מה שידה לבחור

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במוקדם או במאוחר, הרצון להחזיר את הסדר בבית מוביל לרכישה של החזה, לכל הדברים האלה והפטנטים הקטנים ולא הרבה הונחו סופו של דבר על מדפים ומגירות שבו אתה תמיד יכול למצוא אותם. לכן, ניתן לטעון כי כפיסת מגירות רהיטים לא מזדקן. העתיד שלה הוא בהיר.חזה המקור מושרש במעמקי ההיסטוריה. הוא האמין כי אבותיו היו חזה פשוט. הפיכתו לשידה הייתה ארוכה. ראשון שהוא גדל, ולאחר מכן זכה לתמיכת רגל, ולאחר מכן הפך לחזיתות מוצקות דלת נפתחת. לבסוף, במאה ה XVII, תחילה באיטליה ולאחר מכן בצרפת, שם היה kredentsa מה שנקרא: ארון שתי דלתות נמוכות עם מגירה - וכאן כבר ויד בחזה. זה היה בשלב זה ויש לנו את ההופעה הראשונה של חזה אלה, כלומר חזה בצורה כפי שאנו מכירים אותו. אופי ספציפי של מגירות פלדה "komodoobraznyh", אחד מעל השני.

"שעתו היפה" שלהם הגיעה במחצית הראשונה של המאה השמונה עשר - עידן הרוקוקו, צרפת. למעשה, המילה "שידה" בצרפתית פירושו בנוח. אז, בעידן הרוקוקו הם היו חלק חובה של החזית הפנימית. שידות חינניות וקלות, חלקה רוקוקו צורות שונות, גמלונים ומעודנים של גלים, אם לא מתוחכם, סיימתי: צב שיבוץ, פנינה, שנהב, אבנים יקרות וחצי יקרות, ברונזה מוזהב. חוץ מהמצעד, ישנם סוגים אחרים: שידה לחדר השינה, חזה מזכיר הממשלה. בעידן של שידות קלאסיציזם והאימפריה הפכו פונקציונלי יותר, יש איפוק והגדרת קצה עיטור גיאומטרי, צורה מקבילון תקין נשלטה, חזיתות חצי עגולים או חצי סגלגל. ארונות עדיין לא כבשו את חדרי מגורים, יש להם חדר נפרד, ולכן דברים צריכים להיות בהישג היד (בעיקר תחתונים) היו מאוחסנים בחזה, עומדים בחדר השינה."היכולת" ליצור שידת נוחות התבררה לו במהלך הצרות הסובייטיות - השמות "בערות הסמל" בשם שלה וגורשה מבתיהם. אבל עמדות השתנו, חזה גב, ועכשיו כל אחד ולעולם לא לוותר על הדברים שיש לו כל כך הרבה יתרונות שאין להכחישה.שידות ומתמיד נחשבות לסמל של יוקרה, והיצרן שלהם עוסקים במאות שנתי prooshlyh המאסטרים המפורסמים ביותר. אין זה מפתיע שכיום מקור כל כך פופולרי בציר ההעתק. אבל באותו היצרנים כי הם מחפשים פיסה של הפתרונות החדשים שלה רהיטים נפלאה. בדרך כלל מורכב מבסיס שידה או רגליים, שולחנות, יחידות מגירה ואבזרים. אבל למרות שידות מבנה פשוטות יחסית הם מגוונים מאוד. קודם כל, שידות מודרניות - לא ממדי עיצוב צוין סטנדרטיים: יצרנים מובילים לא רק להציע כמה אפשרויות לעומק, רוחב וגובה עבור מודל, אבל אפילו לדמיין את האפשרות של ההרכבה מחדש שלה. בגלל זה שידה להתאים בקלות לתוך מערכת אחסון גדולה.

לוקר פונקציונלי מאוד. קומפקטי מהארון וחזותי הרבה פחות עומס בחדר (במיוחד אם מוגבה מעט מעל הרצפה, לשים על הרגליים). במקרה זה, את היעילות שלה היא גבוהה מזה של הממשלה, הנפח הפנימי משמש כמעט לחלוטין - והכילו הודות למגירות! (אגב, בשיטה זו של אחסון פריטים וגישה אליהם היא הגיונית וארגונומי ביותר). פני השטח העליונים של החזה הוא גם אינו ריק: תערוכתה של טבע דומם, את "הערך" של הבית.

תכונה חשובה של החזה של היום - צדדיות: בשני מעצבי דגמים עכשוויים וקלסיים בהצלחה "להסתיר" את מרכיבי המולטימדיה. למשל, "המילוי" של אותו הדגם עשוי להיות הסריג לאחסון בקבוקי יין במשרה או במגירות אופקית לכלי - מילוי תלוי בלקוח.

יחידות מגירה - זה האובייקט העיקרי של מגירות שיפורים טכנולוגיים. במקרה זה את כל החידושים החשובים ביותר להדהד חזק עם התפתחויות לריהוט מטבח. כגון תיבות ניפוי מערכת, מערכת ממש מהפכני על ידי לחיצה על לחץ פתיחת המגירה, אשר אפשר לנטוש לחלוטין את הכפתורים על פני השטח של דלתות ומגירות. בנוסף, מעצבים מציעים לשלב בדלתות כנף מודל אחד ומעלית (שהם ראשון לשים קדימה, ולאחר מכן לטפס). או - דלת חיצונית עשויה להיראות כמו נדנדה, אבל לפתוח כזזה - למי שלא רוצים להיראות כמו ארון שידה.מגירות קיוב, שנוצר על ידי ורנר Aisslinger עבור החברה Interlubke, ניתן לפתוח בכל אחד מארבעת הצדדים. גימורי תכונה - מוקה מבריק צבעים לכה וצמיג עם כחול בהיר LED אור שמסתובב בשטחים ההיקפיים.מאפיין בולט של הדגמים Basik Pallucco, בסגנון של ההיי טק, מבוק טבעי, מייפל או אגוז אמריקאי - מגנט שניתן להעביר בקלות מהמקום למקום על מנת לפתוח הדלת או התיבה הימנית של פלדה אל חלד.חומרים לחזה של היום - זה כל "עולם ללא גבולות". "קלאסיקה" מכובדת יצרנים משמשות באופן מסורתי מעץ יקר: אגוז, מייפל או דובדבן. בדגמים מודרניים משלב מגוון רחב של חומרים: עור ואבן טבעית, זכוכית, כולל צבע, מתכות, ובכלל זה יקר. חומרים נדירים וייחודיים, כגון סגסוגת אלומיניום וקרבונט. כשמדובר בפיתוח של מעצבים מפורסמים, אין כללים חלים כבר לא. שיטות של גמר הן, ככלל, ידע של המפיקים.

לוקר מהאוסף של ברברה בארי בייקר. קודם כל החזה מכוסה בצבע טרקוטה, ולאחר מכן על הדלת בשכבה של נייר הכסף מראש המקומט המשובח ביותר.

האוסף של Riedizioni Colombostile מיושם טכניקה הנקראת "היעלמות שעווה." מאופיין בnaklennoy אחיד תבנית בנייר כסף על דלתות, שהוא ייחודי לכל מופע. אגב, זה יכול להיות ראשי התיבות של שמו של הלקוח או כל מניע אחר.מברשת - פריט אופנתי מאוד בעיצוב של מגירות. דגם מהאוסף של עור בהיר זן טורא מכוסה, מהו - הסוד של הפירמה. זה ידוע רק כי טבעו של החיוב תלוי בכמות להחיל את שכבות העור של לכה: יש לפחות עשר.קליעה קש בדלת של החזה Wiwa ראטאן עץ סגור זכוכית מחוסמת. משטח עבודה עשויה גם מזכוכית, ודלתות גבול וכף רגל - אלומיניום. פתח את החזה יכול להיות פשוט לחץ על החלק העליון של הדלת - מערכת מתקדמת זה נקראת לדחוף ולמשוך.הדפסת תמונה על פני השטח של החזה עשוי מעץ דובדבן (עיצוב רוברטו Latstseroni לCeccotti) opredeleyaetsya מייד: חזה מרחוק עם שבע מגירות (כל גדלים השונים), זה נראה די ישן, ואחרי בדיקה מדוקדקת יותר גילה הדפסים עם סצנות מציור קלאסי ועד המאה שעברה בפארנבורו.

הקישוט הוא פולני מאוד פופולרי ציפורניים, מבריק במיוחד, נותן תחושה של מרחב ובהירות מאשר מט גדולה יותר. איך להגיע האפקט הזה, יצרנים הסתירו בקפידה. אבל משהו עדיין לא ידוע. לדוגמא, השידות ונציאניות הציעו פרנצ'סקו Molon, כיסו בדיוק את אותו לכה, אשר מכסה את הגונדולות ונציאניות המפורסמות.לוקר יצר עבור Behr פיטר מאלי, שנקרא פרארי. בדיוק כמו בכיתה מכונית ספורט סופר, הוא כיסה בצבע האדום הבוהק פרארי פטנט. לכה פסנתר מוחל. הכל כפי שהוא צריך להיות: ראשון בשכבה דקה של פילוס גבס, אז מינימום של 12 מיקרון שכבות של לכה. הדרך היחידה להשיג את הברק האופייני.קרלו Rampazzi יצר אוסף לחזה "זיקית" Maguillage Colombostile. שיטת ציפוי בלכה היא כזה שעל פני השטח של החזה משנים את צבעיו בהתאם לזווית הצפייה. ורדים מתכת אמיתיים הם ידיות לשידה.

בלעדיות בכל דבר כזה, כמובן, מובטח: לכל אחד יש חדר ההלבשה שלה.
באשר לצבע של שידות מודרניות, ניסויים בתחום זה הפכו להיות כל כך פעיל ששום דבר לא נראה קיצוני.

שידות של היום כל כך שונות (בגודל, צורה, חומרים, מחירים), וזה לא קשה למצוא עותק מתאים לכל פינה בדירה. לדוגמא, גבוהה וצרה להתאים בקלות במרחב לא יותר מדי העצום של מודל מסדרון הבית. נמוך ומוארך ליצור אופקי מרהיבה בסלון. בלהרגיל שידת הילדים להזמין. גם אם שניים או שלושה ילדים, ושידת מגירות, שכל אחד יהיה מקום לדברים - תיבת דואר אישית (אתה יכול לכתוב את השם שלך על זה). ובכן, במטבח, קטע זה של רהיטים באופן כללי הוא הכרחי. ולתת המטבח שלך להגדיר מספיק מגירות, שידת מגירות קטנה (על גלגלים טובים יותר) לא כואב - במיוחד לאור עובדה שזה לא תופס הרבה מקום.

בכל כיוון או "מפותח" בחזה, הוא תמיד מוכר. רהיטים "הגונים", או רהיטים למי שאוהב להזמין בבית - החזה של אנשי מקצוע את המאפיין הזה מגיע לו יותר מכל אחד מחבריו. מה בדיוק מאוחסן בו - בין אם יש דברים כאלה בכל בית. לבסוף לשים אותם על המדפים והמגירות - בהנאה מה שאין. עם ריהוט פרקטי ויפה זה בדירה שלך יהיה הרבה שטח אחסון ואת שלטונו צו מוחלט.