כיצד להשתמש בקצף: מקצועי עצה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מהמאמר "קצף פוליאוריתן: הייעוץ מקצועי," למדת איך לבחור מוצר איכותי. הוא נשאר במקרה של קטן - להשתמש בו כראוי. במאמר זה, אנחנו נעזור לך לבחור את טכניקות האקדח גובר לחשוף את השימוש חסכוני ולהסיר כל קצף שנותר מהידיים והבגדים.
קצף עם קש - האיום של התרחבות הרכבה האקדח: המחיר או איכות שימוש מקצועי למתחילים - GunFoam התקנה ראשונית של האקדח צילינדר קצף החלפה Trailbreaker
כיצד להשתמש בקצף למרות העובדה כי הביקוש הגובר הקצף בהתחדשות ותיקון, אל תשכח שזה לא אוניברסלי חומר בידוד. הכל תלוי בגודל של סדקים וחללים שנדרשים למלא ב: סדקים קטנים עד 1 סנטימטר הוא טובים יותר לחיסול שימוש בחומרי איטום או ציפוי. הם גמישים יותר ולא נותנים תופעות לוואי כגון התרחבות משנית. פתחים יותר מ -10 ס"מ רוחב מומלץ למלא חומרי סטטי - לבנים, מוטות עץ או מבודד (למשל, קצף), ולאחר מכן טופלו נוסף עם קצף. לבידוד חריצים בגודל בינוני הוא אופטימלי להשתמש בקצף - בית או מקצועי. כיצד להשתמש בקצף קצף פוליאוריטן (קצף) יש הדבקה מצוינת לרובם הגדולים של חומרי בניין, אבל יש מקרים שבם זה חסר תועלת: קצף אינו מקל על הסוגים השונים של פוליאתילן, טפלון, סיליקון, וכן כל משטחים שמנוניים או מאובקים. ניואנסים אלה צריכים להילקח בחשבון לבידוד יעיל.

קצף עם קש - האיום של התרחבות

החסרון העיקרי של משק בית קצף עם קש - הרחבה משמעותית של משנית. מתקשים, ניתן להגדיל אותו כמה פעמים, ולכן קיים הכרח לציית לכל תנאי שימוש. הנחיות לשימוש במשק בית הקצף ניתן לראות בצד ההפוך של הכדור הפורח, אבל יסתכלו על זה בפירוט רב יותר ובשלבים: ניקוי והכנת שטח. לפני מריחת הקצף יש לבדוק בזהירות את כל סדקים וחורים בהצטברות של פסולת ובמידת צורך, מסיר את שומנים עם אצטון. מלחלח את פני השטח. הרכבה קצף לביסוס הצרכים מגע עם אוויר לח, ולכן לפני השימוש בתרסיס כדי ללחלח את פני השטח של הצורך - למטרה זו הוא תרסיס קונבנציונלי די מתאים. הכנה של גליל קצף. טריק קטן - לפני השימוש בקצף הצורך להחזיק כמה שעות במים עם טמפרטורה של כ C ° 20 - לאחר הליך כזה, זה יהיה יותר טוב ללכת למיטה. בקבוק לפני הזדעזע לרגע אחד, כך שכל המרכיבים מעורבבים באופן אחיד, - הוא מספק תשואה המרבית של קצף. צינור או אקדח הר לצילינדר. אבובית פשוט דפקה על השסתום, אבל עם אקדח היא קצת יותר מסובך - שאלת הבחירה והשימוש שלו יידונו בהמשך. עבודה עם קצף. בקצף הטכנולוגיה הנכון להחיל חתיכות קטנות (כ -10 סנטימטר) בכיוון של מלמטה למעלה - זה עוזר למנוע התפשטות מיותרת של חומר. אתה צריך לוודא שהפער לא מולא על ידי יותר מ 50% - במהלך התמצקות הנפח להגדיל באופן משמעותי, מה שעלול להוביל לנזק למבנה שטופל. חשוב מאוד שלא לגעת בקצף הדפוק - כל השפעה והפרעה גופניות מחמירים מבנה התמצקות משפיעה לרעה על הנפח וצפיפות. יש להקפיד כך שהבלון היה תמיד ב" הפוך "- זה יספק את הצריכה של קצף המלאה ביותר. כיצד להשתמש בקצף רגעים קשים:
הבעיה עם שימוש איך לפתור
קצף חור במשך יותר מ 3 סנטימטר ברוחב קצף הרכבה חייב להיות מיושם בשלבים, מחכה למיצוק של כל שכבה. לפני מחדש החלת הקצף התגבש בסיס בהכרח לחות.
סדקים רוחביים בכל מקרה אי אפשר למלא את החורים האלה עם קצף על שני הצדדים - זה יכול להוביל לעיוות חמורה במבנה. קצף משמש על צד אחד בלבד, צד הפוך הוא בדרך כלל מלא באיטום סיליקון.
התקנה של מסגרות דלתות וחלונות כדי להפחית את הלחץ על האטמים מומלצים המבנה ומפרידים נוספים (הם הוסרו לאחר הריפוי). אחרת, הקצף מתרחב ויכול לעוות באופן יסודי משקופים וחלונות.
צילינדר קצף מכשיר יש להשתמש במלואו, אחרת את מבנה האחסון מתקשה והופך לבלתי ניתן לשימוש. עם קצף מקצועי אין בעיות כאלה, אבל יש ניואנסים. כיצד להשתמש בקצף

הרכבה האקדח: המחיר או איכות

אקדח מקצועי מספק מינון מדויק ויישום של קצף, מיכל לשימוש חוזר ועבודה זהירה. ישנן גרסאות רבות של כלי זה, אבל המכשיר במעגל ועיקרון הפעולה הוא בערך אותו הדבר: לקשור את האקדח - ככלל, קוטרו הוא פחות מכמה פעמים הקוטר של הצינור. תכונה זו מאפשרת לך להכפיל את הלחץ במוצא של קצף, אשר בתורו מבטיח כמות טובה. החבית (צינור) - ערוץ שדרכו יוצא הקצף. עשוי להיות מוצקים או מתקפל (בשני חלקים), אשר מפשט את כלי תחזוקה. מתאם - המתאם לחיבור לצוואר של קצף הצילינדר. בדגמים איכותיים מכוסים בטפלון. התאמת יחידה - מאפשרת מינון קצף EVA והלחץ שלה. הרכבה אגוז - בעזרת הגבעול המחובר לידית. עיצוב זה מאפשר לך להסיר את הצינור לניקוי או החלפה. טריגר - משמש לשליטה על הזרימה של קצף. ידית - מיוצר מסוגים שונים של פלסטיק ומתכת. ידית האלומיניום נחשבת אמינה והנוחה ביותר. כיצד להשתמש בקצף בעיקרון ההרכבה האקדח על מכונאי פשוט: לאחר ההתקנה לקצף הצילינדר עובר דרך שסתום האספקה ​​בתא המטען, שבו הוא לפני הלחיצה על ההדק. לחיצה על ההדק פותחת את השסתום על הקצה, שחרור קצף. מנגנון רגולציה מאפשר לך לשלוט בעוצמת הקול של הקצף. מכיוון שהתכנון של אקדח הוא דבר נוסף כדי לבחור כלי כזה הוא די פשוט. זה יהיה מוערך במספר הגורמים: איכות חומרים המרכיבים את האקדח. יותר טוב אם הוא עשוי כולו ממתכת מוצקה. ישנם דגמים איכותיים של פלסטיק, אבל זה מאוד נדיר. עיצוב המודולרי: רובי מונוליטי הם זולים יותר, אך המחיר ייפרע כלי מתקפל פעמים רבות לניקוי והחלפת חלקים. לחץ הפעלה באקדח. תכונה זו לא לבדוק את החנות, אבל יש טריק קטן. רכישת אקדח, פשוט לקנות פחית נקיה (בהרכב שלה יש אצטון). בתים זקוקים לבורג אקדח על נוזל ניקוי מיכל, לחיצה על ההדק כדי לאפשר לה בפנים, ולאחר מכן להסיר ולהשאיר למשך כמה ימים. אם לאחר שריפות אצטון זה זמן שבו הפעיל אותו - הלחץ הוא נורמלי. אם לא - אתה יכול להחזיר את המוצר הפגום לחנות, אצטון לא משאיר עקבות על פני השטח של החבית.

שימוש מקצועי למתחילים - GunFoam

בחירת מוצרים נלווים (smyvku קצף / נקי ווזלין) האקדח והנכון, אתה יכול להתחיל לעבוד.

התקנה ראשונית של האקדח

יישומים להתקנה דורשים להפסיק לשחרר בורג הרכבה, משומן עם שקע וזלין וצילינדר מנעול. חשוב להבטיח כי ההרכבה ההתאמה עומדת על זרימה מינימאלית של קצף. הבלון לאחר מכן התהפך למצב ההפעלה (הפוך) והוא מוסדר על ידי הרכב הזנה - עשה כמה לחיצות מבחן לשחרר עודף בדיקת לחץ אוויר. כיצד להשתמש בקצף מבחינת יישום קצף נשאר אותו הדבר: פסים קטנים בכיוון כלפי מעלה. עם זאת, אין כמעט הרחבה מקצועית קצף משנית, אשר מאוד מפשטת את חישוב הנפח הנדרש. העיקר - כדי לוודא כי הבלון לא היה במצב אופקי שניהם במהלך שימוש ובהפסקות.

צילינדר קצף החלפה

לפני שהכניס את הנורה החדשה או לשים את אקדח באחסון, יש צורך לנקות ביסודיות את כל המשטחים של השאריות של הקצף הישן. המשמש למטרה זו נקיה (מסיר) כדי לשחרר את הלחץ למשוך את אקדח ההדק; לתקן שואב צילינדר באקדח; מפנה יכול, ללחוץ על הצמצם ל10 שניות; חוזר על עצם מספר פעמים עד שצינור לא עוזב נוזל שקוף; וזלין לשמן חלקים של האקדח. בעת אחסון הליך שימון אקדח ההרכבה יש לחזור אחת לחודש או חודשים. במבצע, הקצף חשוב לקחת בחשבון גורם כגון ההרכב הכימי והגדילה את "דביקות" למשטחים השונים. לכן, חשוב מאוד להשתמש בהגנה - בגדים וכפפות עבודה.

Trailbreaker

קצף פוליאוריטן - אחד החומרים הכי העקשן: אם היא עלתה על הבד, העור או משטחים אחרים, לנקות אותם די קשה. אבל שווה לנסות. כיצד להשתמש בקצף
פני השטח קצף טרי קצף נרפא
יד עור בעדינות להסיר עם ספוג, הם נפטרים אמצעים מאולתרים - לשפשף, אצטון, דק יותר, בנזין, מלח רק להסיר באופן מכאני. בדרך כלל מאבד את המאפיינים שלו ונופל ב2-3 ימים
בד הולך להישאר, שאריות נקיות יוסרו.
חשוב! בעת עיבוד רקמות עלולות להכתים!
חתיכות גדולות נחתכות ככל האפשר, והשאר טופל בממס מיוחד לקצף מוקשה, רוח לבנה או בנזין. הופיע להסיר מסיר כתמי הכתמים
PVC (מסגרות, אדני חלונות) הוציא בזהירות, את פני השטח הוא ניגב נקי מיוחד עבור PVC מנותק בזהירות, את פני השטח הוא ניגב נקי מיוחד עבור PVC (מסומן בדרך כלל - כדי להתקין את Windows)
כיסוי רצפה (לינוליאום, למינציה, פרקט) הסר את מרית הקצף, לאסוף את שרידי ספוג טבולים נקיים יותר. עלול להכתים! עם משטחי עץ יוסרו על ידי שחיקה, ציפוי בלכה אי אפשר לנקות - יצטרך להחליף אותם. לאחר חיתוך בזהירות שאריות קצף מומס נקי או סמים "Dimexid" (זמין בבתי מרקחת) מיוחדים. חומרים אלה חייבים ללבוש כפפות - רכיבים חזקים יכולים לגרום לכוויות!
כיצד להשתמש בקצף כפי שאתם כבר יודעים, הקצף אינו מיועד לאיטום חורים קטנים יותר מ 1 סנטימטר - כזה טוב יותר למלא את הפער עם איטום סיליקון. אלכסנדר Birzhin, rmnt.ru