מהו סאונה אינפרא אדום

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
לאחר סאונה אינפרא אדום המבוסס על היכולת של קרינת אינפרא אדום כדי לחמם את גוף האדם. קרינת אינפרא אדום או קרינת תרמית - סוג של הפצת חום. זה אותו החום שאתה מרגיש מתנור חם או רדיאטורים והסקה מרכזיות. זה לא חייב שום במשותף, או עם סגול או קרינת רנטגן עם ובטוח לבני אדם.

תמונה

סאונות אינפרא אדומות הן הכי מתאימות לחיים מודרניים. שפטו בעצמכם: השקעה קטנה של זמן ואנרגיה להפעלה, גודלה המצומצם מאפשרת לך לכתוב בדירה רגילה, יעילות גבוהה במאבק נגד עייפות, מונעת הצטננויות ומחלות אחרות, זמינותם של אנשים בכל הגילים. זה חשוב להבין שסאונה אינפרא אדום פתרון טכנולוגי מודרני רק לבעיה ישנה - לחמם את הגוף ולא ניתן בניגוד לאמבטיות וסאונות מסורתיות. , התקנים משלימים סביר להניח. אנחנו יכולים לומר כי לאמבטיה והסאונה המסורתית היא מקום לבילוי המסורתי עם חברים, בעוד סאונה אינפרא אדום היא מכשיר בריאות.

בקתת סאונה אינפרא אדומות הוא עשוי מעץ. בתוך המונית רכוב אחורית, פינה (קדמי) ורדיאטורים רגל אינפרא אדום (חימום) מקרמיקה מיוחדת. בפגישה כגון סאונה נמשך כ 30 דקות בטמפרטורת אוויר של 45-500C ולחות טבעית. הזעה בסאונה אינפרא אדום היא הרבה יותר גבוהה מאשר בסאונות ואמבטיות קונבנציונליות, עם תנאים מתונים הרבה יותר, וזה גרם להשפעה בריאותית גדולה.

תמונה

בסאונה אינפרא אדום שיטה משמשת באופן ישיר לחימום (ישיר) של הגוף האנושי, שהיא שונה באופן משמעותי משיטת החימום העקיפה המשמשת באמבטיות וסאונות מסורתיות. כמובן, אין זה הכרחי כדי להוכיח כי שיטת החימום הישירה היא הרבה יותר יעיל מאשר עקיף. בתנור סאונה קונבנציונלי (חשמל או עץ) מחמם ראשון אבנים, אבנים ולאחר מכן לחמם את האוויר, ורק אז מחומם גוף. יש אוויר קיבולת חום נמוך, ולכן לחימום יעיל של הגוף האנושי, זה חייב להיות מאוד סוער, כפי שנעשה בסאונה פינית, קיטור או להוסיף, כפי שנעשה במרחצאות רוסים וטורקיים לזווג. עוד חסרון משמעותי של אמבטיות מסורתיות הוא שהאוויר בזוג שלהם הוא כמעט ללא תנועה. כמבצע הוא מרווה רבים (עד 4-5%) של פחמן דו חמצני ואידוי של זיעה במהירות. לכן, במסגרת העבודה בזמן קצר לאחר מכן הזוג יצר השפעת מרחצאות כאלה של קרבה, כמו הריכוז של עליות דו תחמוצת הפחמן ב8-10 הפעמים לעומת התוכן שלה במתקני בילוי האוויר.

תמונה

יש להגדיל את טמפרטורת החסרונות שלה: הזדמנות מוגברת כדי לקבל כוויות בעור ודרכי נשימה עליונה, יש את הסיכון של מחלות עור. יש לחות גוברת באותו צד שלילי - מצטמצם לחץ חלקי של חמצן באוויר וכתוצאה מכך, מגביר את הסיכון להחמרה של מחלת לב וכלי דם. התוויות נגד מוחלטות לנטילת אמבטיה או סאונה פינית הן גידולים (שפיר או ממאיר) או חשד לנוכחותם, שחפת פעילה, דימום, אי ספיקת דם.

בסאונה אינפרא אדום משתמש במשדרים מיוחדים הפועלים בטווח ספקטרום האינפרה אדום בלתי נראה. הם מסודרים סביב הגוף האנושי לחימום יעיל ביותר. לפיכך, עד 90% מהאנרגיה שנוצרה על ידי קרינה נכנס ישירות לתוך גוף האדם, עוברים אוויר סוער. רק 10% מהאנרגיה הולך לחימום האוויר (במקרה של חימום קרמי). זה מסביר את הטמפרטורה הנמוכה בסאונה אינפרא אדום. בנוסף, תנורים אלה לא לשרוף חמצן בסאונה.