כיצד לבנות קוטג'

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
אתה רוצה לבנות קוטג'. מאיפה להתחיל? כמובן, עם הבחירה של ארגון שיפתח את הפרויקט. פרויקט זה, אחרת הבניין שלך יהפוך לבור ללא תחתית שאליו כל הזמן ידלוף כסף. מכיוון שאתה לא סופר את העלות של הפרויקט, אתה לא יודע כמה זה יעלה לך את הבית שלך. לעתים קרובות קורה שאדם שמנסה לשמור על הניסוח של 200-500 דולרים, לאבד אלפים בגלל שינויים או כל קנה מידה שלא נרשמה בבנייה של הבית. ואז הוא צריך לחפש את מומחים, להציג אותם לתנופה של דברים (והוצאה נוספת זו), וכתוצאה מכך הוא הופך להיות ברור כי את הרעיון של בנייה עצמית של קוטג' נכשל.השלב השני - הבחירה של החברה שתבנה את הבית שלך. גם כאן, יש כמה ניואנסים. תמיד לוודא כי החברה היא רישיון נוכחי, תעודת הרישום. אנו ממליצים לך לראות את הבתים שכבר נבנו, ואם אפשר, כדי לתקשר עם בעלים של אחד מהם. גלו מה מומחים יהיו לבנות את הבית שלך, אם יש להם תעודות הסמכה כפי שהם יפתחו חיים. אם בונים - זרים צריכים לשאול אם יש להם את מסמכי הזכות לעבוד בשטחה של הפדרציה הרוסית, והחברה - תעודה לעובדים זרים.

גלה:

מה בניית טכנולוגיה; מה חומרים ישמש; כיצד להבטיח אספקה ​​של חומרים לאובייקט; אם ציוד בניית החברה; אם זה כבר מוסכם; האם אתר הבנייה שלך מוגן; בין אם זה יהיה יהיה מואר בשעתי הלילה; אם החברה משתמשת בשירותי קומפוסט; כיהיה איסוף אשפה; יהיה מסודר כמו שביל גישה לבית בבנייה.בהחלט מסכימים תאריכי סיום. שימו לב, אגב, שימו לב איך לצייד את משרדו של המשרד, שבחרת לבנות קוטג'. ורק אז לעשות מסקנה - אם לסמוך על בנייתה של הבית שלך.

הבא - בהחלט להקצות מנהל עבודה פיקוח על החלק שלך, שבו יהיה לפקח על עמידה בתקנים והתנהלות של העבודות מוסתרות.

בניית קוטג' - זה השקעה רצינית מהאמצעים שלך. לכן, אנו ממליצים: חושבים קודם כל על פרויקט הבית שלך, אז אתה יודע כמה זה יעלה. ולא לשכוח את אינפלציה! אנחנו חיים במדינה שבה כל דבר יכול לקרות, שום דבר. אז אל תתמהמהו, פרויקטים ולהתקשר אלינו. ואנחנו נשמח לתת המלצות ומספקים את שירותיהם לבניית הבית שלך.