כיצד להפוך את נתיב גן עם ידיהם

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה אנו רוצים להציג בפניכם את התגלמויות שונות של נתיבי המכשיר, כמו גם רעיונות יצירתיים הצעת עיצוב עבור הגינה שלכם. נתיבים מסורתיים של לוחות כבדים סלילה, לבני מסיגי אבן, ריצוף על קרקע פרטית - לא תרופת פלא, יהיו נתיבים חלופיים גדולים של עץ מנוסר, חלוקי הנחל, חצץ. הקסם המיוחד של המסלולים מוארים, אנחנו גם לשים לב. במאמר יש מסלולי מכשיר הוראות מפורטים של לבנים וייצור עצמאי של לוחות ריצוף בטון. לכן, אנחנו מוכנים לספר לכם כיצד להפוך את פיסת גן העדן שלך.
נתיב - המרכיב החשוב ביותר של עיצוב נוף אריחים מתוצרת בית בטון או לבני מסיגי אבן לשבילים בגינה. הבחירה היא שלך מסלול של העץ, מה שהופך את גינה נעימה רעיונות מעניינים למסלול עשוי אבן והריסות הוראות צעד אחרות צעד מה שהופך את השבילים של לבנים
כיצד להפוך את נתיב גן עם ידיהם
הבסיס של כל תכנית נוף יהיה לעקוב אחר המגרש

נתיב - המרכיב החשוב ביותר של עיצוב נוף


מסלול דקורטיבי מקורי
חצרות מקסימות עם פינות רבות, ספסלים בצל שיחי ורדים, נדנדה רומנטית תחת עצי התפוח לכבוש עם היופי הטבעי שלהם. מכשיר גינה, כמו כל פרויקט עיצוב דורש גישה מקיפה, פנטזיה, נועז ניסויים. אם החלק הפנימי של הבית או דירה שאתה בוחר טפטים, צבע, ריצוף, ריהוט ועיצוב, אלמנט העיצוב בתומכי חיות הבר הגן, המספק הזדמנויות גדולות למימוש הפנטזיות שלך.

מסלול, קמומיל רומאי מדרכה מעוטרת
הגן כאלמנטים עיצוביים מאולתרים השתמש בצמחים שאחראים ליצירת מרקמים מורכבים של הגן, משתנה בהתאם לזמן של שנה. אביזר קבוע, כמו להרכיב את המסגרת העיקרית של הגן הם המסלולים שינתנו מראה מוגמר סביב המגרש. נתיבים הם פונקציונלי מעשי, ונועדו ליצור הדגשים חזותיים נוספים, מפנים חצרות ליצירות אמנות, שנוצרו בשיתוף פעולה עם הטבע. השימוש בחומרים שונים למסלולי ריצוף יכול להשיג שילובים מדהימים. לכל גן הוא ייעוד טיפוסי - אלמנטי החלוקה בין האזורים יפעלו מסלולים, הם גם לשחק תפקיד מעשי, ארגון גישה לכל פינה בגן. מגוון רחב של חומרים טבעיים מציע נוף הזדמנויות "ציור", שבו שבילים, שבילים, מדרכות הם הרכב מרכיב עיקרי של הארגון. מסלולים שנועדו לחבר את כל תחומים הפונקציונליים הוא לא רק מעשי, אלא גם מבחינה סגנונית. הבחירה של חומר למסלול היא לא במיוחד מוגבל, אתה יכול להשתמש בכלים השימושיים שאינו דורשים עלויות נוספות. המסלולים רק מינוס מאולתר - השבריריות הזאת. מצד השני, מסלולים אלה מאפשרים לעדכן את המראה של גינה לפי שיקול דעתך כל הזמן. מבחינה היסטורית השיטה הנפוצה ביותר של בחירת חומרים לעיצוב נוף היא הבחירה של חומרי בנייה מקומיים. בדרך כלל, באזור מיוער משמש יותר עץ באזורים הרריים או בסמוך למחצבות שנבחרו אבן טבעית, חצץ או פיקדונות של חלוקי מפצלי פני השטח הוא חומר פופולרי באזורי החוף. מסלולים יכולים להיות גם עשויים מבטון וקלינקר. אם התקציב שלך מאפשר, אתה יכול להשתמש באריחי ריצוף המוכן או אבן טבעית, מסלולים אלה בהחלט יהיו עמידים יותר. אבל היופי של נתיבים פשוטים מחומרי גרוטאות הוא שהם יכולים להיות שונה והוסיפו לאורך זמן.

נתיב מקורי של עץ ופסולת בניין. ציור מסלול ישר
שבילים בגן, כאמור, הם מטרה דקורטיבית ומעשית, הם יכולים להיות מסודרים בקווים ישרים או להיות מפותל. הסוד של שירים יפים הוא להשתמש בחומרים ממרקמים שונים, שילוב מיומן שלהם עם צמחים וצורות משחק. מעצבים מנוסים ממליצים לעשות מסלול, שילוב של מספר חומרים. זה יכול להיות: מרצפות, אבן טבעית, ריצוף, חלוקי הנחל, חצץ, עץ ועוד. הכל תלוי בבחירות והעדפות של גן הפנטסיה בעלים. חשוב לציין כי כל מסלול צריך להיות לא רק דקורטיבי, אלא גם יוביל לאנשהו, לכל מסלול דקורטיבי שאינו פונקציונלי, אתה יכול לבוא עם מטרה. בסוף המסלול ניתן לארגן אזור אלפיני עם ספסל, ביתן קטן שבו אתה יכול לשבת וליהנות מהחופשה הגדולה, בריכה או מזרקה.

למעלה: פנס Creative כדי להאיר את הגינה מלגראן. להלן: פנס כדי להאיר את המסלולים. זוהר סירים לגן
בלילה, למסלולים צריכים להיות מסופקים לתאורה, זה לא רק מעטר את העלילה, אלא גם מסייע לתנועה בטוחה בחושך. לעתים קרובות בשילוב עם מנורות צורות ארכיטקטוניות קטנות לגן. על מנת להפוך חייבת להינתן תאורת הזדמנות חיווט. כדי להשתמש בתאורת מסלול תאורה במתח נמוך, אשר חוסכת בחשמל. בעלי בתים לעתים קרובות להתקין מנורות מופעל על ידי תאים סולריים, אשר יסייעו להאיר את הגינה ללא כל נטל נוסף על התקציב.

מסלול רומנטי מהגדמים בצעדים עשויים אבן וריצוף טבעיים
שבילים מתפתלים פופולריים במיוחד, עם זאת, הם די קשים להניח מסילה בכוחות עצמם, ללא צורך בתכנית הקודמת. עקוב אחר צורות מורכבות אופייניות לגנים יפניים, למרות שהם באומץ לשאול dlyadrugih סגנונות של עיצוב גינה. יש כמה רגעי שיא של מסלולים, כדי להיות מודע לפני תחילת עבודה.

אריחים מתוצרת בית בטון או לבני מסיגי אבן לשבילים בגינה. הבחירה היא שלך


מסלול תכנית הנחת
עקוב אחר על קרקע פרטית שונה בפונקציונלי, קישוט והעלאת הנטל עליהם. בחלק זה של הגן שבו מבני המשק העיקריים מרוכזים, לעתים קרובות במנוחה או משפחה, עדיף להשתמש בחומרים עמידים. אלה כוללים אריחי ריצוף, לבני מסיגי אבן, ריצוף אבן טבעי. חומרים כגון ריצוף עשויים מבטון חוזק גבוה, שיימשך במשך כמה עשורים. בדרך כלל, המסלולים מוטלות על אדמה רכה - חול, מיטה טרום דחוסה של חצץ. מים כל כך טובים מסלול עובר בהפשרת שלגים וגשמים. אם המסלולים הם משטח מוצק ועמיד למים עשוי מבטון, בסמוך למסלול יינתן לניקוז מי גשמים ושלג שנמס. בנוסף לכך, לאורך זמן, כל שוקע מסלול, בסיס עפר רך מאפשר פגמי תיקון ללא כאבים.

משמאל: שטח גינון, קלינקר מודרני. מימין: הכביש עתיק קלינקר AKA Ziegelgruppe, גרמניה
קלינקר מיוצר מחימר בדרגה גבוהה, ואחריו calcining כוח הקניית. הוא מיוצר עם חומרי מילוי בצבע שונים. זה הופך אותו מתאים לשבילי פסיפס התקנים. לעיצוב של גשר בסגנון הישן, יצרנים רבים מציעים קווי קלינקר בגילים שכבשו ברכיבים בודדים. מרצפות - זה לבנים יקרים יותר אלטרנטיביים קלינקר, הסתובבו מאבן טבעית. נחשב לעובדי ריצוף הגרניט הנפוצים ביותר. ריצוף אריחים עשויים מבטון בצבעים שונים. לייצורו נלקח מלט חוזק גבוה, המספק כוח לאריחים המון. אריחים מסוג זה יכול לעמוד די כלי רכב רב טון.

למעלה: מגוון מגוון של לוחות ריצוף. בהמשך: מאוורר הנחת ריצוף גרניט
אם הנתיב לא הולך מכונות כבדות ומשק הבית מורכב מכמה אנשים, מומלץ לעשות אריחי בטון למסלול בעצמך. היא לוקחת קשה כרית מהחול וחצץ. בדרך זו עלות הנמוכה כדי ליצור מסלולים יפים באתר שלך, בלי למשוך עובדים. להורג נתיב של מלט באמצעות טופס מיוחד, שעולה כ 1000 $.

עצמי הנחת שביל בטון בגן. הצורה והמראה של המסלול המוגמר
למרות העומס המתון על המסלול, בייצור של אריחים הציע להשתמש בכיתת מלט חוזק גבוה 400 או 500. זה מונע פיצולים טבעיים לעקוב אחרי כמה שנים של מבצע.

משמאל: התמונה מראה שעל אריחי גן הקיץ, שנעשו באופן עצמאי, הפכה לחלק בלתי נפרד מהגינה.
מימין: predvariatelnoy טייל מיוצר כמעט ללא הכנת קרקע או עם חריצים מינימאליים. כחלוץ טבעי נחשב קרקע עם דשא. העיצוב הזה הוא אמין למדי. בזמן שבין האריחים גדל עשב טרי, אשר לא רק שומר על האריחים במיקום הרצוי, אלא גם מעטר את סלילת הבטון.

מסלול של העץ, מה שהופך את גינה נעימה

יש קסם מיוחד מסלולים כי הם עשויים מעץ. החומר עשוי להיבחר קרשים, בולי עץ, קנבוס מנוסר. מסלולי המכשיר כזה בעייתי, אבל התוצאה תעלה על הציפיות שלך.

מסלול זה עשוי מקרשים עבים שטופלו בצבע ולכה. המסלול הוא הניח על משטח שלפני דחוס, את המרחק בין הלוח התמלא בחצץ. לקובץ מצורף עמיד יותר יכול להיות מחובר ללוח עם פתרון. מסלול של העץ צריך להיות מעודכן בכל לכה פעם בשנה.
כמובן, מסלול מהעץ אין לו חיים ארוכים כל כך, כנתיבי מלט, אבל כמו שצריך וטופלו באופן קבוע בחומר חיטוי מיוחד, חומרים נגד פטריות, שמן בלכה או מיוחד, הם יכולים להימשך במשך כמה עשורים, למרות שכל החיים מובטחים של 3-4 שנים. היתרונות של מסלולי העץ עשויים לכלול גם תיקון פשוט שנעשה ללא המעורבות של עובדים.

מסלול של החתך הגדול למטה עץ בשולי מעוטרים בחלוקי נחל. מילא את החלל שבין SPILI הגדול peskom.Spily מעובד שמן ועץ חיטוי.

סלילת נתיב עשוי מגדמים קטנים ונראית מאוד רומנטית. מטופל כראוי לכרות את עץ יכול לפעול כלוחות ריצוף מספיק זמן. יתרון של מסלולים אלה הוא שהם עשויים ממאולתרים ללא עלויות כספיות נוספות.
החסרון העיקרי של רצועות עץ הוא העובדה שהם הופכים לחלקלקים מאוד אחרי הגשם, אופייניים בעיקר של כימיקלים עץ שלא טופלו.

רעיונות מעניינים למסלול עשוי אבן והריסות


שקופיות אלפיני מיושרת עם המסלול של אבן טבעית
כפי שציינו, המסלול יכול להיות עשוי מחומרים שונים בהישג היד. חומר אחד כזה הוא סלע טבעי. בדרך כלל, מדרכות, עשויות מאבן הטבעית בגודל שרירותי, מאוד dolgovechny.Pri זה ניתן להשתמש באבנים קטנות וגדולות כאחד. מעצבים מנוסים לעתים קרובות לשלב אבן עם מרקמים וצבעים שונים, והגיעו שילובים מעניינים.

נתיב גן חופשי גרניט גדול וחלוקי הנחל. שבילי גן של תפאורה דשא
המובן מאליו שאין חוקים כלליים צריכים להיראות כמו מדרכות, כל בעל החזון שנקבע וחומרים זמינים. כל מעצב שואף ליצור פתרון מקורי, ולכן פתרון שאינו סטנדרטי הוא השילוב של מדשאות, ערוגות פרחים ושבילים. אבן טבעית רק מדגישה את יופיו של דשא ירוק, הוא דוגמא מעולה, כאשר המסלול הופך להיות אלמנט של עיצוב נוף.

מסלול של החצץ עם גבול של גדמים. כונן חצץ רגיל
חומר מעניין לעיבוד הוא רצועות חצץ. הוא עמיד מאוד, קל לשימוש. אולי זו הדרך החסכונית ביותר לכל מיני נתיבי מכשירים, מסלולים ואפילו כניסות למכוניות. כדי לעקוב אחר חצץ לא מאבדת את הצורה שלה, יש צורך להפוך את גבול של כל חומר זמין, מה שהופך את תחושה לאחד לדיס. כדי להימנע מהתקנת שפת המדרכה, אתה יכול לעשות מסלול של חצץ על הקרקע בהפסקה, שישמש כפקק.

הוראות צעד אחרות צעד מה שהופך את השבילים של לבנים

פתרונות רבים מדהימים מרוכבים המשמשים בעיצוב גינה, התאפשרו על ידי הרצועות. כבר נעלם לזמן שבו המסלול היה שמורות רק עבור החיבור של חלקים פונקציונליים חשובים של הגן, עכשיו הוא האובייקט של כל נתיב, שבו אתה יכול להביע את הדמיון שלהם. יישום של דרכים שונות הנחת המסילה מאפשר לך ליצור גינת מראה חדשה לחלוטין כמעט ללא עלויות חומר נוספות. אנחנו רוצים לתת דוגמא של הנחת מסלול פשוטה של ​​לבנים.
נעשה בדרך כלל על אדמת פגרת מסלול, כך שאתה יכול לשים על מיטה טובה של חצץ וחול, שתבטיח פעולה לטווח ארוך. עומק תעלה - עד 30 סנטימטר נדרש ובלבד שהמסלול שלך התערבב באופן חופשי מים במהלך גשמים ותעלה סלולה נוספת עם אחד הצדדים. מדרכה באתר רכוב מסגרת עץ.
עד לעומק של התעלה צריך להיות מונח תערובת של חצץ וחול.
השלב הבא הוא נדחס בחוזקה חצץ.
השכבה של חול צריכה להיות גם מסודרת, הימנעות מחללים.
לבני מדרכה באתר הניחו סוף ובחוזקה קבוע עם פטיש גומי.
שאר המסלול שהותווה בלבנים, הלבנים ממוקם במרחק מה אחד מהשני.
המובן מאליו שכאשר מתכננים מסלול שאתה צריך לחשב את הרוחב של חישוב הדפוס הלבנים.
בשלב הסופי נעשה דיוס חול. מסגרת העץ לא הוסרה. המסלול שלך מוכן.
ז'אן אנדריבה, rmnt.ru