כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מטבח קישוט מתחיל בייצור של אריחי קיר הסינר. מראה יפה נותן לו עיצוב אריחים מיוחד. כיצד לייצר באופן עצמאי אלמנטים כאלה עם דפוס ייחודי שיתאימו לדרישות עיצוב אישיות, מתוארים במאמר זה.
כלים וחומרים ייצור של אריחים דקורטיביים
כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם בחנויות חומרי בניין אתה יכול למצוא מספר עצום של גרסאות אפשריות של קיר אריחים. פתרונות צבע ומרקם שונים לספק את המראה המקורי של הסינר במטבח או בחדר האמבטיה. עם זאת, זה נותן עיצוב אריחים ייחודי באמת. שילוב של זה עם אריחים בצבע אחד בסיסיים יכול דגשים על תחומים מסוימים, כדי ליצור דפוס פסיפס יפה, ומבין מספר עצום של רעיונות לעיצוב אחרים. כל זה אפשרי, אבל יש שתי בעיות שיכולות לעכב את הטיסה יצירתי של פנטזיה: המחיר הגבוה של אריחים דקורטיביים - מחיר לזוג plitochek להשוות את המחיר למ"ר היא בסיסיות ולא מספיק אפשרויות גדולות. אם הבעיה לעיל היא במקרה שלך, אז אתה יכול פלט להפוך להפקה עצמאית של אריחים דקורטיביים ייחודיים.

כלים וחומרים

לייצור האריחים יצטרכו את הכלים הבאים: מרית מתכת צרה. הרוחב שלו צריך להיות קטן יותר מאריחים מיוצרים. מרית מתכת רחבה. בהתאם לכך, הרוחב שלו צריך להיות גדול יותר מ2.1 אריחי סנטימטר. מקל עם קצה מעוגל. גם מתאים לסושי מקל, זה היה במקור בצורה האידיאלית והחומר שממנו הוא עשוי, ככלל, במבוק, מאוד חזק ועמידים. נייר זכוכית. דגנים לא צריכים להיות גדולים. כאשר טחינה על מרק נייר לא צריכה להשאיר את התלמים. מברשת צרה. למעשה, האריחים ייעשו על המקום של מרק ומעוצבים בכל תפאורה מתאימה. בהתאם לכך, את החומר יצטרך: כל טיח על בסיס. הדבר העיקרי הוא שזה יכול להיות מיושם בשכבה של כ -5 מ"מ, ללא סדק כאשר יבש ולא להתכווץ. סתימת חרים בקירות. זה יהיה להתמודד עם אריחים, רצוי כי המשטח הושג לאחר הייבוש חזק מספיק. כל אלמנטים דקורטיביים: חרוזים, מוסיף פנינים, אבני חן, אבנים יפות וכו ' חדירה עמוקה פריימר. זה עוד יותר יחזק את פני השטח ולהכינו לציור. אקריליק לצבוע את הצבע הרצוי. אבן ציפורניים. לכה מתאים "Tsapon". יש צורך בזה, אם פני השטח יהיה צורך לשטוף.

ייצור של אריחים דקורטיביים

לפני שמתחיל לעבוד כדי לצייר את הדפוס הרצוי של האריחים יכולים להיות ישירות על הקיר. אז אתה מחליט שבו האריחים יהיו ראשיים, ובו דקורטיבי. ואז נמשיך הלאה האלגוריתם הבא: 1. הדבקת אריח בסיסי במקומות הנכונים. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 2. קח מרית צרה ומיושם במקומות שבם יש אריחים דקורטיביים, בסיס טיח. שכבה צריכה להיות פחות מ 2-3 מ"מ עובי בסיס אריחים מודבק. כדי לעשות את זה קל יותר לעבוד, אתה יכול לשדרג את המרית. לצורך כך קשור אליו חתיכת עץ 1-2 סנטימטר רחב יותר מהשקעים מתחת לאריחים מיוצר במקביל לקצה הקדמי כך שהוא פעל מרית 2-3 מ"מ ארוכה. בהתאם לכך, הבר יפעל בקצוות לרוחב של המרית. כל זה יהיה לשים גם שכבה של המרק מתחיל, יחסית שקוע לשאר האריחים בתאריכי 2-3 מ"מ. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהםכיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 3. מלא את כל המקומות של אריחים בעתיד. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 4. לאחר ייבוש גימור salving שכבת התחלה. מילוי שפכטל מרית רחב גומחות מיושרים עם האריחים העיקריים. 5. כאשר מרק גמר מתייבש קצת, מתחיל לעשות קווי פנל דקורטיביים על פני השטח של האריחים. מה שהופך את המקל. איור כלשהו, ​​ככל הדמיון. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהםכיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהםכיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 6. איפה אתה צריך אלמנטים דקורטיביים חריצים. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 7. התרחבות קצוות יכול להתבצע רכה יותר. כדי לעשות את זה עד שהמרק התייבש עליהם צריכה ללכת מברשת רטובה. 8. לאחר ייבוש המרק לכסח את פני השטח עם נייר זכוכית. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 9. מברשת יבש להסיר את האבק שנשאר בתפרים לאחר הטחינה. 10. ידית פריימר פני השטח. 11. סרט הקצה ההיקפי של עבודת האריח מסרט נייר. 12. קח צבעי צבע הנכונים ולצבוע את האריחים דקורטיביים. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהםכיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהםכיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 13. הסר את קלטת מסוך. פני השטח של האריח העיקרי הוא נקי. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 14. להטביע פריטים דקורטיביים, כגון תיבות של חרוזים. אם אלה אינם זמינים, אז אתה יכול לעשות בלעדיהם. אתה יכול פשוט לקשט בצבעים שונים, התוצאה במקרה זה תהיה יפה מאוד. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 15. דקור יכול להיות מודבק בסיליקון השקוף או דבק חם להמיס. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם 16. השלמת עבודה, המכסה את פני השטח של האריחים שנעשו עם לכה מגן. 17. התוצאה הסופית היא מקורית, והכי חשוב, הוא מתאים לאריחים דקורטיביים העיצוב שלך. כיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהםכיצד להפוך את אריחי קיר דקורטיביים עם ידיהם בדרך זו אתה יכול ליצור כל אלמנטים דקורטיביים מורכבות, אפילו עם שברי טיח. כל רצונו זה, בנוסף לכל דבר אחר, ולחסוך סכום ניכר של כסף היית ביליתם על הרכישה של תפאורה וכסף על תיקונים מיותרים, לעולם לא יקרו. יוג'ין דובינין, rmnt.ru (המבוסס על העבודה תחרותית חבר RomAsimALina)