג זה, למשל, מייצר חברת Krulland. היתרונות של המכשירים כוללים בדרך כלל: קלות התקנה. חיי שירות ארוכים. ניידות, בעת צורך, המערכת יכולה להיות מועברת למקום אחר. מערכת סינון דומה במהותה לבריכות של מבני בטון ציוד הון אלה. בין מכשירי עונת חסרונות ראוי להזכיר את המורכבות של התקנה של ציוד נוסף לקישוט: תאורה אחורית, מפל מלאכותי, וכו 'עם זאת, חסרון זה הוא מודלים עונתיים ונייחים טבועים.

קריטריונים לבחירת מבני מסגרת

קודם כל, אתה צריך לקבוע את הסוג של בריכה, שתואר בפירוט לעיל. אז אתה יכול להמשיך לבחירתו של טופס.

מלבן

להתאים באופן מושלם לתוך הנוף ותופס פחות מקום. יוצר צדדים להתקנה אופטימלית של אטרקציות שונות. אופציה אטרקטיבית במיוחד עבור אלו המעדיפים לשחות בבריכה מלאה בבית. מבנים מלבניים יכולים להיות גדולים מאוד ולהכיל עד 30,000 ליטרים של מים. צריך להבין שמודלי גודל גדולים דורשים חיזוק פגר מיוחד. זה מגביר באופן משמעותי את העלות שלהם.

מעגל

העיצוב העגול בצורה אופטימלית לעמוד בלחץ מים. מסגרת של מערכות כאלה הוא הקל, שכתוצאה מכך מפחיתה את העלות שלהם, אשר יכול להיחשב הנמוך ביותר של מכשירי מסגרת. גדלים הם בדרך כלל בריכה עגולה קטנה, שחיה באותם לא יעבוד. אבל עבור הפעילויות לילדים, שהוא מושלם. יתרון מוטל בספק של המערכת: הקלות המרביות של התקנה. כיצד לבחור את בריכת החג תקין

סגלגל

משלב את היתרונות של מבנים מלבניים ועגולים. פינות מעוגלות לשפר את ההתנגדות של לחץ המים. בנוסף, הם עשויים להיות רזים בצורה בטוחה בתקופת החגים. טווח הגודל של מכשירים הוא גדול מספיק. אתה יכול למצוא דגמים של העומק של 1.5 ואורך של 10 מ 'בבריכה זה אתה לא יכול פשוט להשתכשך, אבל בנוחות לשחות. כיצד לבחור את בריכת החג תקין אבל ניתן למצוא צורות הפשוטות בריכות של תצורות יוצאות דופן: מצולעים, שמיניות, וכו 'לפני שאתה מפסיק את הבחירה שלך על זה, זה צריך להיות באופן ברור הבין שלמרות המראה המרשים שלה, זה הרבה יותר קשה ויקר לשמור ולהתקין. למבנים כאלה הוא אזורי צמח חשובים לגבות חישוב של מסננים ובחירה נכונה של כוחם. אחרת הציוד לא יפעל כראוי. בנוסף, תצטרך לרכוש תכופים יותר של חומרים כימיים ותחזוקה של הבריכה, אשר, בהתאמה, להגדיל עוד יותר את עלויות תפעוליות. טופס מכשירים פשוט נטול החסרונות האלה. אם אתה באמת רוצה להפוך את העיצוב אטרקטיבי יותר ויוצא דופן, אתה יכול לקשט את גרם המדרגות המקוריות שלה או להתקין אטרקציה מים. כאשר מחליט על הגודל של הבריכה, אתה צריך לדעת בדיוק לאיזו מטרת מתקן תהיה בשימוש, וכמה שחיינים שהוא צריך להיות מחושב. בפועל מראה כי במים באותו הזמן הוא רק שליש מהמאגר של אנשים בהווה. זה גם שווה לשקול. מומחים מעריכים כי למבוגרים לשחות בנוחות, בריכה בגודל מקובל מינימום צריכה להיות 2.25 רחב מ 'ו5.5 מ' אורך למבנים סגלגלים ומלבניים. בריכה עגולה בקוטר, המשמשת לאותה מטרה, לא יכולה להיות פחות מ -4 מ ' כיצד לבחור את בריכת החג תקין אם שחיה בבריכה לא אמור לעסוק ב, הממדים עשויים להיות צנועים יותר. העומק האופטימלי של מתקנים למבוגרים צריך להיות לפחות 1.45 מ ', לילדים בגיל גן - 0.5 מ', לילדים גדולים יותר - 0.8-1.4 מטרים אם הצלילה להניח, אתה צריך לבחור דגם עם עומק של לפחות 2 מ 'כאשר אומד מכשיר כדי להבין שעם עומק הגדלת חדות מגדילה את עלויות תחזוקה. לדוגמא, על ידי הגדלת הנפח בחצי את עלויות התפעול לגדול שלוש. היבט חשוב של הבחירה - החומר שממנו נעשה עיצוב. במודלי הסוף הנמוך שיוצרו בסין, בשימוש הנפוץ ביותר חיזק סרט PVC בשכבה אחת או שתיים. מערכות כאלה לא יכולים להתפאר עמידות. הם מאוד רגישים לזעזועים והטיה פיזיים. הבריכה של חומרים כאלה היא טובה יותר לא לקפוץ, לא לטלטל אותו ולא לתת לו ציפורים ובעלי חיים. כיצד לבחור את בריכת החג תקין בריכות גם מיוצרות בסין, אבל תחת מותגים אמריקאים או אירופיים להשתנות במידה רבה באיכות. השלדים שלהם נעשים על פי הציורים הבודדים, וכחומר לצפיפות מסוימת PVC בד טנק בשימוש במספר שכבות. אם יש צורך, הוא משופר. מערכות כאלה הן הרבה יותר עמידים ויש להם מאפייני ביצועים טובים: התנגדות לנזק, קרינת UV, וכו ' גם לשים לב לחבילה שלך. חברות מסוימות מציעות להשלים עם סט של מוצרי בריכה קשורה: הטיה מצע מדרגות, ציוד סינון, משאבות, וכו 'אתה צריך להבין כי ללא מכשירים אלה בריכה מתפקדת לעתים קרובות בלתי אפשרי. הם עדיין צריכים לקנות, אז אתה צריך לחשב כמה זה יהיה רווחי לעשות: לשלם עבור הערכה או לרכוש בנפרד.

יצרני דגמי תכונות פופולריים

בין תקציב בריכות מסגרת החברה מאוד פופולרית מודל Intex הם. הם מאוד אטרקטיביים עבור קונים קלות תפעול ותחזוקה, בטיחות ומחיר מתקבל על הדעת. עם זאת, הם לא יכולים להתפאר של עמידות ומעשיות מיוחדות. ניתן לתת מאפיינים דומים מכשירי החברה Bestway. זה מגוון של צבע, צורה וגודל של הדגם עם מראה אטרקטיבי, אבל חיים קצרים. מתקנים לתחזוקה, אבל עבודה כזו נותנים, לעתים קרובות רק השפעה קצר טווח. כיצד לבחור את בריכת החג תקין Azuro 400DL בנייה אמינה ועמידה של Torrente המוכח. עם זאת, העלות שלהם היא גבוהה. שחיינים צריכים לשים לב לבריכות של בריכה האטלנטי, עם יכולות של עד 70 מ '3. יצרנית צ'כית Mountfield מציע עיצוב ממותג Azuro. מודלים איכותיים ויעיל זה עם הגנה נוספת מפני קורוזיה ומסגרת חיזוק. ביניהם אפשרויות שנה מלאה שיכול לשמש כמבנים נייחים הן. הטבלה מציגה את המאפיינים של בריכות של יצרנים שונים.
בול טופס יכולת חומר אפשרויות עלות
732h366h132 סנטימטר מסגרת Ultra Intex מלבן 31805 ליטר בכיסוי 90% PVC, מסגרת מתכת מערכת משאבת מסנן חול עם מי ים 6057 ליטר / שעה, מדרגות, ריצוף, סוכך, ערכת ניקוי, רחפן, להגדיר לשחק כדורעף, קיט (hlorgenerator) 56,210 רובל.
549h132 סנטימטר מסגרת Ultra Intex המעגל 26423 ליטר בכיסוי 90% PVC, מסגרת מתכת מערכת משאבת מסנן חול עם מי ים 6057 ליטר / שעה, מדרגות, ריצוף, סוכך, ערכת ניקוי, להגדיר לשחק כדורעף, קיט (hlorgenerator) 40,010 רובלים.
Intex 3,66 X0, 76 המעגל 6503 ליטר בכיסוי 90% PVC, מסגרת מתכת קיט 4940 רובל.
Bestway 56,256 549h274h122 סנטימטר מלבן 15897 l PVC, מסגרת מתכת מסנן חול, מכסה, סוכך, ערכת טיפוח, מדרגות 36,400 רובל.
Bestway 488h122 סנטימטר המעגל 19480 l PVC, מסגרת מתכת משאבת מסנן 220 טיהור מים # 58117, # מחסנית 58,094, סולם מרופד, הטיה 21 500 רובל.
Bestway 56082 400h211h81 סנטימטר מלבן 5700 l PVC, מסגרת מתכת משאבת סינון 6100 רובל.
LUX Torrente המעגל 17480 l PVC, מתכת מסנן חול 48,000 רובל.
7,3 x3, 7x1, כפור 2 מ 'Azuro 405DL סגלגל 29 מ '2 PVC, מתכת גרם מדרגות, סוג צמח פלטפורמה מצוידת עליונה, העליון הראש, רחף, זרבובית תמורה, חיבורי צינורות, סינון חול 81,000 רובל.
3,6 x1, כפור 1 מ 'Azuro 400DL המעגל 11 מ '2 PVC, מתכת גרם מדרגות, מערכת סינון, gryazesbornik רחף אספקת מים זרבובית פלסטיק 37 600 רובל.
תפעול ותחזוקה של הבריכה מוסמך - התחייבות של השירות הארוך וצרותיו חופשיות. אלו הן שאלות חשובות לשקול את המאמר שלהלן. Inna Yasinovskaya, rmnt.ru