לתכנן מחדש את קוד דיור חדשות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
עם כניסתו לתוקף של קוד השיכון החדש והחוק של מוסקבה № 73 "בהליך גיור של חללים במבני מגורים בעיר מוסקבה" השתנה הליך לקבלת היתר ולעבוד על פיתוח מחדש של הנחות יסוד.סעיף 25 קוד השיכון קובע סוגים של שיקום ופיתוח מחדש של הנחות יסוד:

1. המרה של מגורים יחידה היא החלפה או העברה של שירותים, אינסטלציה, חשמל או ציוד אחר הדורש תיקון של הדרכון הטכני של הדירה.
2. מגורים לפיתוח רובע מייצג שינוי בתצורה שלו, הדורשים שינויים במגורי גיליון נתונים הטכניים.

הצהרה על ביצוע שיפוץ או המרה תהיה קשר עם חנות אחת להפסיק Moszhilinspektsii.

היישום יצורף המסמכים הבאים:

עותקים של המסמכים על הזכויות לכבוש את המקום; עותקים של התכנית של הנחות וההסבר BTI, שיש לקבל את גופותיהם של מלאי טכני לא יאוחרו מתום שנה ממועד ההגשה; תמונה גרפית של שיפוץ חלל - סקיצה או פרויקט אם פעילויות מתוכננות (עבודה) דורשות הפיתוח של פרויקט תיעוד; הסכמתו של הבעלים או מנהל של בית דירות בית דירות (הנדרש לביצוע ההסבה לא למגורים).

ציור ניתן להסיק באופן ישיר על התכנית BTI. דיו אדום (עט) יש לציין מחיצות שאתה מתכנן לבצע, ירוק - אלה שייבנו.

באותו המקרה, אם אתה רוצה פרויקט, זה חייב להתבצע על ידי ארגון מורשה.

אם לפני אישור פרויקט בכל המקרים זה היה עניין של הבעלים והארגון לעשות זאת תמורת תשלום, החברה ארגון שמפעיל את הפרויקט צריך לפתח תיעוד לכל הנפח של יישומים, כולל האישורים הדרושים.

בהתבסס על מסמכים אלה Moszhilinspektsiya בתוך 20 ימי עבודה ירשום את שיפוץ או הסירוב.
במקרה של החלטה חיובית Moszhilinspektsiya מסמיך את הייצור והמרה של הנחות יסוד הקשורות עבודות בנייה.

בד בבד עם ייצור מגזין ברזולוציה המונפקת של עבודות בנייה. המגזין אומר את כל מהלך העבודה מאז ראשיתם. המגזין גם מציין:

כיצד לגשת ההתקנים למעוד הנדסה; רשימה של אמצעי בקרת חובה; קומפוזיציה ורצף של קבלה, עיצובים וציוד הנדסי; רשימה של תיעוד טכני שבו צריכה להיות במעקב; הנהלת רשימה של מסמכים שיוצג על קבלת השיקום הושלם של חנות.

במהלך העבודות Moszhilinspektsiya מבין המחאות שלהם. כך או באופן שגרתי או במקרה של תלונות של שכנים.

בבדיקות פיקוח זה:

זמינה, איכות ומצבו של התיעוד הטכני של העבודה; בנייה מחדש תהליך עמידת פעילות פיקוח הנחות במהלך המרה ולספק להם ציוד מדידה הנדרש וכלים; דרישות ביצועי Moszhilinspektsii הונפק במהלך גיור; תקינות ושלמות של הבדיקות בודדות וציוד הנדסי רכוב בדיקות מקיפות; לחיסול בזמן של ליקויים בתיעוד הטכני והייצור של עבודות שזוהו במהלך בדיקות.

במקרה של הפרות פקוח עשוי לדרוש ההסרה שלהם, או אפילו הפסקת העבודה מלאה.

עבודות סיימו מתקבלות ועדת קבלה מורכבת מ:

הנציג Moszhilinspektsii (יו"ר ועדת קבלה); נציגים של רשות מבצעת רשות המקומית; ניהול בית מגורים; מפתחים (מחבר) של הפרויקט; אמן (עבודות היצרן).

ועדת הקבלה מושכת את המעשה של בנייה מחדש של הנחות היסוד המיוצרים על טופס סטנדרטי.

סוגי עבודות

לפני הפנייה לחלון אחד Moszhilinspektsii או ארגון עיצוב, זה יהיה שימושי לקרא עם הרשימה של אלה שיפוץ עבודות או שיקום, אשר עשוי להיות מבוססת על הסקיצה, ואלה הדורשים את הפרויקט.

גם להיות מודע לכך כמה שינויים אינם תקפים.

1 בסיס לעבודה על שיפוץ או בנייה מחדש.:

שיפוץ

מחיצות פירוק (מלאה, חלקיות) אינן מבניות (לא כולל mezhkvartirnye). סיבה - סקיצה. פתחי מכשיר בקירות מחיצה שאינו נושא עומס (לא כולל mezhkvartirnye). סיבה - סקיצה. פתחי מכשיר בקירות נושאים וקירות הפרדה (בשילוב שטח אופקי). סיבה - פרויקט. פתחי מכשיר בתקרות מדרגות פנימיות התקנים. סיבה - פרויקט. התאגדות של פתחים בקירות וקירות מסך. סיבה - סקיצה. הסדר של מחיצות מבלי להגדיל את העומס על הלוח. סיבה - סקיצה. הסדר של מחיצות (עם הגדלת עומס) וקירות נושאות עומס. סיבה - פרויקט. החלפת ציוד (התקנה אופציונלית) הנדסה (לא לסבך את ההמרה בכל הבניין). סיבה - סקיצה. שינוי המבנה של הרצפה (הגדלת עומס). סיבה - פרויקט.

ארגון מחדש

טכנולוגיית החלפה, הנדסה וציוד סניטרי (מתחת לפונקציונלי החדש של הנחות). סיבה - פרויקט. שירותי מכשיר (אסלות, חדרי אמבטיה) ומטבחים. סיבה - פרויקט. חימום סידור מחדש (חימום), אינסטלציה וגז מכשירי חשמל (לא כולל רדיאטורי העברת loggias ומרפסות מזוגגות). סיבה - פרויקט. התקנה חשמלית ביתי במקום מוקדי גז ובישול. סיבה - פרויקט. החלפה ו / או התקנה של הנדסת ציוד נוספת, הגדלת אנרגיה ו / או צריכת מים, עם החלפתו של חותם קיים או נוסף של רשתות מובילות (לא כולל מכשיר חימום תת רצפתי ממערכות מים וחימום obschedomovyh). סיבה - פרויקט. פירוק של ציוד הנדסי ו / או התחברות לרשתות תוך שמירה על ההיצע הקיים riser חם וקר מים ותברואה. סיבה - סקיצה.

2. שינויים ברשימה של שיקום ופיתוח מחדש של הנחות יסוד למגורים אסורים.

אם בנייה מחדש של הנחות יסוד אינה רשאית:

הידרדרות בתנאי הפעלה בבית ומגורים, גישה קשה לשירות ולכבות את המכשיר; הנחות המרה או בחצרים הסמוך עשויות להיחשב בלתי ראויות למגורים; מגדיל את שטח רצפה נלווה בשל חדרי מגורים מרובעים ומעמדם אינו משתנה לפי הסדר שנקבע; הפר את החוזק ויציבות של הבניין או מבנים תומכים יכולים להתרחש ההרס שלהם; לבטל או להגדיר מכשירי בקרה לבית כללי (או obschekvartirnyh) רשתות הנדסה ויש את השימוש שלהם השפעה על צריכת משאבים באזורים סמוכים; מספק לחיסול, הקטנת חתך ערוץ של אוורור טבעי; עומס מוגבר על מבנים מעבר לפרויקט מקובל תחת המגהץ ברצפה, החלפת הקירות, הצבת ציוד נוסף.

בבתים אופייניים שנבנו אסורים:

פתחים לארגן נפלו נישה, ניקוב חורים בקירות, עמודים, קיר גזירה ועמודות (עמודים, עמודים), כמו גם את מיקומם של חיבורים בין אלמנטים טרומיים; לעשות כניסה לחיווט נסתר וצינורות בתפרים אופקיים ומתחת ללוחות הקיר הפנימיים, כמו גם בלוחות הקיר ולוחות רצפה למיקום של חיווט וצינורות; לארגן פתחים נוספים בחצרים הגובה הסמוך לוחות קיר ללא הסכמתו של ארגון פרויקט - מחברו של בניין המגורים, או היורשת שלה, ובהעדרם - ללא בדיקה נוספת.