כיצד להפוך את השירותים בארץ

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
אתה צריך לשירותים בארץ, אבל אתה עדיין לא מנקז הולך? הדרך הפשוטה ביותר, קלה וזולה - קומפוסט טואלט - שירותים ניידים שפועל באופן עצמאי, כלומר אין צורך להיות מחובר לרשת חשמל הביוב ומים.רוב שירותי קומפוסט מורכב משני טנקים להסרה: גופייה - המושב הזה ומכל המים ומכל התחתון - טנק השפכים. נגר מומס ולחטא עם נוזל מיוחד כי הוא שפך לתוך הטנק נמוך יותר. במכל העליון המכיל את המים לניקוז, ניתן להוסיף לחומר בדאודורנט שמונע הפצת ריחות לא נעימים.

Pros קומפוסט שירותים:

זהו ללא ספק הגודל הקטן, המשקל, ואת הנוכחות של ידיות לנשיאה. אוטונומיה מלאה של עבודה ויכולת להשתמש בשתי בתוך הבית ועל טיולים, מחנאות, מחוון הנוכחות מילוי כיורים וזמינות של מים לניקוז וחיטוי חסכוני בדלק (5 מ"ל לכל 1 ליטר של החלק התחתון של הטנק).

קטן "אבל":

אתה צריך לקנות ציוד (פסולת ממס ודאודורנט נוזלי).

כיצד לטפל:

בעת המילוי בחלק התחתון של הטנק יכול להיות פשוט הוסר מהחלק העליון של המכל ולפרוק דרך צינור הניקוז. אם אתה רוצה להשתמש בממסים נוזליים ידידותיים לסביבה, מוצרי הפירוק הם ידידותיים לסביבה.

שירותי כבול:

החומר הפעיל בשירותים אלה - תערובת כבול ללא תוספים כימיים, ביעילות מבטל ריחות ופסולות עיבוד לקומפוסט הידידותי לסביבה.אתה יכול להתקין את אסלה בשירותים של בית כפרי או כל בניין. הגוף שלה עשוי מחומרים פלסטיים עמידים לסביבות אגרסיביות וטמפרטורות נמוכות.

כפי שזה "עובד"

דרך החור מתחת למכסה לטנק מלא בתערובת של כבול, מתוכם, לאחר שימוש בשירותים, מתקן מפוזר באופן שווה, אשר מניע את Handwheel מחובר, בתורו, עם מתקן. רוב הנוזל, יחד עם חומרים נדיפים אחרים להתאדות דרך צינור האוורור ולאטמוספרה. נוזל עודף מופרד מזרימת מחיצת קומפוסט לתוך מיכל מיוחד (מיכל) או ישירות לתוך האדמה, על פי רצונכם. לאחר מילוי המכל, קומפוסט פשוט נשא לבור קומפוסט. לדוגמא, אם משפחת 3-4 האנשים שלך, אתה צריך להגיש אותו רק פעם בחודש.שירותי כבול המשמשים כיום במדינות רבות. היתרון העיקרי שלהם הוא שאין צורך להיפטר נוזל תגובתי בשימוש בביו שירותים קונבנציונליים.

יתרון נוסף של שירותים כגון - אוורור נוסף. לאחר הליך זה, הסכום של קומפוסט המופחת באופן משמעותי, מאיץ את התהליך של "התבגרות" - זה מאפשר לך לרוקן את המערכת רק שלוש פעמים במהלך העונה.

biotoilet כבול - לא רק את השירותים, אלא גם דשן מפעל קטן. הקומפוסט המיוצר בשירותים קומפוסט, לתקופה ארוכה, דשן חזק מספיק. אז דשן מוכן ל" כוח "של הגינה או החצר האחורית שלך, מומחים ממליצים לערבב עם הקרקע או פסולת טבעית אחרת.כיצד להתקין כבול biotoilet?

העיצוב המתקדם של biotoilet הכבול המודרני מאפשר לפשט את התהליך של הפעלתו: biotoilet מסופק עם תערובת מנגנון מצעי כבול בטנק מחזיק, וכל ריחות לא נעימים לחסל ביעילות דרך צינור הפליטה. תערובת הכבול בשימוש בשירותים קומפוסט, יש לספיגה גבוהה. לכל 1 קילוגרם של תערובת כבול נספג 10 ליטרים של פסולת נוזלית. כתוצאה מכך, שטח פן האידוי הוא גדל מאוד. ו80% מהנוזל הוסר על ידי מערכת של צינורות פליטה. שרידי פסולת נוזלית, prefiltered, הנגזרת מיכל האחסון דרך צינור לתוך כל מיכל או ישירות לתוך האדמה.

כבול biotoilet "נעליים" הוא כדלקמן: בחלקו העליון של המבנה מוסר ואת התוכן שהובא לגן או בבור קומפוסט. כל פעולה נוספת לטיפול בקומפוסט בתוך המבנה אינה נדרשה. שנה לאחר מכן, תקבל קרקע דשן עשיר.