מדרונות של טיח עם ידיהם

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
טיח כל המדרונות גם ביקוש ורלוונטי בעבודות גמר. טכנולוגיה של הייצור שלהם היא רק במתחם המבט ראשון. במאמר זה נגלה כמה הסודות, ואתה תראה שהייצור של דלת או חלון מדרונות ניתן לשלוט גם הדיוט.
אטרקטיבי יותר מהשיפוע של הטיח מה כלים דרושים לעבודה ההתנהלות של עבודה סודות של עבודה מוצלחת
מדרונות של טיח עם ידיהם

אטרקטיבי יותר מהשיפוע של הטיח

טיח מדרונות בזמן האחרון, אם לא בשיא הביקוש, אז, לפחות, מחדש בונים נראים באופק. הסיבה ליתרונות של coving טיח מונוליטי לגבס החלול, פלסטיק או אפילו עץ. יתרונותיו של coving הטיח ברורים: הוסיף יציבות מסגרת; להעלות את רמת הפחתת רעש; למנוע החדירה של אבק דרך microcracks בריתוך המחבר את הקיר עם מסגרת החלון; אין חללים להצטברות לחות, ולכן אין תנאים להתפתחות של פטריות ועובש; אין עומס על הפרש הטמפרטורה. מדרונות של טיח עם ידיהם ישנם יתרונות חזותיים: שכבת טיח ניתן לצבוע בצבע אחד עם מסגרת, או אפילו לצבוע אותם בצבעים שונים. יש הזדמנות לחלום עם חלון רישום פתיחה. חסרונות של coving הטיח ניכרים גם ושהם היו הגורם לכמה בוני קירור לטכנולוגיה זו. במקום הראשון לא למשוך לכלוך בתהליך - אנו צריכים להתמודד עם טיט מלט וחול. יתר על כן, ככל שהוארך בכל פעם. המוצר הסופי, המדרון מורכב מכמה שכבות, כל אחת מהן חייבת להיות יבשות לפני שתמשיך ליישום הבא.

מה כלים דרושים לעבודה

החלטה לעשות את כל מדרון הגבס, להכין את הכלים הבאים: בדרך כלל מגביל - מלכה או בפינה מיוחדת; בדרך כלל גבוה מגדלור שאורכו מעט יותר מהגובה של חלון הפתיחה; פומפייה וpoluterok; כף; מברשת צנטריפוגלי עגולה או תרסיס; פתרון טנק ומים. באתרי בנייה לעתים קרובות להשתמש בכלי פשוט מאוד - בלוק עץ עם הפנים שטוחות לחלוטין ומונע לתוך קצה אחד של המסמר. זה - בהטיה. זה יכול להיווצר מרצועות של דיקט וסופו של דבר אחד מהם הוא חתך מתחת לאדן זווית של מסגרת החלון. במכירה היום, אתה יכול למצוא מכשירים אחרים בצורה של חלקים, המאפשר להפוך את "פתוח" מדרון, כלומר אחד שיוצר זווית קהה עם המסגרת. מדרונות של טיח עם ידיהם חומרים לסיוד: כל מרגמות מלט סיד; גבס; איטום סיליקון, אם המסגרת של פלסטיק; קצף בידוד או צמר סוג הבנייה.

ההתנהלות של עבודה

1. בין המסגרת והקיר תמיד יש פער שיש resealed בזהירות. זה בגלל הבידוד לקוי של הפער לעתים קרובות החלונות נוצרים בטיוטות העונה הקרה. להדביק את הפער עם חומרים מיוחדים, כגון ecowool, חתוך לרצועות, או עם קצף. מדרונות של טיח עם ידיהם 2. מדרון סמוך לקצה הקיר עם מגדלור בדילול מלא בגבס מים מצורף. הלוח הזה עם קצה ישר, אשר מוחל שטוחה אל הקיר, והשאיר את מדרון. יישר את עמדתה בצורה אנכית או אופקי - זה תלוי במה שחלק מהמדרון לעשות. במשואת הלוח הזה ימשוך קצה אחד של שלטון, הסרת פתרון עודף. 3. מדרונות באמצעות מלכי לעשות כאשר הזיגוג עדיין לא הותקן. הסוף השני שלו צריך להיות מבוסס על פני השטח של המסמר מונע לתוך המסגרת. במקרים אלה, כאשר הדלתות כבר מותקנות בלולאה, השתמש שלטון פינות או מרית פינה מיוחדת. מדרונות של טיח עם ידיהם 4. לפני שרטוט פתרון, לא אמור להיות כלל בבליטות החושפניות הקצה הבולט מאחורי הקו הדמיוני של המנוחה בעתיד, ולהסיר אותם עם פטיש. אז על פני השטח היא הרטיבה וזרקו פתרון. אם הפער בין הקיר והמסגרת הוא רחב, והשחר של המדרון אמור להפוך זיהו יותר, הפתרון צריך לזרוק בשני שלבים, בכל פעם הסרת שלטון הפתרון העודף. מדרונות של טיח עם ידיהם 5. ברגע שירדו מהפסים מיושרים, להסיר את שלטון המגדלור, דפיקות קלות עליו להתמודד עם השפכטל. פעולות מהראשונות לפסקה הרביעית חוזרות על עצמו פעמיים: בצד השני והחלק העליון של פתיחת החלון. 6. חלונות פלסטיק חלקם נוטים להתרחב ולהתכווץ בהתאם לטמפרטורה בחוץ. על מנת למנוע סדקים בפתרון הטרי לעשות חריץ קטן במדרון כך שיתאימו למסגרת. הוא מלא איטום סיליקון, הסרת עודף של זה האחרון. 7. מייד לאחר חצי שעה, או כאשר הפתרון הוא קצת לתפוס יוצר הזווית שהוקמה על ידי השיפוע והקיר הסמוך. לפתרון זה מוטבע ומחליף את הסדרים הקיימים ובאמצעות מצוף וזווית כף המפולס. לזווית קצה חד סטה לא יותר, לחתוך אותו קצת פומפייה עד לפתרון קפא. 8. פתרון טוב בלי פלגים גדולים מאפשר לך למקסם את המדרון חלקלק. אם עדיין יש לך כיור ואי סדרים, הם קבורים, הטלת מרגמה שפכטל ומחיקה לצוף בהדרגה. לאחר התמצקות של המדרון שלם ביום שלמחרת אתה יכול להתחיל spackling, ולאחר מכן לצבוע. מדרונות של טיח עם ידיהם

סודות של עבודה מוצלחת

עבודה עם מדרונות של טיח דורשת ידע של כמה ניואנסים: משטח הקיר חייב להיות hydrated היטב, ולא רק במים. זאת הסיבה שבעזרת מברשת או ספריי, ספריי עם אשר חודר לכל הנקבוביות של הקיר. הפתרון הוא לא פשוט, ומצליף על גבי המשטח להידבקות טובה יותר אל פני השטח של קירה. זה צריך להיות תנועות מדויקות חדות. במיוחד הכלל הזה חל על החלק האופקי העליון של המדרון, מעל למסגרת. כאן אנו צריכים מיומנות. על מנת לשמור על הפתרון בקיר יותר טוב, זה מתווסף לגבס. במיוחד ראוי לעשות בעת הקמת החלק האופקי העליון של המדרון. אם פני השטח של הקיר מתחת לעתיד המדרון - לא הלבנים, שיש הידבקות טובה לפתרון, ו, למשל, בטון מוחלק, אין זה הכרחי מייד לאחר פתרון nakidyvaniya לשטח אותו. זה יהיה מספיק כדי להחזיק פעם מלכה או שלטון אחר, הסרת עודפים ולהשאיר במשך כחצי שעה את החומר כדי להגדיר. הקפדה על הכללים מבטיחה תוצאה גדולה - מתלול עמיד ויפה. אלכסנדר Birzhin, rmnt.ru