ללא מסגרת - יתרונות וחסרונות של הטכנולוגיה החדשה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר סקירה זו, נדבר איתך על מרפסות ללא מסגרת זכוכית, כמו גם את היתרונות וחסרונות של הטכנולוגיה המודרנית מתקדמת מאוד.
נקודות חוזק של זיגוג נטולי שלד זיגוג נטולי חסרונות לסיכום
נקודות חוזק של זיגוג נטולי שלד יותר ויותר, ניתן לראות היום במרפסות של כל העיצוב המעניין הערים שלנו בלי מסגרות אוויר מסורתיות ושל עמודים. ככה זה נראה מחוץ למערכת סטנדרטית של זכוכית ללא מסגרת. רבים משבחים את הטכנולוגיה, אבל אנחנו לא יכולים לבדוק את כל באופן אישי ולא מבינים, אז אם זה טוב כפי שהוא צבוע.

נקודות חוזק של זיגוג נטולי שלד

טכנולוגיה זו היא אידיאלית למרפסת או אכסדרה, בכל גיל, סוג, צורה, ואינה משפיעה על המראה הכללי של הבניין. עיצוב זכוכית בצורה חלקה ולנוע בחופשיות על גלגלים מפלסטיק. מרפסת זו ניתן לפתוח על ידי הזזה חלון זכוכית לצד שני, פונה אל הקיר או מקופל בקפידה הספר הקטן שלהם. חברות שונות מציעה לכם אפשרויות שונות. על פי התקן דורש כי המערכת כבר בשימוש בזכוכית מחוסמת מיוחדת מ"מ 6-8 עבה. גם אם הזכוכית שבורה, זה לא מאיים עליך עם קצוות חדים, ורק בעדינות osypletsya קוביות. למרות שזה יכול להיות שבור רק אם השפעה חזקה מאוד. מזג זכוכית עדיין מרמזת על התנגדות לנזק מוגברת. מרפסת עם זיגוג נטולי שלד מודרני מוגנת לחלוטין מהרעש, הלכלוך והגשם. מאז החלונות קל לקפל, הם קלים מאוד לניקוי והמחוצה. מוכרים משוכנעים כי הזכוכית היא לא בלתי שבירה, והגלילים לא לשבור. מרפסת ללא מסגרת בשוק המקומי שלנו ברגע שאתה יכול למצוא את שתי טכניקות של מערכות נטולי שלד זיגוג - מערכת יבוא פינית ושתי מערכת מקומית. לנתח את התכונות שלהם בנפרד. המערכת הפינית היא קלה לשימוש ומאוד אטרקטיבית. כדי לפתוח אכסדרה אתה יכול פשוט להגדיר את עיצוב הידית במצב הפתוח, ולאחר מכן דלתות זכוכית יכולות בקלות להחליק למעלה ונפתח פנימה. זה יכול להיות חזר מספר פעמים עם את כל הדלתות. המערכת יכולה להיות מצוידת בשתי ידיות, שהוא העביר לאחד או שני צדדים של המרפסת או אכסדרה. בעיצוב הפיני זכוכית משוריינת בטוחה משמשת ב6-8 מילימטרים. הוא מסוגל לעמוד בעומסים דינמיים ורוח חזקה. טכנולוגיות חדשות בsoteklenii עיצוב התנגדות מובטח על ידי פרופילי אלומיניום וחלקי נירוסטה. בנוסף לכך הוא מנגנון אוורור יתרון גדול כדי לתקן את החלון הפתוח באוורור. במילים אחרות, ללא קשר לעוצמת הרוח ברחוב אין זכוכית ומכסה לא תביא לך בעיות בפעולה זו. תאורה בחדר התקנה של מערכת חלון יכולה להתבצע בכל עת של שנה. מפעל הייצור הוא בדרך כלל ערובה לחמש שנים, בכפוף לכל כללי תפעול והתקנה. מערכות מקומיות מוצבות כיותר אמין ומערכת איכות. ההבדל העיקרי בין עיצובים הרוסים הוא שדלתות זכוכית מחוברות לא רק לפרופיל המדריך העליון עשוי אלומיניום, אלא גם לתחתית, ולכן רק ארבעה עלים מקבל אחיזה חזקה - כפי שלמעלה, כך למטה. לכן כל דש נשען על ארבעה ציר מסתובב עם שלושה גלילים אופקיים. כל חלקי המתכת של המערכת - חלד. חלונות אבנט מצוידים בתפס. אם יש ילדים קטנים, אתה יכול לרכוש מנעול נוסף. זיגוג מודרני מערכת רוסית יכולה גם להיות מצוידת בשתי ידיות חדשות לפתיחה. אבל מלבד שסתומים לכיוונים תנועה ישירים, המערכות רוסיות תאפשר להם לעבור דרך כל פינות. זה מאפשר לאכסדרה הפתוחה באופן מלא בכל תצורה - העגולה, סגלגלה וכן הלאה. בנוסף, המערכת נועדה התקנה של התקני נעילת מתקנים כגון חנויות, אולמות תצוגה, משרדים, וחותמות סיליקון לאיטום הבנייה. המערכת עושה שימוש בזכוכית ללא מחוררת ומחוסמת בעובי של 6 מ"מ עד 8 מ"מ. חלוקת עומס מתבצעת גם באמצעות טכנולוגיית הרכבת זכוכית לפרופיל בלי חורים. פתחי האוורור הוא 2-4 מילימטרים. הרוחב הסטנדרטי של משקפיים וכך משתנה 500-800 מילימטרים. להזמנה יכולה להיות עשוי מזכוכית עם מידות מדויקות יותר. מחוץ שני המערכות, כמראה הפיני ורוסי מאוד אטרקטיבי.

זיגוג נטולי חסרונות

עם זאת, יחד עם יתרונות, יש מרפסות וloggias נטולי חסרונות ושמישהו אולי נראה חסר חשיבות למישהו חשוב מאוד. בכל מקרה, לרשום אותם. טכנולוגית זיגוג הדבר הראשון שיש לזכור - הוא שזיגוג נטולי שלד הופך אותו לבלתי אפשרי להעלות את הטמפרטורה בחדר. במילים אחרות, הביתן ניתן להשתמש רק בחודשים החמים יותר, ובחורף הטמפרטורה תהיה רק ​​כמה מעלות גבוהות יותר מאשר בחוץ. ההתחממות מלאכותית לא תעזור. אבל אזרחים רבים זה בגלל מרפסת או אכסדרה מנסה להגדיל את אזור המגורים של הדירה וכמובן לא רק לחודשי הקיץ. החסרון השני הוא אכסדרה שקיפות מלאה. זה מעצבן במיוחד אם אתה גר בקומות התחתונות. אז אנחנו צריכים לטפל בוילאות או תריסים באופן מיידי. רשת נגד יתושים לא ניתן לנצח בזכוכית, כך להתכונן לא רק למבט הסקרן של עוברים ושבים ולשכנים, אבל למראה רעב של זבובים ויתושים. למרבה הצער, מטרופוליני שלנו לא נאפשר משקפיים תכונות מרפסת להישאר נקיים במשך זמן רב, ולכן כדי לשמור על האסתטיקה שלהם למרפסת, יצטרך לשטוף אותם באופן קבוע למדי. למרבה המזל, זה לא קשה מדי לניקוי זכוכית ספריי מיוחד. חסרון נוסף הוא שאתה לא יהיה מוגן מהרעש. לשם השוואה: במערכת נטולי שלד סופגת נשמע עד 10 דציבלים, ומזוגג - כ -30 דציבלים. מומחים אשר לייצר ולהתקין את מערכת ללא מסגרת, אפילו לא מכחישים שהפונקציה העיקרית של גידור זכוכית ללא מסגרת, ולא בידוד תרמי. במילים אחרות - זה מאוד אידיאלי למי שלא מחפש ברגל רבוע נוסף, אלא פשוט רוצה האכסדרה, שיכול בו זמנית לאוורר וליהנות מנוף יפה ללא משקפיים. הגנה מפני רעש התקנת מערכות בדרך כלל לוקחת בערך 2-6 שבועות. עם זאת, בעת בחירת חברה שתקבע לך מערכת, זה מאוד חשוב שלא יטעה. אחרת רולים אשר להזיז דשים יהיו חריקה או מקל. איכות היא אביזרים חשובים: גלגלים חייבים להיות חופשיים לרכב, מטפלת היטב וקל להפוך ולקפל מקופלים בקלות.

לסיכום

ללא מסגרת היא לא להתחממות, ולגידור. בחורף, אתה לא תוכל להשתמש בו, אבל יהיה נעים וקריר בקיץ ונוף יפה. לגבי הבחירה של מערכת מיובאות או מקומית, לבחור בכל. פשוט יכול להתמקד במחיר. הדבר העיקרי שהיה מעורב בהתקנת מקצוע אמיתי. החומר שלנו הוא לא גרוע יותר באיכות מאשר אנשי המקצוע המיובאים ומקומיים גם יכולים להתמודד עם העבודה בצורה מושלמת. שים לב לדברים הבאים: זיגוג אחריות סטנדרטי חייב להיות לא פחות משנתיים, ועבור ההתקנה - לפחות שנה. אנו מקווים שמאמר זה יעזור לך להחליט אם אתה צריך זיגוג ללא מסגרת או צריך לבחור משהו אחר. בהצלחה בפיתוח מוצרים חדשים!