מאיפה להתחיל לתקן

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
איך להתכונן לזה, כך ששנים לאחר מכן לא יכול לחיות מתוך מזוודה, בליעת אבק, "shabashniks" קללות ואיסוף כסף לחומרים החסרים?שלב ראשון: זהה את המטרה

קודם כל, אתה תיבחן, מה שאתה צריך כדי לתקן: קוסמטיקה, גדולה או שאתם מוכנים להוציא כסף על שיפוץ. שיפוץ קוסמטי מספק טפט חדש, צביעת התקרה, וכו ' שלה שווה להעז, אם אתה רוצה "לחדש garderobchik". אגב, מומלץ לשפץ מדי חמישה עד שבע שנים.

שיפוץ מניח גם החלפה של דלתות וחלונות, אינסטלציה, רצפות וקירות אריחים חדשים, החלפת חיווט ועוד. אם תחליט לבצע שינויים, תוכל, על ידי עצמו, יצטרך לעסוק בשיפוץ גדול. תיקונים מסוג זה הם בדרך כלל מספיק עבור 15-20 שנים (בהנחה שאתה לא לשכוח מעת לעת "קוסמטיקה ישירה"). Eurorepair מרמז שיפוץ, אבל מותאם לסטנדרטים גבוהים יותר, תוך שימוש בחומרים יקרים באיכות גבוהה, התקנה של מסננים, החלפת צינורות ו" חריגים "שונים כגון ג'קוזי או אח.

שלב שני: סקיצה

לאחר שהגדיר את המטרות ויעדים, מנסה לצייר את מה שהיית רוצה לראות בחלקים שונים של הדירה שלו. סקיצה מתאימה הפשוטה ביותר ביד - העיקר שזה עזר לך להחליט רצונות וכדי לתאם אותם עם מציאות.

אחרי למדוד את הדירה כולה, סנטימטר אחר הסנטימטר, ולהקליט את כל הנתונים טובים יותר - כמה עותקים כמידע החשוב ביותר הוא בדרך כלל לאיבוד ברגע הכי לא מתאים.

שלב שלישי: מתיימר ציטוט

בשלב זה אתה צריך לקום מהספה ולהגיע לאחד המשעמם ביותר, אבל הפעילות הכי מרגשת - קניות ושווקים. זה לא סוד שכסף בדרך כלל בסוף לפני התיקון. ולרוב זה נובע מכך שהחומרים שאתה מוציא הרבה יותר כסף ממה שציפה. בהכרח לאורך הדרך תפסה כמה אריחים נחמדים bordyurchiki טפט הקטן, svetilnichki וכאלה. כדי לצמצם הפתעות כאלה למינימום, עדיף לראות את ההצעה, להבין מה חומרים ובאיזו כמות לקנות, לוודא כי השוק השכן שהם זולים יותר.

לפיכך, הכמות והמחיר של חומרי בניין, שחשבו עליו. עכשיו אתה צריך לחשב את עלות העבודה והערכה כללית. מייד להזהירו של דבר מקבלים מאכזב, אבל אתה יודע מראש מה הוא בא. אז, אתה יכול לחשב את העיתוי, רצף, ואת הסכום שאתה צריך להפריש עבור תיקונים.