כמה עולה מתווך

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
ישנן מספר גרסאות של עמלות סוכן בעת ​​מכירת דירות. חתם על הסכם בלעדי עם מתווך, אתה יכול להסכים איתו על סכום מסוים שאתה רוצה להגיע לדירה שלי. לדוגמא, $ 100,000 במקרה הזה, אתה לא משלם שום דבר לסוכן ואתה לא צריך להיות מעוניין, כמה הוא היה מוכר את הדירה. כל העלויות שלה מהסוכנות שמכסה את הדלתא, שהוא מצליח להגיע מעבר לסכום החוזה.האפשרות השנייה - הסוכן מקבל אחוז מהעסקה. אם אתה חושש מעסקה רעה, ורוצה לדעת את מחיר המכירה האמיתי, ולאחר מכן לנהל משא ומתן עם המתווך על אחוז שהוא ייקח מסכום המכירה של הדירה. ציטוטים מוצקים או מחירונים כאן. העמלה היא לרוב 2-8% מסכום העסקה, אך לאחרונה חלק מהחברות במאבק על הלקוח הלכו כדי להפחית את הערך של השירותים שלהם. עכשיו יותר על מה שאתה משלם מתווך.

אם הוא הולך על מכירה או דירות, ואחרי קנייה בו זמנית חדשה, ולאחר מכן לכסף שהיה מקבל מתווך, תקבל את השירותים הבאים:

1. ברוקר משתמש במסד הנתונים שלה כדי למצוא את הלקוח. בין סוכנויות גדולות יש הסכמה על העברת מידע זה לזה, מה שמבטיח למידע העדכני ביותר על לקוחות. בעת מכירת דירת המשימה שלך (במיוחד היום בסביבה שמשתנית כל הזמן) - כדי לקבוע את המחיר הנכון.
2. קמפיין הארגון. בהתאם למהדורה זה יכול לעלות עד $ 100. חלק מהחברות כוללות את העלות של פרסום בעלויות שלהם, הוצאות אחרות בלקוח (בתיאום מראש בלבד), אבל במקרה של מכירת דירה, סכום זה יוחזר אליך.
3. אוסף של מסמכים. סוכנויות מסוימות משמרת ערך (אגורה) לניירת ללקוח. העברה מאובטחת של כסף מהשכרת הכספת - $ 30 - 150 (ששולמו על ידי הקונה או מתווך). אישור נוטריונים - 1.5% מהחוזה. רישומו של חוזה על ידי המחלקה לדיור עירוני.
.. 4 אימות של דירות טוהר המשפטיות זו אולי הנקודה החשובה ביותר, שבגללו צריך להתייחס למתווך - לבטח מפני הונאה. מתווך צריך להגן עליך מפני מצבים שבם הוא עיקול דירה סבירה קנתה לאחר העסקה. חברות גדולות כדי לבדוק ההוצאה "הטוהר" דירת מעמלות 30 70%. לאחר שבדק את הדירה באופן אידיאלי צריכים מאז הבנייה של הבית. עם זאת, ממש מצליח לעקוב אחר התנועות של משתמשים ובעלים לתקופה מקסימלית של 20 שנים. זאת בשל העובדה כי מידע על תקופה המוקדמת יותר מסופק על ידי מחלקת השיכון העירוני רק לבקשתו של הקג"ב.

הסוכנות היא מאוד, מאוד שונה. אם מקום אחד אתה יכול להירגע ולחשוב על מה שאתה רוצה לעשות אחרי השלמת העסקה, אחרת עם חיוך מתוק לכסף שלך כדי להונות אותך בקלות ויהיה מרוצים מעצמם. צרות אם זה בסמוך למועד לא תהיינה האדם שאתה בוטח בו. מי שמבין את מה שקורה ולהיות מסוגל להוביל אותך בזמן. למרבה הצער, המדינה והמתווכים עצמם לא פיתחו עדיין מנגנונים נוקשים כדי להגן מפני טכנולוגיות מלוכלכות.