למה אני צריך אדים

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מנסה לשמר את הבריאות ויופי, אנחנו מבקרים כושר, לשמור על דיאטה, נסו לאכול רק מזון טרי ומים שתייה טהורים. אבל מה אנחנו יודעים על האוויר שאנו נושמים? תושבי העיר צריכה לנשום כל יום אינו מחזיק מים "תערובת אוויר", אשר עשיר באבק, פליטה של ​​מכוניות, פליטות תעשייתיות ומארחים בנוסף מכילים מיקרואורגניזמים. אבק מזיק ללא ספק לא רק בחולי אסטמה, אלא גם לאנשים בריאים לחלוטין. לפריחה רבות ולא טובים יותר - אלרגן החזק גורם להתנפחות של דרכי הנשימה, נזלת, האף וגרון מגרדים. חיידקים "רעים" ווירוסים יכולים לגרום למחלות שונות. בשילוב עם בעיות סביבתיות אחרות באוויר "מלוכלך" מערער את המערכת החיסונית וגורם לחבורה של מחלות כרוניות כולה. מחקרים מראים כי הנוכחות באטמוספרה של רכיבים "בלתי רצויים" תלויה בלחות. תכולת לחות גבוהה מקדמת משקעים של microparticles המושעה. לעומת זאת, באקלים יבש אבק "פוסט שווה את זה." לא פלא שאחרי גשם האוויר צח, נקי ורחצו, פשוטו כמשמעו.לגבר לחות היחסית אופטימלית היא 40-60%. ואז הוא מרגיש בנוח. כאשר תכולת הלחות באטמוספרה היא פחות מ 40% גם באנשים בריאים לחלוטין להופיע ישנוניות, בלבול, עור יבש וריריות הפה והאף, החמרה בריאות כללית. הסתברות לתפוס זיהום בדרכי הנשימה בחדר עם אוויר יבש היא הרבה יותר גבוהה מאשר בקור ברחוב. אגב, העור האנושי הוא 70% מים. כתוצאה מתהליכי חילוף חומרים, הוא מאבד כחצי ליטר המים במהלך היום, ובזמן החורף - עד ליטר. במגזין כל נשים תוכלו למצוא הרבה טיפים על איך לפצות על אובדן הנוזלים כדי להיפטר עור יבש, מניעת קמטים ולהאריך עור צעיר. אבל כל אלה משחות, קרמים ומסכות נלחמים רק עם התוצאה ולא הסיבה. אבל זה מספיק כדי להגביר את הלחות בדירה, ולהפחית באופן משמעותי את אובדן הלחות. והיום, למטרות אלה, התקני אקלים מיוחדים - מכשירי אדים.

המבצע של מכשירי אדים רותח. מים להתאדות שתי אלקטרודות שקועות בו. בזמן שהם נמצאים בנוזל בזרם במעגל, ולכן חימום ואידוי מתרחש. בטיחות של מבצע היא הגלומה בעיצוב של מכשיר האדים: זרם חשמלי זורם רק בנוכחות של נוזל. כאשר אידוי מלא (רותח) מעגל מים נפתח והיחידה תכבה באופן אוטומטי. חבר את כבל החשמל למכשיר ניתן להרכיב רק כאשר האלקטרודות אינן זמינות לידיים חשופות. מסיבות מובנות, מודלים קיטור לא ממליצים על התקנת ילד: עדיין די חם קיטור - 50-60 מעלות. אך מכשירים אלה הם אידיאליים לשאיפה וארומתרפיה וישחררו אותך מהצורך לשבת תחת מגבת על הקומקום. פשוט לשים כמה טיפות של שמן ריחני ב" האף "מיוחד על קרם לחות הגוף לשבת בסמיכות להתקנה, ותוכל לשאוף אדי תרופות. בחדר השינה של הילדים ממליצים להתקין כלים מסורתיים ואולטרא סאונד, ומערכות אקלים.

כלים מסורתיים המבוססים על ההשפעה של אידוי טבעי "קר". המים הוא שפך לתוך המכל, שהוא זורם לניקוז, שבו נופל על אלמנטים מתאדים מיוחדים. מאוורר מובנה נושף אוויר דרך המאייד ובכך מרטיב את האווירה. קרם לחות פשוט לעבוד על קלטת נייר נשלף עם גימור אנטיבקטריאלי שנמשך בממוצע של 2-3 חודשים של עבודה. מים מחלחלים נייר, עולה מלמטה למעלה, כמו נימי הדם. יש מאייד היחידות היקר יותר גלגלי פלסטיק עם משטח סופג שמסתובבת כמו טחנה, שנאסף במשך טיפת הלחות מהמחבת. מיקרואורגניזמים וחיידקים למאבק במכשירים כאלה ממוקמים באלקטרודות המחבת.

האידוי "הקר" - התהליך של ויסות עצמית: הלחות היחסית יכול להגיע עם ערך מסוים רק לטמפרטורה מסוימת. בטמפרטורות גבוהות, קצב עליית אידוי. לכן, כדי לשפר את הביצועים של מכשיר אדים מסורתיים, אתה יכול לשים אותו ליד מקור חום. יחד עם מערכות כגון לחות טבעית לטהר את האוויר. ראשית, אבק ולכלוך מצטברים במאייד הקלטת. שנית, לחות גבוהה מקדמת את המשקעים של microparticles התלוי באוויר על פני השטח של קירות ורצפות. על אותו האפקט מושגת לאחר ניקוי רטוב בחדר. במערכת humidification קולי המשמש אפקט פיזי מעניין. מים מהמכל מסופקים לצלחת רוטטת בתדירות גבוהה שמחולק לספריי דקה. טיפות מיקרוסקופיות גוש מעל הצלחת בצורת ענן, שדרכו מאוורר האוויר בחוץ נוהג. במילים פשוטות, מאפשר לך ליצור ערפל אדים קולי בבית.נראים זוגות מיוצרים רק כדי להיראות חם, בעובדה שהם קרים ורטובים, ובטוחים לחלוטין לבריאותם של קטן וגדול. מכשיר מצויד עם humidistat מאפשר לך להתאים את רמת לחות "שנוצרה". עם טבעי ואידוי "חם" לאוויר מקבל רק מים טהורים ולרסס את מכשיר אולטרא סאונד הנוזל עם כל הטומאות הכילו. שימוש במים קשים מוביל לעובדה שעם זמן בבית, שבו אדים קוליים עובד על הרצפה, ריהוט ועציצים משאיר כתמים לבנים יופיעו. בהתאם לכך, אנו נושמים את אותו הדבר. כדי למנוע זאת, עדיף להשתמש במים מזוקקים.

אבל במכשירים קוליים, בעיה זו נפתרה: יש להם מסנן מובנה שרף חילוף יונים מרכך את המים קשים, ולכן מכשיר אדים יכולים להיות ומילא אפילו ברז.. מחסנית זו היא 3-4 חודשים. עד כה, דרך היעילה ביותר humidification קולי. מכשירים הפועלים על עיקרון זה, מציעים ביצועים גבוהים ורעש מינימאלי. מערכות האקלים לשלב הפונקציות של ניקוי, הרטבה ואוויר תבלין נוסף. מערכת מיזוג humidification אקלימית מורכבת דומה לזה שתואר לעיל בכלים מסורתיים. המאוורר נושף אוויר דרך מאייד - קלטת נייר חלת דבש עם גימור אנטיבקטריאלי, קליטת מים מן עוקה כמו האידוי שלה. אם קרם לחות רגילה רוחץ רק בחלקו באוויר, ליצירת האפקט של ניקוי רטוב, מורכב האקלים מחזיק טיהור שלושה שלבים מקורה של האטמוספרה.

ראשית, האוויר נכנס הצמח דרך האלרגיה HEPA מסננים מיוחדים. יש ישקע אבק, microparticles ואבקת פרחים. לאחר מכן רדף אחריו דרך המאייד עם הספגה אנטיבקטריאלי, שבו מיקרואורגניזמים נהרגים, עברה דרך HEPA-מכשול. כאן האוויר מועשר באדי לחות.

לבסוף, המטוהרים וhumidified עובר דרך מסנן פחמן, אשר סופג ריחות וכוללים קאוסטית מסיר ביעילות את עשן הטבק. בנוסף לבקרת זיהום אוויר ולשמור על מערכות אקלים לחות אופטימליות יכול לשמש לארומתרפיה. יש מכשיר בקבוק הקפסולה מיוחד מחומר ריחני לתוך מיכל מים ומתאדה איתה. אם אתה משתמש במסנן פחם הטעמים אינם קובעים שהוא לא הסיר את "טוב" ריחות. שמני ניחוח משמשים לא רק לשאיפה, נוכחות האוויר בניחוח העדין שלהם יש השפעה מונעת ומשקמת על גוף האדם.