כיצד לבחור בית נופש

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
ותיתן? אשראי באילו תחומים הם הפופולריים ביותר? ואיפה הן את העסקות הטובות ביותר? חסרונות של חיים בבית שלך סך הכל
בהשוואה לדירות באזורים יוקרתיים של קוטג'ים המדינה מוסקבה חדל להופיע מסחרר יקר. ברגע שהערך של הדירות נחותות ביותר בבירה עבר ל150 אלף דולרים, מתווכים מדברים על עניין מוגבר בבתים ובתים עירוניים בפרברי מוסקבה. כמה כסף צריך להיות מוסקבאי לרכוש בית נופש למגורים קבע?

תמונה

- אם אתם מעוניינים ב" בית החגים ", ולאחר מכן עם 50,000 $, אתה יכול להתחיל לחפש מבנה מתאים בהרבה פרברים. אבל כשזה מגיע לבית שבו אתה רוצה לחיות באופן קבוע, בשמחה, להכין לפחות $ 500,000, - אומר מיכאיל PURYSHEV, מנכ"ל האחזקה הפינית הרוסית "Vuokatti-רוס". - לכסף שאתה מקבל באזור בית יפה של כ 250 מטרים רבועים. מ 'עם כל הישגיה של ציביליזציה בעולם בתחום התקשורת, איכות הבנייה והאדריכלות.

מפתחים לא להסתיר את זה בעיקר כדי לספק לקונים עם הכנסה שנתית ממוצעת של 150-200.000 דולרים.

החלק העיקרי של בנייני הקוטג' היום - במחלקת עסקים. - אחת המגמות העצובות ביותר בשוק המדינה המודרני - חוסר התנחלויות במחלקת תיירים כמעט מוחלט, - אמר איגור לבדב, ראש המחלקה לשיווק ניתוח ניתוח ניהול שיווק החברה "זום". - אובייקטים אלה שהם, ככלל, רחוקים ממוסקבה. מתווכים "מחלקת תיירים" ומפתחים נקראים קוטג'ים ובתים עירוניים עולה עד $ 450,000.

זהו נכס זה - שטח קטן (170-250 מ"ר.) - נמכר באופן מסורתי המהיר ביותר אך רווחי לפחות עבור קבלנים. בממוצע, על פי "פרק הקבוצה" LLC, יישובים כאלה הם כ 5 - 10% מכלל תושבי עיר, ואילו בשנה שעברה הנתון זה עלה ל 10-18%. איפה הוא החיפוש אחר בתים זולים יותר? לדברי אולג Marinin, נשיא החברה "קבוצת הפארק" לקנות בית "זול" עבור 300 אלף דולרים, אתה יכול גם להקליד אזורי Novorizhskogo היוקרתיים או קלוגה, אבל רק במרחק של יותר מ 30 קילומטר ממוסקבה.

באזורים פחות הפופולריים מחירים מתחילים 200-250 אלף דולרים עבור בית של 200-230 מ '. מ 'אבל עלינו לזכור: בצפון, במזרח ובדרום המזרח לא פופולרי, בעיקר משום שהכביש הראשי שם הוא מאוד טעון.

אתה יכול ללכת בדרך אחרת: לקנות בית המגורים. במהלך השנה האחרונה את הפופולריות שלהם הרקיעה שחקים. השטח המינימאלי של דיור כזה הוא בדרך כלל 120-150 מ '. מ ', וכדי למצוא את ערך האפשרות המתאים בטווח של 300,000 $ הוא אמיתי לגמרי.

בהתאם לבתים ברמה הכפרים קוטג' נחלקים לשלוש קטגוריות עיקריות:
מחלקת תיירים - עד $ 450,000 לבית המחלקה עסקים, - מ$ 450,000 עד $ 800,000, פרימיום - מ $ 800,000,000 (הגבול העליון אינו קיים).

הצעות אופייניות בשוק הארץ:
קוטג' - מ 'המחיר ממוצע. מ ', 1,500 $ אזור ממוצע של דיור, מ'. 190 מ ', מגרש, 1.5 דונם
קוטג' - מ 'המחיר ממוצע. מ ', 2,500 $ אזור ממוצע של דיור, מ'. 210 מ ', אזור בארץ, 15 דונם
(על פי החוק הפלילי "זום")

ותיתן? אשראי

עכשיו עיירת שוק המשכנתאות היא רק 3 - 4 אחוזים מכלל עסקות הלוואות. - ידי עצמו, עסקת נדל"ן פרוורי מבחינה משפטית הוא הרבה יותר מסובך וחיסון מאי רכישת דירה בעיר, - אומר איגור לבדב. - אחרי הכל, בעובדה שאתה קונה ישירות שני אובייקטים - הבית והקרקע עליהם הוא עומד. וזה אומר שהמספר הנדרש של מסמכים מגביר.

באילו תחומים הם הפופולריים ביותר?

Novorizhskoe אחוזות כביש. היקר ביותר עדיין נמצאות כאן. למרות מחירי מרקיעי שחקים ועומס על הכביש הצר, "רובלב" הנדל"ן הוא מאוד בביקושים - יוקרה!

Novorizhskoye וKaluzhskoe פי מבחר העשיר של ניו ריגה התנחלויות קוטג' -. 60.
כאן תוכל למצוא את כל ההצעות מהאליטה למחלקת תיירים. יתרון גדול וכביש Novorizhskogo וקלוגה - מסלול רחב ואזור מוסקבה אמצעים לא עמוסים במיוחד.

אזורי פרברי מינסק וקייב באופן מסורתי פופולריים -. n oetomu תשתית היא יותר או פחות מפותח. מינקה עלולה לסבך ברצינות את חייו של פקקי תנועה.

. כביש דמיטרי פופולריות בשל "מים הגדולים" - באזור זה מרוכז רוב מאגרי מים. מינוס - מסלול רוחב הפס הנמוך ביותר.

ואיפה הן את העסקות הטובות ביותר?

מיכאל PURYSHEV, מנכ"ל האחזקה הפינית הרוסית "Vuokatti-רוס": - אם אנחנו מדברים על השילוב האופטימלי של מחיר - איכות היא ורשה וכביש סימפרופול. המקום הוא כביש יפה, מודרני. שטח מתחיל להתפתח, אבל עדיין אפשרי עבור מחיר סביר לרכישת הקרקע.

חסרונות של חיים בבית שלך

אחד החסרונות של חיים בבית שלך - יקר יותר מאשר כלי עזר עירוני. בנוסף, יש דמי מזונות - לניקוי תחזוקת שטח, אבטחה, תקשורת במצב מבצעי, פינוי אשפה. אם בכפר יש חנויות, חדר כושר או חוף הים, שבו עובד רק "עבורם", התוכן שלהם גם צריך לשלם על זה "מישהו". השוק הממוצע עולה קוטג' תחזוקה נוסף או עירוני, הנע בין 1 דולר למ"ר. מ 'לחודש, אבל זה "הטמפרטורה הממוצעת בבית החולים."

המומחים שלנו להזהיר בערים שונות באותה רמת המחיר של תשלומים עשויים להיות שונה - ובשלב זה הוא תובנה מאוד שימושי לפני רכישת בית.

סך הכל

למרות שמחירים בפרברים שבמבט ראשון נראים פתק נמוך בהרבה, כי הדירה הצנועה ביותר בתוך כביש הטבעת השלישית היא החברה די דומה לעלות שטח הקוטג' של 250 מ"ר. מ ', ואת "שלשה" בפריפריה - עם עלות הממוצעת (לא הזול ביותר) עירוני. במילים אחרות, אם יש לך דירה במוסקבה, אבל אתה בלב שלם רץ אל מחוץ לעיר, הרחק מרעש העיר וערפיח כדי להגשים את החלום הזה הוא אמיתי לגמרי.