כיצד לשכור דירה להשכרה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
זמינות של דיור חינם - זה תמיד הזדמנות מצוינת לרווח נוסף, כי מספר אנשים שמוכנים לשכור דירה במוסקבה הוא גבוה בהרבה ממספר האנשים כי הם מוכנים להיכנע.

ב2005, שוק השכרת נכס למגורים לא עבר שינויים משמעותיים במבנה של ביקוש לדיור. הפופולרי ביותר, כמו גם בשנים האחרונות, הן דירות 1-2 חדרי שינה עם דמי שכירות עד 500 $ לחודש. הביקוש להם הוא 3-5 פעמים יותר מאשר ההיצע. שיווי משקל היצע והביקוש מתרחש ברמה של 700-800 דולר לחודש.

הדירות יקרות ביותר נמצאות במחוזות מרכז, מערב ודרום מערב.

דומה במונחים של גודל ואיכות דיור תיקון במחוזות אחרים הוא שווה קצת יותר זול. כמה לינה זולה במזרח, דרום מזרח ומחוזות הדרום, על אף שהביקוש לדירות הוא לא נמוך מאמור לעיל.

כיום יותר ויותר פופולרי הוא רכישת הנכס להשכרה שלאחר מכן, משום שהדירה - שווה הערך של כסף טוב המוגן מפני אינפלציה.

גם הגודל שלה תלוי בגורמים הקשורים לדירה עצמה: התכנית, מטבח מרווח, ריהוט, תצוגות, איכות התיקון, וכו '

יתר על כן, הוא הכרחי לתיקון - רהיטים "נהרגו" ​​דירה "סבתא" עלולים לאבד במחיר 25-30%, ולפעמים יותר. והכי חשוב - זה לא יסיר אנשים מוצקים, וזה מגדיל את הסיכונים האפשריים. ביצוע תיקונים, יש צורך לדבוק שביל הזהב: תיקון יקר מדי עצמו אינו מצדיק. והנה קוסמטי קלה - צביעת תקרות, שינוי טפט - יעלה 500-1000 $, אבל ישתלם ב2-3 חודשים. חוסר הריהוט בחדרים יכול להפחית את דמי שכירות על ידי 10-15%, אבל החוסר של ריהוט למטבח ומקרר להשפיע על המחיר ברצינות.

אבל הזבל מיותר דירת ציון לא שווה את זה. ריהוט כזה יכול אפילו להפחית את דמי השכירות.

על הצלחתו של המפעל כדרך להשפיע על דיור להשכרה. חיפוש עצמאי של לקוחות שלא יכול להוביל רק לדירה "פשוטה" (שזה מקטין את ההכנסה שנתית בשיעור ממוצע של 10-15%), אלא גם לדברים לא נעימים אחרים בצורה של חשבונות טלפון ענק, עבריינות שכר דירה, הריהוט הפגום.